• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

9. novembra 2016 
to by bolo super s tým plavanim, napíš podrobnosti, už sa tešíííím :slight_smile:
5. mar 2008 o 21:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ides aj ty veronika? ja sa tesim ako bleska... skoda, ze sa nam do toho polroka nepodarilo - tam este maju deticky ten potapaci reflex.. :unamused:
5. mar 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rada by som, uvidím či nám to výjde, len musím vedieť podrobnosti, lebo si to nemám ako zistiť a keď sa to musí ešte cez materské centrum riešiť, tak to budem mať asi komplikovanejšie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2008 o 09:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrhneme sa teda do toho spolu, co povies? :grinning:

teda ja neviem ci najdem cas, pri tom vsetkom, co teraz mam.. ten vodicak dost zabera...
6. mar 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď to, my keď začneme stavať, tiež sa budem obracať, ale hádam sa nám podarí
6. mar 2008 o 11:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zacali sme s novym albumikom ... :grinning:

nenka, uz mozes zacat kukat... :wink:
6. mar 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolulk, idem aj ja kuk do Vasho noveho alnumu, ak mozem :wink:
ja som tiez prihodila foto, mame konecne domalovany obrazok na stene v martinkovej izbicke, tak sa vytesujeme :dizzy_face:
6. mar 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to cuo za otazka tretulka :grinning:

no idem aj ja sup sup kuknut... :wink:
6. mar 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pane na nebi, ten obrazok je uzasnyyyyyyyyyyy...

tretulka, ako si ho robila, a kolko ta vysiel? mas maketu? ze by si nam ju prihodla...? :wink:
6. mar 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme bolulka :dizzy_face: ...nemam maketu, ten obrazok ma Martinko na takej podlozke, na ktorej papa a z nej sme ho odfotili a pomocou projektora a notebooku nasvietili na stenu a ja som ho nakreslila ceruzkou a potom tyzden po veceroch malovala :grinning: , teraz ho idem robit aj ku kamaratke, uz je nakresleny, len malovat, kedze uz v tom mam prax :grinning: :grinning: :grinning: ...takze nas to nevyslo draho, nejakych 300Sk za tonovacie farby a stetce a aj tie sme si vlastne podelili s kamaratkou...povodne so chcela objednat z MMB nejaky obrazok, ale toto bolo sikovnejsie riesenie
6. mar 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda vy ste ale profici... klobuk dole... je to nadhera... :wink:
6. mar 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak pockaj, to si si este zavarila :grinning: teraz budes lietat z bytiku do bytiku :grinning:
6. mar 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ved aj moj muzicek sa smial ked som obrazok dokoncila a taka vytesena som si ho obzerala sa ma spytal, ze kam idem malpvat teraz :grinning:
6. mar 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj bolulka, ten stolik a stolicka su super, aj my chceme pre Martinka taky kupit...je to dost stabilne?
6. mar 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pohode... nemam s tym problemy.. a je to nadherne - tak to osviezi izbu.. :wink:
6. mar 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tretulka, ten obrázok je perfektnýýýýýý, ty si šikovnica jedna :slight_smile: :slight_smile:
tiež by som chcela v detskej izbičke niečo také, ale najskôr musíme postaviť izbičku :grinning:
6. mar 2008 o 15:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika, takych nas je viac :grinning:
6. mar 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika - dakujem :slight_smile:
klud baby, vsetko bude :wink:
6. mar 2008 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, segra mi vravela, že stačí prísť s prihláškou do Parku, že nemám stresovať. a tam to potom zaplatiť. ale ja radšej ešte zbehnem predtým do Domčeka, aby som neprepásla termín :grinning:
ozaj dnes sa náš drobec prvý raz otočil z chrbátika na bruško , škoda že bez svedkov, len ocinko ho nechal na chrbátiku a našiel ho na brušku, tak sa ho pýtal, či robí kolotoč.. :wink:
6. mar 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj ten obrázok je krásny, škoda že doma nemám toľko stien, kde by som ho v detskej namaľovala :slight_smile:
6. mar 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majdiska, blahozelame k piatim mesiacom.. pani, nechce sa mi verit ze to uz tolko ma.. vsak nedavno sme cakali na podrobnosti o porode... :slight_smile: ten cas leti... a hlavne ked ma clovek dieta, vsak?

majdiska, tak ja zajtra skocim po tu prihlasku a mozno sa v utorok pridame... :wink:
6. mar 2008 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majdiska, a ostatne dievcata suce do vody....mate pampersky do vody? bo ja mam a je ich tam desat a vraj staci len jedna (pripadne dve) - ze to operies s das znova. :wink:
6. mar 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, ja Vam len chcem napisat, ze my sme nma tom prvom plavani boli, pre drobce to je super a staci ked pridete nabuduci tyzdne v utorok o 10.00 tiez a dalej sa uvidi, uz teraz nas tam bolo dost takze ked nas bude este viac, rozdelia nas na dve skupiny. Ide to cez Domcek a je moznost potom kazdy piatok ist sa tam s detmi zahrat a nejako pocvicit, to este neviem ako, ale maminy co to uz abslovovali si to chvalia. Tak pridte, nebojte deti plakat nebudu, vsetkym sa to tam pacilo a obislo sa to bez velkych placov.
6. mar 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli, a mozu aj take vacsie deticky? rocne?
6. mar 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bolulka jasne ze mozu!

Takze KLAUDINKE PRAJEME VSETKO NAJLEPSIE K PRVEMU ROCKU!!!! VELA ZDRAVA, LASKY, STASTIA A USPECHOV DO ZIVOTA!!!!!!!!!!!!!!!!! ABY JU HLAVNE MAMINA POCUVALA :wink:
aBY SI DOSTALA VEEEEELA DARCEKOV A ABY SI PREZILA DEN TVOJICH NARODENIN CO NAJKRAJSIE!!!!!!!!!! :dizzy_face:

aj ja som dolozila nejake foto do albumu, sa mi zda ze ta moja mala nejako pribrala na tych fotkach co poviete?
pojdeme to veru vyplavat... :grinning:
7. mar 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenka, dakujemee :grinning:

ty co jej varis... rychlo napady.. ja chcem tiez taku baculku :grinning:

takze sa pridavas k plavaniu... no ja sa uz tesim..
7. mar 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prilozili sme nove fotky :grinning:

kto ide dnes po tie prihlasky, ze by zobral dve... ja idem do skoly poobede, a neviem ci by som to stihla vylietat... :wink:
7. mar 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby aj my chceme chodiť plávať.prosím pošlite mi niekto info čo mám preto urobiť. nemám žiaľ čas čítať všetko spätne čo ste písali o tom.dlho som na tú možnosť čakala, nechcela by som to prepásť :unamused:
prosím...
7. mar 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikuliq, super... ze treba ist do domceka po prihlasku. a kedy je to plavanie.. jaaaj, moja hlava derava... na kazdy den v tyzdni nieco mam a potom to takto dopadne :grinning:

pocujte, iste urobia osobitny cas pre modre konickarky :grinning:
7. mar 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, do domčeka a stačí sa pýtať na kurz plávania hej? a kolko to asi stojí? len tak orientačne
7. mar 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok