Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
9. sep 2009

anicka martinke prajem vseeeeeetko najlepsie k meninkam 😉

jana2033
9. sep 2009

Ahojte kočky tak sa idem ku Vám pridať ak ma príjmete 🙂 som kukala či tu je téma Dolný Kubín a ako vidím je už Vás dlhšie čítam tak vravim si idem napísať 🙂, bolul gratulujem aspon takto zatial k druhému a hlavne sa držkajte 🙂 a aj Ty Danulik čo druhé nič heh 🙂

majdiska
9. sep 2009

janka vitaj 😉
anicka som pozerala do kalendára, či nepoznám nejakú Martinku, ešte dobre že mi danka pripomenula 😉 všetko naj, naj, naj malej Martinke k meninám, veľa zdravíčka, šťastíčka a nech pekne poslúcha maminku a ocinka 🙂
bolul, nezobral malý Klaudinke ten chlebík nakoniec? on neranajkuje doma - nechce, ale ked vidí druhého jesť, tak by jedol aj on 😀

danka.k
9. sep 2009

janulik jasne ze sa mozes pridat 😉 a druhe?? ked bude bude aj ked mi emmka nakazala ze ich mame cakat 😀 tak teraz neviem

jana2033
9. sep 2009

dakujeeeem že ste ma prijali 🙂 jaaaj tak to maš teda podmienku 😀 len aby ťa oni nepredbehli treba rýchlo sme mohli spolu kočikovať 😉 😝

danka.k
9. sep 2009

no ved to.. emmka tak ako?? predbehnete ma?? 😀

emmka3
9. sep 2009

vitaj Janka 🙂

dani, nooo podla mojich info asi ani nie 😅, aj ked ja by som brala, ale asi budem musiet ist troska porobit, lebo by to bola bieda ... ale to uz je o inom 😉

anicka
9. sep 2009

janka vitaj! 😉
danka, majdiska v Martinkinom mene ďakujem 😀 😉

emka: aj ja si myslím, že keď chceš niečo robiť poriadne, tak to treba začať od začiatku a pomaličky, postune a nie všetko naraz od stredu a ešte aj hŕŕ. Vieš ak tomu ockovi hneď povedala, že musia byť potom už vo vyššej triede tak by sme moc asi nepochodili.
Je to škoda, lebo takto si podľa mňa robia zle sami sebe. Vieš, ja sa priznám nemala som z toho boh vie aký pocit. Jednoducho mi to nesadlo a Maťke už vôbec nie, tak to radšej nebudeme siliť, skúsime niečo iné, veď sa dá robiť všeličo no nie? 😀

Ozaj baby neviete kedy otvárajú ten akvapark, čo prerobili z plavárne? 😕

danka a čo keby ste počkali na nás? Rastík a Maťka sú v podstate rovesníci, tak by sme aj tie druhé zmákli spolu 😉 ja sa chystám rodiť tak január-február 2012 😀

danka.k
9. sep 2009

ja som pocula ze to ma byt v sept otvorene, ale neviem...

anicka v roku 2012 budem rodit tretie 😀

bolulka
9. sep 2009

ale sa nám to tu ide rozrodit.. 😀

jana, vitaj.. tak sa ku mne pridala nejaka skorejsia tehulka 😉 odkial si?

danka.k
9. sep 2009

bolul ved janka je dvojicka.. si nespoznala podla foto?? 😉

bolulka
9. sep 2009

joj majdiska, Klaudinka mi nechcela dat tu buchticku a tak som ju s nou musela pustit dnu a tam sa ti na nu vrhli takmer vsetky deti.. Adamko iba presiel okolo, odkaslal si na nu 😀 a potom sa tusim za nou vyrutil.. Ale sa ti mi zda, ze je nejaka placha.. Musis vyzpovedat Adamka ci je taka cely den..inak, krasne rozprava..

danka, este nemam cas kuknut do albumu..

