Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

emmka3
23. jún 2010

nas bolo 32 a bude nas 19, cca rovnako ako na prvej stretavke ... no a ja pit moc nemoze, bo to mam na starosti a doma povinnosti ...

danka.k
23. jún 2010

vsak bleskac sa postara.... 😀 😀 😀

emmka3
23. jún 2010

no jo, zapomen 😀 🤐

danka.k
23. jún 2010

no a co by sa nepostaral... rasto sa teda starat bude 😀 😀 😀 😀 aj ked ja pit asi nebudem, ale tak budem just dospavať 😀

emmka3
23. jún 2010

tebe sa zije Dani 😉

danka.k
23. jún 2010

no u nas je dohoda.. idem na flam ja stara sa on.. ide na flam on staram sa ja... tusim bleskovi musime dohovoriť 😀 😀 😀 😀

emmka3
23. jún 2010

skuste 😀 😀 😀 ale nie, nejako bolo, nejako bude, sak Jr. ako zaspi, tak sa rano zobudi, takze necakam nejake nocne rosambo ako na Stefana 😉

danka.k
23. jún 2010

na stefana ste mali rosambo???

emmka3
23. jún 2010

jj, bo to bol este kojeny a mensi, a tak 😉

danka.k
23. jún 2010

no teraz si to vynahradis 😉

danka.k
23. jún 2010

@deniskateniska a ty si uz zbalena?? podla mojho odhadu zajtra rodis 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emmka3
23. jún 2010

jj, ruka nad hlavou 😀

danka.k
23. jún 2010

prides domov ked chlapi budu vstavat 😀 😀 😀 😀 😀

anicka
24. jún 2010

My už sme domka s alergológie, všetko je OK. V pláne som mala ísť tak 5.15 z domu, ale keďže sa mi nedalo spať tak som už o 5.00 bola v nemocnici. Bola som prvá, tak som volala mužíčkovi nech príde aj s Maťkou o 5.50. O 5.45 prišla Dr. aj so sestričkou, o 6.10 nás zobrali dnu boli sme asi 10 minút a o pol siedmej sme už boli doma, takže fajne. 🙂

My sme mali stretávku minulý rok, robili sme to v Kopačke, bolo fajne, skladali sme sa po 20 € v tom bola kytica pre triednu, darček pre triednu, prípitok, večera, koláče, korbáče, alkohol - ten nám vydržal do 22.00 to mali akúrat záverečnú, tak sme šli do mesta. V triede nás bolo 33 a stretlo sa nás 24. (spoluorganizovala som to, tak mám prehľad 😀)

salvinka
24. jún 2010

@anicka ake ste sikovne.. ze o pol siedmej uz doma.. som sa len otacala na druhy bok 😀 😀
tesim sa s vami ze je vsetko ok 🙂

deniskateniska
24. jún 2010

@emmka3 hmmmmmmm znacka... jaaaj baumatic 😀 😀 😀 dobra stranka je www.najnakup.sk a tam ich mas riadne vela si zvolis aku chces kukat a vyhodi ti stranky na ktorych sa da objednat od najlacnejsich po najdrahsie 😉 a hej citala, lebo som este neodskusala bo vodu sme nepustili este 😉

deniskateniska
24. jún 2010

dani ja nerodim.. nechce sa malemu... dnes idem na kozne ☹ mam hrozne to brusko... v noci som sa zobudila na to ze sa skriabem... au... su to vyrazky ako ked ma male babo zaparene alebo tak.. take mini.. a to secko na striach.. tak idem ci mi nieco na to neda bo som vcera od toho ako to svrbelo az plakala normalne... ☹ och joj.. chcem uz rodiiiiiiiiiiiiiiit 😀 😀

nadezdah
24. jún 2010

@deniskateniska Deniska nemáš to z jahôd? Lebo jahodi sú silno alergénne.
@anicka Nepýtala si sa náhodou na ten kočík camarelo q 12 tej kámošky?

deniskateniska
24. jún 2010

@nadezdah isto nie lebo je to presne na striach ... a ja niesom alergicka na nic len jarne slniecko co nebolo takze tento problem nemam 😀 😀

nadezdah
24. jún 2010

Kočky som chcela ísť dnes do polska pozrieť kočíky, ale neprešli mi ešte peňiažky na účet, asi len poobede. Pôjdem inokedy, tak ideme porajzovať po Ružomberku, keď už sme doma, tak nech sa nenudíme.

anicka
24. jún 2010

@nadezdah camarelo q 12? ja nejako sa strácam? ja som Ti hovorila, že ho niekto má? 😕
@emmka3 ja tú moju zatiaľ používam len výnimočne, keď sme doma len s Maťkou tak kým by som ju nazbierala plnú, tak by prešli aj tri dni. Ale švagriná má dve deti tá má dokonca až 80 a povedala, že si ani nepamätá kedy naposledy umývala riad ručne. Ono je to asi o zvyku, keď už si zvykneš tak už umývaš len v umývačke. Mne ju kúpil mužíček ako darček pod stromček keď sme si dali robiť kuchyňu. Ako je pravda, že sa minie elektrika, ale ušetrí sa kopec vody, takže na bleskáča treba apelovať ušerenými peniažkami 😉 😀

emmka3
24. jún 2010

deni, dakujem ...

anicka, fajne ste sa vybavili a ja stale dufam, ze mycka bude 😵 a aky darcek ste kupovali triednej? ja som bola dnes zajednat kyticu za 15€ ale netusim, co by sa hodilo ako darcek 😅

danka.k
24. jún 2010

@deniskateniska no este ti davam par hodin 😀 😀 😀 😀 😀 som si myslela ze aspon raz vyjde moja tipovacia schopnost 😀
@anicka ze rano o piatej si tam sla 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 tuuuu no ja ako salvinka som sa otacala na druhy bok.. my ideme na alergo o tyzden, kua musim preobjednat asi..
@nadezdah vies ake krasne kociky maju v polsku... sme sa s rastom rozpylvali nad nimi minuly tyzden 😀

bolulka
24. jún 2010

babky neviete prosim vas, ktore doklady si musim zmenit po prideleni titulu? 😕

danka.k
24. jún 2010

bolul obciansky isto... a myslim ze by si mala aj vodicak, pas neviem.... ale tak nadka bude vediet najlepsie 😉 😉 😉 😉

katika82
24. jún 2010

bolul ak nechceš nemusíš si ich meniť. teda ak nejdeš pokračovať dalej. mne sa to neoplatilo lebo idem dalej a dať po Bc prachy za zmenu údajov a po dvoch rokoch zasa sa mizdá zbytočné

jana2033
24. jún 2010

anička no šikovny ste ja tiež o takom čase ete buvám 😀 alebo malu kojím 😝

my sme dneksa boli na nožičkach, očkovať, poradni, krvičku nam brali no sme to všetko krasne postihali na nožičkach sme boli druhy huraaaaa nemusime isť už na kontrolu ma to všetko ok už len povedal že do pol roka ešte baliť na široko a hotovo koniec 😝 a to nam dr. povedala že všetky čo boli pred nami že ešte o dva mesiace tak sa vytešujem, pichanie sme tiež krásne zvladli zaplakala iba pri pichnutí a kukala a tichučko sedela ako jej brala tu krvičku akurat očkovanie poplakala ale ako som ju zobrala na ručky bola tichučkoooo 😝 , chuda len teraz ju to bolka tak plačka a vážime 6130 g a meriame 63 cm 😀

salvinka no tie plienky sme ani nekupili vravuim mužovi ešte ze sme nekupili neviem asi jej idem kupiť 4-ky 😀

danka.k
24. jún 2010

@jana2033 pekne miery mate... a prečo este balit do pol roka ked je vsetko oK??

emmka3
24. jún 2010

Janka, ja som tiez prestala balit nasiroko ked mi povedali, ze je vsetko OK ... oni pausalne vravia do pol roka, ale je to na tebe 😉

danka.k
24. jún 2010

my sme nasiroko nebalili vobec, tak ja sa do toho nerozumiem 😀 .. ved ked je vsetko ok tak naco...