Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
20. sep 2009

my sme sa presli po jarmoku s manzelom pekne sami, vyzdvihli sme malu zo skolky, sli sme pozriet do Aquarelaxu, kde si poskakala aj na hrade, potom sme stravili veeela casu na kolotococh.. bola dvakrat na vlaciku, raz na retiazkovom, na trampoline a este na tie motyliky sme sli pekne pospolu. uz davno som ju nevidela taku vytesenu.. 🙂

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emmka3
20. sep 2009

ahoj, a z ktorej casti DK si?

emmka3
20. sep 2009

bolulka, tak aspon niekto si kolotoce uzil s usmevom 😉 Sak som sa vys chcela aj opytat, ked ste tak sami isli jarmakom, ze kde mate malu 😎 to mate super, ze sa vam da jamokovat aj s mm ... ten moj asi bude vzdy na jarmoku pracovne, takze to je na figu 😒

bolulka
20. sep 2009

emmka, a co tam pracoval?

emmka3
20. sep 2009

oni maju autosalon, IMPA ... a tak to je kazdy rok, takze neviem ci sa niekedy podari urobit si rodinnu eksn ...

majdiska
20. sep 2009

ahojte kočky, pridala som koooooooonečne nejaké fotky do albumiku.. aj z toho nášho vydareného autodromu 😖 či čo to bolo 😀

danka.k
20. sep 2009

ahoj flirtana 😉

emmka ja som s malym bola tiez sama.. tato v robote a myslim ze to tiez tak bude kazdy rok ☹ este ze mam kamosku ivku.. 😀 😀 😀

anicka
20. sep 2009

majdiska: fotky sú super, neboj na budúci rok to bude určite lepšie 😉

bolulka
20. sep 2009

ale ste krasny na autickach majdiska.. a ta rodinna zimna fotka - krasa 😉

emmka3
20. sep 2009

tak neskromne ... fotky z auticok su moja zasluha na "super rychlom" fotaku v mobile 😎 musel byt na mna pohlad, hudba rucala, maly mi spal v satke a majdiska sa snazila soferovat, hlavne ze tam bol ujo v zltom tricku, lebo inac by mali traumu aj okolo stojaci 😀

inac, som dnes isla na prechadzku s malym do mesta a pri starej kotolni na Brezovci (ako je ten vysoky komin) zacinaju stavat dalsiu bytovku, ze Zlata jesen ... tak si hovori, ze konecne pekne prostredie, tak reku sa mozno budeme stahovat 😉 no a teraz som na nete nasla, ze to bude "pre seniorov" ... asi taka luxusnejsia Nadej ... no tak mozno raz sa tam stretneme 😀

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majdiska
21. sep 2009

dakujeme 😅 no som sa bavila s mobilom a natiahla som všetko čo bolo v nom do PC.. a už dávno som sa nebavila s albumom 😵
bolul ako dnes vo škôlke? pribudli tam dalšie dva kusy nových detí 😀 môj malý v pohode, aj ho pochválila p. učiteľka, že sa stal asi zázrak a malý sa prvý krát vykakal do nočníka 🙂 no doma sa už nepýtal..

emmka3
21. sep 2009

v skolke ma motivaciu, ked vidi ostatne deticky 😉

bolulka
21. sep 2009

co nam to flirtana poslala? asi sme dobra temicka, ked nas aj admini stale citaju 🙂

danka.k
21. sep 2009

aj ja chcem vediet co nam pisala 😀 😀 😀

emmka3
21. sep 2009

rozposielala po vsetkych temach v regionoch, ze jej mame posielat hlasy v nejakej sutazi fotiek s Hami ... a ten druhy prispevok sa teba, Danka, pytala, ako sa mas? poznate sa? mi prisla nejaka divna 😅

danka.k
21. sep 2009

a to ked sa ma pyta ako sa mam to je musia vymazat?? 😀 😀 😀 nepoznam ju.. keby mala foto tak mozno ale takto fakt neviem

emmka3
21. sep 2009

oni vymazali aj to na predoslej strany, takze asi podla jej IP adresy vedeli odkial vietor fuka ... mozno takto vypisovala do vsetkych tem, ze ahojte, som od vas a potom na druhy den, akoze nasaúich kamoska vypisovala ten link .. 😅som ja iny detektiv babocka 😀

danka.k
21. sep 2009

majka ty sa normalne nezdas........ ty si asi Derick 😀 😀

emmka3
21. sep 2009

skoda, ze som nepozrela ten link, co tam bolo ... ci to fakt bola sutaz, alebo co 😅 Kelisova 😀 😀 😀

emmka3
21. sep 2009

no tak este nejaku tu noc nepospim a aj vyzorom budem Derrick 😀 btw. preco nedvyhas mobil? 😉

danka.k
21. sep 2009

ale inak odvazna devenka 😀 😀 😀

emmka3
21. sep 2009

mna stale nejak drazdil ten jej zvlastny nick 😀 mi to prislo hned divne, ze napisala, ze chce popisat a nakoniec ani nepipla na primarnu otazku, ze z ktorej casti DK je ... no kazdy sme nejaky 😝 😎

majdiska
21. sep 2009

no videla som čo písala, presne o tej súťaži a že aby sme zahlasovali za nejakú piatu hviezdičku.. a aj včera písala 🤐 ale link tam nebol žiadny, len napísala 😉

danka.k
21. sep 2009

ved a nesmie sa davat link ked mas dieta v sutazi?? jedna baba v dalsej teme kde pisem dava hockedy a nikdy jej nevymazali... ci ju preto ze to plasla vsade???

flirtana
21. sep 2009

no dakujem dievcata za vase pripomienky ze aka som podivna devenk a podobne.a k otazke ze kde byvam vam poviem ze som z brezovca.a kedze som tu nova tak neviem ako to tu chodi....ze otazka z akej casti som je ta najhlavnejsia. a takyto mam uz vytvoreny asi od svojich 16tich rokov....tak ho stale pouzivam.a prepacte tedaa ze som vas obtazovala s hlasovanim v sutazi.a posielala som to aj do inych miestnostiach aby aj iny o tom vedeli a zapojili sa.tak dufam ze som zodpovedala vsetky vase pripomienky a otazky co ste tu napisali

danka.k
21. sep 2009

ved ale nehnevaj sa.. ale tak vyzeralo to tak ze si ktovie odkial a ze si robis srandu aj v inych temach.. ale kludne tu ostan radi budeme s tebou pisat 😉