Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

jana2033
9. máj 2010

ježinko vy ste sa rozpísali,

salvinka no inak s tým mužom to mam aj ja tajk ked dojde malu mu dam a vidi že na ruky a stíchne tak nech vidi tiež čo mam cez týždeň, inak mliečko ani neviem či mam dosť :( cez den je mrzutá na cicke by spala a po hodinke a pol sa budi na papanie ☹, ale nechapem keby bola hladna tak neviem asi v noci by nebuvkala ked ju uložim tak sa mi nad ranom zobudi len.

baby mala mi už od včera zle spava cez deň spala dokopy jednu hodinu a dneska spinkala o čosi viacejale iba do obedu tri hodky a aj to z hojdaím ked som prestala tak rev, ešte ze mam kočik doma, tak ju idem rýchlo uložiť dufam že bude buvať zase do piatej rana a ani vas dako nestiham čitač bud som pri malej alebo sa učim , inak som chcela isť tiež na tu mílu no nevidalo mala bola moc zla, tak dufam že na rok 🙂

mayocka ja som mala tiež prvé dni problémy z mliekom mala som ho vela a potom ako keby niekto uriekol a mam menej ako som mávala ☹

bolulka pekne motýliky 😝

katika82
10. máj 2010

dobré ránko??

no zasa máme upršané počasie to je hrozné toto.

anicka
10. máj 2010

K tým kočíkom idem sa pochváliť s tými našimi (sú až dva 😀 )
Ten prvý sme poctivo využili 1,5 roka ten druhý športový nám slúži už rok. Som s obomi veľmi spokojná. Obidva sú modré čo na tom že máme dievčatko 😀 hádam to raz na druhý pokus výjde a bude to chlapček. 😵

Mne osobne sa veľmi páčia kočíky, ktoré majú salvinka a ema1987, modrá a hlavne tyrkysová to je moja srdcová záležitosť 😎

anicka
10. máj 2010

kde ste?
emka ako tie soplíky je to lepšie? 😕
majdiska a vy ako už ste fit? 😕

danka ako s kiahňami? 😕

anicka
10. máj 2010

Zopár fotiek z míle pre mamu, tie spoločné mám stiahnuté od blesqa (ďakujem 😉)

http://www.facebook.com/album.php?aid=48371&id=...

anicka
10. máj 2010

hmm pozerám, že dnes som tu sama so sebou 😀 😎

deniskateniska
10. máj 2010

no pekne tak ja som taka unavena ze az.. nevladzem nic robit.. inak od dnes som na MD len akosi sa mi neda spojit s tetou, co je dost blbe bo mi musi potvrdit papier od materskej. 😒

a o polhodku cca nam pride kuchyna juchuuuuuu zvedava som aka je.. a hlavne kde ju zlozime ked mame vsetko zapratane 😅

emmka3
10. máj 2010

anicka, sopliky este trapia, ale nie je to az take hrozne, ako som cakala ... mame nejake nove homeo kvapky do nosa, tak moznu tie zaberaju, kedze som ich davala hned od zaciatku ... a co sa tyka fotiek z Mile, tak je to OK, mm ich tam dala presne preto vsetky, aby ste si mohli povyberat, postahovat 😉

a neviem, co je s Jr. ale zas spanok len pol hodku :-/ uvidim, necham ho este ale ak nezaspi, tak dnes budem na prasky, kedze mm do vecera v praci ☹

anicka
10. máj 2010

emka to ma mrzí, že tak málo spinkal ☹ možno kvôli tým soplíkom. My sme len pred chvíľou zaspali tak uvidím ako pospinká 😉

ema1987
10. máj 2010

anicka diki no my sme povodne chceli zeleny ale ten nemali na sklade tak sme zobrali aj tento 😝
newiete kde by som na nete nasla tie satky na nosenie krpca?? ☹ 🙂 😉

emmka3
10. máj 2010

anicka praveze sopliky som uz dnes ani neodsavala, bo ich fakt nema vela, uz mu ani netecu, len som s tou balonikovou akoze odsala, co mal na kraji ... asi ho nieco z vonka zobudilo, ale uz je ticho, tak var pokracuje, sak cas na spanie 😉

