Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

jana2033
3. sep 2010

@anicka super že to tak dobre zvláda, isto sa jej tam bude aj naďalej páčiť 😉

deniskateniska
3. sep 2010

no babky dufam ze pojdeme aj my,ale dajte vediet ze ako a co bo cez mobil nevidim pozvanku.inak mame pokazene afto,tak prechadzky sme obmedzili na parnica-zaskov🙂a dnes sme obliekli body 74!!!ltt🙂ale som zistila ze kazdy vyrobca ma inu velkost.disney su velke a trend su akesi male.

danka.k
3. sep 2010

@anicka martinka je skvela ze to takto krasne zvladla 😉 😉 😉
@bolulka a v ZUSke si sa nebola pytat??

emmka3
4. sep 2010

@bolulka ta Anezka je velmi zlatucke dievcatko, take rozumne a pekne sa vyhra s kazdym 🙂
U nas aj druhy den bez mamy OK, len pred obedom plackal ale to uz bol unaveny, inak v pohode .. ked mu bolo clivo, tak ma pozerali z okna a akoze mi kyvali a maly ma formulku, co sme ho naucili este ked len tato chodil do prace a nevedel sa ho dockat, stacilo povedat, ze tato pracuje a nejak sa s tym uspokojil, teda teraz sa uz naucil povedat aj mama pracuje a asi zabera ... inac, u nas teraz v bite ta vsetko pocut, ked uz sme takmer vystahovany, bez nabytku, bez kobercov 😖 pes brese este viac ako u nas, akurat niekto vrta, tak som sa normalne zlakla, ze co to ... no a Jr. spinka, ta cakam, kedy bude plac 😖 😠 😠 a to sme chceli ist na Mokrad, ale kvoli pilcikom sme ostali doma ... ach jaj ...

deniskateniska
4. sep 2010

nas romanko je taka cicka,vzdy na rukach svokry reval,ale tak sme to brali ze ho boli brusko.a dnes aj u mamy,aj u segry aj teta ze ci moze tak ten taky rev:DDD cickos maly:D a u mna ok.

anicka
4. sep 2010

@jana2033 @danka.k ďakujeme 😉

danka.k
4. sep 2010

@emmka3 tak to sa uz mozte aj na mokrad prestahovat 😉 😉 😉

anicka
6. sep 2010

To to mi prišlo na FB, tak len pre info:
Dovoľujem si všetkým oznámiť, že 11.9. na STV2 o 14,00 hod bude uvedená relácia Cesty nádeje o rizikách očkovania. Nakrúcala ju s nami v júli šikovná redaktorka Patrícia Jariabková a mala by byť výborná, vystupujú tam aj viaceré mamičky s deťmi postihnutými očkovaním. Prosím, šírte túto informáciu ďalej.
Ďakujem
Iva Vranská

emmka3
6. sep 2010

@anicka no ak nezabudne, tak pozrem, alebo ani neviem, ci to pozerat lebo aj tak nic nezmozeme, teda, dozvieme sa ze je to humus ale ked odmietnes ockovanie, tak ta budu pomaly na sud hnat a pokuty vyrubovat a v konecnom dosledku ti dieta ani nemusia skrz nekompletneho ocko. preukazu zobrat do skolky 😖

anicka
6. sep 2010

@emmka3 máš pravdu, je to smutné, že sa ako rodičia nemôžeme slobodne rozhodnúť 😔 ja si to chcem pozrieť hlavne, aby som mala informácie aj s druhej strany, teda nie len od Dr. ale aj od rodičov detičiek, ktorím očkovania ublížilo 😔

mayocka
6. sep 2010

babuchy?mam taku otazocku,mam problem s plienkami,ked ste krmili drobcov tak ako vsetko vpoho odchadzalo?dam to vyvarit do pracky a fuck,ono to z tych polievociek polskych nechce odist....neviem co tam davaju,asi to povyhadzujem,vypada to ako farbivo....ovocne vpoho jablckove ale tie kuracie polievky a tak no hruza,plienky pre druhe babo nepouzitelne.... ☹ ☹

danka.k
6. sep 2010

@mayocka mne to pekne odchadzalo aj na 40tke... ale najprv som to dala odmocit do vanisu. a raz za cas som to sibla vyprat na 90tku a boli ako nove 😉

mayocka
6. sep 2010

@danka.k mno mojko ja som to mala namocene vo vanishi,potom rovno do pracky na 60-tku...a nic prala som aj ine veci tak som nedavala vyvarat
predtym par dni som prala varku plienok samotnych tie som vyvarit dala a nic ☹ skusim to vyvarit este normalne na ohni...ktovie 😒 vy ste papali aj tie vyzivky zeleninkove z obchodu? aj brokolica hnusna zelena mi odide ale tie kuracie...no ja neviem

deniskateniska
6. sep 2010

fu mayocka,neviem ako by som poradila bo ja sa neviem zbavit repiku:(

danka.k
6. sep 2010

a aky mas prasok?? lebo niektore prasky su dost na prd a nevyperu.. ja som mala persil color a teraz mam ten tekuty a v pohodicke vsetko

@deniskateniska repik tusim nevyperies v nicom

deniskateniska
6. sep 2010

danka aj ja si myslim,no co uz bude len na repik teda🙂)

anicka
6. sep 2010

@mayocka my sme začali papať príkrmy až po 6.mesiaci a to už som jej dávala len pampersky takže pranie látkových plienok som už riešiť nemusela. Kým som jej dáva látkové tak som ich prala v tekutom Persile sensitive na 60 a mám ich krásne biele. Vy už ste začali s príkmami? 😕

deniskateniska
6. sep 2010

anicka deti na um zacinaju s prikrmami v 4.-5.mesiaci;-)

A k tomu ockovaniu,ja to pozerat ani radsej nejdem.nezmozem s tym nic,len budem mat strach a obavy.

nadezdah
6. sep 2010

Baby poraďte. Stále uvažujem nad klokankou, resp. nejakom nosiči a neviem sa rozhodnúť. Ale nie som ochotná dať za to viac ako 30€. Prosím o vaše postrehy a rady. Príjmem každú, aj kritickú. Ďakujem
A inak ja sa snažím čo najviac ležať, len akosi sa mi nechce. Ale už na mňa idú depky z toho že som stále doma.
A moje kukuk bruško v 29 tt, posielam foto. Už sme velký idem prasknúť. A tento vankúšik som si šila ja. Celkom sa mi podaril, dúfam že využijem

mayocka
7. sep 2010

@anicka ani my sa uz nasiroko nebalime,po druhej kontrole sme boli na tom s nozickami uz dobre a prikrmujeme sa od ukonceneho 4.mesiaca,mala je dost velky zvedavec,vsetko chce vidiet,obracia sa,pozera nad seba,do stran,no udrzat ju je tazke teda,medzi papanim si strci do ust ruky,potom posucha o body o gauc,strhne si podbradnik....plienky pouzivam len na papanie,pod hlavickou v postielke ma,ked zaslinta a na utrenie slin a tak...

@nadezdah mame zelenu klokanku bertoni Nadi ak chces tak ti ju predam,nepouzivali sme ju,mala v nej nechce byt ☹

anicka
7. sep 2010

@deniskateniska Ja viem, že detičky na UM začínajú s príkrmami skôr, ale čo ja viem tak v 5. mesiaci. Ale je to každého osobná vec, takže v pohode len som bola zvedavá.

@mayocka ja som na papanie dávala veľký podbradník a pri ňom som sa netrápila, že nie všetky škvrny mi zišli, keď už bol veľmi zababraný a nedal sa vyprať tak som kúpila nový 🙂

danka.k
7. sep 2010

@anicka aj my sme zacali uz ukoncenym 4 mesiacom 🙂 🙂 🙂

danka.k
7. sep 2010

@nadezdah neoplati sa ti to kupovat.. my sme to kupili a pouzili sme to jeden krat...

anicka
7. sep 2010

@danka.k ste boli šikovný a Ty si ešte kojila? 😕

danka.k
7. sep 2010

@anicka ee ja som nekojila vobec ☹ ale tak nic nam nechyba 😀

anicka
7. sep 2010

@danka.k jasné, že Vám nič nechýba 😉

deniskateniska
7. sep 2010

anicka zalezi to od babatka ake je hladne a tak🙂

Inak v mama a ja je o prikrmoch.

Nadi ja som to chcela kupit,ale dobre ze som nie bo by mi krize odpadli pri nasej vahe😀

salvinka
7. sep 2010

@nadezdah zalezi od toho ci ju budes mat kde vyuzivat.. my sme chodili kocikovat od nejakej jednej do sameho vecera..tam som ju paradne vyuzila.. a aj na vyletoch sa nam hodila.. uz ju tiez predavam 😀 lenze ked ty rodis v zime, neviem ci sa ti oplati.. mozno casom na leto 🙂

nadezdah
7. sep 2010

@salvinka A ty máš klokanku? A čo ma neprídeš pozrieť, keď ja musím ležať. By mi aspon trochu čas ušiel.

d198815
7. sep 2010

http://www.rodinka.sk/index.php?id=592872

ahoj baby dnes som toto citala a az ma striaslo je to vitamin d ktory davam malemu na predpis a este aj niektore z vas a teraz neviem co mam robit ci ho prestat davat alebo ja neviem co radite dakujem