• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

9. novembra 2016 
@opicaskorica asi viem kde to je,vdaka :slight_smile: a nevies, ci su s nou zeny spokojne ?
27. máj 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janya0310 ja som u nej bola, 2x som si to dala robit, myslim, ze pracu ma peknu, akurat mne sa o to nechcelo starat.
27. máj 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@voskovaeva a kolko stoji u teba torticka:slight_smile:?
27. máj 2013 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vetsinou delam pro rodinu :slight_smile: tak ze zadarmo a nebo kamaradkam tak beriem za energie a material cudzim som piekla asi len 4 x a cena zavisela od torty aka bola aky krem a pod. :wink:
28. máj 2013 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikinkals vetsinou delam pro rodinu emoticon tak ze zadarmo a nebo kamaradkam tak beriem za energie a material cudzim som piekla asi len 4 x a cena zavisela od torty aka bola aky krem a pod. emoticon
28. máj 2013 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@voskovaeva aha,lebo ja by som chcela pre dcerku k dvom rokom v juli
28. máj 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikinkals aj u nas pecie kočka torty :slight_smile:
28. máj 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikinkals ale chces piect ty a pomoct s tim ci nechat upiect??
28. máj 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulap jasne hned je to lepsie a hlavne rychlejsie lebo maly je uz riadny certisko vrti sa na vsetky strany a prebalit ho da uz veru zabrat skoro tak ako dvoch vacsich :slight_smile: ale ak mam pravdu povedat neviem ktory tam bol dr. taky mlady :slight_smile: ale neviem ako sa volal
28. máj 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kde ste kupovali matrac do postieľky?
28. máj 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisi79 tvoji starsi maju este plienku? Kedy ich ides oducit? Ja sa nasho chystam ked uz bude teplo ak nejake bude :grinning: niekedy sa vypyta, ale zatial ma stale plienku, lebo ked ju nema sa pyta az ked je mokry...
28. máj 2013 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka.k nasi maju plienku este stale davam ich parkrat cez den na nocnik niekedy sa im nieco zadari ale moc sa im tam sediet nechce/im sa vlastne sediet nechce nikde :grinning: / zatial som ich este bez plienky nenechala tiez sa spolieham na to teplo :slight_smile: tak uvidime ale ako ich poznam tak sa budu pytat az ked uz bude v nohaviciach :grinning:
28. máj 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisi79 tak my nocnik statocne ignorujeme :grinning: Sediet? To co je :grinning: on ak tak iba zachod :slight_smile:
28. máj 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulap a za kolko nevies prosim?
29. máj 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@voskovaeva tak ja neviem bud tak,alebo tak:slight_smile:..tak vacsiu radost by som mala kebyze sa na tom podielam,len nemam potrebne prislusenstvo a chcela som taku v tvare lienky,nejake fotocky uz mam
29. máj 2013 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, neviete mi povedať, kde je v DK dom P.O.Hviezdoslava? Vraj niekde na námestí a ževraj tam je právnická kancelária. Robím jednej známej dizert. prácu o Hviezdoslavovi a potrebujem nejaké zaručené info /aj pikošky/ o tomto dome, ževraj tam ešte niekto býva? Ďakujem Vám.
29. máj 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikinkals a ty jsi priamo z DK??
29. máj 2013 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cartridge jeho dom je hned na začiatku námestia.... oproti muzeu, alebo teda caplovicovej kniznice....
29. máj 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. máj 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matrix87 Díky za odpoveď, nevie niektorá z Vás niečo bližšie o rodine, ktorá tam býva, alebo teda ak je tam nejaká kancelária, názov, potrebujem zistiť nejaký kontakt na obyvateľov toho domu, Ďakujem.
29. máj 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka.k nasisa zas zachoda akosi obavaju aj ked som im nan dala redukciu tak mali strach ale ked tam maju pchat ruky to nemaju strach vobec :grinning:
29. máj 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nikinkals rada ti pomuzu jen nevim ci by jsi prijela do No :wink:
29. máj 2013 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@voskovaeva uff,tak to si neviem predstavit niest tu tortu potom v buse:grinning:
29. máj 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikinkals tak to potom neviem :slight_smile: ale myslim ze isto podla navodu by jsi to zvladla aj ty
29. máj 2013 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@voskovaeva ale ja by som potrebovala uplne odskusany postup,presny:slight_smile:
29. máj 2013 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zkusala som hladat na nete, ale pak ma napadlo ze budes mat najjednodusii upiect v guletej nerezovej miske nejakej vetsej telo to prerezes a naplnis kremom a v mensej nerezovej upecies hlavu potom si urobis puncovinu a potpkas po tych naplnenych korpusoch do oblych tavrou potom uz len potahnes
29. máj 2013 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikinkals zkusala som hladat na nete, ale pak ma napadlo ze budes mat najjednodusii upiect v guletej nerezovej miske nejakej vetsej telo to prerezes a naplnis kremom a v mensej nerezovej upecies hlavu potom si urobis puncovinu a potpkas po tych naplnenych korpusoch do oblych tavrou potom uz len potahnes
29. máj 2013 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ponozkazt no myslím že hruda je na oblasť neplodnosti najlepší odborník v kubíne. po roku snaženia by som ale ja osobne navštívila nejaké centrum buď RK alebo Martin
30. máj 2013 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok