Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

mayocka
14. jún 2010

co to zase porobili s tymi prispevkami?zase to tu je nejake poprehadzovane... 😖 no fasa,ani fotoblog tu uz nie je na boku IP len tak akoze sa zjavi ked sa tam hodis myskou...jooooj nuda zabija sa mi zda,chcu to vylepsit ale iba to do...kvasia

no babeny tak moja sa budi ako kedy tak kazde tri-dve hodky niekedy aj kazdu hodinku,aku ma noc...

zasa nervy,ja uz do svokrovcov asi nepojdem do kelu tam...mamina moja bola nervozna zo mna ze preco sme tam s nou isli,nespala chudatko od tretej do osmej ako sme domov prisli a potom este do jedenastej kym sme ju uspali medzitym som ja este dve hodiny bola jazdit a tak mama ju uspavala neuspesne dve hodky...

bola vo vajci,ani neviem kedy a uz ju svokra odopla z vajca a pozeram mala jej uz je na pleci 😠 😠 😠 no ku... ale ma nasrala,vravim to preco ste ju vzali ved vygrcia vsetko co zjedla,uz ju na plece nebereme lebo vzdy jej vsetko vyleti von
"ved len troska som si ju" a ani v päte ze ju ma vlozit naspät...potom vravi idem s nou tuto ku krsnej (to sme boli na slavnostiach) tak pobehala s nou kazdeho hadam,neviem naco to bolo dobre ze sa nieco isla spytat a aj s vajcom a s malou...
potom dalsi gol..."mozem si ju vziat do nas sama?" a ja ze "to isto nie" a ona " no to som vedela..." 😠 😠 😠
u nich som ju nakojila a dala svokrovi na ruky,drzal ju prvykrat prosim pekne lebo nikdy mu ju nechcela dat
potom mu ju ajtak vzala hned a zase na plece,kurnik desiaty raz jej vravim ze nie na plece!!! " ved len troska" no mna dobre neslo drbnut baby,ja tam uz fakt s nou nepojdem a ked sa spyta preco tak jej poviem ze vzdy ked od nich odideme tak ma riadne nervy a je zuriva a ked ma nemieni respektovat a natahuje ju furt ajked jej to razne zakazem tak nech si aj pomysli,nasi nemaju potrebu ju brat na ruky a preco to nechape ona a tiez to nerespektuje?ved sa da aj pozerat na nu nielen ju vlacit...je na rukach nervozna,taka sklucena ☹

nadezdah
14. jún 2010

@deniskateniska Deni zlato ty si ešte celá?
@danka.k By som ťa nespoznela, keby nie tvoj mužíček, inak som si ťa predstavovala takú ráznejšiu a ty si také tintíko chudučké a tichučké. Malý je strašne zlatý, len som nemala nejak čas na vás, lebo malá nervózna a to keď máš stresi, tak ani poriadne nevnímaš okolie.
@mayocka No moja sa máš s tou svokrou, sa konečne poriadne vytoč a pošli ju do riti, alebo k vám skočím ja a ukážem jej to koze, lebo je isto drbnutá. A tvoj muž, prepáč, ale mal by byť na tvojej strane, do kelu, len keď tý chlapi sú viacerí takí drbnutí.

katika82
14. jún 2010

uff tak konečne som vás dočítala, a konečne mám hádam aj trošku času. dnes som bola na skúške ale až zajtra budem vedieť výsledok ale podarilo sa mi niečo poodpisovať mala som kvázi všetko takže dúfam že to bude oki.

my sme boli cez víkend u svokrovcov, ja som šprtala a malý bol so starkými a krsnou- mm sestrou. celé dni sme pomaly boli nahý. ja lukyho doma nechávam len v plienočke a dosť.

no my sedkáme sami už . už aj stojíme ked ho držím za ručičky ale ešte sa tak hopká v kolienkach. remzujeme jedna radosť a najnovšie sa naučil nejaký divnú grimasu sa smejeme že to má z reklamy urob smajlíka boríka a to čo spievajú lebo také grimasi strúha že až. štvorkujeme ale zatiaľ iba do zadu. sa posúva. ale na štyroch sa už pekne udrží len sa hopká doredu a dozadu

dodatočne - janka všetko najlepšie k malej Emke, veľa mliečka tebe a zdravíčko malej aby ste rýchlučko našli svoj režim.

danka.k
14. jún 2010

@katika82 super ze uz sedkate sami 😉 a ty chodis este do skoly?? ja som si myslela ze ty si uz skoncila

@mayocka sorry ale ja uz na tu tvoju svokru nemam slov... ona je je.....ta alebo co??? fuuu asi by som ju uz niekam poslala, a ked nie ju tak muz by si to zlizol za nu ked jej nevie povedat 😠 😠 😠 😠

@nadezdah a ty si myslis ze ja by som ta poznala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

deniskateniska
14. jún 2010

@mayocka no ja by som jej dala 😠 😠 😠 kurna co je uz drbnuta? 😠 inak ja sa tu budem asi tiez stale stazovat.. moja svokrusa, sme sedeli vonku 😎 a bola kuknut svojho krnata syna... ma neviem 3 mesiace.. a ta vravi ze ani mu cajik nedali.. vravim ani ja by som, to sa nedava, ked je aj smadne, tak ma na to mliecko nie? a ona ved my sme davali a to sa moze a bla bla bla.. ale kedysi davali domace caje a nie tieto umeliny co sa predavaju 😔 alebo v dome v spajzi je taka stara polica, a mm vravi ze to ide vyhodit a ona joooooooooooooooooooooooj ved to len umyjes a budes mat paraaaaaaaadne... 😠 ta polica je tam 50 rokov, jej to mm vysvetlil ze ideme mat doma nove vsetko nabytok a tak a drbnem tam stary regal smradlavy 😠 no ale... a mm hned mamaaaaaa.. 😠 😠 😠 a bola ticho.. no ja mozem len pocuvat 😔 a drzat hubu 🤐

inak kukajte spravy.. poznate caja? na brezovci co byva? no co to tie psy zabil a dnes hady mu pobrali, ale dali aj nazad .. chudak endzo - to bol jeden psik... ☹ taky uzasny..no co vam poviem ... drogy robia svoje ☹

deniskateniska
14. jún 2010

@nadezdah no hej som 😀 😀 😀 ale dokedy 😅 😵 😵

danka.k
14. jún 2010

denis ja ho poznam z videnia.. dobry debko to je ked to urobil 😠

ja som malemu davala cajik od 2 mesiacov 😀 a polica paradna. si ju nechaj.. alebo ked sa svokre tak paci tak jej ju daruj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

deniskateniska
14. jún 2010

dani vies co.. som mala dost ked som videla endza ☹ bol to uzasny havinko... ale neviem co nepovedali v telke pravdu, ze za vsetko moze to ze bral tvrde drogy. 😔
a cajik mozno budem davat aj ja, ale bohaca neviem co sa stara do toho nie 😅 ved je to vec kazdeho, ako si dieta vychovava a co mu dava jest nie? uz vidim ako sa budem vadit .. resp. mm 😀 😀 😀
a policu, ved to, ale az na vianoce, bo najblizsie nema ziadny sviatok 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danka.k
14. jún 2010

denis daruj svokrovi na den otcov v nedelu 😀 😀 😀

katika82
14. jún 2010

dani áno ja ešte chodím dorábam si inžiniera. ešte rok mám

deniskateniska
14. jún 2010

@danka.k dobry napad dani 😀 😀 😀 😀 ale ten ma teraz traktor tak by ma asi do ritky poslal 😀 😀

a moj romanko "malinky " v brusku stvara riadne kusky... boli to maminku riadne ked vytlaca nohu doboku a chce vyskocit 😅 😀 😀

inak cumte na to 😀 😀 mm vo vani v nasej novej uzasne krasnej kupelke, este par drobnosti treba dorobkat a juchuuuuuu, mozme sa kupkat.

nadezdah
14. jún 2010

@deniskateniska Seniska, možno to svokra nemyslela až tak zle, ono niekedy tý starší chcú pre nás dobre, len mi mladí si to neuvedomujeme. A starú smradľavú policu spáliť. A moja už choď rodiť, lebo sa trápim aj za teba. A nádherná kúpelka-úprimne ti ju tak trochen závidím, ale v dobrom. A čajík HIPP eniklový je suprový, ja som žrala tie granulky, mňam
Ešte šťastie, že mám svokrušu tak ďaleko. Juchúúúúúúúúúúú 😝

nadezdah
14. jún 2010

@deniskateniska Ozi zabudla som, spomínaš traktor, to na prácu alebo ako koníčka?

