Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

nikuliq_
7. mar 2008

ešte mám jeden problém 😅 😅 😅 kde je vlastne teraz domček?

nikuliq_
7. mar 2008

jeeeeej a tvoja bambuľka už mala rok! bože ja som nevšimava, tak jej prajeme všetko naj! 😀

bolulka
7. mar 2008

nikuliq, vies kde je na alejke socialna poistovna a kde sa do nej vchadza - tak oproti nej - alebo troska vedal.. vyzera to ako skolka (mozno to aj bola skolka teda 😀 )

veronika13
7. mar 2008

bolul, Klaudii všetko najlepšie k narodeninkáááám, veľa zdravíčka, šťastíčka a čo najskôr vlastnú izbičku a bývaničko 😉

nikuliq_
7. mar 2008

ahaaaaaa,už viem jasné! hej bola to škôlka kedysi...dík moc, skočím tam hned ako sa bude dať

nikuliq_
7. mar 2008

a dovolila som si pozrieť vaše fotky, su super! a Klaudika musela mať veľkú radosť z darčekov! 😉

bolulka
7. mar 2008

no tak teraz som dosla - fuuuuu...

nemusite tam chodit, staci prist v utorok o desiatej do parku a tam budu aj prihlasky...

a pravdepodobne aj korunky treba doniest... kolko to? 200? 😕

veronika13
7. mar 2008

tak to je super, že sa netreba trepať kade-tade, hlavne pre mňa nemešťanku by to bolo komplikejtit

majdiska
7. mar 2008

fí, to nás tam teda bude 😵 .. bolulka, ja ešte nemám kúpené pampersky, ale segra mi vravela že oproti kostolu v drogerke tojí 12 ks 239,-- Sk. no neviem, či sa dajú prať. dúfam, že do utorka neochorieme, už sa teším. radšej by som šla na 10 h, lebo potom mi drobec spí. dnes je akýsi celý den nemrdom, ale už ho kočíkuje ocinko, tak super, mám voľno na 2 hod., ako každý deň. zajtra ideme do DK, budeme až do utorka u našich, aspon si troška oddýchnem 🙂 .
bolulka, všetko naj malej Klaudii, veľa zdravia, šťastia a kopec darčekov a krásnu veľkú tortu.. a super oslavu 😀

veronika13
7. mar 2008

tento utorok my určite nepôjdeme, asi aj niekedy v apríli, aspoň nám to tam okukáte 🙂
a koľko to bude stáť?

bolulka
7. mar 2008

veronikaaa, ja som sa na teba tak tesila 😔

veronika13
8. mar 2008

aaale, však sa stretneme niekedy aj mimo bazén 😉

bolulka
8. mar 2008

no to uz vidim... vsak som ti vravela ze sa mas stavit, ked pojdete do poradne a teba nikde 😔

nenka83
8. mar 2008

bululka to len tolko fotiek z jedneho roka? nemyslis vazneeeeeee-... 😠

aly
8. mar 2008

Čaute baby, ja bývam síce vo Zvolene, ale som pôvodne z Dolného Kubína. Kedže tu bývam len necelý rok, musím si ešte zvykať. Pozerám že všetky tu máte už detičky. Nás to len čaká. Tak o 2 mesiace by sa nám malo narodiť bábo.

veronika13
8. mar 2008

bolulka, odkiaľ si zobrala, že chodím do poradne do DK? veď mi máme doktorku tu u nás 😀 do mesta teraz chodíme málo, a keď ideme máme toho kopec vybavovať, nákup, ale keď už budeme mať auto, tak si spravím výjazd rovno k tebe 😉

aly, tak to držíme palce na pôrod a tešíme sa na infošky 🙂

majdiska
8. mar 2008

ahojte, pridala som nové foto 🙂

culinka
8. mar 2008

Ahojte babenky,

tretulka:kedy prides namalovat nam???kraaaasne...cmuky Matkovi.Ides v utorok plavat?ja nebudem moct idem na kontrolu do bystrice,ale ak by bolo to stretnutie v paitok v domceku rada by som isla. 🙂

bolulka
8. mar 2008

nenka, dnes bol frmol.. este dolozim nejake fotocky.. ale boli sme na pohotovosti, bo malinka ma cely den zvysenku a nedavno vrackala prudom ☹ .. tak dufam, ze to budu len zubky. 😔

ahoj aly, vitaj u nas a dufam, ze sa tu budes casto ukazovat. kde si byvala v kubine?

veronika, 😀 😀 to nemyslis vazne, ja ze tam nemate nejake odborne ambulancie - ale kedze je to taka vacsia dedinka, tak je to pochopitelne 😅

bolulka
8. mar 2008

majdiska, mam silny pocit, ze Adamko je cely po tebe 😉

nenka83
8. mar 2008

bolulka cakam!!! strasne sa tesim, cakam stale a nic. neboj to budu zuby.nam velmi pomaha nutrollin, ten je fakt zazracny.

tretulka
8. mar 2008

culinka - zadaj objednavku a dohodneme sa na cene 😀 , dnes som bola u Danky, celkom nam to islo vo dvojici, uz mam prax 😀 😀 ...a odpovedaj na sms 😠 ....dufam, ze sa na buduci tyzden stretneme 😉 m si mi dlzna kafe 😎

aly - drzim palce, nech vsetko dobre dopadne a dufam, ze sa potom s nami podelis o zazitky z porodu a najma o fotky Vasho drobceka 🙂

bolulka - oneskorene, ale predsa, vsetko najlepsie Klaudike k narodeninam, najma vela zdravicka, stasticka a krasny zivot 😵

veronika13
8. mar 2008

nenka, zdá, že ste s bolulkou už udobrené, som rada, lebo takéto nezhody nikam nevedú

bolulka, tak o odborných ambulanciach tu sa veru nedá hovoriť ani náhodou, detská doktorka tu je 3x do týždna po 2 hodiny aj to tak rýchlo s človekom jedná, že som celá v strese, keď tam s malým idem, ale ja si dám na čas a pýtam sa čo ma zaujima. Ešte je tu zubár a obvodná pre dospelých. No zubára a obvodnú mám ja inde. Do DK sme chodili len na nožičky..

nenka83
8. mar 2008

veronika no vies ked ja ti u mam bolulku prekuknutu 😉 opicu... 😵 bolulka nieze za tym pochopis zase nieco zle... 😉 ona obcas rada sprtne, ale zas aj ja! jooj, neviem ci sa dobre vyjadrujem

veronika ani ja vzdy ked idem k ondrejkovej, tolko otazok mam a vzdy polku zabudnem, tak rychlo nas vybavi...
inac dnes nam vysli dalsie 2 zubaky... mame uz 4. joj sa tesim, dufam ze na narodky nebudu dalsie, aby nas nebolkalo

tertulka kde si pracovala pred porodom? mne strasne kohosi pripominas a ja za boha neviem...

bolulka fotky!!!

bolulka
9. mar 2008

nenka, boli starosti s malinkou.. teraz ma hasi manzel, takze asi znova nedolozim 😠 ale uz mam pripravene...

co? nutrolin? nie nutrilon? jooj, ale v noci furt teploty, takze to nemame ruzove a ma strasne vela soplikov, takze sme asi chorucke.. 😔

bolulka
9. mar 2008

nenka, hotovo...

nenka83
9. mar 2008

bolulka Nutrolli, to su probiotika, stoja aso 120 sk, je ich tam dost, su perfektne, naozaj! lepsie ako biopron.
pocuj a odsavacku na vysavas mas? joj nezavidim, kua my sme tam mali na vianoce, mesiac bola chora a z antibiotik my chytila hnacku, a sestricky na pohotovosti ma zdrbali ze ci neviem ze popri ATB sa muia davat bud probiotika ale to hnede svinstvo... vies neviem si spomenut nazov. no tieto probiotika su naozaj super, vazne skus, nie su ani take nechutne...

a len dve fotky, no ked budes stihat doloz viac!

bolulka
9. mar 2008

nenka, obavam sa, ze nebude co dokladat... oslava nebola ziadna... nastali komplikacie, prisli sme aj o tortu, tak sme tuto narychlo zbuchali... 😔

nenka83
9. mar 2008

komplikacie kvoli chorobe malej? a babky a dedkovia negratulovali? a tety?

nenka83
9. mar 2008

torta je fajna! aspon chutna, my tiez budeme mat taku, ziadne cacky macky!