Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

veronika13
8. feb 2008

ani nevrav, nieže by som nejak strašne nechcela, ale radšej ešte nieeee.....

nenka83
8. feb 2008

caute babule.ja mam 3 tehotne kamosky.a vsetky maju skoro rovnaky termin! tak sa tesim. a vy co nove?
ja idem dnes na chatu so spoluziakmi, mpja prva noc bez malej... 😉 a aj bez draheho. 😠

bolulka
8. feb 2008

nenkaaaa, ty sa mas, ja by som nemohla ani patu vystrcit z domu, bo mala by prisla o dudlik 😀

nenka83
8. feb 2008

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=2601264 bolulka pre teba

joj ja som stastna ze uz nekojim, uz si to neviem ani predstavit.

bolulka
8. feb 2008

dakujem nenka, ale pockam si na tvoj nakup 😀 ak nie, potom sa vyberiem mimibazarovou cestou 😉

jooj, ja si zas neviem predstavit, ze by som prestala... strasne by mi chybali jej iskriace ocka, ked vidi cicu a mojkanie sa pri kojeni 😀

nenka83
8. feb 2008

no ja som stastna ze uz nie. ani moja mala uz nechce, minule sme sa s mojou maminou smiali, ukazala som malej cicu, ze nech si da, ani pocut, hned sa zdvihala. a teraz mi vypije 210 ml 4 krat denne, tak to je super.najme preto ze my nie sme cez vikend vobec doma, chodime kade tade, aj dalej a to je pre mna s jedenim problem.najem sa raz a vzdy ked sme takto chodili tak som mala malo mliecka, mala furt pytala.bolo to o hubu.teaz je to super. aj ked chodimm do skoly, na nakupy, nemusim sa ponahlat domov ak mala ostane doma. najhorsie to bolo s tymto, ze casto chodime na vylety...
no zas ked vam to obom vyhovuje tak je to super.klobuk dole 😵

bolulka
8. feb 2008

moja mala je riadna zavislacka. ako vravim, cakam, ze jedneho dna nabehnu kuklaci 😀 pravdupovediac, tesim sa dna kedy prestanem, ale aj obavam. ze budem plakat viacej ako ona. 😅 teraz si cickou hojime rany, uspavame sa atd...

ale co sa nam stalo? mala ma zradila 😀 svagrova jej ukazala poprdu (uplne ina aj farebne ako mam ja), no mala sa rozbehla, podprdu odrhrnula, cicu si pohladila a s chutou sa zahryzla.. 😀 len jej nic neslo 😀 ale som sa smiala, ze by ma pre cicu aj zaprela...

bolulka
8. feb 2008

ale nenka, zavidim ti, ze uz mas po tom. 🙂 pocuj, aj si to pekne oslavila, dufam... bo ja sa na tuto cast celkom tesim: ako hovori moj manzel na "vypnutie" 😀

veronika13
8. feb 2008

ja mám 5 tehotných kamošiek a tiež všetky cca 2 mesiace rozdiel 😀 😀

veronika13
8. feb 2008

tiež mi je za kojením ľúto, ale aj nie, má to svoje za aj proti, no nič netrvá večne, tak to treba brať 😉

bolulka
8. feb 2008

vsetko ma snad svoje pre a proti, no nie? 🙂 ale vsak ste krasne dlho chodili, u mna je to ako keby som po vystudovani Klavira este chodila na nepovinne hodiny 😀 mna si ani nevsimajte.. 😀

bolulka
9. feb 2008

ah jaj, anicka je asi vo vyre materskych zalezitosti.. 😀

veronika13
9. feb 2008

o akej aničke to furt točíte?

bolulka
9. feb 2008

kuk o tri - styri strany dozadu... 😉

veronika13
9. feb 2008

ona mala teraz niekedy porodiť?

bolulka
9. feb 2008

hej, uz davnejsie.. prave mi napisala, ze ma nejake problemy s prsnikmi... no zajtra uz idu na prvu prechadku, tak sa tesim, ze coskoro vyrazime na spolocne "rande" 😀 uz som zajednana na tento tyzde. 😉

veronika13
10. feb 2008

asi zápal... 😖

anicka
10. feb 2008

Ahojte kočky ospravedlňujem sa, že tak neskoro ☹ ale predsa 🙂 😉 .

