Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

emmka3
24. apr 2010

jo, a som aj zabudla, ze sa daju pridat aj fotky, tak tu je ta sedacka ... farba v realy je sytejsia ako na fotkach 😉

deniskateniska
24. apr 2010

no emmka ja musim ist prat ku nasim 😖 sa mi nesce... ale co uz... a svokra povedala, ze ona poberie veci a poperie, tak fajn, nemusim sa ja trapit, ja si len to co potrebujem - to su tehu nohavice (do inych sa nezmestim uz ☹ 😀 😀 😀 ) a to chcem aby mi vyschlo do rana... 😀
a muz isiel sliepky pustit vam poviem by som ich pobila najradsej 😎 😎 😎 a bude pokoj 😀 😀 😀

a je krasne, slniecko svieti, dnes bude 😎 lajf 😀 😀 a este pozeram palculienku 😀 😀 😀 😀 krasna rozpravka 😀

anicka
24. apr 2010

katika a o ktorej idete? ja sa chystám s emkou na desiatu. Treba Ti tú plienočku, osušku, ostatné veci čo nosíte bežne, oblečenie, pampersku, no a samozrejme tebe plavky 😀 a veci ktoré by si si aj bežne zobrala keby si šla na plavošku Ty. ja beriem aj fén lebo Maťka už má dlhé vlásky tak aby jej rýchlejšie uschli

deniskateniska
24. apr 2010

ha babule idem sa pochvalit katku som videla 😀 asi sli ku starkym 😉 ako nespoznala by som katku, len jej ocina som videla to je kopia nasho suseda - jeho brata... 😀 😀 😀 no aj som zakyvala, tak dufam, ze pochopila ze bruskana z parnice to som ja --- CO KATI? 😀 😀 😀

majdiska
24. apr 2010

ahojky,
no ste toho popísali.. ja nemstíham, som dva dni riadila, pomedzi to do práce chodila a dnes pečiem.. už som zvládla krtkovu tortu - korpus a koláč, tiež korpus.. a som nervná.. som prala 2x pri durhom raze som musela vydrmať z farebného von vetrovku mužíkovu, lebo mi práčka skákala a vrchom mi tiekla pena.. pomedzi tom som navarila obed - vývar s rezancami a torteliny syrové a som si vymyslela omáčku a chutia fakt suprovo..a potom som dala malého neskoro spať 😝
a teraz idem robiť slanú tortu, tak nafotím.. večer musím vyprázniť foták do pc, dúfam že sa fotky zmestia.. lebo ma picne..
a od mužíka som dostala takú mnam syrovú tortičku, nádhernú aj tú nafotím.. 😵
segra a ty prečo predávaš zostavu??? 😕

emmka3
24. apr 2010

Erzi, nasa mama je sybila 😀 pesne vravela, ze urcite robis, to co si robila .. upratovala a piekla 😀 si dala vela prasku, ked ti tiela pena 😅 a preco by sa ti nemali fotky vmestit do PC? 😕 a predavame, bo sa budeme stahovat, nie 😉 a tam sa nam nevmesti ... bude mensia obyvacka ako mame teraz ...

majdiska
24. apr 2010

kde bude menšia obyvačka????
a tiekla pre tú zimnú vetrovku.. nasala vodu a prášok a všetok dokopy a spravila si bublifuk 😝 😀

emmka3
24. apr 2010

a to si ju prala este s niecim? 😕 sak v dome bude mensia 😉

majdiska
24. apr 2010

no jasné že s niečim.. nebudem prať len samu jednu vetrovku.. 😖
a v ktorom dome, v tom novom, čo idete stavať??? 😕

emmka3
24. apr 2010

jo, v tom novom, co chceme stavat 😵
tak si ju mala prat samu, sak je velka 😝

Deni, ty mas ale ine stastie na nas, vsetky nas vidis, len my teba akosi nie 😅

Janka, presne tak ako pise Anicka ... ja na plavosku beriem pre seba: uterak, suche spodne pradlo, zabky; malemu: plienkove plavky, uterak, sandalky (ale tie vam este netreba) a veci okolo plienok ... tot vse ...