danka.k
14. jún 2010

denis ta kupelka je uuuuzasna 😉

emmka3
15. jún 2010

Danka, ale ty si nekojila, nie? ked sa koji, tak cajik ani vodu do 6 mesiacov nemusis ani v lete davat 😉 to len tak na okraj ...
Deniska, pekna vana aj obkladacky, tak sa vam to tam zacina crtat 😵

anicka
15. jún 2010

Maminky len pre info pre tie, ktoré chodia plávať s detičkami:

MAMINKY moje vzhľadom že vodný svet dnes rano uzavreli z technických príčin. Zatial vraj do soboty, ale ak už som počula aj verziu do budúceho týždňa tak musím plávanie zrušiť alebo možeme plávať v plaveckom bazéne. Je mi to ľúto ale nemôžem za to náhradné hodiny budú hneď ako bude možné. Markéta

anicka
15. jún 2010

ja som čajík nedávala, len sme sa kojili 😉 deniska krásna kúpelňa 😉

deniskateniska
15. jún 2010

@nadezdah daujem ;) no a ta polica, mame dosiek az az a zbuchat novu, nie je az taky problem a smrdiet tam nebude ta stara.. a aj tak by ju musel prerabat romco, lebo to ideme trochu menit tam 😉 no ved im ju do parnice dame, nech si s nou kuria 😀 😝
a traktor, no svokor ho vzdy chcel a co usetril peniaze, tak si ho kupil.. hlavna vec ze poriadne na nom jazdit nevedel, ale tak si ho kupil a moze sa chvalit ze ma traktor 😀 😀 aj vsetky nastavce na pole ma, ale ci s tym niekedy bude robit nefiem 😀 😀 budeme mat my 😝 😀 😀 takze by som povedala ze koniček 😀 😀

@danka.k @emmka3 @anicka babulky dakujem 😉 som rada ze sa paci... muzicek sa snazil 😉 uz sa tesim ked to vsetko uvidim nazivo 😀

mayocka
15. jún 2010

baby ja asi mojmu zakazem kukavat telku abo co 😀 vcera kukal toho farmara,tak aj on chce farmu,ale on chce len taku kde bude moct robit kedy bude on chciet a nie musiet stale,vravim a to co ti pokapu tie zvierata ked sa tebe nebude chciet? 😀 😀 no tak mam doma asi buduceho farmara,uz nech ta showka radsej rychlo skonci,lebo sa tam este nieco nauci a to nem-dobre 😀 😀 😀

denis: super kupelka,krasna je,mame nieco podobne ale tak ten pravy roh je super rieseny,na take ze sprchove a sampony,my to mame po vani poukladane a to sa mi nepaci take ☹ aj kachlicky mame podobnej farby 😉

deniskateniska
15. jún 2010

@mayocka ja som to chcela riesit polickami v rohu a mm vravi ze to urobi takto, som na nho pysna riadne, urobil to sam, kamarat mu bol zacat kupelku a wc obkladat, aby sa to naucil a vanu urobil celkom sam.. je to babracka, ale moze byt na seba hrdy a ked sa bude kupkat, povie si toto som robil ja 😀 😀 uz len sa kupkat 😀 ako sa tesiim 😀

nadezdah
15. jún 2010

@deniskateniska Preto som sa pýtala, že aký traktor, lebo môj má taký malotraktor a chodí po roôznich súťažiach, ale to musia byť podomácky vyrobené traktoríky.

Babenky ja som bola dnes vyberať štychy, au au au , Bajaček je bezciťák. Teraz sa chystáme do Ružomberka, chcem si pozreť tú prebalovaciu podložku - pevnú na postielku, lebo v tom našom Kubíne nieč nemajú a na námestí čosi má, lenže pre nemoc zatvorené, ani neviem kedy akože otvorí, to je sila. Večer sa tu ozvem, čo sme nakúpili.Ahojte.
@mayocka neboj sa moja, ono by ho to veľmi rýchlo prešlo, keby musel tie hovná odpratávať. Nič s ním nerobí, keď prebaluje pokakanú malú?

emmka3
15. jún 2010

@nadezdah v tom obchode v Elkope nemali? my sme tam kupovali ...

@mayocka a vy nemate zvierata? sak placu mate za domom dost, mozte farmarcit 😉 ja som kukala len zaciatok, este dospavam volby, takze o deviatej som zalomila ...

deniskateniska
15. jún 2010

@nadezdah joj to nie to kupil.. nie je to ten velky co ma kabinu, ale bez kabiny je.. a taaaaak sa vytesuje 😀 😀 no len skoda ze mi cely dvor rozryl ☹ ale mm mu uz povedal nech zabudne ze mi bude cez dvor chodit.

deniskateniska
15. jún 2010

@emmka3 si bola v komisii na brezovci? si mozno aj svokrovcov vecer videla 😝

emmka3
15. jún 2010

deni, ano bola som, ale tu tych komisii bolo viac, ja som mala na starosti len dukelskych hdinov a L. Stura ...

deniskateniska
15. jún 2010

@emmka3 tak to nist, oni su z mierovej 😝 no ja som bola taka unavena ze som ani volit nebola, by som ani nevidela na ten papier a nohy som mala ako slony opuchnute, tak som si nemala ani co obut 😀 tak som sedela v aute kym mm odvolil 😀

inak neviem ci som to tu pisala.. my sme bezdomovci... adresa v obcianskom, proste adresa, kde mame trvaly pobyt neexistuje... 😅 ked sme si boli nahlasit trvaly pobyt, tak zaskov 13... no a zenska napisala ze ulica hankovska.. a my sme zistili ze je to karlovska.. takze byvame na neexistujucej adrese 😅 ako som zvedava kto nam vrati lova za obcianske a vodicske 😠

danka.k
15. jún 2010

@mayocka ze aka farmarka potom z teba bude.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chlap nech si zahra farmu na FB.. o to sa moze starat kedy chce 😀 😀 😀

@deniskateniska je mi luto ze ste bezdaci 😀 😀 😀 ale myslim ze peniaze vam nevrati nik.... je bordel v tychto uliciach

deniskateniska
15. jún 2010

@danka.k no dani mi ale povedz na co je v dedine oznacenie ulic.. to je asi prva dedina co to vidim ...ved na dedine bolo vzdy iba cislo domu nie... nepoviem ze by to bola velka dedina ale zaskov... 😅 a ked ta teta co nam to robila, bola taka mila aj stolicku mi dala, ze nech nestojim a secko mi davala podpisovat po sediacky, ze nech sa nenamaham s bruskom... a teraz ju mam ist tam zdrbat ☹ ako je to jej chyba tak by mi mala vratit peniaze, ale isto nie ☹ 😠 joj by som aj daco povedala, ale nadavky su zakazane 😀 😀 😀 a na tej foto co mam som ako tucniak a co budem teraz 😅 turbo tucniak.. joj.. to nebudem mat jednu ale dve brady 😅 😕 🤐 😵 ako nevadilo by mi ze by som si to isla potom urobit, len ked budem rodit a vsade sa bude tahat s nami adresa hankovska.. 😠 aj na socialke som tam tak zahlasena aj vsade 😠 😠 😠

danka.k
15. jún 2010

@deniskateniska no pokial ja viem kazda dedina ma ulice 😀 😀 😀 a tie ulice hankovska a karlovska nie su pri sebe?? vies myslim tak ze ci nemate dom rovno na rohu a jedna strana domu je na tej ulicu a druha na tej...

deniskateniska
15. jún 2010

@danka.k no co ja viem, tak dediny nemaju vsetky ulice, resp. ked niekde ides tak sa ta pytaju ze cislo domu a nie ulicu... no pri sebe, ako pri sebe... je to vedlajsia ulica, ale my sme na konci karlovskej... ale tak das im list vlastnictva a secky papiere a oni to tam dodrbu? nevpoviem ze by to bola daka nova pracovnicka ze sa pomyli ale je tam dlho 😠 😠 😠 nemam slov... joj... 😠