Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
7. apr 2009

ivka moj maly ma cumel uplne od narodenia takze fakt neviem ako by som ti poradila...

majdiska co ako ho ty odnaucis... ale moj nie ze len s nim zaspava on ho ma aj pocas dna.. to je jeho verny a najlepsi kamarat 😀 😀 😀

veronika13
7. apr 2009

ivka, radšej ju nauč keď ho doteraz nepotrebovala, potom bude beda odnaučiť. Môj ma cumel od narodenia a žuje si aj ruky, myslím, že kvôli zubom a tvoja malá asi tiež.
Tak vy takto gruntujete, no ja som kmitala minulý týždeň ale ešte to potrebuje doklepnúť. V nedeľu budeme mať oslavu Riškových narodenín, tak sa chystám aj tortu piecť, dúfam, že to všetko postíham

majdiska
8. apr 2009

no my cez den dudel nepotrebujeme, ako ked ho nájde tak si ho strčí do ústočiek, alebo ked ho vidí a nedočiahne tak kričí duda... ale vačšinou mu ho zoberem a je pokoj.. cez den som mu ho nikdy nedávala, bála som sa kvôli zúbkom, aby nešli nakrivo 😉
gruntujem dalej, svokrovci pravdepodobne zošrotovali škodovku 😅 , som zvedavá čo si kúpia.. ja by som hrozne cela pegeot 206 aj starší model.. moje autíčko.. no nejde o moje šrotovné, tak nič 😒

veronika13
8. apr 2009

pežotík sa pačí aj mne, len neviem či by nám nebol malý, ale zatiaľ auto neriešime, máme dobre

emmka3
8. apr 2009

ivka, mna este napadlo, ze namiesto dudla a ruciciek, jej skus dat zuzlatko 😉

majdiska
8. apr 2009

ja si myslím že to nezaberá, malý to stále zahadzoval a myslím si že su to zbytočne vyhodené peniaze. ono možno ked je maličké a tisne všetko do úst, tak aj tie hračky čo sa dajú chladiť v chladničke tam strčí, ale ked mu idú zúbky, tak to nejak nezaberá.. my sme dávali ten fialový gel na dasná.. 😉
a aj teraz si malý pchá ruky do úst, sa mi zdá že sa mu spravil kútik.. ale to robí naschvál.. 😝

danka.k
8. apr 2009

baby ja som minuly tyzden umyvala okna a den potom zacal sused nad nami okna menit.. na porazenie 😠 😠 😠

majdiska
8. apr 2009

no danka nezávidím, to ešte dobre že nad nami býva už len pánbožko, a on okná nemení 😀 ... my sme úplne navrchu.. a hlásim ja už som hotová, už som všetko vyriadila 😀

bolulka
8. apr 2009

anicka, no tak bol dlho citlivy na studene.. ale brala som to ako citlivost zubu.. ale ako som sa mi raz dotkol toho zubu lekvar, tak som pochopila, ze o citlivost nejde.. a manzel sa kukol a zistil, ze to nebude len o jednom zubku, ale rovno vedla dalsi kaz.. ten som si uz aj ja zbadala 😝 sakra, cele tehu a 20 mesiacov kojenia ani jeden kazik a teraz uz druhy (pripadne treti).. som objednana - na buduci piatok.. to si nenecham ujst 😝

ja prd stiham.. par okien som zmakla.. ale ci dorobim zvysne dve, tak to ani srnka netusi.. horsie je, ze ani neviem co kupit.. 😔 a dostali sme taku booohovsku pracu zo skoly.. prosim pekne spravit nakup nad 34 €, a tolko veru oplieskat neplanujem.. tak ak bude niektora dobra dusa mat v drbe blocek nad tuto hodnotu, mohla by mi ho podarovat.. 😉

bolulka
8. apr 2009

ja chcem materskuuuuu... 😔

janulap
8. apr 2009

caute babenky 😉 😉 😉

bolulka
8. apr 2009

ahoj janulap.. 😉 ako sa mate?

janulap
8. apr 2009

bolulka...celkom dobre.Citam,ze ste sa prestahovali?Ste byvali predtym u svokry?A zvykla si si na dedine?Minule som videla tvojho muza pred nemocnicou.....akurat vyberal malu z auta 🙂 My sme vcera kupili "nove" auto,tak sa vytesujem 😀 No napis,ako si si tam zvykla....lebo aj ja som sem prisla z mesta 😀 😀 😀

danka.k
8. apr 2009

bolulka a na kedy ti to treba?? my sa zajtra chystame na nakup do tesca tak to bude urcite viac.. takze ja ti moj blocek rada darujem..

