Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
22. aug 2009

ale hadam to nebude o chutiach.. 😅

anicka
23. aug 2009

Ahojte, my sme sa včera vrátili z dovolenky v Štiavnici a pozerám, že ste tu toho popísali ajajajááááááj. Takže pekne po poriadku.
Bolulka: gratulujeme 😉 s tými nevoľnostami Ti nezávidím, viem čo to je u nás to pri Maťke trvalo pol roka čiže dve tretiny tehotenstva, kým so prestala "telefonovať" zo záchodom a posledné tri mesiace sa ma riadne portápilo pálenie záhy, takže som spinkávala po sediačky. Maťka bola v brušku pohodové bábätko ale teraz je riadny šinter tak dúfam, že máte pravdu a keď raz budeme mať druhé tak bude aspoň trošku kľudnejšie 😀 😵

nina41
23. aug 2009

Ahojte

Bolulka gratulujem,tie nevolnosti som mala aj ja pri štyroch 🙂 🙂 🙂

bolulka
23. aug 2009

ahoj anicka, oddychnuta? k mojim nevolnostiam - ziadne nemam 😕 nechapem.. to bude potom asi velky betar 😀 len cokoladu si uz veru nedam.. 🙂

bolulka
23. aug 2009

ahoj nina, dakujem za gragulaciu.. a pri ktorom si nemala?

nina41
24. aug 2009

ahoj bolulka pri piatom 🙂 a to,že som tehotna som sa dozvedela v tretom mesiaci 🙂

tretulka
24. aug 2009

ahoj nina, to vazne az v tretom mesiaci si zistila, ze si tehu? normalne si mala mrchu? ziadne priznaky? 😅

nina41
24. aug 2009

ahoj tretulka mrchu som nemala,ale spravila som si test a vyšiel mi negativny,a žiadne priznaky som nemala,ešte som aj priberala,a tyžden pred vianocami som sa dozvedela ,že som tehot. 🙂

tretulka
24. aug 2009

nina 🙂 , tak to si mala pekny vianocny darcek 😵

bolulka
24. aug 2009

ake je kazde tehu indi-vindi vsak?

nina41
25. aug 2009

tretulka to bol poriadny darček a poriadny šok 🙂
bolulka a pri každom ine chute 🙂

tretulka
26. aug 2009

nina, Risko ma dnes "male" narodeniny, dva mesiace, posielame cmuk na licko 🙂

bolulka
26. aug 2009

tretulka, skoda ze sme vcera nemali viac casu, ze by sme sa pri vas pristavili.. 😉 Klaudinka sa pride aj dneska smykat, ale opat bezomna 😵

tretulka
26. aug 2009

ahoj bolul, no my ked sme dole u starkej, tak je to vzdy taka hromadna akcia 😀 a to som tam este nemala svagrinu...moja svokra bola podarena, prisli sme a ja ze ahoj Klaudika, a svokra, ze ty ju poznas???? bola v nemom uzase, ale zas Kubin nie je taky velky a byvali ste na Brezovci, tak akoby sme sa nepoznali, ze ano 😀 , aspon z videnia...
mozno nabuduce bude viac casu a aj pokecame konecne na zivo 😉
sa mas, ked mas aupairku zabezpecenu 🙂

bolulka
26. aug 2009

joj, ti poviem.. super aupairka..

ale to tam mate za tym domom nadherne.. lepsie ako na ihrisku 😉

tretulka
26. aug 2009

ani mi nevrav, maly by tam sedel kazdy den od rana do vecera, som minule vravela Rastovi T. - ten co to tam porobil vsetko, ze co to na nas vymyslel 😀 ked sme nevedeli maleho vecer dostat do auta
😀
Martinko tam rad chodi, zamienka,z e chce ist k starkej, ale prva cesta vedie za dom za Emkou 😉

nenka83
26. aug 2009

Ahojte baby. Dlho som tu nebola. Potrebujem poradit. Mala mi je uz skoro polroka bez plienky. posledne 2-3 dni sa mi aj 4-5 krat denne pocika. od vcera noci place od bolesti ked cika. moze mat rezaka? som v praci sama,nemohla som ist dnes s nou k dr. ide zajtra na alergologiu tak pojdeme aj k nasej doktorke no zatial takto sa chcem poradit.dakujem.

ajama85
26. aug 2009

ahoj nenka, chcem sa ťa spýtať, či si niekedy mala rezáka? ja som to mala, je to hrozná bolesť............takže asi si to ešte ty osobne nemala (rezáka),pretože keby si mala, tak by si navštevu lekára neodkladala na zajtra..........ak nemôžeš odisť z práce tak choď s ňou aspoň na pohotovosť, dajú jej tabletky od bolesti, aspon sa jej troška ulavi

nenka83
26. aug 2009

no plakala v noci a dnes rano mi vravela mamina. nemozem odist z prace - tazko vysvetlovat, ale zbehnem na pohotovost poobede. ako sa to lieci ak je to teda rezak? moze to byt nieco ine?

ajama85
26. aug 2009

no ak plakala pri cikani tak je to určite rezák.....ak bude cikať krvou tak sa nezľakni, pri rezáku sa to stáva, ja som mala taký moč, že akoby tam bola iba čista krv a žiadny moč :( Lieči sa to antibiotikami a mali by jej dat aj lieky od bolesti, ked som zjedla prvu tabletku od bolesti, tak to bola riadna uľava,(myslim uľava na WC,pretože som už močila bez bolesti).....no a za par dni 2,3,4 by mala byť určite fit............ale určite zbehni s nou na tu pohotovosť,aby mohla čim skôr užívať lieky

tretulka
26. aug 2009

nenka ahoj, dlho si to nebola...joj, ja by som tiez isla k dr., radsej...nasa dovolenkuje, ale urcote ju niektora zastupuje...prajem skore uzdravenie

nenka83
26. aug 2009

predchvilou som s nou bola,zatial v pohode...poobede ked pridem s nou pojdeme na pohotovost.. kurnik a v piatok sme chceli ist na kupko... toto leto nam stale nic nevychadza 😔

bolulka
26. aug 2009

nenka, ked sa pocikava, tak to nie je nejaky zapal? a kde sa tulas ked nas nenavstivis? hm?

tretulka, a dnes som si vsimla co maju pod smykalkou.. skoro som odpadla.. to je luxus teda.. 😕

tretulka
26. aug 2009

myslis "malu chatku" 🙂 , velka je ta vzadu, ta je tiez paradna a malu ma Emka na hranie a hraciek ma teda pozehnane 🙂

danka.k
26. aug 2009

bolulka a ty sa ako mas?? nevolnosti a tak??

bolulka
26. aug 2009

tretulka, no obe su uzasne..

danka.k, vsak sa zacinam obavat ci je vsetko v poriadku.. ja nemam ziadne nevolnosti ani nic podobne.. len mi rychlo rastie brusko..

emmka3
26. aug 2009

bolul neboj, ani ja som nemla nevolnosti ... mozno to bude chlapcek a nechce ta trapit 😉

danka.k
26. aug 2009

bolul ved nevolnosti nemusis mat.. neboj vsetko je v poriadku 😉

majdiska
27. aug 2009

nenka prajeme skoré uzdravenie 😉
bolulka neboj, ozaj som ťa dlho nevidela, len malú s nejakou blondínkou 🙂 .. už nechodíš do škôlky?
ozaj musím sa pochváliť, dnes ked som malého zašikovala do škôlky, tak ked som ho prezliekala išla okolo p. učiteľka asi angličtiny, a malý jej ukazoval na deti palčekom a hovoril "toto baby /bejby/" 😵

bolulka
27. aug 2009

majdiska, to je sila.. mne mala anglictinu nepredvadza.. mozno su to ale tie slovicka, ktorym ja nerozumiem 😅

nenka s Ninkou su v nemocnici.. zapal oblieciek..