Už sme dve Martinka sa narodila 22.1.2008 o 10:00 s mierami 3800 gr, 50 cm. Maličká je v proriadku len ja som mala starosti s prsníkmi, ale dúfam, že už je to v poriadku. 😉

Dnes sme už boli na prvej prechádzke z kočíkom vonku, tak háham sa už budeme stretvávať spolu pri spoločných prechádzkach.

bolulka
10. feb 2008

anicka, tolka zrada.. sme cakali silne opisy porodu..

veronika13
10. feb 2008

jasné, čakáme podrobnejší opis 🙂 gratuľujeeem k malinkej 🙂

tretulka
10. feb 2008

ahoj anicka, gratulujem 😵 ...Martinke, maminke aj ockovi prajem vsetko dobre 😵 😵 😵 .... dufam, ze sa coskoro stretneme

veronika13
10. feb 2008

vy sa asi všetky už osobne poznáte, že? ja len s bolulkou, mala som tu česť v nemocke 😀

bolulka
10. feb 2008

jooj, veronika, to nas iste Hrudik chcel dat dokopy, co nas furt naraz posielal lezkat 😀

tretulka
11. feb 2008

veronika - ja teda osobne poznam len anicku a riveronku, bolulku len z videnia 😉

bolulka
11. feb 2008

tretulka, prd. ty si ma uz niekde stretla 😀

veronika13
11. feb 2008

bolulka, veru asi má on v tom prsty, lebo raz keď ma vyslal na druhé patro, tak povedal, že Bolová ma tam už čaká, nevedela som o kom točí, no už mi je to jasné 😀 😀

tretulka
11. feb 2008

bolulka, my sa stretavame na Brezovci, ale ja asi v skutocnosti nie som taka "pekna" ako na fotke 😀 😀 😀 /myslim to samozrejme ironicky 😉 / a mimochodom moj muz a Tvoj sa poznaju 😉

majdiska
11. feb 2008

anicka blahoželám. maličká je zlatučká a veľká. no vážila toľko skoro ako môj malý. napíš aký bol pôrod, rodila si s EDU? mne malého neodfotili po narodení. ale tebe z nej neurobili takú matriošku ako z toho môjho malého chlapa. dlho som tu nebola. min. týžden sme boli na nožičkách, malý ich má OK, a baliť máme na široko do pol roka. bol tam taký rozospatý, tak si i poplakal. potom sme boli na krvičke a tam sa smial, ked ho pichali do prsta aj ked sestrička stláčala palček. tento týžden ideme po 1 a pol mesiaci do poradne, tak uvidíme koľko malý pribral. idú ho i očkovať, tak to bude nanič deň.
inak je zlatý, ukecaný ako maminka. čo sa ten narozpráva so svojími nožičkami, s látkovou kravičkou.. a poriadne nahlas, a to aj ráno o 3 hod., to sa vôbec netvári že by mal spať.. 😀 už len čakám ked bude sám sedieť, aby ho prestalo bolieť to bruško 🙂 a sám sa vykakal. stálle kojíme. s príkrmami začneme ak bude všetko OK až po pol roku 🙂

bolulka
11. feb 2008

majdiska, vy stale pomahate s kakanim? a ked deticky sedia, tak koliky ustupia?

no ale zabudla som zablahozelat anicke, bo som si s nou uz pisala sms... gratulujem k tak nadhernej dcerke..

tretulka, ja asik umrem, bo neviem kde ta stretavam 😀

veronika, 😀 😀 😀 😀 to si robis prdel... 😀 😀 😀 ja sa asi pocikam od smiechu.. 😀

veronika13
11. feb 2008

majdiska, už teraz by mu mali ustupovať tie koliky, môjmu už okolo 4. mesiaca ustupovali a to nás tiež potrápili 😖 nám pomohlo ležkanie na brušku okrem iných vecí...

bolulka, veru, presne to povedal ta, že " Bolová vám tam drží miesto" 😀 mne vtedy do smiechu nebolo, ale aj tak nás nedali spolu na izbu 😝