danka.k
8. apr 2009

aj ja som prisla z mesta na dedinu.. ale byvame v bytovke tak si stale myslim ze som v meste 😀 😀 😀

bolulka
8. apr 2009

no janulap, tak pravdupovediac, asi si nezvyknem.. chyba mi mesto.. niekedy mi je do placu, ked si predstavim, ze by som prisla z prace, a vzala malinku medzi deti pred kostol ako za starych cias.. po istej stranke je to fajn byt na dedine, ale mesto mi chyba..

danka, tak to si ako majdiska.. 😉 ale nechyba mi bytovka, ale ludia...

bolulka
8. apr 2009

a chyba mi kocikovanie.. nakupovanie v klude v meste.. nie lietanie z auta do auta.. chyba mi zivot (je tu pre mna strasne pusto) a ta pohodlnost mat vsetko po ruke.. a chyba mi chodit do prace zadarmo sakra.. nie za take mastne peniaze.. 😠

janulap
8. apr 2009

a kde robis??to ste tam byt kupili?

bolulka
8. apr 2009

nie, byvame v dome.. a vy ste kupili byt?

danka.k
9. apr 2009

bolulka.. blocek 39 eur.. moze byt??? 😀

bolulka
9. apr 2009

dankaa, si poklad..

veronika13
9. apr 2009

ja som dnes "spravila" bloček za 38,80 €
bolul, neboj.....čoskoro príde druhá materská 🙂

janulap
9. apr 2009

bolulka...nie,nam dali cast domu svokrovci,urobili sme si vlastny vchod a minuly rok dorobili podkrovie 🙂
Ja pochadzam zo ZH a tu som si zvykla hned.neviem,asi preto,ze som to brala ,ako fakt,ze budeme tu a basta.vedela som,ze na byt nemame a do podnajmu by sme nesli.
zas na druhej strane som rada,ze tu mam svokrovcov.teraz,ked sme kupovali auto,sme boli s muzom rozlietaní,tak boola s babami svokra,aj do skolky isla pre starsiu,o mladsiu sa postarala,kym sme behali.....to som rada.Chcem ist aj do roboty,a svokra mi povedala,ze aby som sa nebala,ze,ked budem v robote,ona s dievcatami bude rada.A vychadzame spolu velmi dobre.
zas na druhej strane.....ked byvame pri sebe,sme im stale na ociach,vsetko o nas vedia....ale to som si uz zvykla.
A vy neplanujete ist nazad do DK??

bolulka
9. apr 2009

janulap, ja by som sa tam vratila hned.. stale mi je luto..ci sa vratime, uvidime casom.. tiez byvame u rodicov. takisto vlastny vchod.. a cele dni ich ani nestretnem..

tak ja som spravila blocek za 17 €.. naucila som sa nakupovat mimo hypermarketov, co sa rovna viac nakupeneho za menej penazi.. osvedcilo sa mi to.. ale ja som istu cast nakupila v pondelok a istu dokupim v sobotu.. naraz mi to nejak nejde.. 😖 🙂

veronika13
10. apr 2009

janulap, je super, že si rozumiete so svokrou, to je na nezaplatenie 🙂

anicka
10. apr 2009

janula súhlasím s veronikou dobré vzťahy so svokrovcami sú na nezaplatenie 😉

janulap
10. apr 2009

veronika,anicka...ano...aj ked jeden konflikt sme uz mali.....a to preto,lebo dcera je dcera a nevesta len nevesta 😠 .....ale teraz je to uz opat dobré.....idem,lebo baby sa mi tu biju 😠 😀

danka.k
10. apr 2009

aj ja chcem mat dobre vztahy so svokrou... ale ona akosi nechce.. a to ani nebyvame pri nich 😀

bolulka
10. apr 2009

ja mam super svokrusku.. 😉

veronika13
11. apr 2009

janulap, môžeš napísať bližšie? lebo ja si s mojou nejak extra nerozumiem, ale ešte som nejak nepocítila, žeby ma nejak odstrčovala... alebo že by mi to bolo jedno? 😕 😀