• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

7. decembra 2017 
@bolulka predstavovala som si ta inak asi preto ma to tak prekvapilo ale milo samozrejme :wink: myslela som ze si nieco ako ja a nie taky modelkovsky typ,kočica :wink:

@nadezdah: remence sa davaju vtedy
11. jún 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadezdah: Nadi ty si nas furt s bolulkou pleties ako som si vsimla :stuck_out_tongue_closed_eyes: jej kazal na trojo,my sme ok :wink: :grinning:
11. jún 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayocka, ja som tiez bola prekvapena z teba. Aj na ostatnych fotkach vyzeras inak ako v skutocnosti. Ty vyzeras ako taky anjelik. :wink:

Idem vam pofotit moj sposob skladania. :wink:
11. jún 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som to zle predtym napisala. Ja skladam tak ako ty emmka, ale neprelozim na druhykrat tu plienku celkom, ale len do tristvrte - ako na druhom obrazku. Je to potom sirsie. Tak teraz neviem. Ale ako pocitam, je to na tri-krat.
11. jún 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj to ako mi ich dalo. Poradie na obrazku je 3,1,2. Takze stredna fotka je prva, posledna je druha a prva je tretia.
11. jún 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolul: hej s rožkami :grinning: ibaze tie mi nevidno,anjelska tvaricka ich zakryje :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayocka :grinning:
11. jún 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolulka dávam tu tie fotočky, myslím, že je to rovnako ako Ty :wink:

A z toho sekáčka v Istebnom som sklamaná :confounded: :frowning2: nenašla som tam nič pre Maťku ani pre seba :frowning2: V pondelok by mali mať tovar, tak možno ešte pôjdem.
11. jún 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolul, ja tiez ked som stretla pvykrat Mayku, tak som oci vyvalila, ze ake jemne ziena, malicke, mladucke, presne taky anjelik - Mayi a nic v zlom, teba si veru neviem predstavit ako vynadas svokre aby robila ako ty chces a nie na prieky :sweat_smile:

a co sa tyka skladanie plienok, som ani nevedela, ze aj inac sa da :wink:

Anicka, a takych mensich veci tam tiez nemali? My asi pojdeme v pondelok, bo inokedy cas nie je a ani vyplata este nebola :confounded:
11. jún 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emka pre našich drobcov tam neboli skoro nič, len pre také úplne malé detičky tak okolo pol roka :frowning2: veď uvidíš ako v pondelok, keď majú mať tovar, hádam budete mať viac šťastia :wink:
11. jún 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :wink: :wink: :wink: :wink:

ste culi?? sme mali poplach v noci chemicky.... a samozrejme kubasici vsetko prespia a dozvedia sa vsetko az ked je potom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no ja plienky skladam uplne inak ako vy :grinning:

ideme sa cvachtat do aquacu, dufam ze nebude moc ludi... aj ked asi hej

janka neboj ved my sa raz uz isto stretneme... dufam ze toho 25 prides :wink:
11. jún 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
x vggggggggggggggggggiogggggsssssssssssdsssssssssssssssssssssssssssssfofípéiýghsxuidífop=gôzuu´tzpréíásdýasujyYizopziottiuuzuzuzuzuzuzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurťrrťdýdddzžsddddsddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

toto je príspevok od Adamka :- D
cdddeddedsdddddddddddddddedddsdedddddxddsddddddfddddddddddxddddsddddddddddddddddddddddddddd
11. jún 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka, moji dvaja sli do Aquaparku, tak sa iste stretnete.
11. jún 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj baby to by ste sa cudovali kolko srdu je vo mne :stuck_out_tongue_closed_eyes: to ja len tak nevinne vypadam,mm by vam porozpraval :grinning: ani den by mu nestacil :grinning:
no ale vam je fajne v tom aquaci hned by som menila,dnes som ledva hodinu a pol s kocikom von vydrzala,hodila by som sa este teraz do bazena,som asi prehriata uz z toho slnka este furt mi je horuco :confounded:

@bolulka: kedy planujes ist s Adamkom aj ty na kupko?mna uz tak taha kurnik ale este na to asi nie je cas,aspon kym hlavicku mala neudrzi
11. jún 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adamko je aky skladatel :grinning: uz mu je asi lepsie :wink:

no a mam po telke, majstrovstva su majstrovstva, som vyhostena na maly TV :confounded:
11. jún 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmka tak ja som si to tiez myslela ze mam po panelaku lebo zase koduju ale nasla som ich mrchy jedny tak uz kukam :wink:
11. jún 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani kukni ten album, mam ho medzi oblubenymi.. sa mi nezda az taky ze veeeeeeeelky ale 58 cm je dost :grinning:

inak v poslednej dobe, co su baby v junovkach neviem ci viac nerodilo deticiek cisarskym :sweat_smile: vacsinou ze by nepresli, ze boli velky asi... :sweat_smile: aj mne dnes povedala doky ze to bude slonik tak dufam ze to neskonci sekciou :pensive:
11. jún 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayocka, ja by som sla aj hned. maleho by som dala do tienika a tak (vsak aj pojdeme v lete, koli Klaudii). horsie je ze sa bojim ist plavat, aby som mu potom cez prsniky nezaviedla nejaku pliagu.
11. jún 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayocka I sorry to vieš, skleróza v mojom veku už nie je žiadna novinka
@anička presne to je na trojo- super

Babky nám sa lepí smola na päty máme týždeň blbec: Tak Lucka mala tento tt plavecký a v pondelok si pri vychádzaní z bazéna buchla nos, tak ju zaliala krv. V utorok do čohosi kopla a naštiepila si nechet na nožke a poobede som si ja porezala ruku tak šikovne, že som bola zašívať. V stredu jej odpadol kus toho nechtu, tak má obnažené bruško a bolí ju to jak fras. Vo štvrtok zasa mala na nohe taký štípanec, čo velké jak broskyňa, tvrdé a červené, zapálené a dnes prosím pekne asi úpal-vysoké horúčky bolesti hlavy...Tak mám hrôzu, čo nás ešte čaká cez víkend. Asi si to hodím.
11. jún 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bolulka však ja som chodila s malým od 4 mesiacov plávať a v pohode.. do ciciek mi nič nenaliezlo :wink: - s Klaudinkou si kedy začínala, ja si ťa pamatám, že dosť skoro :wink: inak dakujem mužíčkovi za ten vysávač, že si našiel čas.. sa tak vytešujem, ešte ho nemám doma, booooooooooože dúfam, že budem vedieť s ním robiť :grinning: mám tooooooooľko špinavých kobercov a diván tiež..

@emmka3 no malý sa vytešoval.. a zdravý ... hmmmmmmm kedd sa zbavíme chrastičiek bude aj to.. ale je OK, už chodíme vonku a vie bicyklovať na novej motorke.. a dokonca sme bez plienok celý den.. len dnes poobede po spánku tesne mu ušlo a celý matrac mokrý :-P
11. jún 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadezdah mooooooja tak to mas "veselo" :frowning2:
11. jún 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bolulka ano ano videli sme.. mala bola zlatucka ako sa tesila z tej vody... :wink: moravcova z nej raz bude... :wink: :wink: :wink: :wink:

nadi tak var vas uz stastie opustilo a vikend uz bude v pohodicke :wink:

@emmka3 ze vystahovana :grinning: :grinning: :grinning: no ja z teba nemozem.. dojdi k nam my mame velku telku a majstrovstva urcite kukat nebudeme :grinning:
11. jún 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes sme slamenny vdovci s Juniororm, kto nas prichyli?
12. jún 2010 o 08:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka.k ja dufam ze ich stastie uz neopustilo ale nestastie :wink: Nadi drz sa,ale ako sa hovori nic nenarobis,ak sa ma stat tak sa stane zle aj v posteli ked nebudes nic robit :unamused: tak sa opatrujte teda a liecte sa

@bolulka: do tiena?v kociku?ja som myslela ze plavat s nim na kupko kedy zacnes,no ja keby som bola na kupku a neplavala tak by som mala väcsie depresie ako keby som tam ani nesla...to by som nezvladla neist do vody

majdis: 4mesiace?? uff to my nestihame toto leto,mala ma 4 na konci augusta a to uz potom zima bude tak toto leto asi nic z kupania :frowning2: :frowning2: :frowning2:

denis: a ty sa nestresuj s tym velkym babom lebo ta pepka klepne :stuck_out_tongue_closed_eyes: klidek,vsetko bude ako ma byt,porodis spontanne ziadny cisarsky a chlap uz bude aj s dupackami na svete ked je taky velky a tazky :grinning: :wink:
12. jún 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz ho dam do vody, ked bude vediet drzat hlavicku. a asi sa aj ja teda nebudem bat kupat. oplachnem si ciciny poriadne pitnou vodou pred kojenim a bude musiet stacit.
12. jún 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby uz mam brusko este nizsie..a ten moj drobec co robi.. fuha.. tak ma dolu picha ze asi dnes porodim alebo co :grinning: :grinning: no dufam ze nie lebo zajtra idem grilovat a masko mam uz v pace :grinning: :grinning: :grinning: vecer pridam foto, ze ako to moje brusendo vypada... veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelkeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočeny, tak mi sme boli do 3 rána hore, Lucka mala 39,8 o 23.00 som jej dala brufen a o 01,00 sme dali druhú sprchu, čo jej teplota furt stúpala. asi to nebude tým úpalom. Teraz som jej o desiatej dala paralen, neviem čo by to mohlo byť, nachce jesť ani piť len nasilu ju prosím. Ešte že máte malé deti, to táto keď sa vzoprie, tak s ňou nepohnem aj keby som plakala a prosila ju na kolenách. Bojím sa ísť na pohotovosť, lebo ju tam nechajú a nemám dobré skúsenosti s detským odd. v DK. Večer sme pozvaní na guláš a opekačku ku segre, tak asi ťažko pôjdeme, keď sme takto zle. No ak do zajtra teplota neprejde, takasi na tú nemocku vybehnem.
12. jún 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadezda mylsíme na Vás, nech ste čím skôr v poriadku

deniska neboj všetko pôjde tak ako má, klasicky :grinning:

blesq a kdeže máte maminu?

My sa už pekne pýtame cikať, vydržíme celý deň bez nehody, tak sa vytešujem. Nechám ju ešte zopár dní a potom začneme odúčať cez obedné spinkanie. Taká som rada, že sme to zmákli len idem zakolpať, aby som to nezariekla.
Dnes som bola v Ružomberku lebo tu v DK je to s topánkami bieda. Tak som si kúpila topánky aj kabelku a Maťke sandálky.
12. jún 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anicka, gratulujeme a drzime palce, nech to vydrzi. :wink:

nadezdah, dufam, ze budete coskoro v poriadku. iste to je len prehriatie z tohoto tepla. ps: mne ked nechuti pit z pohara a musim, tak si to dam do flasky od mineralky a vtedy sa mi pije lahsie a s chutou. :wink:
12. jún 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anicka juchuuuuuu... no parada, uz je velka slecna, len tak dalej, drzime palce nech to tak ostane :wink:

nadi drzkaj sa.. no je to tak uz ma svoj rozum a nepohnes s nou, ale to asi preto ze by si mala ako mamina prikazat a hotovo, nebavim sa.. ci ani to nepomaha?

no inak kuknite foto aj v mojom albume aj v junovkach - mam v oblubenych.. ako mi dnes padlo brusko :wink:
12. jún 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok