• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

9. novembra 2016 
caute,nebolisme tu uz dlhsie,ale citam si vas priebezne.Uz mame dva dolne zubky :slight_smile: a asi sa nam prerezavaju aj horne.
6. nov 2007 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holubok, sa máte.. nás to stále len čaká. tu krepčíme s jedným zubom viď v albume digiscrapov posledná fotka :grinning:

nenka, čo znamenala tá posledná veta :confused: asi si sedím na kábli... :grinning:
6. nov 2007 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolulka zas mi neodpovedas s tym zltkom :angry: ty striga!!!
mamicky z dolneho kubina boli az na strane 2, musela som hladat!
6. nov 2007 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, nenka, ja mam hlavu v lufte. neviem kde mi stoji :slight_smile:

nenka, vies co si sprav? ako ja. Mamičky z DK mám v záložkovom riadku. tam mám pekne modrého koníka + osobitne dolný kubín. a iba na to kliknem a je to... teda je to v mozille, neviem ako je to s explorerom. :wink:
6. nov 2007 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, sakra to zltko... raz do tyzdna menim mesko za zltko. v piatok (ale vzdy mi to nejak vyjde na stvrtok) :sweat_smile:
6. nov 2007 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nechystáte sa niektorá v sobotu do Poľska? :confused: Ja by som mala ísť s mužíčkom a so svokrovcami. Neviete či sa teraz viac oplatí kupovať v korunách či v zlotých? :confused:
7. nov 2007 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky dávali ste dievčatká prepichnúť ušká? Ak áno kedy? :confused:
7. nov 2007 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano v porodnici :wink:
7. nov 2007 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ešte nieeee :cry:

čakám na nastreľovanie...
7. nov 2007 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prd nastrelíme, bo dnes som sa bola pýtať v tetovacom štúdiu - tak je to tam nereálne. :unamused:

asi budeme prepichovať.. :cry: :cry: :cry:
7. nov 2007 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anicka na trhu to mas za jedno nie? oni tam rozdieli nerobia.ak v obchodoch tak sa oplati za zlote. mi ked chodime do krakowa tak za zlote, je vyhodny kurz.
a nausnicky mame , uz v porodnici sme si dali, inac pre babatka je to zevraj traumatizujuci zazitok som citala v nejakom mudrom casopise.mju malu mi donieli so slzou, chudatko.dobre ze som to nevidela. :frowning2:
7. nov 2007 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenka,vies ake by to bolo pre nu teraz?este horsie,ver mi :wink:
7. nov 2007 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prebohaaaa ja hotentot :astonished: :astonished: :astonished: ake tvrdky :astonished: ze rzdiely a my!!! :sweat_smile: :sweat_smile: to ta rychlost!
7. nov 2007 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenka, jak keby si inou rečou hovorila. ničomu nerozumiem :grinning: :unamused:
7. nov 2007 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolulka ze som narobila tvrdky v mojom prispevku.. vid vyssie.
7. nov 2007 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakriš, čo sú tvrdky...
7. nov 2007 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolulka, ved to detské doktorky prepichujú
7. nov 2007 o 20:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolulka tvrdy- chyby pravopisne.
7. nov 2007 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, ale ja som chcela nastreľovať, bo to vraj nebolí...ja neviem prepichovanie je drastické a zdĺhavé. keby to bolo aspoň len jedno uško. ale hneď za tým druhé... :pensive:
7. nov 2007 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda baby, ja som tyzden nemala net a myslela som si, ze nebudem stihat citat, co ste tu popisali...ale ako vidim, tak to tu nejako stagnuje :unamused: ...co odhanate jesennu depku z tohto uzasneho pocasia alebo ste nebodaj chore? :confused:
9. nov 2007 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, je to tu take zamlknute.
9. nov 2007 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sem vazne nikto nenakukne len bolulka a ja? :frowning2:
10. nov 2007 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to vyzerá... :unamused:

aalee holky, ja sa stavim, že vy vymýšľate v čom by ste nás tromfli vo vianočných darčekoch... :grinning:
10. nov 2007 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. nov 2007 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mám veru krpca sopľavého - a kedže sa vonku moc nedostaneme na tomto počasí vymýšľam mu od rána do večera program.minule som už aj prišla na koníka, stihla som prečítať čo nové u vás a ked som išla napísať tak sa malý zobudil a neúprosne si ma žiadal .
11. nov 2007 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikuliq, daj typy na zabávanie drobčeka... :wink:

moja už nechce čítať knižky... :unamused:
11. nov 2007 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akože nie že by som ju iba týmto zabávala... :grinning: ale len ma mrzí, že táto zábavka u nás padla.. :pensive:
11. nov 2007 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolulka, u nas knizky tiez neletia, to este kym bol Martinko mensi vydrzal so mnou pozerat obrazky zvieratiek, auticok a pod., teraz ho viac zaujimaju predlzovacky, kable, srobovaky a ine srandy :grinning: ...ja len dufam, ze obdobie citania kniziek sa u nas este objavi a maly bude mat kladny vztah ku kniham, tak ako jeho maminka :dizzy_face: ...ale ak bude po ockovi, vela toho nenacita :unamused:
11. nov 2007 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ospravedlňujem sa, že toho moc nepíšem, ale akosi mám teraz v robote nestíhačky :frowning2: Ale dnes by mala príjsť nová kolegyňa, ktorá ma bude cez materskú zastupovať tak sa to hádam zlepší :slight_smile: :wink:. (ani sa mi nechce veriť, že to tak chytrúčko ubehola a za 3 týždne už idem na materskú. :slight_smile:

V sobotu sme boli v tom Poľsku ako som písala. Kočík už máme doma :grinning: :grinning: :grinning: . Vytešujem sa, lebo je presne taký aký som chcela a bola k nemu aj autosedačka (takže ja už mám vianoce dopredu) :slight_smile:.

nikuliq: držakám palčeky, aby malý čím skôr vyzdravel :wink:
tretulka: aj ja sa bojím, že budem mať s knižkami rovnaký problém. Ak bude malá po mne, tak bude čítať o dušu, ale ak po manželovi, tak sa mi ani neoplatí kupovať knižky :sunglasses: Jediné, čo môj manželíček číta je denná tlač aj to len občas. :slight_smile:
12. nov 2007 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anicka - tak moj muz cita len odbornu literaturu :slight_smile: a sem tam si prelistuje Mama a ja - starostlivy otecko :dizzy_face:
12. nov 2007 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok