Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

katika82
21. dec 2010

no babule tak dnes sme mali katastrofálny deň, všetko by bolo ok, keby si mladý pán neodhryzol z cumla, mal len jeden s iným nechcel spať ani nič, a ten jeden bol už taký že na rozpadnutie mal ho od narodia lebo iný nechcel, už mu tak smrdel že až ale čo ked iný nie anie a dnes to už ten cumel nevydržal a luky mu odhryzol časť. takže spánok nula bodov. skúšali sme všetko, ja segra, ocino proste celá rodina hádam, skúšala som somnou v posteli, v postilke, po dobrom aj po zlom, s revom aj so smiechom. po 3 hodinách revu o jednej poobede zaspal, ale iba na hodku a do teraz bol hore. aj to horko ťažko zaspal somnou v posteli. ja neviem aká bude noc a čo ideme s ním robiť vôbec. lebo on bez cumla fakt vôbec nezaspí. iný mi nechce, skúšala som už všetko celý deň som ja jeden žula aby zmäkol ale ani to nepomáha aj som skúsila ten starý akosi zreparovať že som nadložila novým ale ani tak. obávam sa že sme skončili s pekným spávaním po dve hodky ach čo to len ide byť.

danka.k
21. dec 2010

@katika82 no to s cumlom poznam.. to iste mame aj my...... a uz mame jeden posledny iny tiez nechce, ale ja uz cakam kedy z neho odhryzne a uz mu nedam iny.... mozno si aj Luky uz teraz zvykne ze dudku nema a bude dobre.. treba vydrzat

katika82
21. dec 2010

@danka.k no len to vydržanie sa aj bojím dýchať aby sa nezobudil 😒 , to bude noc už to vidím.

katika82
21. dec 2010

bolo by super keby sa odnaučil od cumlíka len to bude stáť asi veľa prebdených nocí a nespavých dní ☹ ☹

danka.k
21. dec 2010

@katika82 no tri noci a bude vsetko po starom.... 😉

deniskateniska
22. dec 2010

@katika82 no drzim palce... ale to o par dni prejde 😉

mayocka
22. dec 2010

baby v noci sme mali pohotovost,mala prevracala celu noc az do piatej rana,boli sme pri Dr.,dala nam nejaku cipku a ak vyvrati aj tu trosku vody co jej po lyzickach dame ked sa zobudi tak ideme sviatky travit na infuzkach v nemocke,drzte nam palce

bolulka
22. dec 2010

@mayocka mojko drzim Vam silno palce, nech uz nic nevyvracka. Ale urcite nie.
Ja sa tiez bojim, ze skoncime v nemocke, lebo ja som tu laryngitidu chytila od Klaudie, takze cakam do stvrtka-piatka, ci to chyti odomna Adam ☹

mayocka
22. dec 2010

@bolulka ani nevies ako sa bojim,to nemocnicne prostredie,keby aspon vianoce neboli,cela sa klepem,je mi na vracanie z toho stresu,zase vyvratila stvrtku piskotika aj s par lyzickami vody,ja uz nevladzem 😢 Boze preco?

bocianka
22. dec 2010

ahojte mamicky z DK, prepacte, ze vam sem vpadnem, my sme z ineho kraja, ale pokukujeme po byte v lokalite Brezovec. bola by som vdacna, ak by ste mi napisali, ci je to dobra lokalita, ako daleko je to do centra a tak. osobne sme tam este neboli, tak ci sa oplati 🙂
vidim, ze mate trapenia ☹ drzim palce, nech ste vstetci zravi

bolulka
22. dec 2010

@bocianka ahoj ja tuto lokalitu vrele odporucam 😀 najlepsie tak Nemocnicna a jej blizke ulice 😉 je to blizko do mesta, do nemocnice, na postu, k hypermarketom. fakt skvele 🙂

danka.k
22. dec 2010

@mayocka juuuj moja nech vam toprejde aby ste nemuseli do nemocky...

@bolulka snad to adam nechyti odteba

@bocianka ja som na brezovci byvala 20 rokov a nestazujem si 😉

deniskateniska
22. dec 2010

@mayocka milackui nech to prejde,.. je to fakt hruza na vianoce ☹ drzkame palce myslime na vas
@bocianka ja som sice byvala na bysterci, co mi viac vyhovovalo, bo som nemusela chodit do kopca, ale na brezovci je viac klud, a nemocka je hned po ruke.. a do mesta mas kusok dolu kopcom a nazad mestska to isti 😀 😀 a muza mam odtial tak som sa tam cosi nachodila peso 😀

miladaenjoy
23. dec 2010

@bocianka Ahoj, aj ja som z DK, aj ked tam už nebývym. Ale prežila som tam detstvo a rodičia tam bývajú stále aj súrodenci.
Brezovec je fajn, je tam nemocnica aj poliklinika, máš tu školy aj školky, včetko občianske vybavenie a do centra mesta je to pešo asi 15 minút. Brezovec je vlastne na kopci a centrum je pod ním. Tak nech sa správne rozhodnete :o)

anicka
23. dec 2010

@mayocka myslím na Vás, držkám palčeky, aby sa malá z toho čím skôr dostala. Nezávidim Ti, ja som nemocnicu absolvovala s Maťkou dva krát a každý deň sa modlím, aby sa to už nezopakovalo 😔

@bocianka ja som bývala na Bysterci od narodenia až kým som sa nevydala a od vtedy bývam na Brezovci a vrelo odporučujem. Bývame na Nemocničnej. V meste som za 7 minút peši, do nemocnice za 5 minút, škôlka, škola blízko 🙂 A máte už niečo vyhliaduté? Pozeraté cez realitky? Či? A koľko izbový? 😕

majkad2
24. dec 2010

@danka.k no dani ja som vianočné nákupy zvládla vo štvrtok večer, nakúpila som za 1,5 hodiny....(aj potraviny na vianoce a aj darčeky) 😀 😀 😀

danka.k
26. dec 2010

@majkad2 sikovna si 😀 😀 😀 😀

majkad2
26. dec 2010

@danka.k za tie roky sa to človek naučí.............ja si to vždy nechám na posledný amen

majkad2
26. dec 2010

halo babenky kde ste, ako tak pozeram všetky sviatkujete...joj len my sedkáme doma a všetci povinne papáme liečiky

danka.k
26. dec 2010

@majkad2 ste vsetci pochoreli??? no sup sup liecit sa 😉 😉 😉

mayocka
27. dec 2010

baby caute,dik za povzbudenie,malu som si nakoniec vypiplala aby sme tu nemocku obisli,po kazdych 20minutach som jej dala napit po 10ml cajiku aby sa jej aspon nieco udrzalo v brusku,spinkala vela co tiez dost pomohlo,clovek striehne stale pri postielke aby sa nezadusila nahodou zvratkami ak ju natiahne...hruza taketo male babo 😢

na stedry den to bolo ako o preteky,rychlo sa najest a sup dat ju spinkat,plakala,ani darceky ju nezaujimali,najhorsie ze sme jedli a ona nemohla ☹

uz je chvalabohu lepsie,presli sme si teplotami a teraz hnackuje,tak uz je to dufam zaver ☹

danka.k
27. dec 2010

@mayocka no moja ste si vytrpeli.. hlavne ze ste obisli nemocku 😉 😉 😉 uz sa len z toho poriadne vylizat a bude dobre neboj 😉

deniskateniska
27. dec 2010

@mayocka hlavne ze ste neboli v tej nemocke.. pekne sa lieckajte nech uz moze papinkat s vami 😉

majkad2
27. dec 2010

@mayocka skoré uzdravenie prajeme......nám je už lepšie 😀

ivona2010
28. dec 2010

Ahojte, 30.12. mám termín a chystám sa rodiť v DK, aj dcérku som tam rodila v r. 2006 pri Dr. Ondrejkovi. Aké máte skúsenosti? Ďakujem Vám za info.

bocianka
28. dec 2010

Ahojte maminky,velmi ste ma potesili svojimi odpovedami,dakujem.realitka ale zas nereaguje,tak neviem.nevedia odpovedat ani na ktorej ulici sa byt nachadza.jedna sa o 5posh. novostavbu,tak mozno viete.inak pisem cez mobil z nemocnice.z nicoho nic sa mi jurko v stredu vecer zacal dusit kaslom,mame napisanu bronchitidu,po 3 dnoch tu chytil dalsi virus,ze skoncil so 40tkami na infuzke,vcera sa pridali hnacky a vsetky lieky vyzvracia.nepomahaju mu,asi ho vezmeme zajtra domov.uz som z toho zufala.prisli sme len s kaslom bez teploty a teraz...☹

deniskateniska
28. dec 2010

@ivona2010 tak ja mozem len odporucit... v porodke som mala uzasne sestricky, doktora som mala ostrihona... a na novorodeneckom zenske sestricky boli vsetky super a detske, ako na ktore natrafis 😉 ale tak vacsina dobrych... a myslim, ze to ze je BFH ze mas dietatko pri sebe je podla mna super.. 😉

deniskateniska
28. dec 2010

@bocianka ☹ chudatenko.. vyliecte sa 😉

danka.k
29. dec 2010

@bocianka skore uzdravenie prajem

jana2033
30. dec 2010

ahoooojte tak my sme po poradni a vážime 8,8 kg a 77 cm 😀 ..a všeeetko v poriadku taka som rada 😀 a tak sme revali že ju bolo počuť hádam všade no naštastie sa potom ukludnila a idú nam dalšie zúbky aj dole aj hore ☹