Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
17. jan 2008

jasne, ze toto nie... 😀 len chod chod.. na ikey maju krasnu prezentaciu na toto... my uz dufam v priebehu mesiaca (alebo buduceho) budeme vo svojom, takze tam to aj vyuzije - bude mat svoj kresliaci kutik 😀 nasa samostatna jednotka.. 😀

holubok
20. jan 2008

bolulka ani sa mi verit nechce,ze uz budeme mat 1rok,takstrasne rychlo to ubehlo 🙂 Blahozelam k chodeniu mala je sikovnica.Nas sa tiez snazi,ale sam to este nevie,len ked sa pozabudne tak sa mu podari par krokov,ale este ma cas 🙂

majdiska
20. jan 2008

ahojte kočky 🙂 , čo sa týka rastu tak to sa len divím ako ten môj drobec rastie. pridávala som mu fotky, je to taký malý smejo. ale už sa začína uvedomovať a dakedy tak usedavo plače. bruško ho stále bolí tak papáme Espumisan alebo Infacol. a to mu robí dobre. no hádam to raz prejde. začiatkom mesiaca sme boli na kontrole, tak už meria 64 cm a vážil 5920 g. no teraz je to iste viac. neviete mi poradiť, kedy by som mala začať prikrmovať? ja by som chcela vydržať kojiť úplne celých 6 mesiacov. ale neviem ako potom zavádzať pevnú stravu a čo mu mám dať.. 😉

bolulka
20. jan 2008

hobubok, hej ten cas tak leti..ani sa nenazdame a pojdu nam po vlastnych prec 😔

majdiska, kup si mama a ja special a tam sa dozvies vsetko potrebne. ak nebude k zohnaniu, najdes ho aj na internete - na stranke mamaaja.sk. inak ho odporucam. je to taky moj velky pomocnik. 😉 ja som si predsavzala, ze vydrzim do toho roku kojit, ale teraz mam pocit, ze to bude veru dlhsie, bo mala mi je na cicke tak zavisla, ze mam niekedy pocit, ze tu nabehne kuklacske komadno 😀 😀 😀

bolulka
20. jan 2008

majdiska, no malicky je rozkosny. taky mali smejko. ale je to podareny kvietok, co? musi vam robit nesmiernu radost, ked sa tak krasne usmieva.

majdiska
21. jan 2008

to hej, rád sa usmieva. a rád rozpráva, sám so sebou alebo vykladá svojím ručičkám, dakedy sa s nimi i vadí 😀 . dnes ráno som kojila asi takým systémom, malý jedol 10 min a zaspal o hodinu bol hore a znovu to isté. a to robil od 4 hod ráno. skoro ma šľak trafil. ale potom po obede som bola tak unavená, že sme zaspali spolu. držal ma za ruku a bol spokojný 😉 . len dúfam, že sa na to nenaučí...

majdiska
21. jan 2008

a ozaj už sa otáča z bruška na chrbátik. len pri tom vydáva také podarené zvuky a srdí sa ale nakoniec mu to víde ...

nenka83
21. jan 2008

caute babiky. majdiska maly je nadherny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 takeho chcem este aj ja! a je aj sikovny ako pozeram.no mate urcite radost.

bolulka gratulujem malinkej k prvym krockom!super! uz isto lieta ako diva.

no ja sa ucim, uz psychika vypoveda uplne ☹ moja malinka uz vie povedat baba, tata, mama, dedo, daj a ked sa jej nieco opytam co nechce kruti hlavou ze nie. robi to stale... ide ma porazit najme pri jedeni a ked ideme von. no nozicky ma slabe.stoji, ale len ked sa niecoho drzi, aj to stale pada.myslim ze na chodenie si pockame.no nevadi aspon este mam pokoj 😝
dobre baule idem sa ucit.papa

bolulka
21. jan 2008

hej, malá mi chodí celý deň po izbe a brnká si po ústach (robí brm brm...) 😀 je podarená...

teeda, tvoja mala je ale inak sikovnka nenka. to som si vsimla, ze ak sa deticky rychlo vyvijaju jednym smerom, druhym pomalsie.. moja si vie popytam jedlo - hovori "mam" (vo je mňam) a ukazuje ukazovakom na veci, ktore chce a ku ktorym chce ist - a hovori pri tom "toto", tiez hovori mi uz cielene "mama" a ked ju obliekam, hovori ze ideme "tata". 😎

majdiska, jooj, to mi sme mali este horsie casy.. neboj, cakaju ta 😀

bolulka
21. jan 2008

ked po sebe citam, mam pocit, ze som iste mala v krvi nejake promile ked som to pisala 😀

bolulka
23. jan 2008

co myslite dievcata? anicka sa nam uz rozpadla? 😕

holubok
24. jan 2008

o anicke nic neviem,ale lubecka ma dievcatko Vanesku.Neviete mi poradit kde vKubine kupim kvalitne topanky pre maleho?Ma dost baculatu nohu a neobujem mu skoro ziadne.dik

majdiska
24. jan 2008

čaute kočky 🙂. ja si myslím, že to už má anicka za sebou. neviete mi poradiť čo na večerný plač? môj drobec tak plače ked má ísť spať, že až. a to opakuje každý večer. zajtra sa chystám na víkend do DK, tak bude aspon našich bytovka v pohotovosti, bolulka to budeš možno počuť tiež 🙂 .

bolulka
24. jan 2008

idem sa prechadzat popod okna, co zacujem tvoj pokladík...

no dufam, ze anicka to zvladla a supitom sa da dokopy a odpise nam 🙂

tretulka
25. jan 2008

ja som tiez zvedava, ako zvladla porod anicka a ci su uz doma a tak....joj, dufam, ze sa skoro ozve 😵 ....

lubecka - gratulujem 😵 , nech je malinka zdravucka, rastie do krasy a robi Vam len radost 🙂

holubok - podla mna je dobra obuv na namesti, pri fontane na tej strane ako je sporitelna /neviem ako sa ten obchod vola 😉 / alebo na Bysterci v kocke...my sme boli v NO, tam je dobra obuv v obchodnom dome Klinec, maju velky vyber 🙂

bolulka
25. jan 2008

ooo vidiiis.. gratulujeeeem lubecke k dcerkeee... 😉

holubok
28. jan 2008

Tretulka dakujem za typ,skusime v tom Namestove.a ozaj,vies o tom ,ze nasi manzelia boli spoluziaci 🙂 ?

tretulka
28. jan 2008

jee, holubok, tak to som nevedela 🙂 😵, musim mu ukazat Vase fotky 😉 , inak maly je nadhernym taj by som ho vystiskala 😵 ... kedze sa nasi chlapi poznaju, mali by sme sa zoznamit aj my 😉

majdiska
28. jan 2008

ahoj bolulka. vonku s malým chodila segra. ja som si užívala nič nerobenie .. aj ona by už chcela mať malé, takže možno o pár mesiacov bude prispievať do spoločného termínu. a čo sa týka večerného plaču, tak malý znovu plakal, ale až v sobotu.. 😀 počula si dačo do štvrtého vchodu 😀 😀 😀 .. do DK sa chystám znovu v piatok, no čo budem robiť doma, nudiť sa .. 😉

bolulka
28. jan 2008

majdiska, nic. Adamko asik neni tak mocny aby sme ho este zavetrili 😀

co tu mame v klube noveho? nik sa nam tu nejak nepridava... 😕

nenka83
28. jan 2008

caute.dnes som neurobila skusku, pravdepodobne nejdem k statniciam.som uplne vycerpana, vystresovana... a nebavi ma nic... je mi tazko ☹

tretulka
29. jan 2008

nenka - nebud smutna....bude lepsie, drzim palce 😉

bolulka
29. jan 2008

nenka, ja som zas dostala A z matiky 😅

neboj, cas leti, ani sa nenazdas a budes titulovana. 😉

majdiska
30. jan 2008

ahotje kočky tak čo je s anickou? bolulka znovu sa chystáme do DK v piatok. teraz to bude hustejšie, lebo bud. týžden ideme na nožičky a pichať do pršteka. o týžden ideme na kontrolu, vážiť sa a očkovať. to zas malý bude nanič, zas mu vyskočí teplota a bude priečny celý večer, aspoń tak bolo posledne. dnes kočikuje ocinko, tak si užívam voľný čas 😀

bolulka
30. jan 2008

majdiska, ale tentoraz uz musime zorganizovat stretafku... 😉 mi IP-ckou posli cislo, alebo ako. 🙂

graziela
31. jan 2008

Ahojte babenky, pripajam sa k vasej debate, hoci nie som z DK...Som z Namestova, ale moju 1.dcerku som porodila v DK...Chcela by som sa vas opytat, kedze uz pomaly zaciname dokupovat vybavicku pre 2.mimi, ci u vas v Tescu maju aj babatkovske vecicky (body, dupky a pod.) Pocula som, ze v Tescu (zn.cherokee) byvaju celkom dobre akcie, no priznam sa, v tescu DK som bola asi len raz a toto bolo vtedy este neaktualne.
Dakujem a prajem este pekny vecer.

nenka83
31. jan 2008

ahojte.tak skusku som dnes spravila, sice s odretymi usami ale mam to.a zacinaju statnice,tak uvidime.

graziela ahoj.ano v tescu maju vecicky, no u nas dost malo.v mt je vacsie tesco a maju tam toho naozaj dost. ja vacsinou kupujem odtial tesco balenie 3 kusy body s dlhym rukavom za 150 SK a aj tielka. no tielka tu maju len malicke.a este aj pyzamka kupujem v tescu.myslim ze kvalita je naozaj dobra.

bolulka
31. jan 2008

vitame ta graziela. a ano, je to najlacnejsia a snad najlepsia alternativa s tymi bodami v tescu.

nenka, gragulujeeem a drzim palce... a ako tie stoliky? ideme kupovat? ja rozhodne, len ci budes mat cestu aj ty... 😅

hladame bytik surne - intenzivne uz takmer dva mesiace a sme zufali ☹ (budto na predaj 1-izbovy) alebo do prenájmu 1-2 izbovy. neviete o niecom 😕

nenka83
31. jan 2008

no bolulka cestu budem mat 15.2. tak skocim aj do ikei. pojdem malej pozriet aj topanky a mam obhajobu tak to omrknem.no s tym bytom ti teda neporadim, vobec to nesledujem.uz ti je dlho ze?

bolulka
1. feb 2008

nenka, a vzala by si mi tie dve veci, ci sa ti nebude chciet trepat...