Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

malinkaaninka
26. júl 2012

mamičky,koľko vyjde vstup do vodneho sveta v aquarelax dolny kubin?oplatí sa ísť?

nadezdah
18. aug 2012

Dievčatá neviete kde sa presťahovalo kníhkupectvo čo bolo v obchoďáku? Resp. okrem Zrna a Tranosciusa, je ešte niekde v DK kníhkupectvo? Ďík

nadezdah
20. aug 2012

Ďakujem, už netreba

kikusik88
26. aug 2012

@vianne ahoj moja mamina opatruje deticky. kolko ma tvoje babo? ak chces dam ti cislo

kikusik88
26. aug 2012

dievcata ktore predporodne cvicenie ci pripravu odporucate? viem ze pri geodezzi sa plati, no velmi si ju chvalia...mate skusenost?

a inak ak nepoznate mame novy detsky bazar v DK. za elkopom vo dvore. vyborny uz som tam aj nakupila

vianne
26. aug 2012

@nadezdah knihkupectvo je nad predajnou O2 oproti kostolu v meste.

deniskateniska
31. aug 2012

@kikusik88 ja som chodila na nemocnicu mne sa tam pacilo sestricka na jednotku... no ten bazar ma moja kamoska musim tam ist aj ja kuknut ale bez deti :D

kikusik88
31. aug 2012

@deniskateniska ale nevies ci ona chodi aj k porodu? rozmysalm nad porodom s niekym ako je dula. neviem ci si o tom pocula...a ta z dola zo skolky chodi. tak neviem

deniskateniska
31. aug 2012

@kikusik88 neviem ci chodi to by si sa mohla popytat
Ak chces tak ti hodim kontakt na dulu.ona je z ruzomberka.

kikusik88
31. aug 2012

@deniskateniska no jasne hod. ja pozanm iba porod. asistentku co robi cvicenie v skolke v DK. napis mi ak mas. a ak vies tak a j sumu za ktoru pojde k porodu....aspon cca

janulap
2. sep 2012

@deniskateniska ahoj,ak sa nemylim,mas malinke babo,vsak?Chcem sa opytat,este sa babatka balia na siroko?Dakujem 😉
@kikusik88 kde presne je ten bazar?To mylsis elkop-ako je ten cinsky obchod? 😕

kikusik88
2. sep 2012

@janulap ano ten elkop a ked vojdes dozadu. aj topanky tam opravuju a je tam restauracia savana. bola som tam aj min. tyzden. maju aj pekne kociky 😵

kikusik88
2. sep 2012

@deniskateniska ak sa ti da poslat ten kontakt na tu dulu?

janulap
2. sep 2012

@kikusik88 uz asi viem....tak to v tom dvore,hej?Najdem to tam hned?Maju nejaku tabulu? 🙂 A ako sa mate? 😉

deniskateniska
2. sep 2012

@kikusik88 joj neodoslalo mi to ked som ti to posielala cez mobil, http://www.facebook.com/dulajulia.plavkova tu je na fb... ale je aj tu na mk ale neviem presny nick. idem pohladat hned ti ho hodim

kikusik88
2. sep 2012

@janulap najdes to. prve dvere je ta savana, druhe topanky, tretie je bazar a posledne sudove vino 😀 tam nemusis ist. maju aj tabulu pri brane a aj na dverach napisane. je to malicke ale kadeco tam maju. sestra tam poskuluje po golfaci. no my celkom fajn. len nevieme co cakame...ale nevadi nakupujeme neutralne vecicky 😉 vy neviete ci to bude tretia baba ??

deniskateniska
2. sep 2012

@janulap no u nas sa balia stale do polroka ak nie viac. ja ale nebalim vobec v tomto teple a hlavne mam velke babo nevie kde by som mu dala tie postolky ... ale niekde sa nebali vobec, niekde sa bali a ak sa zlepsi tak sa uz nebali ale u nas je ze vraj akesi ine pasmo ci co nam to sestricka v nemocke hovorila tak ze sa bali

janulap
2. sep 2012

@kikusik88 tak to najdeme...a ma tam aj normalne vecicky na oblecenie? Praveze ani my este nevieme,co to bude,tak tiez pomaly kupujem len neutralne....a ked vidim niektore ruzove alebo frajerske modre veci a nemozem kupit.... 😀 O cca 3 tyzdne mam poradnu,to by som mala byt cca v 30tt tak snad sa nam uz ukaze 🙂 Kocik uz mas vybraty?Ozaj mate v robote tie farebne gelove pera?Tusim stali okolo 1,70eur 😉

janulap
2. sep 2012

@deniskateniska dakujem 😉

kikusik88
2. sep 2012

@janulap ano pera mame 😀 aj za euro aj drahsie podla toho kolko kusov
ano aj oblecenie tam ma. vselico. ja som kupila nadhernu deku za 3e len tak nozky prykryt. urcite volaco vyberies

deniskateniska
2. sep 2012

@kikusik88 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/julia225/ tu je na koniku ale neviem ci tu este chodi

kikusik88
2. sep 2012

@janulap kocik budem mat po sestre. ma 3 mesacne babo a vyberali sme spolu aby som mohla podedit. je vyborny odskusala som si ho uz sa tesim ked mi posunie. ona kupi golfovy a mne da hlboky. parada. no ja mam poradnu az 27.9 a to budem len 24 tt myslim takze sono urcite neurobi...vypise ma akurat na cukor. a chcem ist na PN tak hadam bude ochotny 😀

deniskateniska
2. sep 2012

@janulap
@kikusik88 kocky ten bazarik ma moja kamoska uz sa tam dlhsie chystam kuknut ale nemam stale cas 😀 😀

kikusik88
2. sep 2012

@deniskateniska nopoznam tu pani. byvala s nasom baraku 😉 zlata je. urcite sa vyber. ma tam pekne veci. aj vezme predat. myslim tak ze sestra chce jeden kocik zaniest na predaj a druhy kupit. cize ak mate daco na predaj kludne zaneste. dakujem za tie kontakty. napisem aj tu aj na fb. ty mas s nou skusenost?

deniskateniska
2. sep 2012

@kikusik88 hej hej preto je to bazar a nie sekac aby aj ty si tam mohla dat.. ja sa chystam jej dat veci ale ze dat ze ak pozna daku maminku co potrebuje nohavice nech jej ich da lebo su vydrate medzi nohami ale na donosenie su v pohode ked niekto nema korunky nazvys.

kikusik88
2. sep 2012

@deniskateniska no jasne paci sa mi to tam. ked mas nieco doma nazvys co by si nepredala? tebe pomoze ze sa zbavis veci a aj daco dostanes za to a ina mamina moze kupit ked nema na nove 🙂

deniskateniska
2. sep 2012

@kikusik88 no presne

kikusik88
2. sep 2012

@deniskateniska len si mi neodpovedala ze ci mas skusenost s tou dulou ?? dost ma to zaujima

deniskateniska
2. sep 2012

@kikusik88 jaj no ved to bolo v tej sprave a neodoslalo ju a zabudla som :D ja som s dulou skusenosti nemala mal byt pri porode muz ale do prveho som ho vyhnala a na druhy sme nemali kde nehat synatora na ten den ked som rodila. no ale teraz k veci. ja mam s nou skusenosti len z netu v tejto teme nam odpovedala pomahala radila, aj na fb ked som nieco potrebovala tak mi poradila, u kamosky bola aj doma pomoct jej pri kojeni.. ona je teraz dula v zacviku.. najlepsie je keby si sa s nou stretla a hodili by ste rec ako a co by ti ona okolo toho povedala.. alebo skus www.duly.sk tam nieco vycitat

kikusik88
2. sep 2012

@deniskateniska uz som jej pisala, no hcela som vediet osobne skusenosti 😉 hadam mi odpise co najskor. lebo v dk je ta co cvici v skolke na alejke no musim mat vsetky sedenia aby sla k porodu. a to nestiham lebo este robim....tak hadam tato bude mat trosku ine pravidla 😉