Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

mayocka
19. júl 2010

@majdiska keby som ja mala tolko alkoholu v krvi ako on,tiez by som driemala a nedvihala telefon 😀

anicka
19. júl 2010

@mayocka hlavne sa netráp, ja viem že sa všade píše o tom ako je to strašne fajn keď sa kojí, len by občas mohol niekto myslieť aj na tie mamičky ktorým sa to nedarí aký je to pre nich nepríjemný pocit 😖 😢 Ako kojenie je fajn ale momentálne je podstatné aby bola Ivanka spokojná, s plným bruškom a zdravá 😉

nadezdah
19. júl 2010

Kočky určite niektorá máte doma fusak čo sa dá použiť aj do autosedačky, že? Takže idem vás poprosiť, ja som si totiž kúpila normálny a ona mi poradila, že nech si tie dierky dám urobiť do krajčírstva. No ja potrebujem vedieť, že ako a kde tie dierky mám urobiť, poprípade prosím o foto, no zhruba by som chcela, aby ste mi to odmerali od krajov, že kde to je lebo som s toho debko. Asi budem musieť kdesi to odkukať, alebo si budem musieť kúpiť ešte jeden len do autosedačky. Ďakujem. 🙂

deniskateniska
19. júl 2010

akoze ten nas romco je zlostnik riadny.je na cicke a ked mu nejde tak ako chce pisti o106.joj.nechcem mu davat flasu ale co mam robit.
A inak baby ako dlho ste krvacali po porode?bo ja som uz len pri kojeni a takou nie uplne krvou a dnes brutal.je mozne ze som uz dostala kramy?

danka.k
19. júl 2010

denis ja som 2tyzdne a potom som kramy dostala mesiac po porode

deniskateniska
19. júl 2010

dani normalne som mala bolesti v krizoch ako pred porodom.

danka.k
19. júl 2010

deni no mozu to byt aj kramy... ved uvidis ze kedy sa ti skoncia a ci ti budu slabnut alebo to bude stale tak rovnako krvacat

salvinka
19. júl 2010

@deniskateniska deni skus stlacanie prsnika myslim ze by to malo byt tu.. http://dojcenie.wordpress.com/ako-dojcit/stlaca...
dajte stretko s julkou ak si nebudes niecim ista 😉

ja som tiez nejake dva tyzdne krvacala.. chvalabohu este stale mrcha neprisla.. 🙂

@bolulka supeeeer... tesim sa s vami 🙂

@mayocka anicka to krasne napisala.. hlavne je ze je ivanka spokojna, ci uz z tvojho alebo umeleho mliecka..

bolulka
19. júl 2010

@deniskateniska ja som to mala po Klaudii. asi dva tyzdne po porode sa mi tak brutalne spustila krv, az tak, ze kym som dosla na zachod, tieklo mi to aj po nohach a vsetko som zaspinila. dr. ma ubezpecil cez telefon, ze je to normalne. par dni po tom mi zistili, ze som zle vycistena a este som musela chodit na vcelicky.

bolulka
19. júl 2010

Babky neviete preco mavam mlieka vecer menej? zeby som bola vycerpana?

deniskateniska
19. júl 2010

bolul no ja si myslim tiez ze som sa zle vycistila bo som tak riadne krvacala asi len 3 dni.a potom len trochu.no uvidime ze ako to bude.

A inak stichy vonkajsie uz nemam ale pozasivana som riadne,teda jazva riadna.och

ema1987
19. júl 2010

@mayocka presne aj nas mala je taky maniak na TV ked bola mensia tak sa dokazala kukat donekonecna na nu 😅 😅

mayocka
20. júl 2010

@majdiska / zmazane adminom - nepis do fora co patri do ip

Baby sorry ale s konikom asi koncim,nemozem tu prispievat,cakala som od toho asi vela ale necakala som vynasanie. Asi mi to nie je dvakrat prijemne ze nekojim,chcela som aspon rok,ak si niekto mysli ze som slaboch nech si to aspon necha pre seba a nech ma netrapi,caute sa a drzte sa,cmukam vas 😢

majdiska
20. júl 2010

maji ja kojenie beriem ako prirodzenú vec, tak sa nehnevaj.. ako so ženou sa predsa také veci normálne dajú rozoberať.. ja som to normálne rozoberala - je to prirodzená vec.. tiež som sa natrápila s kojením - aj som to tvojej mame povedala.. no ale ked to tak berieš tak prepáč..

majdiska
20. júl 2010

a so susedmi som nič neriešila.. ako prepáč, ked si o mne také myslíš..

danka.k
20. júl 2010

ale tak podla mna ma mayocka pravo riesit svoje kojenie s kym chce... a nie niekto iny ☹

@mayocka moja ostan s nami, bude dobre uvidis 😉 😉 😉 😉 😉 nevydrzis to bez nas 😀 😀 😀 😀 😀 ved my ta mame radi a chceme ti vzdy pomoct.. teda navzajom si chceme vsetky pomahat...

majdiska
20. júl 2010

a kľudne tu ostan, ja si radšej odídem do svojej súkromnej..

jana2033
20. júl 2010

@mayocka inak aj naša malá je taká istá ked niekedy reve si neviem s nou rady a dam ju k tv tak sa ani nehne a prestane revať 😀
@deniskateniska ja som krvácala až 8 týždňov a to mi musel dr predpísať lieky na zastavenie ale ze vyčistená som bola dobre len mi to dlhšie odchádzalo tak ako super som sa tak potešila 😠 a to ked mi aj iné baby povedali ze krámy dostali po par mesiacoch tak šup ja som dostala hned po šestonedelí 😠
@bolulka inak ja mam tiež niekedy pocit že niektorý večer mám menej mliečka

emmka3
20. júl 2010

@mayocka este mam jeden typ, jedna mamca u nas z januaroviek obe deti "kojila" stylom, odstriekala do flasky a cez flasku, mala velmi citlive bradavky, tak preto ... obe deti takto vydrzala "kojit" 6m a potom odstavila, takze aj to je moznost, a ked budes odstrekavat, tak sa tvorit bude a Ivka bude mat tvoje mliecko, aj ked z flasky ... a pises, ze ju zapeka, tak treba zmenit znacku, su este Sunar, Beba, francuzke ... porad sa s Dr., co sa tyka UM .... pri tvojom mliecku este, ak mas silu a chut vyskusaj tamto 😉

anicka
20. júl 2010

@emmka3 čo sa nepochváliš? 😕

emmka3
20. júl 2010

@deniskateniska ak mas pocit, ze Romco je na cice nespokojny, tak sa nakontaktuj na Julku, ty do DK mozes za nou bars kedy zajst a ukazat ako maly cucka 😉 mozno bude dobre zmenit polohu kojenia, neviem, ale Julka by to vedela zhodnotit, urcite este nedavaj flasku ... a co sa tyka krvacania, tak ja som krvacala po porode cele sestonedelie, ale potom ma Dr. poslala na kyret (bo ani dodatocne vcely nepomohli) a po tyzdni to ustalo, menzes som dostala az ked mal maly 10mesiacov ...

emmka3
20. júl 2010

@anicka a s cim? 😕

emmka3
20. júl 2010

@anicka ked budu veci iste, tak sa pochvali, a velmi rada 😉

anicka
20. júl 2010

@emmka3 ja som len reagovala na bleskáčov status 😉 ten predaj je už istý nie? 😕

blesq
20. júl 2010

zena ma uviedla na spravnu mieru :-d pokial niesu peniaze na ucte nic nieje poredane 😀 akle vyzera to snad dobre uz 😀

anicka
20. júl 2010

@blesq aha ja už som sa zľakla, že som napísala niečo čo som nemala. Tak držíme palec 😉

anicka
20. júl 2010

ešte so stretávky - pre katiku 😉

tretulka
20. júl 2010

ahojte, mam na vas prosbu, nemate kontakt na dobru cukrarku co pecie na krstiny a tak? dakujem 🙂

ema1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deniskateniska
20. júl 2010

ema1987 tam sa im riadne pokazili kolace.uz nerobia take dobre bo robia vo velkom.ale ze vraj mimo sezony robia dobre,ale nefiem.my najnovsie objednavame z benovky.