Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
25. okt 2010

@julinkadk nepisala som 😀 😀 😀 ja mam Pelachovu, vsetko mi vyhovuje a najviac mi vyhovuje to ze tam necakam dlho... vzdy tam pridem akosi tak ze som prva resp. druha na rade.... ale ona je na nemocke a tam sa ti nechce mat doky 😀 😀 preto som ti ani nepisala

julinkadk
25. okt 2010

@danka.k aha, tak o nej som už vôbec nič nepočula 🙂 no nechce sa mi moc na tú nemocku,ale zase keby sa mi tam nejaká/ý dr. páčil, idem tam 🙂 mne len vadí to množstvo ludí,(hlavne známych z dediny čo sa vypytujú a potom to dalej riešia ako to na niektorých dedinách býva) 😀, čakanie, a parkovanie je doobeda katastrofa...

danka.k
25. okt 2010

@julinkadk no ja chodim busom tak mne parkovanie nevadi 😀 alebo ma dovezie muz a on nech si parkuje 😀 😀 😀 😀 😀 a pri mojej doky som nikdy nikoho z dediny nestretla a ak by som nahodou stretla tak mi je to suma fuk,lebo aj tak viem ze oni budu vzdy riesit to co nemaju 😀 😀 😀

julinkadk
25. okt 2010

@danka.k 😀 😀 no to hej, vždy riešia čo nemusia...mne je to tiež jedno, ale je to nepríjemné už len ked tam idem s niekým ako doprovod a na každej chodbe nejakej známej čo stretneme vysvetlovať po čo som tu...

danka.k
25. okt 2010

@julinkadk uz som si zvykla na to ze u nas na dedine ohovaraju za uplne kraviny ktore nie su ani pravda... tak nech si hovoria co chcu aj na nemocke... a ked sa ma niekto na nemocke opyta co som tam tak mu vzdy poviem len kontrola.. nikoho nemusi trapit naco som tam.. ved mozno sa nudim tak sa chodim po nemocke prechadzat 😀 😀 😀

katika82
25. okt 2010

no na dedinách je to všade tak každá tetka všetko vie a všade bola. a z komára somára urobia ach joj

janulap
25. okt 2010

@danka.k No to ma spravdu....u pelachovej to ide ako na pase...ja este len cakam oproti pri Kapralcikovej,kedy zacne a u pelachovej aj 5 zien uz zabudlo,ze tam boli 😀 A ta sestricka je tam aka?

danka.k
25. okt 2010

@janulap uplne uzasna sestricka.. sice raz ju zastupovala taka stara harpia, ale nastastie to bolo len raz 😀 😀 😀

deniskateniska
25. okt 2010

hej hej na dedinach je to tak 🙄 mas zlte ponozky? fuuuuuuuuuuuha na konci boli biele ale si ich ostala.. a je to tak... esteze tu su len totky co daleko nezajdu 😀 😀 😀 😀

danka.k
25. okt 2010

@deniskateniska ja som sa o sebe dozvedela ze nevetrame doma... 😠 😠 😠 😠 ako neviem kto na takyto vymysel prisiel, lebo u nas okna cez leto stale otvorene a inaksie sa snazim vetrat co najviac kvoli plesniam.... tak uz chapem ze si vymyslia daco ale toto ze nevetram bolo uz aj na mna dost

deniskateniska
25. okt 2010

@danka.k dani ja ani nechcem vediet co sa o nas rozprava, ked starka vypusti nieco... bo my nevieme kurit a ona nam musi robit kurica a take veci, ze ja ani vonku nechodim - to si mala pocut prve 2 tyzdne co to bolo sme v zaprdenej izbe ani von nevydeme - pricom s malym sme nesmeli.. jasne ze ona bola hned s detmi von ked bola 2 tyzdne v nemocnici nie? joj a ak toto vsetko rozprava tu tak nechcem radsej ani vediet co rozprava susede a ta dalsej susede .. ale vravim nastastie daleko nezajdu bo su to len stare tetky :D jedna co prechadzala cez cestu a chodila kade tade tak aj dopadla skoncila pod kolesami autobusu ... 😵 🤐

danka.k
25. okt 2010

@deniskateniska oni si najdu sposob ako ohovarat.. ved aj tak nemaju nic ine na robote

deniskateniska
25. okt 2010

@danka.k no ved to.. dani a preco nevetras??? to sa nehanbis ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danka.k
25. okt 2010

