Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

deniskateniska
31. máj 2010

ani asi je to tak ze maju svoj rozum ako pise veronika... 😒

katika82
31. máj 2010
bolulka
31. máj 2010

anicka, ty si poklaad. vyzera to velmi dobre, ja by som do toho hned ponorila nos, ale nemozem 😢 , dnes je posledny den mojho ucenia, tak to nejdem zanedbat. 😝

nadezdah
31. máj 2010

@anicka Aj ja chcem, mail mám na FB, alebo to hoď tu na plochu, nech to vidíme viaceré

veronika13
31. máj 2010

bolulka, drž sa a nech toho ešte čo najviac natlačíš do hlavy... zajtra si ale daj pauzu, nech sa to uleží 😉

bolulka
31. máj 2010

veronika dakujem, zajtra sa veru nemam v plane ucit, iba sa ucit prezentovat svoju bc. pracu 😝

jaj, ale keby ste vedeli v akom som strese. este dnes vecer a odosobnim sa od toho, lebo pridem o mliecko.

ema1987
31. máj 2010

@nadezdah no hej ja som chodila domou okolo 11 tej 😉

ema1987
31. máj 2010

@anicka posles ani aj mne ten jedalnicek na slovikova.z@centrum.sk 😝 😝

d198815
1. jún 2010

babky kedy ste zacali s prikrmami???bo niekde citam ze u dojceneho sa ma od siedmeho mesiaca a niekde ze od siesteho a nechcem malemu uskodit tak poradte prosim...dakujem

emmka3
1. jún 2010

nana, my sme boli plne kojeni a zacali sme od ukonceneho 6. mesiaca ... urcite mu uz od 6. mesiaca neuskodis ... niekto taha aj do 7-8 mesiaca ale potom mozes (ale aj nemusis) mat problem naucit maleho na nove chute, predsa uz ma viac rozumu ako v tych 6tich 😉 napr. ja som na Jr. uz videla, ze treba zacat, bo ten posledny tyzden pred koncom 6m uz pytal papat kazde 2hdiny (co u nas bolo doost casto, kedze dovtedy vydrzal cca 3hod) , uz mu to nestacilo, pozeal na nas, ked sme jedli tak hladovo ...

d198815
1. jún 2010

no presne to robi aj mne kuka na mna ked jem ze pocuj aj mne daj🙂a tiez je akosi castejsie hladny ani v noci uz tolko nespi..tak dobre budeme papat😀dakujem za radu 😉

deniskateniska
1. jún 2010

babulky uz je jun.. uz sa to blizi.. vcera porodila jedna zenska co ma termin ako ja 😅 tak uz mi lepi trosku 😀 ale tasku som zbalila, este nie komplet bo nocnu koselu musim ist daku kupit a zupan oprat... a balzam na pery kupit 😀 jooooooj 😅 😅 😀 😀

ema1987
1. jún 2010

no tak to teda budes mat uz fakt co chvilku ale neboj deni zvladnes to ked sme to mi vsetky zvladli tak ty uz urcite... 😀 😀 😔

deniskateniska
1. jún 2010

emi dufam ze zvladnem 😀 😀 😀 sme sa smiali vcera, lebo som volala mame nech mi pred barak znesie tasku cestovnu - bo ja mam len taky kufrik a tam sa mi to nevmesti secko do porodky.. a ona ze co????? 😨 😨 😕 si myslela ze uz idem 😀 😀 😀 a som povedala, nedam nikomu vediet - teda v rodine... tu jasne ze dam 😀 😀 ze idem rodit... lebo budu stresovat a mna zbytocne vystresuju a budem sa bat potom 😀 😀

ema1987
1. jún 2010

no ja som nedala vediet ani na konik bo nebolo casu ale ked bolo po tom tak som segre kazala nech za mna napise no ja som volala sestre no ale o daslom priebehu ze mi musia robit cisarsky som informovala len mm 😉 😉 😉
a co zistila si ci tam moze byt aj mm s tebou ??, 😉

bolulka
1. jún 2010

Babky zajtra o osmej mi mooc silno drzte palce, aby som sa nemusela cele prazdniny ucit nanovo. 😉

ema1987
1. jún 2010

@bolulka neboj zvladnes to a budeme drzat paluchy 🙂

deniskateniska
1. jún 2010

emi nam vravela sestricka ze sme jedna z mala porodnic co moze mat muzicka pri sebe... ale ak tam ovsem nebude natresk 😉 a ze je dokonca aj dovolene tie dve hodky po porode, ale ze zena vacsinou spinka tak, ze je na zene ci tam muz aneha. 😉 tak dufam ze bude klud ked budem ja rodit 😀 😀

bolul neboj. zvladnes.. ubdeme na teba mysliet

ema1987
1. jún 2010

@deniskateniska no ked som bola ja nebolo vela len potom rano mali cisarske este tak potom sa to zacalo
😅

deniskateniska
1. jún 2010

@ema1987 ja dufam ze moc toho nebude, ale obavam sa ze dufam marne, lebo teraz je to take ze sa rodia babatenka stale 😅

ema1987
1. jún 2010

presne tak deni no ved uvidite 😖 😅

hojka
1. jún 2010

ahojte 🙂
bolulka: drzim na zajtra palceky,neboj ty to urcite zvladnes 😉
deniska: tak ty uz mozes za chvilku ist 😀 Ja este musim vydrzat aspon dva tyzdne,nech este podrastie,lebo je trosku drobnejsi. A tebe vraveli na poslednom ultrazvuku kolko asi vazi?

deniskateniska
1. jún 2010

hojka no ahoj 😉 este sa drzis? 😀
no ja uz mozem ist coskoro 😀 uz aj taska zbalena, skoro komplet, este zupan som poslala svokre oprat a dake drobnosti co moze mm kupit aj potom ked uz pride cas, alebo cestou do tesca skocime 😀 😀 😀 no my sme mali v 32tt okolo 2322... ze o polkila vacsi 😅

hojka
1. jún 2010

no tak to ma krasne -chlap ako sa patri 🙂
ja sa zatial este drzim,dufam,ze este vydrzim co najdlhsie.moj maly bude drobnucky,ale hlavne nech je zdravy.Tanicka mala rovne 3kg ked sa narodila,ale Mirko bude asi este drobnejsi

mayocka
1. jún 2010

kurnik taketo stresy,precitala som si najnovsiu hojkinu odpoved,deniiiiiiis ja ze si uz porodila,z jej odpovede to tak vypadalo 😕 😕 😕 toto su šoky 😅

baby oficialne s espumisanom koncim,dnes to bola dvojita sabla,este aj plne ustocka mala chudatko,no nie,koniec,lepsie bolo kym ho nebolo

deniskateniska
1. jún 2010

mayocka 😀 😀 😀 este som 2v1 😀 😀
a inak skus nieco ine ako espumisan... kamoskyna mala tiez nemusela.. v lekarni jej dali ine kvapky.. alebo doktorke povedz da ti nieco ine... 😉

deniskateniska
1. jún 2010

hojka nestresuj hlavne co by si chcela maminka velka nie je tak ani drobec nebude neboj.... 😉 neviem ci som to tu pisala, ale kedysi sa rodili male deti a nik z toho vedu nerobil... starka - svokrova mama mi vravela, ze ona rodila 3 deti a vsetky mali len okolo 2kg... neviem ci svokor nemal este menej.. a su to chlapiska pupkate velke 😀 😀 😀 neboj... 😉 hlavne ze bude mat vsetko vyvinute ako ma, cize to uz ma nie ? 😉

veronika13
1. jún 2010

@bolulka jasné, že budem na teba myslieť, normálne ten stres z teba akoby trochu prešiel na mňa 😀 ešte teraz mám v živej pamäti ako som stresovala pred maturami, keď som deň predtým prišla na to, že neviem polovicu otázok... ale verím, že to neni tvoj prípad 😉

@deniskateniska my sme tiež nikomu z rodiny nepovedali, že ideme už rodiť, teda ja som stále čakala, že či je to už ono, od poobedia som cítila bolesti, no nikomu som nič nehovorila a myslela som si, že ma nechajú ešte v nemocke... z domu sme išli pred polnocou , pred treťou bol malý už na svete, muž prišiel okolo pol šiestej domov, to všetci ešte spali. Ráno im už ukázal prvú fotku po pôrode, všetci oči vyvaľovali, že čoooooo??? no sranda, a keď som mojej mame volala, ráno, že čo robí a tak.. a potom medzi rečou, že už je stará mama, tak tiež skoro spadla na riť 😀 😀

ozi baby, kedy bývajú v tom Istebnom tie akcie za 0,50€ ? Chcem tam tiež ísť, tak nech sa ozaj vyplatí 😀

veronika13
1. jún 2010

@mayocka my sme používali infacol myslím, ale je ešte jeden druh, no na názov si nespomeniem

deniskateniska
1. jún 2010

@veronika13 tak je to asi najlepsie nikomu nepovedat... a v istebnom bola akcia minuly tyzden, cely, ci je este aj teraz netusim.. katka ake mas info?? 😀 😀