emi, satky najdes na
www.nosime.sk
a najnovsie aj na
www.latkovky.sk

ema1987
10. máj 2010

emmka diki moc kuknem to aj mi mame akosi este sopliky ale dufam ze nam to uz prejde .
No my sme uz aj boli hore len som ju este akosi uspala a dala do nasej postele spinkat na mm polovicku dneska ranko mi tam prespala skoro 2hod. tak uividime co bude teraz 😝 😅

danka.k
10. máj 2010

anicka aka nahoda... oba kociky mame rovnake 😀 len ten sporotvy mame zeleny 😀

a kiahne no uz pohoda.. od dnes moze ist uz aj vonku, a uz ma len same chrasty... a uz nikoho ani nenakazime 😀

anicka
10. máj 2010

danka, no skrátka máme dobrý vkus 😀 😀 😀
som rada, že tie kiahne sú už v pohode 🙂

mayocka
10. máj 2010

nazdar babiky,my nejak blbo spinkame od tej dvanastej obeda do nejake tretej stvrtej...mala chce byt furt na cicke,otvara usta jak žaba,pcha si ruky do pusy, (uz si dvakrat aj palec nasla a cmulala,no chutna bola 😀 )
ja som rada ze mi mliecko popapa aspon ho mam menej ale tak ked ona len vymysla,ani nepapa len olizuje ako cumel....neviem ci je to ok... ☹ neviem odhadnut ci je hladna ci sa chce len maznat...asi to druhe...

vcera jedenast hodin a ona nie spat...grgla si,prdla...uz som nevedela co robit,odpadavala som od unavy pri nej...a ta len jak zuri tak zuri...to bolo hrozne no ani neviem ako ale zaspala,alebo ja som prva? 😅to tiez neviem....

23.maja krstime,dnes som bola zahlasit,akurat ze o tom ze po omsi panko ani pocut,tak mam uz teraz bobky,ked to poviem krstnym rodicom a drahemu tak ma nakopu ze co som to nejak neukecala...lenze nas farar sa neda,zvladli to iní,tiez sa bali,zvladnete tiez...no to bude asi odbiehanie do sakristie ked sa rozreve,kedze jej jedenie vyzera tak ze hodinu pri cicke potom zaspi a ked jej ju chcem vybrat tak sa strha,prebere a zase taha...

vcera som uz aj nad cumlom uvazovala ale zadrzala som sa ajked som bola ustata jako kon...no vydrzala som to a nedala som jej ho chvalabohu

janka: si ma az vydesila normalne 😕 😕 asi nejdem nikam to mliecko davat a necham si ho,lebo ak mi plasne mlieko tak to ma asi bude mrziet,len keby som mala tolko miesta v mrazaku,mama bude zurit,chysta sa zabijacka,neni kde mäso davat a ja tam to mlieko dlho neudrzim ☹ uz aby sme mali svoju chladnicku,fuck 😔 len co ked zatial neni zaco tak treba vydrzat...

deniskateniska
10. máj 2010

heeej my mame kuchynu domaaaaaaa .. .len je skoda ze ju nemozme zlozit, tak je v obyvke.. neda sa tam ani hybat. .dufam ze mm urobi okno cez vikend a bude 😉

blesq
10. máj 2010

Na skladanie som expert z kuchyne by som vam zlozil exelentnu obyvacku isto 😀

deniskateniska
10. máj 2010

😀 😀 😀 blesq a z obyvacky by si mi kuchynu zlozil? 😀 😀 😀

blesq
10. máj 2010

z obyvacky viem kupelnu spravit 😀 vies niesom vseveduci 😀

deniskateniska
10. máj 2010

tak nist bleskacik, nezamestnam ta... 😀 😀 😀 vies kupelnu chcem uplne inej farby ako mam obyvku 😀 😀 😀

blesq
10. máj 2010

ale to tiez nieje problem 😀

deniskateniska
10. máj 2010

fiha tak to teraz idem rozmyslat nad tym co este vymyslim... 😀 😀 😀

a inak som nasrata totalne - sory za vyraz ale kurna... chapete tak teraz mm zistil ze skrinky ktore mali byt uzsie lebo sa nam nevmestia take ako klasicke..a oni klasicke urobili.. sa nam tam nevmestia a teraz mame ako robit co? no zajtra idem volat a som totalne nastvana.... tak dufam ze ta polka mi bude rozumiet ak nie tak tam vletim.. lebo to nie je normalne ked to maju napisane ako to ma byt a oni to dokefru 😠 😠 😠 😠 😠

deniskateniska
10. máj 2010

a este jedna otazocka pred porodom ste nejake speci homeopatika brali a na dezinfekciu po zasivani ste co mali? dikes

nadezdah
10. máj 2010

deni ja som nebrala nič a na bolavú zašitú šušku pomáhala sprcha a ja som si uvarila repík, najlepšie ak zoženieš sypaný, dala do lavora a keď to bolo vlažné, tak som si do toho sadla, vraj je repík proti hnisaniu. Ale chladná sprcha bola supiš.

ema 1... Dnes som tie babyšatky videla v "Babätko" vedla Elkopu, ale neviem čo to stálo, ale už som to kázala zistiť kámoške,tá predavačka im je rodina, tak ti potom napišem koľko.

Kočeny dnes som mimi kúpila tú super deku za 23 €, je fajná a ešte frote osušku a papučky Vše v sv.zelenej f. a body, otrepala som v Oli 40 €, ale vytešujem sa. Ešte mi dala ako darček flašku na pitie so slamkou. Pýtala som sa aj na tie špeci plienky a čučali na mňa ako, že čo?

deniskateniska
10. máj 2010

nadi hej to baby v junovkach pisali, ale pisali aj take ze homeopatika armica, potom jedna ze septonex plus jej pomohol na to zasivane, ale toho sa dost bojim lebo septonex, ked mi to dal teter ako dezinfekciu na tetovanie tak to bolelo viac ako cele tetovanie 😅 a to mam 3 😀 alebo rosalgin ci co.. no neviem .. ci si mam kupovat nieco take ci nie 😅

emmka3
10. máj 2010

deni, ja som pred porodom ziadne homeo nebrala a na zasite som tiez mala naj aj 10x do dna v sprche a mocila som sa v repiku ... nic viac ... a skrinky len reklamovat, nech urobia nove a zadara a basta ...

a co sa tyka satky v Elkope ... nadi, si si ista, ze maju satku? bo na nete maju len baby vak a to je ine ... a tiez by som kadejaku satku nekupovala, napr. Medley, to su take lacne ale aj tak vzacne 😝

deniskateniska
10. máj 2010

no ved len ja a voda moc kamarati nie sme.. resp moja pokozka a voda.. mna tak vysusi a stiahne mi pokozku ze az hroza 😒 tak neviem ci dokazem byt stale v sprche a zase sa natierat.. a neviem kto ma bude natierat ked sa asi ledva budem hybat 😖

no skrinky idem zajtra volat zenskej tak dufam ze mi bude rozumiet.. lebo keby som tam sla tak ju roztrham 😠

jana2033
10. máj 2010

ahojte baby pekný večer vam prajem

salvinka supeeeeeer že sme sa stretli no teda dobre že si sa dala na ten chodniček ked si ma zbadala 😝 , maleho maš kráááásnučkeho zlatučky, inak keď budeš v DK, sa môžme dakedy aj dohodnuť ak budeš sama kočíkovať 😉 ja väčšinou ked idem vonku tak tiež ku našim na okružnu alebo aj tak do mesta sa prejsť 😝 , inak v kočiku mi konečne pobuvkala dve a pol hodky sice bola trošku aj hore ale hned zabuvkala a Riško sa ti už potom zobudil?

mayočka a krst idete mať kde? my ideme krstiť tuto nedelu 🙂

deniska tak už ste teda riadne pokročili z domom super

jana2033
10. máj 2010

ešte sa Vás chce spýtať, aké cviky saa môžu počas kojenia? večer dam par brušákov na brucho, ale chcela by som na zadok a na boky. som si skúšala moje rifle stare no nezapnem ostali mi boky a zadok aa to sommyslela ze po pôrode to pojde hned dole 😠 , tak neviem čo môžem na to cvičiť.

deniskateniska
10. máj 2010

jani ved ale ty si bola chudulilinka az moc tak tebe nezaskodi pribrat trosku 😀 😀 😉