Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

janya0310
27. máj 2013

@opicaskorica asi viem kde to je,vdaka 🙂 a nevies, ci su s nou zeny spokojne ?

opicaskorica
27. máj 2013

@janya0310 ja som u nej bola, 2x som si to dala robit, myslim, ze pracu ma peknu, akurat mne sa o to nechcelo starat.

nikinkals
27. máj 2013

@voskovaeva a kolko stoji u teba torticka🙂?

voskovaeva
28. máj 2013

vetsinou delam pro rodinu 🙂 tak ze zadarmo a nebo kamaradkam tak beriem za energie a material cudzim som piekla asi len 4 x a cena zavisela od torty aka bola aky krem a pod. 😉

voskovaeva
28. máj 2013

@nikinkals vetsinou delam pro rodinu emoticon tak ze zadarmo a nebo kamaradkam tak beriem za energie a material cudzim som piekla asi len 4 x a cena zavisela od torty aka bola aky krem a pod. emoticon

nikinkals
28. máj 2013

@voskovaeva aha,lebo ja by som chcela pre dcerku k dvom rokom v juli

janulap
28. máj 2013

@nikinkals aj u nas pecie kočka torty 🙂

voskovaeva
28. máj 2013

@nikinkals ale chces piect ty a pomoct s tim ci nechat upiect??

sisi79
28. máj 2013

@janulap jasne hned je to lepsie a hlavne rychlejsie lebo maly je uz riadny certisko vrti sa na vsetky strany a prebalit ho da uz veru zabrat skoro tak ako dvoch vacsich 🙂 ale ak mam pravdu povedat neviem ktory tam bol dr. taky mlady 🙂 ale neviem ako sa volal

matrix87
28. máj 2013

baby, kde ste kupovali matrac do postieľky?

danka.k
28. máj 2013

@sisi79 tvoji starsi maju este plienku? Kedy ich ides oducit? Ja sa nasho chystam ked uz bude teplo ak nejake bude 😀 niekedy sa vypyta, ale zatial ma stale plienku, lebo ked ju nema sa pyta az ked je mokry...

sisi79
28. máj 2013

@danka.k nasi maju plienku este stale davam ich parkrat cez den na nocnik niekedy sa im nieco zadari ale moc sa im tam sediet nechce/im sa vlastne sediet nechce nikde 😀 / zatial som ich este bez plienky nenechala tiez sa spolieham na to teplo 🙂 tak uvidime ale ako ich poznam tak sa budu pytat az ked uz bude v nohaviciach 😀

danka.k
28. máj 2013

@sisi79 tak my nocnik statocne ignorujeme 😀 Sediet? To co je 😀 on ak tak iba zachod 🙂

nikinkals
29. máj 2013

@janulap a za kolko nevies prosim?

nikinkals
29. máj 2013

@voskovaeva tak ja neviem bud tak,alebo tak🙂..tak vacsiu radost by som mala kebyze sa na tom podielam,len nemam potrebne prislusenstvo a chcela som taku v tvare lienky,nejake fotocky uz mam

cartridge
29. máj 2013

ahojte kočky, neviete mi povedať, kde je v DK dom P.O.Hviezdoslava? Vraj niekde na námestí a ževraj tam je právnická kancelária. Robím jednej známej dizert. prácu o Hviezdoslavovi a potrebujem nejaké zaručené info /aj pikošky/ o tomto dome, ževraj tam ešte niekto býva? Ďakujem Vám.

voskovaeva
29. máj 2013

@nikinkals a ty jsi priamo z DK??

matrix87
29. máj 2013

@cartridge jeho dom je hned na začiatku námestia.... oproti muzeu, alebo teda caplovicovej kniznice....

nikinkals
29. máj 2013
cartridge
29. máj 2013

@matrix87 Díky za odpoveď, nevie niektorá z Vás niečo bližšie o rodine, ktorá tam býva, alebo teda ak je tam nejaká kancelária, názov, potrebujem zistiť nejaký kontakt na obyvateľov toho domu, Ďakujem.

sisi79
29. máj 2013

@danka.k nasisa zas zachoda akosi obavaju aj ked som im nan dala redukciu tak mali strach ale ked tam maju pchat ruky to nemaju strach vobec 😀

voskovaeva
29. máj 2013

@nikinkals rada ti pomuzu jen nevim ci by jsi prijela do No 😉

nikinkals
29. máj 2013

@voskovaeva uff,tak to si neviem predstavit niest tu tortu potom v buse😀

voskovaeva
29. máj 2013

@nikinkals tak to potom neviem 🙂 ale myslim ze isto podla navodu by jsi to zvladla aj ty

nikinkals
29. máj 2013

@voskovaeva ale ja by som potrebovala uplne odskusany postup,presny🙂

voskovaeva
29. máj 2013

zkusala som hladat na nete, ale pak ma napadlo ze budes mat najjednodusii upiect v guletej nerezovej miske nejakej vetsej telo to prerezes a naplnis kremom a v mensej nerezovej upecies hlavu potom si urobis puncovinu a potpkas po tych naplnenych korpusoch do oblych tavrou potom uz len potahnes

voskovaeva
29. máj 2013

@nikinkals zkusala som hladat na nete, ale pak ma napadlo ze budes mat najjednodusii upiect v guletej nerezovej miske nejakej vetsej telo to prerezes a naplnis kremom a v mensej nerezovej upecies hlavu potom si urobis puncovinu a potpkas po tych naplnenych korpusoch do oblych tavrou potom uz len potahnes

katika82
30. máj 2013

@ponozkazt no myslím že hruda je na oblasť neplodnosti najlepší odborník v kubíne. po roku snaženia by som ale ja osobne navštívila nejaké centrum buď RK alebo Martin