Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

nenka83
1. feb 2008

ak to budu mat a pojdem na aute tak ti to urcite kupim.inac vcera som bola v auparku a malui to tam na detskom ihrisku a moc pekne to nazivo nebolo 😖 sice tam to uz bolo opotrebovane, mozno preto. neboj ja ti to mrknem ked pojdem vo februari. a ked tam bude ti cinknem...
bolulka tvoja mala uz chodi, nie? kde si jej kupovala topanocky? ja som bola omrknut teraz ked som bola v ba u Batu mali tak do 7OO a v jednom obchode okolo 1000.no este pockam bo ma prist jarna obuv, teda viac jarnej obuvy.a nebola som s malou, nabuduce ju vezme a kupim je uz topanky, sice sama este nechodi, no za ruky ano a ked je bosa spickuje.

bolulka
1. feb 2008

no moja mi lieta po celej izbe uz jak diva 😀 ale topanocky som nechcela na zimu este kupovat, kym este nechodi von, su zbytocne nie? teda chodi von, ale len v kociku. chcem uz jarne kupovat. vsak je to drazoba jak svina... ty a v H§M nieco nemaju? na vonka myslim.

posielam adresy toho co chcem:

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/9009...

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/7009... (stolicka je zelena)

uvazujem, ze aj modru stolicku k tomu vezmem, lebo tie dve farby same neladia... 😉

bolulka
1. feb 2008

kukala som v H§M na MMB a prd tam vidim..

nenka83
1. feb 2008

bolulka v hm maju topanocky, no podla mna nie su kvalitne.to len take dekoracne raz za cas. neviem ja pojdem vo februari kupovat tak ti poviem kolko som za ne dala.no ratam okolo 1000 sk.

bolulka
2. feb 2008

nenka, ty si moja jedina spasa na ten stolik, dufam, ze mi ho teda kupis...

bolulka
4. feb 2008

anicka, co je s tebou... 😕

nikuliq_
6. feb 2008

čaute kubínčanky ako sa máte?

bolulka
7. feb 2008

caf nikuliq, uz tu vsetky chybate.. .asi sa to musi premenovat na nenka&bolulka 😀

veronika13
7. feb 2008

ahojte nenka&bolulka a ostatné 😀 😀 moc tu medzi vás nechodím, no kedysi som to tu okupovala dosť 😀 Klaudii všetko najlepšie k 11 mesiačikom 🙂

bolulka
7. feb 2008

jeeej, veronika, ahoooj. dakujeme za blahozelanie... za mesiac to bude oslava 😀

veronika13
7. feb 2008

no inak už sa teším na narodky nášho 😀 síce nechcem robiť nejakú veľkú oslavu, najradšej by som len mi traja, ale asi sa takej menšej nevyhneme

bolulka
7. feb 2008

kuk v albume mam prvy pokus o pozvanku.. len je tam chyba - ze Kladia 😀

inak mame podobne fotky, co? ako keby som videla seba... 😀

veronika13
7. feb 2008

preto párty robím a to "vám" tam nedávaj, nepasuje to tam 😉inak super, aj mne spravííííš potom???

bolulka
7. feb 2008

už som to zmenila: preto párty urobím... 😉

jasne ze spravim.. 😀

veronika13
7. feb 2008

bola si už dneska s malou vonku?

bolulka
7. feb 2008

nie, este sa len chystam.. idem na obhliadku bytu, ktory planujeme kupit, ak nam to vyjde... som strasne zvedava, jak bude vyzerat, bo sme vcera videli jeho zrkadlovy obraz a tento je po ciganoch. 😅

bolulka
7. feb 2008

a ty? uz si bola? chystas sa?

veronika13
7. feb 2008

ešte len pôjdeme, potom daj vedieť ako s tým bytom, malý sa práve zobudil, tak padááám

bolulka
7. feb 2008

paaaaaaaa

nenka83
7. feb 2008

caute trkotacky 😀 moja herecka prave spi! konecne!lebo posledny tyzdne mame hrozne noci.uprostred noci sa postavi, chodi si popri posteli, potom skoci na mna a skace po mne.toto sa opakuje aj 3 krat v noci!

bolulka aj ja chystam oslavu... chcela by som len v kruhu rodiny, tak neviem... i ked som uz kadekoho davnejsie volala 😅
inac bolulka aj ja chcem pozvanku! 😅

veronika13
7. feb 2008

bolulka ich asi bude robiť na objednávku 😀 😀

vavka33
7. feb 2008

Ahojte babulkyako sa mate?
citam,ze sa pomaly chystate oslavovat rocik vasich deticiek.My uz to mame za sebou.
Bolulka a kde je ten byt?

veronika13
7. feb 2008

priam nechystáme, ale som sa trochu zamyslela, či to bude tak ako na krstiny. pozveme kopec ľudí, nachystáme jedlo a im sa neráči prísť, alebo sa trusia po jednom 😠

bolulka
7. feb 2008

veronika, co? no to by som ich asi najradsej poslala do prdele uz vo dverach.

jajaj, zeby robota navyse sa tu crtala? svagrova mi vymyslela nove namety na basnicky:

Ak to este neviete,

7. marca takto rok

som sa zjavila na svete,

Cochvilu velky den budem mat,

a ak ma chcete objimat,

vsetkych vas pozyvam

a super party spravim vam.

alebo:

Prineste mi darov kopec,

vsak som taky zlaty drobec.

Dobrucka som bola cely rok,

uz v januari som zvladla svoj prvy krok.

😀

nenka, ja tiez planujem takuto oslavu - len kruh rodiny.. vsak som sa zlakla, ze ked tu pozvanku zavesim na internet, tak sa isto vsetci dovalia ako to tam znie 😀
a s tvojou malickou, jajaj, no mas to ruzove...my uz sme mali tiez taketo obdobie, ale postavila som sa k tomu razantne, nedovolila som jej to, aj ked mi to srdce trhalo a uz spala potom celu noc.

😉

bolulka
7. feb 2008

jooj, ale som riadne zabrala stranky 😀

dievcata, ja by som zjedla snad vsetko co sa hybe aj nehybe 😀... dufam, ze to nie je opet dva v jednom 😕

veronika13
7. feb 2008

bolulka, nápodobne sa cítim 😀 😀

bolulka
7. feb 2008

jaaj veronika, zeby sme zas spolu tehulkovali? 😀 😝 😅 😀

veronika13
8. feb 2008

nikdy nehovor nikdy 😀 😀

bolulka
8. feb 2008

vsak nehovorim.. . 😀

bolulka
8. feb 2008

pockaj, za dva dni budeme mat pri mene "1d, 5 tt" 😀