Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

majkad2
30. aug 2010

@bolulka ok bolul....a kde to pojdeme? už máš výhlady?

bolulka
31. aug 2010

@majkad2 ak otvoria manazment v Rbk, tak asi tam. Alebo skusim Zilinu kedze je zadarmo. ale ja akosi po titule Ing. neprahnem.

majkad2
31. aug 2010

nie, ja by radšej Ing, než Mgr..........no ved do roka to už isto zadarmo nebude 😀
a už ste zdravý?

bolulka
31. aug 2010

@majkad2 myslis, ze to spoplatnia? mne sa k mojmu menu viac paci Mgr.
Tak ci onak, zachvilu budu vsetci ekonomovia Mgr. a Ing. budu iba technicke zamerania.

anicka
1. sep 2010

Kde ste? My začíname zajtra v škôke tak uvidíme ako to dopadne, bojim, bojim ☹

Emka a Vy ako ste nachystaný? 😕

bolulka
1. sep 2010

@anicka tiez prezivam stres so skolkou. Klaudia sa tesi, ale neviem ci si je celkom ista, ze to bude ina skolka ako ta predtym. 😒

a uplne najviac sa bojim tych chorob. bud ju tam nechame tyzden ,alebo az po prvu chorobu. este sme sa nerozhodli.

bolulka
1. sep 2010

dievcata, neviem sa dopatrat. Je tu v Kubine niekde skola baletu?

anicka
1. sep 2010

@bolulka a do akej inej? Vy nepôjdete do Jánoša? 😕 O škole baletu neviem 😒

jana2033
1. sep 2010

@bolulka no ak otvoria v rbk tak sa vidím tam s vami asi 😀 , do ZA si myslím že nespoplatnia, muž tam chodil, a to je stale zadara a isto aj ostane.

danka.k
1. sep 2010

@bolulka chod sa opytat na ZUSku.. tam su isto dake hodiny baletu

emmka3
1. sep 2010

@bolulka a kde idete do skolky? Janos?

bolulka
1. sep 2010

babky my ideme do skolky na brezovec.

anicka
2. sep 2010

My už sme domka zo škôlky, boli sme tam na zhruba 2,5 hodniky ale celý čas som bola s ňou, vlastne všetky detičky tam boli s maminkami. Zajtra máme prísť tak, že hodinku bude so mnou a hodinku sama, takže ten "krízový" deň bude asi zajtra uvidíme. 😕

@emmka3 ako?

bolulka
2. sep 2010

@anicka ja som tam Klaudiu zaniesla a vyzdvihnem si ju az okolo pol tretej. a vsetky deticky tam boli same. 😕

danka.k
2. sep 2010

babulky 12.9 dame stretko pred Msks??? 😉 😉 😉

emmka3
2. sep 2010

@anicka no my dobre 🙂 bez placu ked som odchadzala, lebo som sa vyparila 😅 ale je v dobrych rukach, ma ho Julka na starosti, tak mam aj cerstve spravicky, ze maly bol perfektny, troska pomrnkal ked isli von, ale inac v pohode, papa, spinka a aj kakat sa pytal 😵 zlatusik ... rano som tam s nim bola cca pol hodinu ale videla som, ze som tam zbytocna, hned si nasiel kamaratku Anezku, laska na prvy pohlad 😉 takze uvidim aj ja zajtra, ked budem odchadzat, podla mna to je najkritickejsie obdobie, potom sa uz zabavi, vyhra ... jj, @bolulka my sme boli tiez na cely den, teda od pol siedmej do tretej ...

emmka3
2. sep 2010

@danka.k ja som za, len nech neprsi ... dokonca planujem prelozit aj Mariovsku oslavu kvoli Spievankovu 😉

danka.k
2. sep 2010

@emmka3 no my sme mali ist teraz v nedelu gratulovat netery k 18... a ona zrazu ze pridte 12teho.. no tak reku dik.. uz vidim ako my muz ide zrusit ten kubin.... nech si ide sam gratulovat 😀 😀 😀

danka.k
2. sep 2010

povedala mi to cca pred 10 minutami aby sme dosli..

emmka3
2. sep 2010

@danka.k no petesi 😖 ale mozte zajst na hodinku k nej a potom sup do DK 😉

danka.k
2. sep 2010

@emmka3 no uz vidim ako by to bola hodinka 😀 😀 😀 ak tak pojdeme do kubina a potom okolo stvrtej piatej tam... dufam ze mi to niekto doma nepokazi 😀

bolulka
2. sep 2010

@danka.k, co sa bude diat 12-teho?

bolulka
2. sep 2010

@emmka3, Anezku maju asi vsetci radi. Klaudia ju zboznuje doteraz. Normalne mi je clivo za starou skolkou.

danka.k
2. sep 2010

@bolulka kukni majkinu nastenku na FB... tam ma tu pozvanku 😉 😉 😉

bolulka
2. sep 2010

@danka.k aka majka?

bolulka
2. sep 2010

aha, uz som zistila. no jasne ze sa pridame. sakra, ale muza mam v nemocke vtedy, tak neviem ako sa tam doteperim s dvoma detmi. 😝

anicka
3. sep 2010

Tak my máme druhý deň v škôlke za sebou. Hodinku bola so mnou a hodinku sama. Obišli sme sa bez plaču, zakývala mi z okienka poslala pusinku a bolo. Dúfam, že to tak bude pokračovať aj ďalej 😀

anicka
3. sep 2010

@emmka3 tak to parádne zvláda 😉

riveronka
3. sep 2010

@bolulka ahoj, ja viem o RK. www.orientalico.sk skus pozriet tento link. Teda, co sa tyka baletu.

bolulka
3. sep 2010

@riveronka dakujem. velmi si mi pomohla. volala som tam, ale nie je to este pre taketo male deticky.

Klaudia sa mi totiz dost pyta na ten balet. ja som aj myslela, ze to treba dost skoro zacat. Odporucili mi zacat klasickou tanecnou pripravkou.