Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

nenka83
3. jan 2008

no ved ked vidim ako je mojej malej stale zle, ide sa kaslom zadusit... myslim ze proti tym pneumokokom sa dame zaockovat a rotavir uvidime. tretulka ale to sa da aj u starsich deti, myslim ze mi vravela ze do 5 rokov. ja som tiez ako dieta prezila 2 krat hrozne hnacky...mamka vravela 😉

bolulka
3. jan 2008

no my sme boli dnes na krcnom a ma jedno usko zapalene ☹ , takze sme dostali antibiotika. no k nim bohovitansku lyzicku, ktoru jej mam davat trikrat za den po tri lyzicky. z tych troch lyziciek som do nej dostala asi len jednu a pol, bo mi nechcela celkom otvorit usta, tak mi polovica tiekla mimo ust. mate niekto nejaky trik na otvaranie ust detickam 🙂 🙄

nenka83
3. jan 2008

bolulka vitaj v klude.u nas tiez vsetko vypluvame! ja mam jeden trik.kup si nurofren sirup.je tam super trubicka na davkovanie, su tam aj mililitre... tym ja podavam lieky, sirupy.mam dve. je to fakt super, lyzickou je to u hubu.

tretulka
3. jan 2008

nenka, viem ze sa da zaockovat aj neskor 🙂
no s tymi liecikmi Vam asi neporadim, nastastie my ten problem nemame, odmalicka Martinko velmi pekne papal lieciky z lyzicky, az som sa cudovala 😅 , ale ta odmerka co spomina nenka je fakt dobra

vavka33
3. jan 2008

Baby,kupte si v lekarni klasicke male striekacky a tym vam to pojde bez problemov.Lyzicky su od veci,ak to babo nespapa

bolulka
4. jan 2008

nenka, ako sa mate?

no ste pozerali spravy? to babetko v tom kociku co zabil sofer? a to druhe co zive hodil nejaky chlap v igelitke do kosa? 😢 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹ 😔 😔 😔

nenka83
4. jan 2008

bolulka troska sa nam polepsilo, som stastna ako blcha.lebo uz to bolo dlho! dnes som dala zviazat diplomovku, no ak mi to uznaju budem mat sakra stastie. inac ti spravy som nekukala.idem mrknut na net. ja som videla len toho cigana co zbil a dohryzol 5 mesacne dieta.zabila by som ho sviniara!

bolulka
6. jan 2008

to je dobre, my sme dostali z antibiotik hnacky a na treti den som ich teda vysadila... ale hnacky pretrvavaju 😒 mam strach... tie su nase kamene urazu - uz dvakrat sme koli nim boli v nemocke...

prepadnuty predmetik som si opravila na D-ecko.. 😀

nenka83
6. jan 2008

bolulka davam jej probitika. nutrollin som ja davala ked mala brala antibitika, tiez mala hnacku.ked si tie antibiotika vysadila, nabuduce jej nezaberu. popri antibitikach musis davat zevraj probiotika alebo hylak. nam nutolin pomohol.moja mala este kasle aj ma nadchu no hadam to uz prejde.
ja sa tiez idem ucit, bo ma caka este jedna skuska, a ak boh da statnice.
gratulujem ku skuske! 😵

bolulka
7. jan 2008

pche, ze gratulujem. 😀 no ale zaklad ze som presla, vsak? 😉

nenka, ale mala hnacky tri dni, tak som sa bála odvodnenia. hylak nepomahal... no a na pohotovosti mi kazali vysadit. 😔

jaaaj, ucenie, mi hovor, sa sprtam dennodenne - je to psychiatria. mam nasukane skusky kazde tri dni. 😔 zajtra idem do popradu - vraj po dalsie fx ako koluje medzi ziakmi... 😀

bolulka
9. jan 2008

mala mi uz chodi sama tri dni 😀

tretulka
10. jan 2008

bolulka - gratulujeme k prvym krocikom 🙂

bolulka
16. jan 2008

ahojte, drzime bobrika mlcania 😀

hlada sa informacia o anicke. 😕

bolulka
16. jan 2008

nenka, ty daj mi cislo na tu kamaratku, co mi da typ ako sa neucit na mojej skole a prechadzat 😉 bo ja zarezavam, mam pocit ze to mam v prstenicku a znamky nic extra 😀

ty a ako si dopadla ty? uz mas za sebou statnice.. a malinka je uz fit?

anicka
16. jan 2008

ahojte, akurát som u maminy doma, tak som na chvíľočku zašla na netík. 🙂 Zatiaľ som ešte v celku.
Dnes sme boli na kontrole. CTG aj prietoky má maličká v proriadku, tak zatiaľ čakáme kedy sa vypýta na svet. Ešte máme prísť na kontrolu v piatok a ak sa maličká navypýta do pondelka sama na svet, tak pôjdeme v pondelok na príjem a trošku jej na tento svet pomôžeme. Bola by som rada, keby to šlo spontátne samé. Keď bude na svete určite sa ozveme. 🙂 😉

nenka83
16. jan 2008

bolulka chodi tam mojho manzela kamarat a jedna co robi u mojho tatka. vies ono znamky su dost aj o stasti... vlastne cela skola je o stasti. ja mam statnice marec, april, maj. a obhajoby vo februari, ale len ak spravim skusku teraz.ak nie tak statnice o rok.mala je uz zdrava, no ja som chora.... kua

anicka drzim paluchy!este sa riadne vyspi... bo potom uz nebudes 😠

bolulka
17. jan 2008

hej anicka, vychutnavaj kazdu chvilku co mas pre seba a s manzelikom - to su veru iste tie posledne. co je teraz samozrejme, potom budu uz len sviatky. 😉

drzim palce pri porode a potom sup sup na konika a podrobnosti 😀

nenka to hej - v niektorych predmetoch je to o stasti, ale su predmety, pri ktorych som vycapila oci na pisomnej casti, ze reku jake detaily oni chcu... ☹

bolulka
17. jan 2008

nenka, nepojdes do blavy do 7. marca? bo potrebujem nieco z Ikey.. a neviem ci sa da cez internet objednavat. 😉

nenka83
17. jan 2008

no idem do ba, no idem vlakom teraz asi, mozno aj so spoluziackou neviem.ikea je na zaciatku blavy, tam sa dostat ked pojdem na vlaku to je bieda.takze len ked pojdem autom.ukaz co chces a ja to omrknem ak pojdem autom. idem nabuduci tyzdne len neviem ako. no idem do HM, CaA, Nextu... ak budu este vypredaje. no potrebujem pre malu oblecko... akosi sme povyrastli. nieco som si cez kamosku z anglicka..sa tesim ked to pride...

kua mala mala dnes fialovu stolicu.... ☹

bolulka
17. jan 2008

a co znamena ta fialova stolica? mna tak napadlo, ci sa ti mala nevyhadzovala pretok, ze jej davali jest nieco vasi... 😕 raz som tu moju poslala so svagrovou ku druhym svagrovcom a na druhy den sa vyhadzala. tak vravim, este raz ju tam pustim, ale ked ma znova sklamu, tak skoncili. no a ked som svagrovej o tri dni povedala, ze malej sladke ani nechuti, tak sa na mna tak divne pozrela a povedala, ze no tak jej skus dat cokoladu, ci ti ju nebude jest. teda ak zistim, ze jej dali cokoladu, budem vrazdit. 😠

a chcem toto - sice stolik troska insi ale toto:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2414777

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2414750

nenka83
17. jan 2008

oki, mrknem to ,aj mne sa to lubi.na mimibazare nik nepradava??

nechces nejake vecicky? cez kamosku som si z anglicka objednala..

www.next.co.uk
a tam si daj girls od 3 months - 5 years

libra 46 sk

bolulka
17. jan 2008

ja jej to chcem na narodky..

vsak to som ti poslala z MMB, ale postovne by bolo asi fasa, ci?

nenka83
17. jan 2008

podla mna ani nie, tak do 100 sk.

bolulka
17. jan 2008

tak to fajn... len ja chcem ten stolik bez suflicka..ci? je takto lepsi?

nenka83
17. jan 2008

neviem, ja by som aj suflicek! inac toto je krasne, len uz drahe ☹
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2061300

bolulka
17. jan 2008

to hej, a kolko to tam stalo?

nenka83
17. jan 2008

stolicka 700 a stolik 1300 😠

to oblecko si kukla?

bolulka
17. jan 2008

hej, ale nemam cas vyberat...vecer viac obzrem...

ale mne sa viac pacia tie lacnejsie stoliky so stolickami. 😉

nenka83
17. jan 2008

ano aj tie su velmi pekne, myslim ze su aj take stabilnejsie, lebo su hrubsie!

nenka83
17. jan 2008

inac moja mala uz 2 hodky spi, a rano spava do 8. no zas spavat chodi o pol desiatej 😀 ň

normalne si ma navnadila na tu ikeu.no len som si povedala ze dokym nebudeme byvat vo svojom tak ani nakuknut tam nejdem.ale zas toto by ma nezabilo ze? 😅