emmka3
24. apr 2010

jo, Jani a zabudla som este - tebe plavky 😉 a malemu este miecko na telicko a sparatka do usiek 😉

deniskateniska
24. apr 2010

emmka vies ja som neviditelna 😀 😀 co je nepochopitelne nevidiet moju postavu 😀 ale asi som 😀 😀 😀 😀 ked ja vacsinou chodim aftom a to vies ludia sa malo co do aut kukaju ale ja sa kukam fsade 😀 😀

emmka3
24. apr 2010

deni tak davaj, ake mas auto ... farbu ... ja zavse s malym po autach pozeram, tak ti mozme nabuduce aj my zakyvat 😀

danka.k
24. apr 2010

mayocka neboj mala ivanka sa to nauci sama... ja netusim ako maly prisiel na to ze sopel sa ma do koberca vysmrkat.. pekne smrka do vreckovky 😀

emmka vy ste tusim segre o dome nepovedali 😀

som zvedava kedy ja ktoru stretnem.. ale tusim ze ja len emmku 😀

emmka3
24. apr 2010

dani, sak davame spicha na Mili pre mamu, tam sa nas stretne viac, dufam 😵
jj, a var sme povedali, ale je pravda, ze teraz ako je Adik chory, tak sme spolu malo a ono sa toho najviac zomlelo akurat teraz 😎

deniskateniska
24. apr 2010

emmka BMW 330 xd... striebornej farby... len vzadu su folie 😝 v kubine je este jedno take podobne, ale spoznas podla toho ze na konci znacky mame AX 😀 😀 😀 😀 aspon kamarati nas takto rozpoznavaju 😀 😀 😀 budem rada ak 😉 zakyvate

blesq
24. apr 2010

odteraz kyvam vsetkym bmw 😀

deniskateniska
24. apr 2010

emmka a kedy sa stahujete ?

deniskateniska
24. apr 2010

😀 😀 😀

blesq
24. apr 2010

ak pojde vsetko ako ma tak buduci rok na konci leta

deniskateniska
24. apr 2010

tak drzkam palce, nech vam to vyde.... 😉

a som sa zabudla pochvalit, vo stvrtok nam pridu okna 😀 a o tyzden kuchyna 😀

emmka3
24. apr 2010

pockaj Deni, ty tu na mna vybafnes s takou znackou, ja si musim normalne vyguglit obrazok 😀 Deni, taketo?

emmka3
24. apr 2010

deni, a ake to mate tie okna, noves 3sklo? kolko ks? a aj drevo image? dobra cena? uz zistujem, orientacne 😉 a na moju novu uchynu sa tesim asi naj naj najviac ... este viac ako na novu kupelku 😝 😎

blesq
24. apr 2010

na prd nam kuchyna !!! satci nam dvojplatnicka 😀

emmka3
24. apr 2010

jaaj, taka pekna malicka, krasnucka ... kuchynka ... sa tesim .. sa budeme s bleskacom zadkami bit v nej 😀

deniskateniska
24. apr 2010

emmka toto je novy model, ale toto je nase afticko... real 😀 je to sice este foto z autobazaru, ale takto vypada len na svk znackach je 😀

deniskateniska
24. apr 2010

emmka tak okna mame 3sklo, okna su od novesu ... mame 8x okno normalne a 2x take male a dlhe ako su na pivniciach alebo tak.. a vyslo nas to 1900 eur... ako ti poviem, ze suseda dala 1500 za 3okna na byte... biele mame, bez parapiet aj zaluzii lebo este nevieme ako to bude vypadat a ake parapety budeme chciet.. no isto len vonkajsie lebo dnu si chcem dat velke a drevene alebo aspon imitaciu dreva.. 😝

deniskateniska
24. apr 2010

no mi nieco hovor, ja sa na kuchynu taaaaaaakto strasne tesim... nech uz je tu 😀

emmka3
24. apr 2010

deni, aj tak paradne auticko, vyzera velke a to je hlavne 🙂 a okna, to dobre ... nam na dome vychadza viac okien, ako 8ks ... no uvidim, ci este nieco nezredukujem 😉 a chceme vonka isto imitaciu dreva, vnutro moze byt aj biele ... a kazdopdne nechcem zaluzie 😝 rolety su super, teraz tie modrne, co sa navyjaju do tej tuby ... parada ... a ziadny prach na ne nesada ...

emmka3
24. apr 2010

ked to ratam, tak bude asi 9 okien, 1 dvere na terasu jednoduche a 2 podlhovaste okna na WC a kupelku ... ale ak by sme vystihli nejaku akciu, tak to nie je vela ...