Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

emmka3
1. jún 2010

@mayocka Maji, a co ten Baby Calm, malo by to byt na prirodnej baze, niekto to tu pouzival, tusim katka a im to pomohlo ...

danka.k
1. jún 2010

ahojteeeeeeeeeeee 😉

z casti docitane.. 😀 sme uz doma, uvidime na kolko 😀

bolulka zajtra drzime s rastikom paluchy, nech to zvladnes.. ale ty to zvladnes 😉

denis nestresuj ty este rodit nebudes.. mas cas 😀

hojka ty tiez este vydrz, nech majko podrastie.... ale tak isto bude vacsi ako nas rastik, takze je to v pohode 😉

no oddnes mame tata doma 3 tyzdne 😀 a uz dnes mi oznamil ze ide vo stvrtok rano do blavy.. no reku chod.. a potom mi oznamil ci nejdem s nim a na nakupy 😀 😀 😀 tusim ma vela penazi 😀 tak som mu povedala ze ja idem dalsi stvrtok 😀 😀 😀

deniskateniska
1. jún 2010

dani akosi casto chodite do tej blavy 😀 😀 😀
si uzite tatka kym je domka 😉 a s tym rodenim si nie som ista.. akosi, zacinam nespat, vela energy mam.. uvidime zajtra co mi povie na ctg a v piatok na poradni 😝

katika82
1. jún 2010

denis myslím že už nieje tento týždeň

uf tak sieťak som dokončila dúfam že zajtra ma s ním vyrazí zavretými dverami ten magor už sa mi aj sníva o číslach a robotníkoch ktorý koľko za čo stihne.

no ja som akosi neutajila že rodím kedže som mala plánovaný cisársky aj ked síce luky si zmyslel pár hodín skôr prísť na svet ale tak akosi sa všetci tešili a prežívali somnou kedže prvé bábo v rodine aj vnúča no tak ja osm spala jak zabitá a mužíčkovi sa tu všéétci bratranci a sesternice natrepali o deviatej ked sa vrátil z pôrodnice tak že do pol noci oslavovali. 😀 . my sme taká super rodina že strááášne dobre vyhcádzame s rodičov súrodencami a ich deťmi.

denis vieš si predstaviť všetci "kubačkovci" strááášne veľká rodina

no nič frčím spať ráno musím do žiliny vstávať dúfam že nebude liať celú cestu.

bolul tebe tfuj tfuj nech to dobre dopadne

deniskateniska
2. jún 2010

kati ved ja som vedela kedy sa luky narodil a ani som ta nepoznala 😀 😀 😀 my sme boli s pinkacom stale... no ale teraz aj mi je to luto ze sa uz nestretavame lebo ja lezim a romco maka 😖

danka.k
2. jún 2010

kati tak manzel paradne oslavoval 😀

denis tebe drzime paluchy na ctg dnes.. snad ti nepovedia ze uz ides rodit 😀

deniskateniska
2. jún 2010

dani ja by som to chcela mat uz aj za sebou ale nemame dokonceny dom tak este nejdem ... ale isto mi povedia ze uz idem rodit ako minule 😅

danka.k
2. jún 2010

deni tak daj stupel a dohovor malemu ze nech este caka 😀 😀

anicka
2. jún 2010

@katika82 poslané 😉
@bolulka nemáš za čo, som rada, že môžem pomôcť. Držkáme palčeky. 😉
@ema1987 poslané 😉
@d198815 my sme začínali od ukončeného šiesteho mesiaca 😉 detičky na umelom mliečku myslím môžu začať od ukončeného piateho možno aj trošku skôr podľa toho akí sú hladoši 🙂
@deniskateniska neboj dobre to dopadne 😉

anicka
2. jún 2010

@nadezdah aj Tebe som to poslala 😉

Nechcem to dávať na plochu, aby ma niekto neobvinil, že tu robím nejakú nekalú prefocovaciu činnosť 😖

anicka
2. jún 2010

@ema1987 snažím sa poslať Ti to papanie, ale stále sa mi to vracia ako nedoručiteľné, je tá adresa určite dobre? skúsim ešte neskôr 😉 alebo Ti to už prišlo a len mne to vypisuje hlúposti?

