Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

anicka
27. nov 2008

majdiska to je super, Adamko je riadny šikulko 😉 😀
A to fotenie je ktorý deň? A o ktorej? Koľko asi stoja tie fotky? 😕

majdiska
27. nov 2008

no anicka fotí sa každý deň poobede. 😉
Markétka mala taký zoznam, kde sme sa povpisovali na rozličné termíny. ak ccheš ísť fotiť tekvičky a vianočné, tak môžeš ísť s nami. my ideme o 16h v utorok. no a platí sa z kus, veľké fotky tuším za 60sk, ale to neviem presne, lebo ja veľké nechcem. ja chcem klasický formát 9x13 cm 😀 no a v stredu ideme na tie akčnejšie 😉
ozaj a dnes sme boli vo škôlke a malého som natočila, zlatý bol pekne sa hral s deťmi a dokonca tý špunti chceli aby sme aj zajtra prišli 😀

veronika13
27. nov 2008

super majdiska, že ho berú do partie 🙂

bolulka
27. nov 2008

majdiska, kde chodite do skolky?

tatinko
27. nov 2008

Ahojte je tam niekto ? ,Som tu prvý raz a som z Kubína .

anicka
28. nov 2008

ahoj tatinko, my sme tu prakticky všetky s kubína 😉
Daj dáke info aby sme vedeli s kým máme tú česť 😀

majdiska
28. nov 2008

joj aj ja som rada, ked tak pekne zapadá medzi deti, viete ako to podarene vyzerá na tých hrách, ked sa točia dokola 😀 všetci takí vysokí a Adamko taký štoplík medzi nimi.. len už začína byť maminčkár, tak to bude asi s tými jasličkami ťažké 😖
bolulka chodíme tu v SD, skús sa popýtať v Porube, isto nebudú mať námietky aby ste chodili raz do týždna sa pohrať 😉 my chodíme od 10h do 11:30, potom idú drobci jesť a spať a my to isté 🙂
tatinko vitaj, no sme tu také okolie DK 🙂

bolulka
28. nov 2008

no dobry napad majdiska.. porozmyslam 😉

tatinko, vitaj medzi nami..

anicka
30. nov 2008

Len, pre info 😉 Viete o tomto? 😵

Mikuláš

Mesto Dolný Kubín v rámci podujatí MESTO DEŤOM pripravuje pre všetky deti nášho mesta kultúrno-spoločenské podujatie MIKULÁŠ, ktoré sa uskutoční na námestí P. O. Hviezdoslava v Dolnom Kubíne dňa 5. 12. 2008 o 17.00 hodine. Súčasťou mikulášskeho programu, ktorý uvádzame nižšie, bude o 18.00 hod. slávnostné rozsvietenie vianočného stromčeka a zimnej výzdoby na námestí P. O. Hviezdoslava. Milé deti, nezabudnite tento rok na príchod dobrého Mikuláša, lebo on na Vás celkom určite nezabudne. To Vám Mikuláš osobne odkázal v liste, ktorý priniesol malý modrý trpaslík na Mestský úrad pred niekoľkými dňami.
Program:
5.12. 2008
17.00 Divadielko pre deti (čakanie na Mikuláša)
17.15 Príchod Mikuláša a rozprávkových bytostí na koči na námestie P. O. Hviezdoslava
18.00 Slávnostné rozsvietenie vianočného stromčeka a zimnej výzdoby na nám. P. O. Hviezdoslava (začiatok rozprávkového vianočného obdobia pre deti)

Mikulášske darčeky:
5. 12. 2008 v CVČ Domček od 13.00 hod.
Tvorivé a súťažné aktivity + premietanie detských rozprávok a filmov
5.-6. 12. 2008 v Materskom centre Píšťalka (budova MsKS) od 9.00 do 16.30 hod.
Mikulášske dni otvorených dverí s Píšťalkou – „nie len pre dospelých“
6. 12. 2008 na Zimnom štadióne od 14.00 do 22.00 hod.
Bezplatné korčuľovanie pre deti s rodičmi

tretulka
30. nov 2008

anicka, dakujeme za tip 🙂

majdiska
30. nov 2008

anicka super tip, len škoda že toho Mikuláša tohto roku ešte neuvidíme - ani zasvecovanie stromčeka, o tomto čase je to s malým už dosť zlé, a je unavený - takže buduci rok to istí.. to o tej 17 h do 17:45 sa ešte dá, len to dalej už nie.. ale pamatám sa že sme príchod Mikuláša videli minulý rok, no vlastne len ja, malý spinkal v kočíku 🙂
no a s ostatným uvidíme kde budeme, ale v sobotu to bude Domček, už sa teším, len ešte musím pripraviť balíček pre drobca 😀
no ak bude tak teplo ako dnes, tak to bude paráda, nie som moc zástancom poľadovíc a vrstvenia detí 😝
oazj a čo sa týka mojich vianočných upratovacích aktivít, tak už som zmákla - vyhádzala, vyprontovala, vyleštila a vydrhla: detskú, spálen, obývačku, chodbu dnu a von, kúpelku a záchod.. ostala mi už len kuchyna a špajza 😝
a malému prišiel predčasný darček pod stromček od starkých - sánky, no a snech sa stihol rozpustiť.. no to nevadí, aspon sa z nich ja vytešujem 🙂

veronika13
30. nov 2008

anicka, super ďakujem za program 🙂 možno pôjdeme,ak nebude Miki u nás

anicka
30. nov 2008

som rada, že som dala dobrý tip 😀
majdiska my sme na tom rovnako, do tej pol šiestej ako tak a potom sa z Maťky stáva malý čertík. 😝 ale na budúci rok pôjdeme už určite 😀

anicka
30. nov 2008

bobluka, ten kalendár čo máš v albumoch je úplne super, to ako si robila 😕 aj my chceme taký 😵 😀

bolulka
30. nov 2008

anicka, no je to fúra času stratená na jeho výrobu.. ale chce to dlhšiu prax v digisgrapoch... no ale mám skúškové obdobie - nebudem mať čas.. rada by som.. 😔

anicka
30. nov 2008

boluka to mi bolo jasné, že je to času a času. Veľmi ďakujem za ochotu 😉 😀 Držíme palce na skúšky, potom daj vedieť ako si dopadla 😉

bolulka
30. nov 2008

anicka a dakujem..

veronika13
30. nov 2008

veru, aj ja som prejavila záujem, ale škola nepustí 😔

anicka
2. dec 2008

Kde ste všetky? 😕 My dnes s majdiskou ideme fotiť deťútrence, už teraz sa teším 😀

bolulka
2. dec 2008

my sme boli plavat a bolo nam fajn.. z fotenia asi nic nebude, je to na nas prilis drahe 😔

majdiska
4. dec 2008

bolulka, no ja to idem dať mužíčkovi pod stromček a na narodky a nakoniec som sa rozhodla, že fotky dám rozrobiť na happy foto a kúpim albumik a dám ich i našim pod stromček - ale len tie s Adamkom 🙂 napálenie stojí 50,-- Sk kus.. nemusíš si dať rozrobiť fotky u toho fotografa, lebo tie sú fakt drahé.. a takto si ich dám rozrobiť koľko chcem a výde to omnoho lacnejšie 😉

bolulka
4. dec 2008

aha, tak 50 korun na CD? ziadne priplatky a tak? to by slo..

emmka3
4. dec 2008

bolulka, 50,- Sk za kazdu fotku, ktoru napali na CD ... aspon ja som to tak pochopila, cize 10 napalenych fotiek=500,- ... mne sa to zda dost 😅 a nerobi retus, len za 500,- !!!! za fotku ... tak to je paka, ktora mna odrovnala, lebo som rozmyslala nad fotenim bruska ale chcela som aj retus ... sak predsa len nie som teraz dokonala 😉

bolulka
4. dec 2008

emmka, pofot sa a ja ti spravim retus 😀 napr ta fotka co mam v pase a v albume ako prvu.. to je moja praca...viem sa rozne vyhrat s photoshopom.. (a mangel je dokonca do toho obrazku prilozeny.. 😉 )

majdiska
4. dec 2008

bolulka ale tie akty pri kojení sú nádherné 😉 aj tie vianočné 😀

bolulka
4. dec 2008

hm? keby bolo penazi.. 😒

majdiska
4. dec 2008

no ved my tiež moc nemáme, ale mužíček má narodeniny a ešte sú aj Vianoce a ja neviem, čo komu kúpiť... tak dám toto, a možno sa potešia a ked už budem zarábať tak hodím jeden krásny akt na plátno a dám do obývačky 😀

emmka3
4. dec 2008

erzi, neblazni, akt do obyvacky 😀 sak moj a ani Jojo k vam uz potom nepridu 😀

bolulka, to fakt je tam dolozeny? parada ... aj moj sa hral v nejakom programe a robil zo mna kocku na svadobnych, ale nejak sa to nedalo ulozit ci co 😅

tatinko
4. dec 2008

AHOJTE mám tri detičky Miška Mirko Adriánko .Ozaj aj manžela mám . 🙂 My tiež nejdeme na mikuláša ,lebo sme chorí ...hlavne ja .Momentálne som na ,že vraj na dovoleke 😀 materskej .No potom viac napíšem...bežím deti dať spať...preto som si dala meno tatinko ,lebo som si písala toľko mien a skratiek a že všetky sú už tu .

karkulka1
4. dec 2008

Dobrý večer, prepáčte, že sa vám tu takto votriem, ale nemáte kontakt na nejakého dobrého detského ortopéda v DK? A kde sídli, či sa treba objednávať, koľko sa za objednanie platí a pod. ďakujem pekne. Ja som z RK a tento náš je totálne od veci.