Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

salvinka
7. sep 2010

@d198815 nani ja som to v spravach dnes videla, zavolaj doktorke zajtra a daj mi vediet co ti povedala 😀 😀 😀

@nadezdah hej mam klokanku, kuk inzerat.. a este vychutnavam posledne pekne dni, buduci tyzden niekedy sa uz zastavim ked bude prsat zabijeme den aspon 😝

mayocka
7. sep 2010

@d198815 Danka ono to islo len o ten gumenny vrchnacik,vraj sa z neho nieco dostava ci co...no proste kravina...doteraz to nikomu nic nerobilo,ved aj Nasivin ma taky isty princip a aj obal a nic...vpohodke,dokonca aj detsky nasivin to ma,tak naco sa vzrusovat?kolko rokov uz ten vigantol je v obehu a len teraz na to pridu? proste maju obdobie kontrol,v spravach bolo aj ze robili kontrolu "pomôcok pre dospelych" tak vibratory a taketo somarinky povyhadzovali z obehu lebo nemali navod na pouzitie 😀 😀 😀 😀 maju asi take obdobie tak preto...cakajme ze pridu zase s nejakou inou kontrolou....ale nejak to tym drobcom ublizit isto nemoze,daju k tomu podla mna lyzicku aby to bolo hygienickejsie inak nic 😝

d198815
8. sep 2010

@mayocka jaaaj tak potom nejdem stresovat ale ten navodk vibratoru by som si kukla😀

katika82
8. sep 2010

ahojte babule júúúj ja akosi nemám času na net.

k tomu vitamínu pokiaľ ja viem tak ja som mala na vitamíne D sklenenú tu pipetku nie umelú ale nám doky dáva jednorázový na tri mesiace ho máme dám raz a máme tri mesiace pokoj. lebo ked som dávala každý deň tak viac kakal tak nám dala ten jednorázový a super. aspon nemám každý večer starosť že som zabudla dať.

katika82
8. sep 2010

babyyyy pomocccc

no a čo zasa vyviedol, zasa bolo povestných 10 minút tich oa aj že čo asa robí. noa prídem a on nám dobre že balkon nezačal rozoberať. zo spálne ako sa vychádza na balkon tak pod koberčekom nám trošku vypadával beton no bolo to trošku kým neprišiel náš expert stavebník a všetky kúsky ktoré boli popraskané tak povyberal až do piesku 5 cm jama tak som musela ísť pekne namiešať maltu a zatreť to nech to schne. och bože ja sa až bojím čo to bude ked bude väčší. no a ked som ho potom prezliekala tak ten piesok mal ešte aj v plienke čo nechápem lebo mal body zapnuté pančušky a ešte aj tepláky. tak ja nechápem jak sa mu tam dostal.

no a tu je výsledok jeho prácičky stavebnej))

danka.k
8. sep 2010

@katika82 😀 😀 😀 😀 to tvoje dieta je take mile... ale zvykaj si urcite cosi este vyparati.. deti to tak radi robia... nas zvykol krb casto cistit 😀 😀 😀

katika82
8. sep 2010

Dani no ešte že ho nemáme lebo od neho by to vystalo veru. naši síce majú dole v kuchyni taký špahret ale tak ten ešte neotvorí našťastie. ale starkým v zázrivej sa už pokúšal veru otvárať dvierka na špahriete. 🙂))
uf čo to len bude ešte

deniskateniska
8. sep 2010

no mne to mama volala o tom vigantole.neviem ci som divna ale nijak to so mnou nepohlo,ved aj my sme to brali a sme ok...mna zarazilo,take kocky nechcu ho davat,bo ze chodia s dietatom von na slniecko a bla bla.mna skoro piclo,miminko nema byt na priamom slnku,a to dcko potrebuje.ja ked som bola babo,po ockovani som dostala horucky a krce.som bola v nemocke a tam zistili ze to bol nedostatok akehosi vitaminu.mama ye si nepamata akeho,ale vravi ci nie aj tohto,bo zabudala davat vigantol.a dost casto.tak ze uz bratovi a segre ze to poctivo davala.🙂ja len tolko🙂.

bolulka
8. sep 2010

nasla som stare casopisy "Mama a ja" a tiez som tam citala, ze pri nedostatku vitaminu D su rozne problemy a jednym z nich je aj caste zapaly dychacich ciest.

bolulka
8. sep 2010

@katika82 neuveritelneeee. to je iny cibis. Ja sa az normalne obavam, ako si to aj my s tym nasim prckom uzijeme, lebo uz teraz mu vidiet na tvaricke, ze to bude betar.

katika82
8. sep 2010

bolul no mne tiež každý hovorí že lukymu hľadí riadna čertovina z očí. 😀

danka.k
9. sep 2010

@katika82 aj nasmu strasne hladi certovina z oci.... a nebud si celkom ista ze ten spahriet neotvori.. to sme si aj o nasom mysleli ze niektore veci neotvori.. chalani su prespekulovany 😀

bolulka
9. sep 2010

to my sme vzdy vraveli, ze s Klaudiou je robota ako s chlapcom, ale tusim sme sa pekne mylili. 😀

deniskateniska
9. sep 2010

8100g.akoze nasrala ma doky,ze si na brusku nedviha hlavicku,bo bud si zuje ruku alebo reve,tak nas poslala na rehabilitacie,no nech nam ukazu ako cvicit,a na neurologiu.tam ked som povedala ze mame 2,5 mesiaca tak kukla po mne ze co ta doky chce.joj.inak si krasne drzi hlavicku,len sa mu nepaci na brusku.no ale couz.

danka.k
9. sep 2010

@deniskateniska aj nam kazali cvicit, ale maly pri tom strasne rical ze aj na rehabilitaciu uznali ze pri nom je to nemozne 😀 😀 😀 a pekne to zvladol aj bez cvicenia

deniskateniska
9. sep 2010

dani ved ja si myslim ze ho trapit je zbytocne ked si pekne drzi hlavicku.

anicka
10. sep 2010

@deniskateniska a to akú máš Dr.? Ja si tiež myslím, že je to zbytočné 😔

danka.k
10. sep 2010

@deniskateniska nas poslala len preto ze ako 3 mesacny si drzal pesticky stale zovrete ako male babatko.. ako nechapala som, ze prečo tak nesmie... ja tak spavam doteraz ze mam peste zovrete 😀 😀 😀 oni niekedy fakt posielaju pre zbytocnosti. a dali vam cviky na rehabke?

deniskateniska
10. sep 2010

anicka kecerovu mame.
Dani zabudla som tam zavolat,sestricka tam nebola.a aj ja mam zovrete akurat ked si to pisala,som sa zbadala ze mam ruku vpast😀

salvinka
11. sep 2010

http://www.cas.sk/clanok/179725/oravske-hniezdo...

uz ste poculi zienky? chudacik malinky.. 😔

danka.k
11. sep 2010

@deniskateniska hlavne ze chcu aby to tak nase deti nemali 😀 😀 😀

anicka
11. sep 2010

@salvinka máš pravdu chudáčik, ale určite mu nájdu lepšju rodinu, ktorá ho bude ľúbiť 😀

deniskateniska
11. sep 2010

salvi presne chudacik,ale dobre ze takto do hniezda ho dala ako by malo niekde na ulici skoncit,alebo nedajboze zomriet.
Dani ved nechapem 😀 😀

danka.k
11. sep 2010

baby nie je chudacik.. podla mna je to dieta stasteny. ako denis pise mohol skoncit niekde na ulici alebo zomriet

salvinka
12. sep 2010

@danka.k podla toho z ktorej strany sa to vezme.. ano, je dieta stasteny v tom, ze mu matka neodobrala pravo na zivot, ze ho vynosila, porodila, ako- tak sa on postarala a ze ho doniesla do hniezda, ze ho nenechala "len tak"...
ale podla mna je to chudatko, pretoze teraz, ked najviac potrebuje citit svoju maminu, ostali mu len sestricky v nasej BFH a par hadiciek v inkubatore 😖

danka.k
12. sep 2010

@salvinka no tak z tej strany hej

katika82
12. sep 2010

baby idete dnes na to spievankovo?? pred msks

danka.k
12. sep 2010

@katika82 chcela som, ale ideme na oslavu tak nam asi nevyda ☹ ☹ ☹ ☹

anicka
12. sep 2010

@katika82 to je dnes? 😕 My oslavujeme Maťkine meniny, takže nám nevydá 😔

danka.k
12. sep 2010

tak my asi ideme.. oslava nakoniec padla... 😠 😠 😠 😠