bolulka
9. sep 2009

aaaaa uz vidim.. super, dalsia znama tvar.. 😉

anicka
9. sep 2009

danka to vážne? 😀 😵 A druhé teda kedy? 😕

tretulka
9. sep 2009

anicka, Martinke vsetko najlepsie k meninam 😵 😵 😵

emmka3
9. sep 2009

anicka, aj ja sa pripajam a Martinke posielame s Jr. pusinku 🙂 Ta mamicka, co je s nami v skupine povedala, ze aj ked jej povedali, ze bude musiet postupit, tak ona ostane s nami, a ked budu naliehat nak nebude chodit vobec 😝 😀

dani, ta ja neviem ... ale fakt je Janka dvojicka? 😅 ja tieto veci vidim hned, ale teraz nejak nevidim 😅

bolulka, no nrmalne sa cudujem, ze sa Adamko na nu nevrhol hned prvy, ked mala kolacik 😀 no zabite su tie deti 😀 vcera som mu robila vychovne mnam mnam pri piti acidka a normalne sa chyti, vypil cely poharl a este si aj sam vypytal ... no a potom boli vysledky pri vecernom kupani 😀 sak majdiska rozpovie, var 😀

bolulka
9. sep 2009

anicka, aj ja prajem Martinke krasny zaver meninkoveho dna 😉

majdiska, akeze to boli vysledky vysledky? 😀

emmka, dvojicka nie dankina, ale jedna z dvojiciek 😉

jana2033
9. sep 2009

Ahoojte a zaroveň pekný večer vám prajem,
ahoj bolul tak tak aj na zakladku sme boli vo vedlajšej triedy aj na dejak sme spolu chodili či zeemepis no skor asi ten zemepis a dvojička tak tak heh ale ta tu neni ani v albume 🙂 šibnem ju tam xi,

inak bolul saimzda ty ideš 25.9. k hrudovi a ja idem 24.9 🙂 tak sranda skoda sme mohli jeden den 🙂

bolulka
9. sep 2009

to skoda fakt.. aj na vysokej sme tak tak vedla, ci to so sestrou?

jana2033
9. sep 2009

Hm so segrou chodieme spolu počkaj a ty to kde chodiš na VS? jaj pochopila som hej tak tak dankina dvojička niesom skoda 😀

bolulka
9. sep 2009

no v DK na manazment.. treti rocnik a vy druhy, tak nie?

jana2033
9. sep 2009

No jasnačka tak som si dobre myslela tak tak presne skoro vedla aj na vyške tak ma pamet nesklamala 🙂 ved to len ty maš vyhodu že už tretiačka ....a presne teraz ideme do druhaku juuuj sa mi tak nechce a ešte učiť :(,....a ty to jak budeš zvladať pri dvoch bakalarky

danka.k
9. sep 2009

vy ste aspon na tom manazmente.. mna tam ani nevzali 😀 😀 😀

emmka nie janka nie je moja dvojicka ale majkina 😉

anicka no ja druhe chcem uz teraz, ale zatial nic 😉 a kludne by som aj tri styri 😉

bolulka
9. sep 2009

danka, ty si kapacita.. ja mam pocit, ze dve nezvladnem..

janka, no termin koniec aprila a statnice niekedy v maji.. mam trochu obavy.. no ale pocitam, ze sa budem ucit pred porodom a ako sa dostanem na statnice, o tom radsej este neuvazujem..

danka.k
9. sep 2009

bolul neboj zvladnes to a pri statnice si mozes aj na neskor prelozit 😉

jana2033
10. sep 2009

no neboj Dani ..tak Ta zoberu na rok a budeš mať dobre 🙂 heh možeš sa ete venovať malému 🙂

bulul, maš pravdu pred porodom sa budeš učiť ale zase danka ma pravdu , a uvidiš čo čas ukáže 🙂

Inak pekne ránko vám prajem

majdiska
10. sep 2009

ahojky a pekné ránko 🙂
bolulka výsledky boli v plienke takého hnedého tvaru 😀 no dnes sme Vás nestihli, prišli sme skôr autom.. 😉
čo sa týka malej, tak neviem, videla som ju vybiehať ked som prišla po malého s cumlíkom.. a ked sa pýtam na Klaudinku, tak mi povie že ciká, alebo plače.. jedno z toho 😀 či to je pravda neviem 😉
pozerám že sa tu stretli samé študentky tehuľky 😉

emmka3
10. sep 2009

mne bolo povedane, ze ti kakol do vane 😀 tak potom to bola asi dofarbena storka 😀

ja z toho Adama nemozem 😀 ten chlapec sa riadne rozkecal 😀

majdiska
10. sep 2009

no už vie zarecitovať celú basničku Dziny, dziny.. pár slov mu pomôžem, ale vie ju celú 😀
no hej, tak to bolo, ale hned som to vyhodila 😒

bolulka
10. sep 2009

majdiska, a to kto jej v tej skolke stale dava cumlik.. 😒 a hadam mi neplace.. no musim sa jej spytat..

dnes skola - prijemna zmena 🙂