@deniskateniska ved ked mne nikto nepovedal ze to treba aj vetrat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ved aj ked sa vari a zarosia sa cele okna aspon nik dovnutra nevidi 😀 😀 😀 😀 ach jaj tie stare tetky

deniskateniska
25. okt 2010

@danka.k ved to netreba sa nad nimi rozculovat, len kivnut rukov... ale tak obcas to nejde 🙄

danka.k
25. okt 2010

@deniskateniska jasne.. ja si uz len pomyslim svoje a kaslem na ne

deniskateniska
25. okt 2010

@danka.k 😉

jana2033
26. okt 2010

ja mám tiež dr. Hrudu a som veľmi spokojná. Predtým som mala Pelachovú ale nepáčila sa mi jedna vec ked sestrička chodila k dr. kym vyšetrovala.

majkad2
26. okt 2010

no ja mám tiež Hrudu, a som tiež spokojná. Chodim k nemu odkedy som zostala tehotná a nemôžem na neho nič zlé povedať, okrem toho sa tam objednáva na hodiny, čo je ďalšia pozitívna vec

ema1987
26. okt 2010

Nedavala niektora z vas aj neviem kedy uz linku na ordinaciu na prijem a aj saly neviem ci nie . ak to mete niekto ja by som si to este rada kukla 😉 😉 😉 😀

deniskateniska
26. okt 2010

@ema1987 myslis web stranku? menila sa, tak teraz je www.donsp.sk a tam dako pohladaj... bo neviem co chces kukat ci fotky ci ako 😉

salvinka
26. okt 2010

@ema1987 zuzi a ako sa ti podarilo odstavit emusku od ciciny? 🙂

danka.k
26. okt 2010

@jana2033 mne nikdy dnu sestricka neprisla ked ma vysetrovala... to asi len tebe 😀

spy23
27. okt 2010

ahojte baby ake je u vas pocasie, zajtra sa chystame smer DK a ze ako mam zbalit malu, uz asi aj u vas by zniesla overal teplejsi vsak??

deniskateniska
27. okt 2010

@spy23 dones si overal 😉 my sice chodime tak ze asi 2 svetriky bodynko pancusky teplacky ponozky papucky a zimna vesta, ale v kociku sme zakrity dekou a nanoznikom, je flisovy z vnutra.. takze asi overal, vcera sme sli poobede bolo 5stupnov a vecer 2 tusim.... okolo siedmej... radsej zober 😉

spy23
27. okt 2010

@deniskateniska fuh sa nam ani do kufru vsetko nezmesti ale dakujem, aspon viem ako treba pripravit veci

jana2033
27. okt 2010

@danka.k no to máš pravdu 😀 sice bola som tam dokopy 1x u nej ale ked som videla že sestrička tam vošla no koniec viacej krat som nešla a potom o rok či o dva ked som bola tehu išla som k Dr.Hrudovi rovno 😝

deniskateniska
27. okt 2010

@spy23 no radsej viac ako menej 😀 😀 su aj teplejsie dni ale ... preistotu fuka 😀 😀 😀

julinkadk
27. okt 2010

@jana2033 janka a u hrudu sa ti páči? 🙂 či je aj niečo čo ti vadí? sa tam chystám asi 🙂 ............Baby taká blbá otázka 🙂.. ked ste na koze máte vrch oblečený? lebo jedna známa ma nastrašila, že pri jej dr. najskôr vyšetruje hore, potom dole a je teda bez vecí na koze 🙂 to hádam nie je u každého tak 😖

deniskateniska
27. okt 2010

@julinkadk ja som sa vzivote nevyzliekala inak ako odspodu.. a to tesne pred vysetrenim... a po nom som sa sla obliect. viem ze sa kedysi aj sukna nosila, ale ja som v zivote nemala suknu na sebe.. lebo som pri doky sama, tak nemam dovod 😉