majkad2
2. jún 2010

Bolulka gratulujem ku štátniciam 😀 😀 😀

ja som prave prišla od doktora a ževraj do konca tohto týzdňa porodím.....no tak to som zvedavá, lebo mi už 2 týždne tvrdí, že porodím a stále nič......a aký bol dnes prekvapený, ked ma videl, že či som to ešte vydržala 😀

majkad2
2. jún 2010

@deniskateniska a ty si ako dnes dopadla? aj dnes nam ukážeš ten tvoj zázračný grafík, vždy ked idem na ctg tak si spomeniem na ten tvoj graf 😀

salvinka
2. jún 2010

@majkad2 mne tiez vraveli uz od 38tt ze kazdu chvilu porodim... a ja taka natesena, no az koncom 41tt sa risko zacal pytat 😀 😀 to boli o nervy tie posledne dni.. 😠

bolul gratulujeme 😉 😎 sikovnica..

danka.k
2. jún 2010

majkad a ty si nemala statnice ci si radsej nesla???? by si v sobotu mala pekny datum 😀 😀 😀

a bolulka uz urobila?? tak aj my gratulujeme 😉

salvinka
2. jún 2010

danka ty si zatazena na tie datumy coo 😀 😀
bolul asi spravila, ked majka pisala.. 🤐 😀 😀

danka.k
2. jún 2010

salvinka ja hej 😀 😀 😀 😀

bolulka
2. jún 2010

ahojte, veru konecne som zurocila roky prace 😝 🙂

anicka
2. jún 2010

@bolulka to je super, len tak ďalej takže máš prázdniny a môžeš si užívať deťúrence? 😕

bolulka
2. jún 2010

ti poviem, teraz si konecne po troch rokoch hadam uzijem matersku dovolenku 🙂

deniskateniska
2. jún 2010

ahojte kocky...

bolul gratulacie velke,,

no baby kukajte na ten graf.. ukazkovy.. a kuknite co maly robil.. sestricka napisala ze zvysena aktivita 😀 😀 ani jedna kontrakcia.. no a ja uz myslela ze pojdem rodit a to nic 😀 😀

mayocka
2. jún 2010

@bolulka: myslela som na teba,teda gratulujem,si sikulka 😉 tak teda mi budes robit tu uctovnicku v mojom buducom biznise jo? 😝 😉

@emmka3 este sme neskusali tak niekedy kupim hadam 😉

katika82
2. jún 2010

maji len neviem či ho majú na slovensku mne ho nosila segra z čiech. ak by si náhodou chcela ja mám ešte jeden zabalený nový tak by som ti ho nejak doručila

ema1987
2. jún 2010

@anicka ani neprislo mi nic skus este raz
slovikova.z@centrum.sk a ak ty nepojde znova tak skus ema1987@azet.sk 😀 😀

bolulka
2. jún 2010

mayocka, krasna fotecka nova. jasne ze budem, uz sa na to tesim. 😉

mayocka
2. jún 2010

bolul dikes 😉 co sa pri tom narevala kym som odfotila nejaku normalnu polohu 😝

majkad2
2. jún 2010

@danka.k ja som si ich presunula na august

deniskateniska
3. jún 2010

ja som zase nespala.. som si vecer skusila nedat magnezko ... ako kazdu hodinu som bola na wc.. takze som nespala skoro vobec.. ja si idem asi daku pracu na noc najst 😀 😀
majka jeeeeeeeeeej.. fotecka s malou :D krasna 😉

hojka
3. jún 2010

bolulka: gratulujeme,konecne to mas za sebou 😉
deniska: nakoniec budes este prenasat,Romankovi sa tam zacina asi pacit 🙂

deniskateniska
3. jún 2010

hojka ale akosi si to neskoro ten moj drobcek rozmyslel ze je v brusku fajne nie 😀 😀 😀 si to mal uz skor a nie teraz... 😀 😀 😀 ked je cas ist vonku 😝 😀
a ty sa mas ako? drobcek poslucha?