Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

anetaa
8. okt 2010

@katika82 Ďakujem za privítanie a tiež vám gratulujem ku prvým krôčikom-musí to byť super pocit takto sledovať aké každodenné pokroky tie malé deťúrence robia 🙂 .Tiež sa na to veľmi teším...no hlavne nech je už pri mne v postieľke 🙂

danka.k
8. okt 2010

@anetaa neboj za chvilku sa budes tesit aj ty 😉 😉 😉 😉

anetaa
8. okt 2010

@deniskateniska tie podložky mám kúpené také väčšie, ale len 6-neviem či budú stačiť-ale veď potom mi manžel dokúpi ak bude treba 😉 .

deniskateniska
8. okt 2010

romanko je nafrcany,ako duraselka😀😀 dala som si dnes kavu😀

anetaa
8. okt 2010

@danka.k 🙂 🙂 ja sa ináč teším celé tehotenstvo. Si pripadám ako na drogách - furt sa len smejem a vytešujem sa 🙂 . Ale musím si zaklopať zatiaľ som nemala žiadne problémy, dokonca mi ani zle nebývalo, aj pleť mám teraz takú akú som ešte asi nikdy nemala-táto dávka hormónov mi asi veľmi prospieva 😀. A najväčšia sranda je, že mám stále horúce ruky (a je mi z toľkej krvi v tele teplúčko) - a to ich mám normálne vždy studené ako žaba...to mi bude chýbať

deniskateniska
8. okt 2010

@anetaa tie ti este aj ostanu,ja som mala 3 a jednu mam este doma😀 ale ja som malo krvacala.

anetaa
8. okt 2010

Tak pre dnešok to balím-malá sa začína ozývať, tak si idem ľahnúť, dobrú nôcku a díky za cenné rady 😉 .

anicka
9. okt 2010

@anetaa poslala som Ti IP

Vy ste tu toho riadne popísali, normálne nestíham čítať 😀

deniskateniska
9. okt 2010

@anicka konecne vsak😀

spy23
9. okt 2010

Baby poznate nejake dobre recepty pre sedem mesacne stvorenie na papanie mne uz dochadzaju napady, a chcela som sa este spytat ci nahodou nepoznate nieco na pupaciky ktore sa robia po spapani na pusinke, lebo mne sa vzdy mala vyhadze a to je vsetko ci banan, mrkvu alebo jablko

majkad2
9. okt 2010

naša malá Emuška má prvý zúbok 😀

spy23
10. okt 2010

@majkad2 gratulacia

mayocka
10. okt 2010

@danka.k dík za privítanie mojko 😉 😉 😉

@salvinka teším sa pri druhom ako ma nebudú "dúfam" dodrbávať že to ani držať neviem a ani okúpať,hádam to len nezabudnem a nebudú poučovať 😠 som mala traumu z kúpania v pôrodke bo to som si pripadala jak krkavčia mať že ju ani neviem pretočiť...
no balenie do plienok som už teraz zabudla...

baby ja mám takú traumu z tehotenstva a pôrodu že neviem či nebude dlhší vekový rozdiel medzi deťmi ako som si plánovala 😒 keď si predstavím zase tri mesiace každodenného vracania tak ma chytá triaška...a ten pôrod no ako díky ☹ myslela som že to prejde skôr ale asi ťažko 😢

mayocka
10. okt 2010

@majkad2 úprimne závidíme ☹ my sa trápime,malá je spuchnutá až šušle ☹ už aby to vyšlo aj nám bo to už je hrozné toto 😖

deniskateniska
10. okt 2010

@mayocka ☹drzim paluchy nech to mate coskoro za sebou,nam nastastie vysli rychlo 2dni po sebe.ale stalo to za to ☹ tolko placu a seckeho,do toho ockovanie.horucky.chudatko. A ja sa na druhe tehu tesim aj na porod😀 ja som asi jedina zenska na svete😀 dnes sme sa akurat bavili ze kedy zacneme😀😀😀

danka.k
10. okt 2010

@deniskateniska aj ja sa na to tesim 😀 😀 😀 takze sme dve... a kedy zacnete??

mayocka
10. okt 2010

@deniskateniska ČO MÁTE??????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
to kedy vam vysli zuby prosim ta,sa nejak stracam....Panecku,taky drobec uz ma zuby?vy nejak neotáľate... 😨

deniskateniska
10. okt 2010

@mayocka ked sme boli ockovat.1.10.a na druhy den zubok uz vonku😀😀 ale to mama moja vravela ze my sme mali tiez v 3.mesiacoch zuby.ale mne vysksli dolu jednotky a potom ocaky😀
@danka.k tak aby bol 2-3roky rozdiel. A chcela by som mat niekedy marec april bo aby mohol nosit letne veci po romcovi😀

mayocka
10. okt 2010

@deniskateniska no tak my sa ešte asi potrápime,každé ráno so zvedavosťou pozerám do pusinky či už...no a nejak furt nič ☹

deniskateniska
10. okt 2010

@mayocka a mate uz aspon biele navrchu?bo potom to slo uz rychlo.cervena bodka na tom bielom a sup,vecer bol vonku zub.joj chudatko.nezavidim.hrozne tieto zubky.

danka.k
10. okt 2010

@mayocka moja vy sa uz strasne dlho trapite... chudatko ivanka.. dufam ze coskoro bude zubak jeden von

majkad2
10. okt 2010

@deniskateniska to asi tí naši drobci zdedili po nás gény, lebo aj ja som mala zubky už v troch mesiacoch 😀
ja som presne tak isto uvažovala ako ty o našom druhom dieťatku, že ho chcem mať v maji-juni, aby mohlo nosiť tiež Emkine veci, ak to bude aj chlapček nevadi, bo mame moc neutrálnych vecí 😀

majkad2
10. okt 2010

@mayocka neboj zachvíľu to bude von

deniskateniska
10. okt 2010

@majkad2 asi hej😀 aspon nieco ma pomne😀

mayocka
10. okt 2010

@deniskateniska
@danka.k
@majkad2 no baby tak toto je ako moj porod,tiez sa to takto s nou predlzuje ☹ no biele uz navrchu davno ma,nedavno jej to morove spuchlo,šušle,opiera si o to jazyk ked si hundre a tak z toho vychadza dzzzz 😝 stale je nervozna,place,vyberem jej z ust jednu ruku,vlozi si hned druhu...no neda sa to s nou uz...som zvedava ze ked jej vyjdu ako sa bude spravat,ci uz tak nebude slintat a pchat ruky do ust

salvinka
10. okt 2010

@mayocka nechcem ta strasit ale ked jej vyjdu tieto, pojdu dalsie.. no prajem vam nech je to uz o kus jednoduhsie..
a kedy to idete na nemocnicu??

@deniskateniska aj mojmu najskor vysli spodne a teraz ako treti mu vysiel ocny zubok 😀 sa smejeme na nom 😀
a tiez mi ide hlava prasknut ked planujem druhe.. take marcove ako je Risko by som brala 🙂

deniskateniska
10. okt 2010

@mayocka tak jej to masirkuj,mozno pomoze.ci?no a sklamem ta slintat bude a aj cmulat rucky kym nevydu uplne,ale ked sa konecne prederu nezmyselne place ustupia🙂drzim palce.

mayocka
11. okt 2010

@salvinka v stredu ideme na nemocku,no to ano viem viem ze pojdu dalsie ale uz to bude aspon kusok lepsie dufam 😕
no ano najpsv vychadzaju spodne potom lopatky

@deniskateniska masirujeme,aj calgel mame (co je nanic) ale tak aspon jej prstom pomasirujem,taka je rada potom 😉

majkad2
11. okt 2010

Dnes sa nám stalo niečo strašné ☹ Emkina krstná mama prišla o svoje ešte nenarodené dieťatko, zomrelo jej v 28 tyzdni tehotenstva....
Strašne sme sa tešila na naše budúce krstniatko....a teraz už iba za ním plačeme, je to niečo hrozné......ďakujem Pánu Bohu,že nám našu malú Emušku nezobral

anicka
11. okt 2010

@majkad2 to ma mrzí 😢