Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

deniskateniska
14. júl 2010

nie,ale napisem jej.dufam ze secko ok.a baby modlime sa,povinne secky za pocko

anicka
14. júl 2010

O Nadke nemám správy ☹ Na zajtra sa tešíme, nebojte dobre bude 😀

katika82
14. júl 2010

dobré ránko

no tak zasa tu máme jeden horúci dníček čooo??

my sme včera boli za susedmi trošku sa "povadiť" majú doma chovnú stanicu s koliami ale to sú tak drbnuté psy že stále štekajú a hryzú do plota, tak sme im boli povedať že ak si neurobia plný plot od nás a neprestanú púšťať všetky tie psy že sa až medzi sebou hryzú tak že dáme sťažnosť na políciu. že to takto dalej nejde. včera malý horko ťažko zaspal o pol jedenástrej doobeda a tie svine tak brechali že ani pol hodku nespal. tak ma to už tak dožralo že sme boli u nich. tak dnes si tam už dali taký provizorny plot aby sa nehádzali do toho čo tam je. sa bojím lebo malý už začína loziť po štyroch je otázka času kedy začne chodiť a nepotrebujem aby ho uzryzli a zvlášť ked sa tak hádzu do plota no každý povie že kolia kľudné plemeno ale tak toto majú asi výnimky. sa ani nečudujem tým havinom že sú taký nervozny ked ich ma zo 6 do toho ešte štenatá zatvorené v zajačích klietkach no psycho. ešte sused ten to zobral v pohode že jasné že nechcú problémy a tak ale tá krava jeho žena no tak tá začala že ked sme boli my malé že sme ich deťom zle robili no krava čo vyťahuje teraz veci čo si ani ja nepamatám čo som bola taká malá. som už rozmýšlala že by som sa ja normálne dala uhryznúť tým psom a museli by ich odstrániť. ale sa bojím že nejak viac uhryzne a budem mať opletačky ešte neviem do kedy. fakt nič na nich nefunguje už sme skúšali aj ten paprikový sprej na medvede ani to nezaberá. oni sú fakt jak besné tie psyská.

júj už tešm na zajtra. síce budem musieť ísť pešo cez Gaceľ ale tak aspon budeme mať prechádzku s Lukym

danka.k
14. júl 2010

@deniskateniska kukala som pocasie a vraj maju byt len burky... ale prsat by nemalo.... no uvidime...
@katika82 to je dobra krava.. ako moze porovnavt ze vy ste jej detom robili zle.. ved si sa nebola stazovat ze jej deti robia malemu zle.. ale tie psiska.. och no ale vies.. nemas problemy so svokrov musis mat aspon so susedou 😀 😀 😀

katika82
14. júl 2010

😀 😀 😀 😀 dani máš pravdu

jana2033
14. júl 2010

babky tak na stretávke 😝

juuj mala mi spinkala druhý krat 3 hodinky zázrak 😀 musela som len po špičkách chodiť aby som ju nezobudila a tak sa krásne zobudila vypráva si 😀

deniskateniska
14. júl 2010

boze maleho brusko boli tak stale place.uideli sme nanu dnes,ale sme kecali s tetou,tak nam nevydalo kecnut.krst mame 25teho bola som vybavit

deniskateniska
14. júl 2010

no tak nadka vas pozdravuje,vcera jusili,po 2 hod.zacala krvacat a mala silne bolesti.na infuzkach,zadok dopichany.primarka jej dnes povedala ze to bolo vazne a ze ma lezat.kedy ju pustia netusi.

majdiska
14. júl 2010

bože len nech sa to malické udrží, aj ked tam bude až do konca 😒

majdiska
14. júl 2010

baby cítile tú tlakovú vlnu?? normálne sa naším triasla bytovka.. z lietadla, letelo nejak divne 😲

emmka3
14. júl 2010

skusali nadzvukovku, bolo to pisane na nete, malo to byt dnes cez den nad BB, ale asi sa to nejak posunulo 😀 aspon nejake vzruso na vecer 😀

emmka3
14. júl 2010

@deniskateniska ... tak pozdrav Nadu, nech len oddychuje a vela sil posielame ...

deniskateniska
14. júl 2010

hej cely dom sa nam triasol.riadna rana.

danka.k
14. júl 2010

no super... a ja som zas nic nepocula 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@deniskateniska pozdrav nadku a ze jej drzime palce aby bola v pohde 😉

emmka3
14. júl 2010

@danka.k buchlo to nad DK, takze Knaziu to asi obislo 😀 aaale, to si mala vidiet tie behy susedov ... tolko nas bolo na balkonoch, ze ani na domovej schvodzi som tolkych susedov este nevidela 😀 😀 😀 😀

salvinka
14. júl 2010

ja som tiez nic nepocula 😀 😀 😀
babky, mam dotaz.. ted niekedy mi konci materska, dojde mi nejaky papier zo socialky ze kedy presne?
taaaak sa mi nechce ist vybavovat ten rodicak :-/

danka.k
14. júl 2010

salvinka som rada ze nie som sama co to nepocula 😀 😀 😀 😀 😀

@emmka3 no asi nas to obislo. takze sa tu musis cim skor nastahovat, aby si nemusela po balkone behat 😀 😀

danka.k
14. júl 2010

a to som vonku sedela a prd pocula 😀 😀

deniskateniska
14. júl 2010

a pochvalila som sa ze mi konecne dosla materska?akoze tolko penazi som este nemala nikdy😀

danka.k
14. júl 2010

@deniskateniska 😀 😀 😀 😀

anicka
15. júl 2010

@salvinka asi Ťa sklamem, nič Ti nepríde. Všetko si musíš vybaviť sama ☹

Tú ranu sme počuli aj my, rachlo to teda riadne.

Na Naďku mylsíme, nech je všetko OK a nech je čím skôr v pohode doma.

d198815
15. júl 2010

no samozrejme ze salvinka je zasa mimo😀bola to riadna rana...baby tak dnes to plati???

deniska ja som sa vcera ponahlala a bola som si ista ze sa stretneme dnes tak som isla ta...🙂

anicka
15. júl 2010

@d198815 jasné platí, dúfam, že nás dorazí čo najviac, už nabíjam baterky do foťáku, tešíme sa 😀

danka.k
15. júl 2010

babulky tak pekne stretko vam prajem... skoda ze nemozem dojst.. potom chcem vidiet fotky 😉 a neohovarajte ma 😀 😀 😀

katika82
15. júl 2010

@salvinka veru nepríde ti nič a potrebuješ toľko papierov zasa
tak v prvom rade potvrdenie od zamestnávateľa že nenastupuješ do roboty ale zostávať na materskej - stačí na pc napísať také prehlásenie od zamestnávateľa
potom potvrdenie zo sociálnej - na pošte že si mala predtým tých 270mdní odrobených a máš zaplatené sociálne všetko
no a potom ešte jedno potvrdenie zo sociálky ale tam v tej budove oproti pošte tuším na druhom poschodí úplne na ľavo kde si si bola dávať potvrdzovať papiere ohľadom príspevku k narodeniu.

no a potom toto všeto zaniesť na bysterec na sociálne 😉 takže potvrdenia a potvrdenia

katika82
15. júl 2010

jasné platí dnes o 16. pri pávoch. 😀

anička ajja už chystám foťák. 😉

nadku pozravujeme a želáme nech sa maličký drží zubami nechtami

katika82
15. júl 2010

pridala som nejaké fotočky tak kukuk

majdiska
15. júl 2010

my neprídeme.. malý je síce v DK, ale so starkou.. ostáva tu možno do nedele, ja idem domov..

katika82
15. júl 2010

no hádam nám nezačne pršať

jana2033
15. júl 2010

@katika82 no nesmie musí vydržať 😝

nám sa podarí na taku hodku prísť 🙂