• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

13. septembra 2017 
Bolulka a to ktora mamina,napis meno.
2. nov 2007 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka, nejak ju tu nechcem este aj zverejnovat. :unamused:
2. nov 2007 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preco,lebo mi to pripada len ako jedna babka povedala.Tak mi to daj doo IP.Fakt ma to zaujima.
2. nov 2007 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej vavka, máš krásnu novú fotku ! :wink:
no jo či to "na vlastné oči videla" neprešlo cez 50tich ľudí a postupne sa to nenabaľovalo. príde mi to totiž trošku moc prikrášlené . aj ked na druhej strane nemôžem vedieť :unamused: ale ja som ten typ čo neverím kým nevidí
2. nov 2007 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem vediet meno cez IP. nechce sa mi tomu verit!
2. nov 2007 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako pokračujeme s nákupom vianočných darčekov?

ja chcem ešte tú trojkolku pre malú, ale sa mi zdá, že je už teraz chabý výber. :sweat_smile:
2. nov 2007 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru výber chabý. ja som dnes môjmu drobcovi kúpila slipky :grinning: :grinning: :grinning: no aké by to boli vianoce pre chlapa bez slipov :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2007 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ich už využije :grinning: :grinning: :grinning:

vidíš, hodila si mi inšpiráciu, pre toho môjho chlopa... :grinning:
2. nov 2007 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo jasne. my sme už väčšinu dňa bez plienky :grinning:
2. nov 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prd.. :confused:
2. nov 2007 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo ti ušlo? :grinning: :grinning: :grinning:
no vážne. iba na spinkanie máme plienky a ked idmee vonku tak preistotu, bo je tam teraz zima. ale v lete sme chodili aj vonku bez plienok. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2007 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
páni. odkedy tak asi detičky nenosia plienočky? :confused:
2. nov 2007 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj sme vonku cikali do trávy :slight_smile: síce bol trošku mimo z toho že čo chcem, ked som ho tam postavila k tomu kriaku ale prišiel na to že sa mu chce tak to tam proste pustil :sunglasses:
2. nov 2007 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo ja viem. to je veeeeeeľmi individuálne.môjmu krpcovi sa na šerbli celkom páči, takže nemá nič proti a preto bolo učenie u nás jednoduché. no inié detičky tam proste neobsedia tak tam to trvá dlhšie. strašne záleží aj od povahy a pod.
2. nov 2007 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy kedy?

ja ju teraz dávam keď vidím, že tisne až je červená :slight_smile: na nočník takú oblečenú aby si tak spojila kakanie so šerblíkom. :sweat_smile: no uvidíme.
2. nov 2007 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám dosť pomohol malý zázrak hrací nočník.pekná melodia za odmenu dokiáže robiť zázraky :wink: potom malý "oslavný taneček" :grinning: a nejaké tie radostné ovácie po dobrom "výkone" atd..........
2. nov 2007 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a rozhodne nám pri tom pomohlo horúce leto. vlastne práve pre tie horúčavy som mu nedávala plienky, lebo mu v nich bolo príšerne teplo a mával zaparenú ritulu. a potom ma napadlo, že ho budem dávať na šerblík no a ono to šlo.takže od leta funguhjeme na plienkach viac -menej len v noci. no a ked bol chorý tak mi nechcel na šerbli sedieť asi dva týždne. ale okrem toho nám to celkom ide.
2. nov 2007 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tiež tak malého už v tom veku začala dávať pri kakaní ale vyzlečeného. a odvtedy sa do plienky pokakať nevie, lebo tam nemá dost miesta na tie svoje "výplody".takže kaká do šerbla od polroka. ale to som ho nedrezúrovala nejako. len ked som videla že tisne, tak som ho tam posadila on sa vykakal a hned som ho utrela a zabalila.
no máme mi milú tému :grinning: :wink:
2. nov 2007 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kým by som ju vyzliekla, tak by bolo dokonané. :grinning:
2. nov 2007 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno nie. skús to niekedy a uvidíš. ak sa to malej nebude páčiť tak to jasné nemá význam, ale možno ťa prekvapí :wink:
2. nov 2007 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práveže ona tam väčšinou prestane tlačiť... :grinning: ale niekedy sa jej podarí.
3. nov 2007 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak to potom asi zatiaľ nemá význam. ale ved ona má ešte časuuuuuuuuu :wink:
3. nov 2007 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však jasné, ja som len netušila že to tak skoro už vedia detičky chodiť na nočníček :sweat_smile:
3. nov 2007 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no samé asi nevedia. ale ked ich k tomu primerane veku vedieš tak si to postupne osvojujú si myslím. aj ked niekto preferuje plienkovanie až do chvíle kým si ich dítko samé nevypýta nočník.ale nikomu to neberiem ani neodsudzujem. ja som sa rozhodla takto a neľutujem.
3. nov 2007 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže to by bol vianočný darček a lá slipky :grinning: pokračujeme v nápadoch... :grinning:

inak tesco má slušný výber. :wink:
3. nov 2007 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"a lá slipky" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
inak mňa tento rok akosi predčasne začala chytať "vianočná " nálada . už by som najradšej koledy púšťala :sweat_smile:
3. nov 2007 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bude asi tými našími ratolesťami... :wink:
3. nov 2007 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi áno.min. rok malý vianoce ešte moc nevnímal aj ked zo stromčeka bol "mimo" tak na tento rok sa moooooooc teším, som strašne zvedavá ako bude reagovať a tak :wink:
3. nov 2007 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenka, ako to máte zo zúbkami. my sme stále s jedným zubom :unamused:
5. nov 2007 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauky bolulka.my mame len ten jeden dolu.no este nam cely nevysiel.
inac chcem sa ta opytat dava uz malej na obed do jedla zltko?

baby uz sme boli na druhej strane, zanedbavate to! :angry:
6. nov 2007 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok