• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

7. marca 2017 
@sisi79 niet zac. jaj to by som brala take nenarocne dieta :slight_smile:) . moj ma celodenny program ako niekto tyzdenny a stale mu je malo
3. jún 2014 o 21:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím Vás máte niekto skúsenosti s pánom zubárom MUDr. Anatoliy Furman? našla som ho len na nete, len velmi málo informácií. V RK ma nechce nik prijať, tak hladám súkromných - tí bývajú ochotnejší:slight_smile: zaujímali by ma vaše skúsenosti, prípadne aj ceny orientačne. dakujem
6. jún 2014 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ordinuje v Dolnom Kubíne :slight_smile:
6. jún 2014 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, pojdeme na vikend do dolneho kubina. poradte mi prosim nejake miesta kam s da ist s kocikom na vylet. okrem Vychylovky. dakujem
25. jún 2014 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, nebola som tu dlhší čas a opäť potrebujem nejakú serióznu referenciu. Manžel má možnosť pracovať v advokátskej kancelárii BUKNA v D. Kubíne. Doteraz praxoval v Ružomberku a má takúto možnosť ale keďže to v D. Kubíne nepoznáme, nevie niekto viac o tejto adv. kancelárii? Ďakujem za každú infošku.
14. júl 2014 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cartridge aana aku poziciu???
15. júl 2014 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaa222
je to advokátsky koncipient. Chcel si podať žiadosť /alebo už podal, neviem/ a chceme niečo bližšie vedieť o tejto adv.kancelárii. Akurát teraz som pozerala, že je tam aj voľná pozícia administratívneho pracovníka, /to by bolo pre kamošku-píše super na počítači, musím jej brnknúť/.
Ďakujem za info.
17. júl 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, naozaj nikto nevie niečo bližšie???
25. júl 2014 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte viete mi povedat kde sa v kubine daju kupit detske tapety?
29. júl 2014 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Hladam maminku co pecie torty a bola by ochotna upiect na silvestra. Najde sa tu sikovna cukrarka?
9. sep 2014 o 16:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@voskovaeva dobry den. Peciete este torty?
9. sep 2014 o 16:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nany28 dobry peciem len neviem co bude do silvestra
9. sep 2014 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@voskovaeva a nepoznate nejaku cukrarku v okoli? Alebo vy si to nepremyslite? ;)
9. sep 2014 o 18:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nany28 poznam aj moja svagrinka pecie a mozem odporucit dam vam kontakt??Je pecu uz teraz velmi malo zacala som do roboty chodit tak uz nejako nestiham :slight_smile:
10. sep 2014 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@voskovaeva -aaale, co by si nestihala ;)
10. sep 2014 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@voskovaeva a spytala by si sa ci by upiekla na silvestra? Ak ano tak poprosim kontakt. My budeme na chate a budem tam oslavovat okruhliny tak preto zhanam tortu.
10. sep 2014 o 18:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete niekto, ci funguje klubik v aktivcentre na Brezovci? Rada by som sla sa tam s malou pozriet.
22. sep 2014 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky mozem sa opytat oplati sa ist teraz na nakupy do DK (takko,gate...)maju nejake zlavy alebo novu kolekciu???dakujem za kazdu odpoved :slight_smile:
20. okt 2014 o 21:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim vas nema niekto kontakt na kadernicky co su pri severane? Neni som z dk... idem tam v stredu a ze tieto su najlepsie.... nemate na ne kotakt pls?
27. okt 2014 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosim vas poradte mi dobreho detskeho psychologa v dk....mam problem so synom...musim to cim skor riesit dakujemmmmmm
4. nov 2014 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karamelinka ahoj ja som so synom chodila k regulyovej...ma ambulanciu v tej budove vedla severanu na poschodi...
4. nov 2014 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karamelinka mas spravu
7. nov 2014 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky,je tu nejaka tehulka v 10tt??? :slight_smile:
17. nov 2014 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam s detmi na dovolenke v dolnom kubine?
okrem akvaparku som na nete nic nenasla. este aj to kino choc, ktore minuly rok nepremietalo, nepremieta ani tento rok... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nejake shopp.centrum s detskym kutikom mate?
1. jan 2015 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca_p detsky svet v OD Kocka na Bysterci
8. jan 2015 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte viete mi niekto poradit ako je to v Kubine s plavanim pre deti?su aj nejake kurzy pre dvojrocne deti?
8. jan 2015 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisi79 Marketa Kotlinova robi... kukni fcb.
15. jan 2015 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata ja chcem zase poradit: chcela by som dat malu na gymnastiku, ma 3 roky. Je na Orave nieco take? Nemyslim pohybovku, skor uz vyssi level.
15. jan 2015 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@opicaskorica dakujem uz som ju nasla a mas s tym plavanim aj osobne skusenosti ako to je ci to stoji za to :slight_smile:
15. jan 2015 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodi tam vela znamych s detmi. my konkretne nie. ale oni su spoko, inak by tam nechodili...
15. jan 2015 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok