Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

nadezdah
15. aug 2013

@majdiska Zuzi už sme kúpili. Ďakujem

majdiska
16. aug 2013

🙂

zzuzicka
16. aug 2013

Ahoj Kubincanky, chcela by som sa vás opýtat, ci neviete poradit, kto v Kubine robi pekne a kvalitne nechtiky. Ďakujem
( viem ze tato tema tu uz bola, ale je to par rôčkov 🙂 )

jolka33
1. sep 2013

Ahojte baby, chcem Vás poprosiť o odporučenie na príjemnú a empatickú zubárku, zubára v DK alebo okolí (Orava, RK) pre moju 5 ročnú dcéru. Po skusenostiach u dr. H. máme trošku problém s návštevou u zubára. Ďakujem za Vaše návrhy.

tretulka
3. sep 2013

@jolka33 taku/takeho by sme aj my potrebovali 🙂

ivanabb
6. sep 2013

Ahojte dievčatá...stale hladám niečo , kde by som si mohla privyrobiť popri materskej, no stále som nič nenašla ( až na katalogové predaje ) neviete niekto o niečom? alebo mi viete niekto niečo poradiť? Môžem od 4-tej poobede...
Alebo...ako si zarábate vy? dakujem

manika18
16. sep 2013

maminky náhodou číslo na Mudr. Kapralčíkovú nemáte???? to ktoré je na internete mi ešte nikdy nedvihla ._)))))

malinkaaninka
20. sep 2013

poradte prosím detského alergo-imunológa v Dk.Ďakujem.

danka.k
21. sep 2013

@malinkaaninka Doktorka Oravcova... Ina tu tusim nie je

malinkaaninka
21. sep 2013

@danka.k a je dobrá?syn je adhd,treba s ním trpezlivosť pri vyšetrovaní,odbere krvi..

danka.k
21. sep 2013

@malinkaaninka v pohode je 🙂

sisi79
23. sep 2013

ahojte viete mi poradit, kde v kubine zozeniem nejake slusne oblecenie na svadbu pre dvojrocnych chalanov?da sa niekde pozicat a kolko to vyjde?alebo maju niekde nieco take za rozumne ceny?

zajkka
30. sep 2013

@ponozkazt moja kamaráta chodí ku Hrudovi,svoje dieťa nemali asi 6rokov a podarilo sa jej pri ňom otehotniet,musela si cele tehotenstvo pichat do bruška niečo na riedenie krvi,ale udržala to do úplného konca...Predtým párkrát potratila,takže aspon niečo som ti chcela napísať.Ja som chodila k nemu na ultrazvuk s dvojičkami,ked mi to k nemu vyšlo,neviem o ňom nič,len to,že menej rozprával.....

zajkka
30. sep 2013

@zzuzicka Renatka Kiebelová

mickey85
1. okt 2013

ahojte kubincanky, mohli by ste mi odporucit, dat kontakt na nejaku dobru kadernicku, co robi ucesy. V sobotu idem na svadbu potrebujem sa dat niekomu ucesat, dakujeeeeeem (Rufin nechcem, moc drahe)

mickey85
1. okt 2013

a este som chcela, nepoznate niekoho, kto doucuje nemcinu, potrebujem od zaciatku vsetko vysvetlit, po veceroch idealne, dakujem 😉

jana2033
16. okt 2013

@danka.k počuj do pôrodky sa berie to iste čo aj predtym? pre seba aj pre malu? 😝

danka.k
16. okt 2013

@jana2033 asi hej 😀 pre seba vsetko a pre malu len veci co v nich pojde domov 🙂

jana2033
16. okt 2013

@danka.k parada už len najsť mail kde som to mala čo to všetko mi treba 😀 ..och ked to zima bude

danka.k
16. okt 2013

@jana2033 body, dupky, svetrik, zabalis do decky a do fusaku 🙂

jana2033
17. okt 2013

@danka.k to maš pravdu dííík moc 😝 och ako to uteka nech to ide pomenši aspon že mala chodí do školky

danka.k
17. okt 2013

@jana2033 rychlejsie nech to ide, nech mas bambulku uz pri sebe 🙂

jana2033
18. okt 2013

@danka.k 😀 to hej len zdiviem ale teším sa ono je to pekne kým je to maličké......a mala bude zase veľká čo už som bola dneska v poradni, ale chvalabohu všetko je ok 😝

danka.k
18. okt 2013

@jana2033 nezdivies. Zvladnes vsetko v pohode 🙂

jana2033
28. okt 2013

@danka.k dufajme 😀 ale tak keď to zvladnu maminy čo maju aj viacej deti no tak už musím 😀 och ale už stresy ako sa to kráti skôr teda aj z pôrodu 😖 keby bol pôrod že pridem a porodím 😝

danka.k
28. okt 2013

@jana2033 a nie je to tak? Vsak prides a porodis 😀 ja som sla tak 😀

jana2033
29. okt 2013

@danka.k no ved to som si hned na teba pomyslela 😀 že si mala paradny pôrod, no ja ak budem zase jak pri Sime tak ani neviem čo budem robiť 😠

danka.k
29. okt 2013

@jana2033 nestresuj sa dopredu 🙂

jana2033
8. nov 2013

@danka.k asi sa budem musieť posnažiť 😀 dneska po poradni, všetko ok tak som rada akurat zeleza menej tak idem uživať a o dva týždne už pasy ako to utieklo 🙂

sisi79
10. nov 2013

Ahojte poradte mi kde sa da v okoli ist s dvojrocnymi detmi zabavit sa resp.na nejaky vylet?co robievate takto v jesenne poobedia chodievate niekam?