Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
18. okt 2010

@janulap naposledy som mala med v caji pred 6 rokmi a skoncila som na pohotovosti s tym ze mam hrcu v krku.. mozno to nebolo z toho ale museli to rezat a bleeeeeee... mozno to bola len zhoda nahod, mozno ta hrca bola uplne z niecoho ineho... ale bolesti brucha mam riadne... takze ja med zdaleka obchadzam a bojim sa ho dat aj malemu

janulap
18. okt 2010

Ale ak muz nie je alergik,tak nemusi byt ani maly.....a pises,ze muz mu med dava 😉 A nic mu potom nie je?A niekde na alergologii sa neda zistit,ci by bol alergicky na med??Lebo ja mam svokra vcelara a minulu jesen som zacala kazde rano davat do letneho caju med a baby neboli v zime ani raz chore 😀 Tak mozno by bola skoda mu ho odopierat,ak nan alergicky nie je 😉

danka.k
18. okt 2010

@janulap muz mal astmu ked bol maly.. akoze on mu ho dal asi zo 5 krat a nebolo mu nic.. ale ja mam nejaky taky vnutorny strach a ako nahle som zistila ze muz ho malemu dal tak som mu to zatrhla...na alergo sa tusim robia testy az od 3 rokov takze v marci by mu uz teoreticky robit mohli..

majkad2
18. okt 2010

@janulap no ja som tam každú sobotu, sme sa niekde stretli? no ja ťa vidim na fotke prvý krát, nemám pocit,že by sme sa už stretli? hej už je doma, v piatok ju pustili

majkad2
18. okt 2010

@deniskateniska súhlasím s tvojím názorom, ani ja sa nepridržam knižiek...............mne povedali, že jej mám dať skúsiť po lyžičke zo všetkého čo jeme aj my....joj naša malá babuľka už toho poskúšala 😀

danka.k
19. okt 2010

@majkad2 ved tak je to najlepsie. nech si zvykaju deturence 😀 😀

bolulka
19. okt 2010

tak sme boli u dr. a podla vsetkeho to vyzera na celiakiu 😔 caka nas este gastro vysetrenie v Martine.

danka.k
19. okt 2010

@bolulka ☹ ☹ ☹ fuuuu tak to mi je luto... snad to je len predbezny uzaver a vsetko to bude inak.. a vysetrenie v MT na gastre nezavidim.... ked tam pojdete nabalte si kopu jedla... lebo tam sa caka strasne dlho... my sme tam cakali vzdy zo dve tri hodiny a boli sme objednany na presnu hodinu.. len doktorke sa neuracilo nikdy nacas prist

bolulka
19. okt 2010

ju budu uspavat, takze asi ani papat nebude moct, a polezi si tam.

danka.k
19. okt 2010

@bolulka aha takze v narkoze jej to budu robit tak to je ine.. chudatko moje ☹ ☹ ☹ ☹

bolulka
19. okt 2010

@danka.k ti poviem. ja stale pevne dufam, ze je to plany poplach. 😔

danka.k
19. okt 2010

@bolulka a to jej podla krvi zistili ci ako????

bolulka
19. okt 2010

krv jej dnes brali, lebo som prisla poziadat aby jej zistili, ci nema nahodou alergiu na psenicu, lebo ten ekzem sa nam dostal do takeho stadia, ze som ju mala chut odviest do nemocnice, ani rukou nemohla hybat. No a dr. po precitani karty usudila, ze to vyzera az na celiakiu. Ona velmi zle od narodenia priberala, tento posledny rok dokonca ani deko nepribrala, mala anemiu a ten ekzem. som zvedava, co ukazu vysledky.

mayocka
19. okt 2010

baby?mala ma nabeh na chorobu,bo moj prisiel z prace jak zdochlinka a len lezi druhy den,tak sa chcem spytat co poviete na nazor,mozem jej spravit cajik z materinej dusky ked ju to chyti?resp.aj preventivne dopredu?taky slabsi...ale nie sackovy,mame origoš nazbieranu materinu dusku z lesa...

bolulka
19. okt 2010

@mayocka materina duska je na choroby dobra? ja ze na upokojenie a tak. ja by som repikovy spravila, ten mne velmi pomaha.

janulap
19. okt 2010

@majkad2 ved ja neviem,ci si to presne ty....ale ktorysi den ,ked som tkalal koberce,tak som videla nejaku cudziu zenu prechadzat sa po kruhu s tusim ciernym kocikom??...a potom,ak si to ty si sa rozpravala aj s Petou a Simcou Brnickou 🙂
Tak si tu kazdu sobotu??Este som ta tu nevidela 🙂

danka.k
19. okt 2010

@bolulka a to co mas za doky ze ju to uz skor nenapadlo brat krv a zistit to??? ☹ ☹ ☹ chuda kluadika

majkad2
19. okt 2010

@janulap no tak to som ja 😀 a ty kde tam bývaš? A môžem vedieť aj priezvisko?

janulap
19. okt 2010

@majkad2 skoro oproti Brnickym.Ako byvaju starostovi rodicia v tom zltom dome,tak hned oproti.Som Palugová...tak ked tu zas budes zastav sa na kavu 😉 Si na FB?

danka.k
19. okt 2010

@janulap vsetky sme na FB.. odomna mas uz aj ziadost 😀 😀 😀 😀

janulap
19. okt 2010

@danka.k no ty si sikovna...idem mrknut 🙂

janulap
19. okt 2010

@danka.k ty si priamo z kubina?

danka.k
19. okt 2010

@janulap no 20 rokov som zila priamo v kubine a teraz som v knazej 😉

janulap
19. okt 2010

aha 🙂

bolulka
19. okt 2010

@danka.k no ved ja som zmenila doktorku. a ta Klaudiu videla prvykrat.

deniskateniska
19. okt 2010

sima brnicka je moja spoluziacka zo strednej:D

mayocka
19. okt 2010

@bolulka Nikus,mame knizku o bylinkach a na ake choroby su,tak ano je na upokojenie nervov,najmä ak sa v nom kupes,no a ako liek je dobre vypit tri salky cerstvo uvarenej dusky (v salke zalejes 2lyzicky mat.dusky) ajked neviem kolko su dve lyzicky ked je natrhana,ale tak od oka som davala...

janulap
20. okt 2010

@deniskateniska faaaakt???sranda 🙂

majkad2
20. okt 2010

@janulap takže ty si švagrinká Mirky Palugovej? hej hej som na FB /Mária Diežková Brunčáková/ 😀

majkad2
20. okt 2010

@deniskateniska ty si chodila na Obchodnú?