• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

9. novembra 2016 
@veronika13 zas nestihas citat lebo nas zanedbavas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: isto stale torty pecies :wink:
19. jún 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to odrodi deniska a hojka a cakame na rodenie az do novembra vsak??
19. jún 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka.k no to dufam aj ja.. no a mozno sa zatnem a nepojdem vobec :grinning: :grinning: ale nie dnes si chcem ist poumyvat policku a skrinku v kuchyni si tam chcem dat hrnce, len svagrova zena pride a chce ist aj so svokrou pomoct upratovat.. ako im mam vysvetlit ze si to chcem sama uz neviem.. dufam len ze sa nebudem rozculovat.. co sa isto budem :frowning2:
19. jún 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. jún 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deniskateniska nevysvetlis... vidia ze si tehotna tak ti chcu pomoct.... takze budes to musiet nejako zvladnut s nimi
19. jún 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka.k ja som tehotna nie chora :grinning: :grinning: neviem ci by oni boli radi keby im svokra bola upratovat doma :sweat_smile: isto nie..
19. jún 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deniskateniska ja viem ze nie si chora :grinning: :grinning: :grinning: ale im to aj tak nevysvetlis :grinning:
19. jún 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky co robite v tuto skaredu sobotu?? dajte tipa co mame spachat s Riskom ked sa zobudi :grinning:
19. jún 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@salvinka sme sedeli doma a telku kukali... ja som chora a nemala som chut niekam ist... a on tiez sopli tak sucitil so mnou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@salvinka Tak ja som práve teraz prišla z práce, ešte som sa stavila v Tesku kúpiť 6 kg Palmex,je po 11€,tak som kúpila rovno 2. A v práci by bolo fajn, len ma kolega aj s riaditeľom hneď ráno fest vytočili, tak sme po sebe celú službu zazerali a nebavili sa. No taký k... až to bolí, ten môj kolega, ešte že v týždni mám službu s iným, lebo by ma drblo. A čakám, kedy konečne začne krpaté kopať.Lucka včera zjedla 4 jahody, no tak sa vysypala, že až. Tak kurňa ani jahody čisté bez chémie nemôže papať. Idem dať žabu spať,prečítať rozprávočku a pustím sa do žehlenia,bo som včera otočila 3x pračku, tak sa mi nazbieralo.

@deniskateniska Chúďiatko moje, ty sa ešte guľkáš, no dúfala som, že to už bude cubi dub. Ale to máš tým, že si stále nahováraš, že ešte to treba a to treba. Serkaj na všetko a povdz si, idem konečne rodiť.
Ale tak uzavrime stávky dámy. Ja typujem do 2 dni porodí. Kto dá viac?
19. jún 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tipujem u denisky 24 teho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a @tretulka sa nam ani nepochvalila s novinou. :wink:
19. jún 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak my sme tiez ostali lenosit doma.. som si s malym pobuvala na manzelskej a teraz sa mi nechce ist spat :grinning: :grinning:
a ja si myslim ze deniska pojde zajtra :slight_smile: ak uz teraz nie je na salach :grinning:
19. jún 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kocky tak som zvedava komu z vas to vyde :grinning: :grinning: :grinning: mm chce aby som uz sla :stuck_out_tongue_closed_eyes: no dnes som umyvala kuchynu, svagrova zena a svokra spalnu.... nedali si povedat, tak som ich nehala.. ja som si sla do inej izby... tak sa poumyvalo, dali sme koberec, poskladali postel.. :grinning: no zajtra si idem postielku stavat :grinning: :grinning: inak poviem vam, ze ked sme tam prisli, najprv som si poplakala.. lebo fakt som tam prisla a same veci, bordel vrtacky chujoviny.. :sweat_smile: tak som sa sla vyplakat.. sklamana som bola, no ked sa to poupratovalo, uz mi je lepsie :wink:
inak bolia ma slabiny, maly sa isto tlaci von, bo chodit poriadne uz nemozem - sa ani necudujem co som cely den robila. :grinning: a na wc sediet? som sa rehotala lebo nohy musim mat ako male babo ked sa bali nasiroko :grinning: :grinning: :grinning: no a brusko tvrdne statocne, uz ma aj picha v krizoch :sweat_smile: tak uvidime ale nechcem zarieknut :zipper_mouth: :dizzy_face: :grinning:
tak dobru nocku ... dufam ze sa vyspim konecne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby teraz som si spomenula na hlasku mojej svokry... som nevedela ci mam plakat alebo sa smiat.. ked sa bavili o dovolenke - svagor idu,.. a svokor vravi ze oni idu kde... a svokra :"kde by si chcel ist, ved my budeme tu kazdy den, ved sa ti vnuk narodi, budeme ho chodit kocikovat, starat sa onho" :sweat_smile: mna oblial pot hned :zipper_mouth: som chcela nieco povedat, ale som si zahryzla radsej do jazyka.. mm sa na mna hned pozrel ze :confused: :zipper_mouth: :rolling_eyes: a cakal na moju reakciu radsej som sla prec :grinning: :grinning: :grinning: no my az zle prislo...
20. jún 2010 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...@bolulka, co vyryvas? :grinning:
20. jún 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deniskateniska no tak moj tip asi nevide :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a svokra nech si ide radsej kdesi na dovolenku..... co ti tam ma co kazdy den nervy zrať. ty si urobis svoj rezim ako ti bude vsetko vyhovovat a nie ona ti tam rozumy davat,,, dufam ze mm jej to vysvetli
20. jún 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj treťulka gratulujemem super dalšia mamina. ale ty si nás tu zanedbala veru. si tu dlho nebola medzi nami.

denis čooo??? nič???? :wink:
20. jún 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola v kostolíku sme mali požehnanie na záver školského roka a ja ako poctivá študentka ešte som bola tiež. :grinning:
20. jún 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka.k ale nie, teraz nepečiem,ale mala som strašne zarastenú záhradku, tak som sa realizovala tam

včera sme prišli o žriebätko, tak som z toho smutná ešte aj dneska :cry:
20. jún 2010 o 12:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika13 tak zahradka ta vycerpavala :grinning: :grinning: :grinning: no a teraz ti ju super oprsi a ked prestane prsat sa mozes realizovat znova :grinning: :grinning: :grinning: sprosta burina... keby sa zelenina rastla tak rychlo :grinning:
a co sa stalo zriebatku??? :frowning2:
20. jún 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zadusilo sa po narodení :cry: rodilo sa nad ránom, nikto tam nebol :pensive:
20. jún 2010 o 12:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuj tak to mi je luto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. jún 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani ved rano sme sa bavili s mm a tak sme sa veru dlho uz neporozpravali a ten sa rehotal ze vypne zvoncek telefony zamkne dvere a bude:slight_smile:a uz mam postielku postavenu juchu.
20. jún 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deniskateniska Tak už je všetko na príchod žabiačika hotové, tak už len utekaj do pôrodnice, aby ste si to čím skôr užívali. A nezabudni poslať sms-ku, mám zapnutý mobil nonstop.
20. jún 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katika82 dakujem, chodim na kona, ale vacsinou do "mojej" temy augustoviek :slight_smile:
@veronika to mi je luto :frowning2:
20. jún 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deniskateniska teším sa s Tebou s tej postieľky :wink: a ešte nič? :confused:
@veronika13 to mi je ľúto :frowning2:
20. jún 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cafte kocky... tak parada spalna hotova :grinning: uz mi je lepsie, uz mam aj vecicky v spalni :grinning:
20. jún 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deniskateniska paraaaaaaaaada. uz len maly romanko tam chyba :wink: :wink: :wink: :wink:
20. jún 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka.k no dani aj ja si myslim :grinning: :grinning: najlepsie idem kavu robit, uz som si aj kanvicu doniesla, aj kavu aj mliecko, cukor aj pohare a salky.. a idem robit a UPS :sweat_smile: voda este nejde :grinning: :grinning: :grinning: tak nic :grinning: :grinning: :grinning: ale no este chvilu vydrzim :wink:
20. jún 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok