Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

deniskateniska
3. okt 2011

@lubecka na tych porodoch alebo porodnikoch asi nic nenarobime bo asi to zalezi na nalade alebo ja neviem na com fakt ja som s ostrihonom bola spokojna ale mozno som jedina 😀 😀 ja chcem ocka pri porode teda nie ze by som ho chcela ale chce on a ze vraj ked mas chlapa alebo niekoho pri sebe tak ta obskakuju 😀

nadezdah
3. okt 2011

Baby ja som si dnes po vyše troch týždňoch išla zobrať reklamovaný kočík. No "babatko.sk" sklamaná som hrozne. Keď kupuješ, tak sa ti dobre do r...nevopchajú a keď reklamuješ, tak drzé. A to som reklamovala konštrukciu kočíka-s tou som spokojná, urobili to dobre, no na taške sa mi potrehal zips a páralo sa to aj pri cvokách na ramienku a to mi prosím pekne spevnily kusom našitej látky a suchý zips prešili skrz látku, čiže na svetlomodrej taške, bol čierny obdlžnik, no hrúza, tú som im tam nechala, že to nanovo reklamujem. Ešte ma naštvali, vraj vláčim ťažké veci v nej a že mi dali zlavu, keď som kupovala. Už som tú zlavu 100x olutovala. A chovanie predavačky a taktiež vedúcej, bola som nemilo prekvapená, obe drzé a že to mám byť rada, že mi ju aspoň prešili, že pri niektorých kočiaroch to ani nevyreklamujú. No ale chodiť s takou poprešívanou taškou, no nech sa na mňa nikto nehnevá, ale tak by som aspoň inú niť použila, nie čiernu, ako päsť na oko. Normálne to svietilo na nej. No myslím si, že je to súčasť toho kočiara a tak isto sa na to vzťahuje záručná doba. Normálne ma ešte teraz drme od zlosti.

alzbeta828
4. okt 2011

nechcem sa velmi pliest do vasho rozhovoru, ale rodila som v DK nemocnici pri dr.regulyovej a nemozem povedat ani jedno zle slovo na nu alebo na personal...ak chcete zazit otrasne podmienky a personal, chodte si vyskusat kramare v BA a potom uvidite, co je to otrasna nemocnica a este horsi personal a lekari...

bolulka
5. okt 2011

@nadezdah pekne. tak to aby som sa ani nevybrala s tym svojim kocikom k nim. tiez mi ho treba vyreklamovat. 😝

nadezdah
5. okt 2011

@bolulka No práveže choď čím skôr. A netreba sa dať odbyť, lebo sú drzé, ale ty máš nárok na reklamáciu, tak čo. Si predstav, že ten kočík už ani nemajú v ponuke na internete. Asi ho prestali brať, ak sa často reklamuje.

lubecka
5. okt 2011

mamicky, asi ste prehliadli moju otazku 😅 tak este raz 😉 prosim vas, nepoznate detsku dr. v Kubine, ktora za poplatok prepichuje uska aj vacsim, cudzim detom, ktore nema vo svojom obvode. Dakujem 🙂

jana2033
6. okt 2011

@danka.k nooooo 😀 užiť si poriadne prvu matersku a potom druhu. By som sa inak asi zošalela. 😖 a čo tvoji chlapi poslúchajú?

mayocka
7. okt 2011

@lucka127 Dubčaka som mala aj ja 😉 bol vpoho,moc toho nenavravel,tak optimalne a vlastne som nemala s cim porovnavat 😀

danka.k
7. okt 2011

@jana2033 zosalies aj potom a možno este viac 😀 chlapi poslúchajú vtedy ked im to vyhovuje

deniskateniska
7. okt 2011

@nadezdah oni to kupuju z polska tak na to sa im asi nevstahuje ziadna reklamacia 😒 som inak prekvapena z tych zenskych sice jedna je tam taka neprijemna co robila aj v elkope taka ani sa neusmeje ani nic ale ta druha bola taka zlata aj romik si nechal ciapku pri nej skusat 😀 😀 a zobrali ti to na tu reklamaciu?
@lubecka ja si myslim ze prepichuje kazda doktorka teda to skor sestricky ale neviem ja poznam maminy co davali hned prepichovat po narodeni tak ti neporadim 😒

nadezdah
7. okt 2011

@deniskateniska Konštrukciu mi opravili super, no tá taška-katastrofa. To ja sama by som si lepšie urobila. Ako s takou podošívanou taškou by som na ulicu nevyšla. Veď som im ju tam nechala, s tým, že nanovo reklamácia a tam som napísala, že s opravou po reklamácii nesúhlasím, že taška bola používaná bežným spôsobom a poškodenie nebolo spôsobené mnou.

deniskateniska
7. okt 2011

@nadezdah no vies ja ked som si len kabelku kupovala tak mi zenska oznamila ze je tam dorazne napisane ze sa tam ma nosit max kilo veci tak som si ju ani nekupovala bo ja v kabelke bezne aj 5 kg aj viac nosim 😀 😀 😀 tak to asi tak brali ze tam mas mat dve plienky a utierky a dost... no som zvedava ako ti to vyriesia

nadezdah
7. okt 2011

@deniskateniska Hej, to mi povedala, že som v nej nosila ťažké. A ja že či plienka, čaj a presniodávka a vlh. obrúsky sú preťaženie? Aj ja som zvedavá. No inak vyše tri tt som čakala, a uvidím že ako dlho to teraz bude trvať.
Ale ak mi to neurobia lepšie, tak pôjdem na inšpektorát a nech oni mi posúdia, či to moja vina bola.

nadezdah
13. okt 2011

Baby z akého matrošu máte doma v postielke matrac? A aj značku poprípade mi napíšte. Ď

nadezdah
13. okt 2011

Pozerala som ten z pamäťovej peny, nemáte ho náhodou niektorá? Aký je? Ď

deniskateniska
13. okt 2011

@nadezdah my nespime v postielke ale klasicky molitanovy 🙂

nadezdah
13. okt 2011

@deniskateniska No teda, mama, a milenca v posteli? 😀 😀 😀 Mne Lucka do 3,5 r. pri nás spávala a to som si vravela, že malý bude v postielke, no nedá mi to, tiež sa monkoškáme v posteli. Mne je jednoduchšie ho mať pri sebe aj preto, že kojím aj tak je mi to lepšie. Ale mám problémi s chrbticou a už týždeň trpím, tak budem ho asi musieť odučiť spať pri mne. A ten po Lucke chcem vymeniť

deniskateniska
13. okt 2011

@nadezdah 😀 no my sme nechceli my sme museli bo od nemocky ked mal 7 mesiacov tak nemohla som sa na krok pohnut aj teraz ma niekedy take "tiky" ale spavat stale len s maminkou... predtym aj statom zaspal a od nemocky nic... ja som aj ked spaval pri nas kojila v polosede, len teraz mi to uz vadi ked spi pri nas bo robi "vrtulnik" lozi po posteli a ja sa nevyspim bo sa bojim ze ma kopne do bruska

katika82
14. okt 2011

@nadezdah no ja zasa malého od malička len v postielke mávam, ja som zasa pokojnejšia keď spí tam lebo tam má monitor dychu tak som taká kľudejšia a aj on si zvyká. má postielku od malička vo svojej izbe tak ale že vidím z mojej postele rovno na ňu cez otvorené dvere,

deniskateniska
14. okt 2011

@katika82 aj ja by som chcela 😀

katika82
15. okt 2011

@deniskateniska mne to tak vyhovuje úplne super. jasné že má dni keď spí medzi nami v noci, hlavne keď sa vypíta na nočník a nechce ísť do postielky hneď a keď zaspí pri mne niekedy sa mi ho nechce preložiť do postielky🙂)) ale keď začne kopať tak už aj frčí 😀 😀 😀

deniskateniska
16. okt 2011

@katika82 no jasne komu by to nevyhovovalo ze ma postel sam pre seba 🙂 romik je zavyslak na maminke no co uz var ho to prejde 🙂

zahadka
16. okt 2011

ahojte mamicky, nemate niekto biele rukavicky pre novorodenca, kamoska potrebuje, rada by som jej za lacnejsie zohnala ;) vdaka

d198815
17. okt 2011

@katika82 tebe sa v noci pyta na nocnik???a to si ho ako naucila?? 🙂

katika82
17. okt 2011

@d198815 moje ani neviem, proste sa naučil pýtať zo začiatku len cez deň a časom už aj v noci. ako plienku mu dávam pre istotu ale väčšinou sa zvykne zobudiť. stáva sa nám ešte nehoda, hlavne keď sa večer nalôcha vody moc alebo veľmi tvrdo spí.

deniskateniska
17. okt 2011

@zahadka v tescu zozenies 3 pary ale po kolko netusim

zahadka
18. okt 2011

@deniskateniska vdaka, presne som tam nakoniec kupila, ale boli to 2 pary🙂

deniskateniska
20. okt 2011

@zahadka uz si nepamatam sa mi zdalo ze 3 ale to bolo davno 😀 😀 a nie je zaco 😉

danka.k
21. okt 2011

@deniskateniska ty si uz 17 tt 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ako ryyyyychlo to leti 🙂

deniskateniska
22. okt 2011

@danka.k 😀 😀 😀 😀 hej hej vo stvrtok zacal 😀 😀 😀 riadne rychlo co 😅