Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

veronika13
27. máj 2010

neviem prečo, som bola v tom, že ste stavali...
tak to ti verím, že sa tešíš... ostatné už máte zariadené?

salvinka
27. máj 2010

@veronika13 najsamlepsie bude ked si ta s niekym pomylime a kopneme niekoho uplne cudzieho 😀 😀 😀

aj my sme dnes kojili vonka.. na lavicke pred kostolom 😀 napodiv, ziadne cudne pohlady na mna neboli 🙂

boze baby ja som asi nemozna ked som nic v tom sekaci nenasla 😠 @danka.k si ma mala zobrat zo sebou do blavy 😀 😀
@mayocka ja som uz kedysi pisala, asi si to prehliadla.. dobra finta na nefrologii je zaklopat a spytat sa sestricky ci by si mohla ist male nakojit ze je hladna.. a ked ta pusti dnu, tak ta uz aj vysetria 😉 u nas to tak prebehlo, nabuduce skusam tiez 😀 😀

deniskateniska
27. máj 2010

salvi ty spekulant jeden 😀 😀 😀

veronika no my zariadenie mame nakupene, ale nie je kedy to dat dokopy 😀 😀 ale uz to pojde ... kupelka je oblozena len vanu treba obmurovat.. wc je skoro hotove 😀 uz len vymenit okno na spalni aby sme aj spalnu mohli kompletizovat.. 😉

emmka3
27. máj 2010

@mayocka vobec si nekoktala ... sak ja som bola jak trubka, ze ktora Majka, bo aj ked som tu pod nickom, tak automaticky ma napadlo, ze jaka Majka, sak som na konovi len jedna a druha majkad, ale ty s tym ysilonom to tak maties 😉 a vies ze ja som mala nejakeho tusaka ked som videla to krasne oranzove vajicko a v nom drobca, ze to je idto niekto z Kona 😉 joj a stve ma, ze tm bol tak aleko od nas, som mohla aspon mali Ivanku pozret ... no nic, nabuduce, ale ty tu mas v pase teda iadne matucu fotku, v skutocnosti vyzeras omnoho, ale omnoho mladsie 🙂

veronika13
27. máj 2010

denis, tak to už len také príjemné dokončovačky máte pred sebou 🙂
salvi, aj to sa môže stať 😀

deniskateniska
27. máj 2010

veronika vzdy sa nieco pritrafi, co sa dokazi a predlzuje sa to zbytocne... ako napr. teraz, neda sa osadit kuchynska linka... ☹ krive steny.. dom je raz taky krivy .. bo starky mal secko na haku ako to je.. a tak sa to vsekto teraz drbka ☹ ja uz fakt zacinam pochybovat ze sa niekedy nastahujeme ☹

veronika13
27. máj 2010

ale neboj, za pár týždňov tam budete a možno ešte skôr...

nadezdah
27. máj 2010

@ema1987 No veru si fakt nespomínam,žeby som tam videla nejakú tehotnú civilku, tak to sme sa museli obcháczať. Ja inak robkám na operačnom

bolulka
28. máj 2010

kto tu ma vajicko ku kociku Baby smile?

anicka
28. máj 2010

bolulka my nie ☹

@emmka3 keď sme sa rozprávali o tých zemiačikoch na kyslo, som Ti zabudla napísať, že ocot nedávam. Keď mám čerstvý citrón tak nakvapkám ten a keď nie tak mám doma vitamíny Cebion C, tak dám zopár kvapiek. Splní to účel a je to aj vitamín 🙂

bolulka
28. máj 2010

anicka, kojaca maminka nemoze ani citron vsak?

anicka
28. máj 2010

@bolulka tak to si nie som istá, ja som papala a Maťke nevadil ale keďže je to citrus asi s tým treba opatrne. Ako myslím si, že keď si dáš pár kvapiek do čaju alebo do omáčky tak by to nemal byť problém skôr by bol keby si ho spapala celý, ale to asi nehrozí 🙂

anicka
28. máj 2010

@bolulka máš časopis mama a ja? Myslím že v tomto alebo v predchádzajúcom čísle bolo čo kojacie maminky môžu a čo nie. Ak nemáš tak Ti to naskenujem a pošlem, dúfam, že si to dobre pamätám. 🙂

anicka
28. máj 2010

deniska, janka, danka ak budete mať chvíľočku čas pridajte si ma medzi priateľov na FB do farmy 😉 ďakujem 😉

bolulka
28. máj 2010

@anicka, mohla by si mi to teda naskenovat, bola by som velmi vdacna. mamu a ja som si teraz nekupila, aby som si citala manazment a nicim sa nerozptylovala.

