Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

majdiska
13. júl 2009

no túšim o 5 eur 😉 aby sme to nahodou neprehnali ... no ked neprší aspon kvapká 😖

danka.k
13. júl 2009

tak dufam ze schalia aspon to ze od 2010 bude 8100.. by potesilo 😉

bolulka
13. júl 2009

majdiska, vela mamiciek sa stazuje ze v janoskovi su deti casto chore.. a tie ktore zmenili skolku, prestali. predsa - su tam male deti.. kolkokrat si moja mala umyvala zubky s uplne cudzou kefkou napriklad.. 😠

bolulka
13. júl 2009

uz ma to vazne prestava bavit.. je chora druhy tyzden, druhy tyzden neje (tentokrat koli ATB) a ma ich jest este do buduceho pondelka.. a vonku je tak krasne, vsetky nase prazdninove plany padli..

veronika13
14. júl 2009

naboj bolul, naplánuješ ďalšie

bolulka
14. júl 2009

no celu porubu by som poslala kdesi.. uz druhy den nejde voda.. ze by niekto dal nieco vediet, neexistuje.. tu je to uplne normalna vec.. nie je v com varit, z coho jest, kde sa umyt.. ale ocividne to tu nikoho netrapi... 😠

tretulka
14. júl 2009

bolul, tak to Ti nezavidim 😒 , mne staci ze nam tecie "hrdzava" voda a mam nervy...dufam, ze Klaudike je uz lepsie

selina.liana
14. júl 2009

Baby byva niektora blizko pelrimovskej v dk nechce sa mi samej kocikovat a ani to tu moc nepoznam

bolulka
14. júl 2009

tretulka, malinka konecne zacala jest, pustili mi vodu - sice spinavu, ale ide 😀 tak sa vytesujem.. hadam uz bude len lepsie..tri tyzdne som mala samu smolu..

selina.liana, vitaj medzi nami.. konecne nova dusa..

anicka
14. júl 2009

bolulka tá voda ma mrzí, dúfam že už je to v pohode 😉
tretulka tá hrdzavá voda dáva zabrať aj mojim nervom 😠

bolulka
14. júl 2009

Vam ide hrdzava? 😕 hroza... 😝

tretulka
15. júl 2009

seli, ja som v DK "priselec", ani neviem kde je Pelhrimovska, asi niekde na Bysterci, ze? 🙂 my byvame na Brezovci

bolulka, hadam sa ta smola uz od Vas odvrati

veru hrdzava voda, nemam vacsieho jedu ako ked chcem maleho kupat a tecie taka hnusna voda, stava sa to najma cez vikend, neviem preco, ale v poslednej dobe aj cez tyzden, dokonca minule tiekla taka hnusna voda od obeda az do vecera, a to inokedy zvykol byt taky "prechodny" stav 😠

emmka3
15. júl 2009

Tretulka, Pelhrimovska su tie 9 poschodove bytovky popri ceste medzi ZS M. Kukucina resp. plavarnou a obchodom Jednota Zapad na Bysterci 😉 a btw. aj my mame hrdzavu ... dufam, ze ked casom sa vymenia tie rury tak to bude lepsie ...

seli vitaj, asi ti moc nepomozeme, lebo sme vacsinou Brezovcanky alebo z okolia ... no a kedze ste pristahovani, tak na zoznamenie s mamcami na Bysterci je fajn MC Pistalka v MsKS (ako je to velke namestie pri Kocke) ... myslim, ze tam chodia vacsinou mamuse z Bysterca a taktiez plavanie s detickami v hotely Park, ak by si sa na to chcela dat ... aj tam chodia Bystercanky 😉

selina.liana
15. júl 2009

Tuším je to bysterec muž sem chodí na tyzdnovky tak každý druhý týždeň sme tu s ním ja anineviem kde vlastne som🙂)))

selina.liana
15. júl 2009

Emmka a čo je to to MC pistalka????

tretulka
15. júl 2009

Seli, Materske centrum Pistalka 🙂, skus sa tam ist pozriet, mozno sa Ti zapaci a najdes aj nejaku maminu , ktora byva blizko Vas 🙂

majdiska
15. júl 2009

selina - materské centrum 😉 - tam sa chodia mamičky s detičkami trošku pohrať a tak.. a potom robia všelijaké aktivity - ja na to nechodím, nebývam v DK, ale tak čo počúvam.. ale skús pozrieť na nete..
no hlásim sa z práce. už mám PC, takže ako pracujúca variaca sa mamička 😉 no dnes mi pochválili malého v jasličkách, že plačká len ked odchádzam, že sa včera pekne hral s chlapcami s autíčkom, a už sám spapal i obed 🙂 a že konečne ked poobede vstal tak neplakal 🙂 .. bože len nech si už zvykne.. stále kašleme a smrkáme - v lekárni mi povedali, že pri týchto vyrozach je kašel dlhodobá záležitosť, len brať sirupčeky a čakať 😝 ..

emmka3
15. júl 2009

selina, ked pojdes chodnikom smerom na to namestie tam na Bysterci, tak si vsimni, ze v MsKS na oknach je aj takymi papierovymi pismenkami napisane PISTALKA ... ja by som aj na Bysterc zbehla, ale mame to dost daleko potom domov palit (byvam az hore na kopci pod vysielacom, celkom dobre od vas na nas vidiet 😉 ), takze tam chodim len obcas ... a ak by si chcela teraz v lete skusit to plavanie, tak sa plava v utorok a stredu, zavisi aki ste "plavci" 🙂

selina.liana
15. júl 2009

Emmka my sA uz vo velkom potapame my plavame v pd mozno aj tu zacneme uz sme sa boli informovat tak uvidime

bolulka
15. júl 2009

selina, dcerka ma krasne meno..inak to prve sa cita od slova do slova? tak vy menite bydlisko kazdy tyzden? 😕

v pistalke sa nam velmi pacilo.. ale hlavne detickam.. 😉

selina.liana
15. júl 2009

Bobulka vdaka cita sa to jasmin . Dnes som pozeralakde je ta pistalka a neviem to najst

emmka3
15. júl 2009

selina, a vies kde je MsKS? pri tom obchodnom dome Kocka

selina.liana
15. júl 2009

Emmka ano viem kde je chodim kazdy den okolo a co sa v tej pistalke robi???

emmka3
15. júl 2009

tak tam ako je vchod do restiky Centrum, vedla je este jeden vchod a na prvom poschodi sidli ta Pistalka ... no, ja som tam s malym este nebola, to by bolul skor vedela ... ja len viem, ze sa tam stretavaju mamce ... ja som tam chodila cvicit pred porodom ...

selina.liana
15. júl 2009

Emmka aha a to funguje kazdy den casovo neobmedzene ci v urcitom case???

bolulka
15. júl 2009

selina, je tam jedna miestnost na hranie a jedna na internet a kavicku a tak.. no v tej miestnosti na hranie su vsakovake hracky, kde sa deti vyziju a ty si v klude precitas nejaky dobry casopis, porozpravas s mamickami a tak.. 😉 kedysi to bolo denne od 9:00 do 18:00, no potom sa to zmenilo na doobedie a teraz neviem...

selina.liana
15. júl 2009

Bobulka dik preco tam uz nechodievas???

bolulka
15. júl 2009

lebo uz nebyvam v dk a pracujem..

selina.liana
16. júl 2009

Bolulka aha ja som myslela,ze si na materskej

katika82
16. júl 2009

ahojte maminy, tak som tu zasa dlho nebola čooo,
mám teraz už tretí deň angínu tak som zašítá v posteli ale dnes som už musela prísť do práce na kontrolu takže dúfam že to prežijem. mám aj antibiotiká tak je to také všelijaké, do toho tie injeekcie na riedenie krvy no veselé mám to tehotenstvo.

chcela som sa vás opýtať kedže ste rodili v kubíne čo mi vlastne bude treba do pôrodnice.myslím pre mna a pre drobca, neviem či niečo poskytuje aj pôrodnica alebo všetko musím mať svoje???

bolulka a kde ty vlastne pracuješ???