Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
9. apr 2010

majdis maly este nesedava normalne za stolom?? fuuu to nas pekne tam sedi aj sa pekne napapa.. nie vzdy 😀 ake vacsinouj hej

emmka tak to verim ze museli byt deti nadsene ked ti do toho fusoval 😀

emmka3
9. apr 2010

Erzi, sak naco stolicka, nech si chlapec zvyka 😉

jo, dani, zozaciatku si aj nechali, ale potom dievky vyhukovali, ze nech nerobi 😀 no podareni boli 😀

anicka
9. apr 2010

salvinka tak to sa na Vás pôjdem kuknúť, ja chodievam každú nedeľu na 7.45 tak tam zostanem 😉

majdiska
9. apr 2010

dani on má tú rozkladaciu stoličku - stolík a stolička tie drevené.. 😝
no a imunitu má fakt nanič.. čo škôlka, si neveim predstaviť čo to bude, ked začne chodiť do školy ☹ 😠

jana2033
9. apr 2010

salvina jj ja som taka rada inak ked sominaš aj mne tuto noc mala zabuvala o 23.30 a spinkala do 3.30 a za desat minut sa najedlaa zabuvala a potom sa o pol siedmej a tiež za desat min sa napapala a spinkala do pol desiatej juuj som rada to mi prvý krát.inak den ma oopačny cez den mi max pospi tak dve hodky dokopy a ak tak tri 😠 ja už som jak matoha cez den . inak tiež neviem či nahodo nemam malo mliečka a tiež trošku fakt neprikrmim. inak salvinka fakt ked som čitala v marcovkach ako su na tom niektore že od cicky ani nepohnť pani to som ešte rada fakt. jeeeej vy mate 25. ja chcem tiež koncom apríla lenže ešte ani na naukach sme neboli a ani krsntnych nemame vybrattých 😒 a chcem brata aby nam okrstil tak dfam že dekan nebude proti 😝

denis inak aj ja som chcela isť na tu nauku krstnú ešte ked som bola tehotna no akosi sme to n estihli 😀

inak fakt z tou školkou asi už treba ist zahlásiť 😀

katika82
9. apr 2010

ahojte maminy

tak čo dnes je zasa krásny slnečný dníček.

ja som dnes zistila že strácam kondičku, som bola na pošte vo veličnej čo máme asi nejaké 2 km od nás no ale ked som prišla domov tak som skoro umrela ma nohy boleli jak sviňa. a to som chodila lyžovať a takto ma prechádzka zmôže 😅

deniskateniska
9. apr 2010

mayocka, salvinka.. ano na krstnu ideme uz teraz, mne mama povedala, ze je to najjednoduchsie, lebo potom mas uz pokoj ked je babo na svete, len si dohodnes termin krstu.. a aj kaplan nam povedal, ze teraz si to odkrutime a bude..tak salvi, paradicka... stretneme sa 😀 😀 konecne po sto rokoch 😀 😀 😀

no teraz uz ku zubarovi sa nebojim lebo mam totalne super najlepsieho 😀 ale neznasam to cakanie... a bolo fajn, aj som fararka stretla, co nas pripravoval na svadbu 😀 😀 sme kecli 😀 😀 😀

emmkaaaaaaaa som ta dnes videlaaaaaaa, si sla s drobcom na brezovcii.. 😀 😀 😀 ja som sla na aute, ty si telefonovala a tlacila kocik 😀 😀 😀

deniskateniska
9. apr 2010

joj no a som zabudla.. moja mamina, objednala segre take naplasti na nohu... je to taka 5 dnova ci kolko kura, ktora ti ocisti organizmus.. no jej to objednala bo segra je stale chora, dava sa to na noc a by ste neverili ake tie naplaste su rano cierne.. kolko necistot ma v tele z tych antibiotik... teta to pouziva, bo mala hrozneeeeeeee migreny.. a vravi ze jej to tak pomaha, ze az... riadna vec.. 🙂

deniskateniska
9. apr 2010

a este som zabudlaaaa.. prisiel nam mantineeeeeeeeel 😀 😀 😀 juchuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀

ema1987
9. apr 2010

no mi sme to z krstinami mali najlepsie nikde sme dopredu nemuseli chodit iba sme boli za fararom sa dohodnut na datum 😝 😝
no tak tie skolky to budete mat este veselo babky nezavidim vdakabohu ze byvame na deddine vsak deni a katka?? 😅
deni a co su to za naplaste svagrinke by sa to mozno bodlo. 😒

ema1987
9. apr 2010

deni a foto je kde??? 😉

emmka3
9. apr 2010

deni, sa ti smeje, skus tlacit golfky jednou rukou 😉 😀 to som cela ja 😀 😀 😀 maly v kociku a ja sa snazim tlacit jednou rukou, lebo skoro vzdy telefonujem 😀 a ja ze preco maly uz ma tak perfektne neciceny grif, ako telefonovat 😅 😎 😀
a ja zas neviem, mozno som dnes videla salvinku, ale ked dnes v meste bolo nejak viac takch modrych atlanticov a uz som bola zmatena 😅 salviii, sak sa ma nehanbi, hnedo-oranzovu Inglesinu mame v DK len my, takze ak tae nieco uvidis, tak som to na 100% ja ... ja chcem vidiet maleho Riskaaaa 😵 🙂

deniskateniska
9. apr 2010

ema1987 zistim ti ako sa to vola, no objednava to moja teta, tak zistim... a dam info.. ja by som si to tiez chcela ale neskor 😀 😀

emmka no tak zvladas vsetko 😀 😀 a maly bude daky manager potom 😀 😀 😀

deniskateniska
9. apr 2010

ema foto bude uz na postielke:D takze si ete pockas:D

ema1987
9. apr 2010

deni diki tak som teda zvedava poviem o tom svagrine uvidim co mi povie na to a a to foto bude az ked budete mat poskladanu postielku ci ako???xiixix 😉 😉 😉

deniskateniska
9. apr 2010

no tak tak, az ked poskladame postielku.. cize si este pockas 😀 😀

ema1987
9. apr 2010

a kedy to mas presne termin???hmmm??????aby sme vedeli kedy ty to mame zacat odpocitavat 😉 😉 😉

deniskateniska
9. apr 2010

17.6. 🙂 no ja uz odpocitavam 😀 😀 😀 a emi vola sa to DetoxiPad je to na migreny,imunitu,alergie a este cosi je wariant SILVER AG .. to mi napisala segra, skus ceknut na nete, ci tam je nieco, alebo potom preskenujem prospekty co ma mama.. 😀

salvinka
9. apr 2010

jezis emmka ani mi nehovor.. dnes som stretla taky isty kocik!!!! ja ze ma vystrie na tom namesti.. 😠 😠 ale pevne dufam ze to neboli kubincania- este som ich v zivote nevidela.. a dalsi modry atlantic som tiez stretla ale to ten co mali prvy.. oni uz pouzivaju sportovu verziu..
no a dnes som nejak nevsimala ludi okolo, bo som bola s kamoskou a hladali sme veci na krst.. ale emmka, ak sa prihovorim niekomu inemu tak si ma nezelaj 😀 😀 😀

bolulka
9. apr 2010

salvinka, mas espiro atlantic? kamoska si ho kupila a mala ho takmer kazda mamicka v kubine..

salvinka
9. apr 2010

bolul nenervac ma 😀 hej atlantic mame.. no musim sa asi zmierit s tym ze nebudeme jediny 😀 😝 a este k tomu pri tomto pocte mamiciek v dk 🙂

risko vaas zdravii 😀

emmka3
9. apr 2010

salvi, s kamaratkou? na poste??? a ty dvaja boli manzelsky par, ona tak nizsia dlhovlasa blondyna ... aj ja som ich videla, nie su z DK 😉

zdavime Riska 🙂

emmka3
9. apr 2010

ako ja som Atlantika tiez mooooc chcela, je to podla mna dobry kck, aj vysoky pre mm, aaaale .... neda sa sportak otocit k tebe ☹ a to mne dost vadi .. ale inac vyzera spolahlivo a pevno ....

bolulka
9. apr 2010

kraasny Risko

anicka
10. apr 2010

salvinka Riško je nááááááááááááádherný 😉
len pre info aj košieľku s vyšitým menom a dátumom ja krstné sviečky majú v Zrne a mylsím, že nič iné Ti netreba 😉 a kde budete mať oslavu po krste?
Keď si písala že o 8.45 je skoro nechceli ste radšej krstiť vo farskom kostole cez omšu o jedenástej? 😕

deniskateniska
10. apr 2010

jeeeeejusko krasny nadherny je 😉

no atlantic je najpredavanejsi kocik roku 2009 som to kdesi citala, no ja som sa uz s tym zmierila salvi 😀 😀 😀

a na krst salvi som videla krasne vecicky, oproti elkopu, tam je taky obchodik a ked som raz sla okolo, tak to tam mali vo vyklade, taku krasnu supravicku 😀 😀

salvinka
10. apr 2010

dakujeme 🙂

emmka, hej aj na poste sme boli, pozvanky rozoslat na krst 😀 no vidim ze sa musim viacej obzerat okolo seba.. 😝 😀 poznas ten par?? ja som tusila ze nie su z dk 😀
ja zatial nemam proti tomuto kociariku nic, hadam len to ze niekedy tresneme zadnymi kolieskami ked prechadzame cez dvere.. ale to je mojou nesikovnostou 😀 uvidime ked budeme pouzivat sportovu cast.. 😎

anicka, ktosi mi odporucil to zrno, tam sme vybavili vsetko.. vybrali sme si kosielku, oni daju komusi vysit tie udaje a buduci tyzden ju uz mame doma.. aj sviecky tam mali, takze odporucam.. oslavovat budeme u nas v jasenovej.. tu je taka restika hned v nasom dvore, takze pohodicka..to sa mi paci ze ked bude drobec nedajboze zly tak sme hned doma 🙂
a ja by som radsej vo farskom kostole krstila na obed, ale kaplan ma poslal na brezak.. ale myslim ze to nebude pre nas velky problem.. ja sa budem tesit takze neviem ci zaspim o druhej rano ked budeme papat 😀 isto sa uz zacnem vtedy pripravovat ako sa poznam 😀 😀

deni aj ja som videla vo vyklade tu supravu, ale v tom zrne sme to vsetko vybavili tak som sa tam uz nebola ani pozerat.. 😝

katika82
10. apr 2010

ahojte maminy

no tak dnes máme úplne nahovno počasie žeee?? my sme u svokrovcov v zázrivej a tu prší jak besné som si aj kočík zobrala že s malým vybheneme von a to nič z toho. tak som aspon na net odbehla lukyho si užíva starká s krsnou sa im tam riadne vadí dole s nimi 😀

no ja musím povedať ženáš kočík som ešte v kubíne nevidela teda iba v inej farbe ale taký istý ako máme my ešte nie 😀

deniskateniska
10. apr 2010

salvi to je super... tak nech sa to vydari... 😉 ja neviem preco to takto riesia, ze po omsi, tiez som par takychto pripadov zazila, ale preco.. no neviem... 😒

kati a ti poviem ake je hnusne pocko.. ja som len vysla von, odprevadit muza a spatky do postele 😀 😀 😀

deniskateniska
10. apr 2010

babyyyyyyyyyy zacina ma chytat panika... ze 30 tt... ved len predchvilkou ste boli vy v tomto tyzdni a to uz o chvilku mate vsetky babatka na svete... normalne ... joj 😅 😅 😅