anicka
28. máj 2010

@bolulka pozriem Ti to a pošlem mailom, ale asi až zajtra lebo skener máme len u našich a zajtra ich ideme pozrieť 😉

veronika13
28. máj 2010

anicka, aj ty závisláčiš na farme? ja som s tým pred pár mesiacmi praskla, dosť ma to už zamestnávalo 😀 ale pekné spríjemnenie zimných večerov to bolo

veronika13
28. máj 2010

tehulky dneska akosi nepíšu, čo sa robí.... normálne nezvyk, trvá mi kým dočítavam a dneska raz dva 😀

deniskateniska
28. máj 2010

ja tu len tak nakukavam, ze ci nahodou sa nieco vazne nedeje 😀 😀 sme dnes mali perny den, behali po obchodoch, boli u nasich trosku pomoct.. no teda mm bol rozvazat kolace a ja som sedela v obyvke, ked kamoska robila nechty mojej mame a segre 😀 😀 😀
a zajtra mame tu svadbu.. vam poviem vobec sa mi tam nechce... joj..najradsej by som spinkala domka cely den 😀 😀

majkad2
28. máj 2010

no deniska vôbec sa ti nečudujem, ani mne by sa už nechcelo s takým bruškom na svadbu........s bruškom je najlepšie doma v posteli 😀 😀 😀 a ideš mať oblečené tehotenské šatočky alebo nohavice?

bolulka
28. máj 2010

co je na tej farme take dobre? este som do toho nenakukla.

sranda, ze stale mame na ake tehulky cakat. 😉 este by sa mal niekto pridat k nadezdah. veronika, co povies? pani, ale zatial som tu len ja s dvoma deturencami. 😝

hojka
28. máj 2010

ahojte 🙂
deniska: bud len rada,ze mozes ist aj ked sa ti moc nechce.ked som lezala teraz v nemonici,tak sa mi zenil akurat brat a nepustili ma ani na chvilku,bolo to hrozne,velmi ma to trapilo,bol to pre mna hrozny den,ked som tam nemohla byt a namiesto toho som musela lezat,no hruza ☹
Tak sa len tes a aj ked sa uz moc hybat nemozes,tak aspon budes v super atmosfere a prides na ine myslienky.Tak ti prajem prijemnu zabavu 😉

nadezdah
28. máj 2010

Ahojte, tak ja som dneska odmrazovala mrazák, čistila chladničku a teraz sme skončili s grilovačkou,super bolo.

Deni len aby sa malému nezachcelo na tej svadbe tancovať, lebo ho neudržíš, tak buden na teba zajtra myslieť a držať stiahnutú panvové dno aj za teba.

deniskateniska
28. máj 2010

majkad2 tak ja mam take satocky, elasticke... a nemohla som nic kupit na seba, tak neostava nic ine 😀

hojka a ty ako? este si cela?

nadi var sa mu nebude chciet ist... este moze chvilku pockat 😀 😀

nadezdah
28. máj 2010

@deniskateniska nie že môže-musí !

ema1987
28. máj 2010

@nadezdah no tak to teda sme asi museli ale newem sa mi zda ze mi Monika aj hovorila ze som ta videla ale ani ja si niako nespominam 😒

nadezdah
28. máj 2010

@ema1987 ak si chodila domkov poobede, tak som od 15.30 do 16 hod. sedávala na informáciách.

mayocka
28. máj 2010

baby??? otazka: espumisan L sa zapija mlieckom?dava sa pred kojenim alebo po nom?mala zacala tak ricat asi 4minut po tom co ho uzila...potom skoro vsetko vygrcala,tak neviem ci jej ho vobec davat este vacsiu galibu narobi ako pomoze... 😒 dala som jej ho po kojeni,chcela som jej dat mliecko ale nechcela uz...

inak @emmka3 hej hej ja viem ze tu mam fotku jak z casopisu 😀 no nemam chut ani cas na nejaku normalnu,tato sa mi pacila,som to ja,ale ani sa nepodobam,to viem 😝 teba by som podla pasovej tiez nepoznala,ani ta tam nevidno,len podla tej co tu mate z tej míle,junior je podareny,hned usmev od ucha k uchu,no skoda ze bolo tak malo casu 😒 mm sa ponahlal,isli sme spotrebice kupovat,nakoniec sme aj kupili ale v trstenej,juuuuj som taka rada,uz mame kuchynku funkcnu,este sa zajtra dorobi plyn ku sporaku,teda ten uz je len ho treba nadpojit kusok

dnes sme boli zase v centrume,pokupili sme si naradicko do kuchynky,no super,uz sme tescomacky vybavení 😉 krasa,ja sa budem moct realizovat juuuj sa tak tesim,dole pri nasich to je o nicom,tam sa vari len co sa zje a neexperimentuje sa ☹

@salvinka: no ja na to nemam 😒 asi by som sa to neodvazila spytat 😅

emmka3
29. máj 2010

ahojte dievcata, troska vas zanedbavam, ale bol by hriech doma sediet, ked je tak pekne 😵 vcera sa mi podaril husarsky kusok, o pol piatej poobede som oprala obliecky na periny a o po osmej suche zvesala a uz sme spinali v nadherne od slniecka vonavuckych ... ja milujem letoooo 😵

emmka3
29. máj 2010

@mayocka, ja som davala tieto veci ako Espumisan aj Infacol po papani, u nas to posobilo skor ukludnujuco, ked mi po papani zacal mooooc plakat, tak toto ho ukludnilo 😅