Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

anicka
27. okt 2008

ahojte kde ste všetky? 😕 😕 😕
My máme novinku, prerezal sa nám prvý zúbok, jednotka dole. Zatiaľ z neho síce trčí len milimetrík, ale už tam je 😀
lubecka neboj, ona sa to všetko naučí, to chce len čas, veď Vaneska je šikulka 😉 🙂

veronika13
27. okt 2008

anicka, gratulujeme k prvému zúbku, teraz sa už budú len sypať jeden za druhým 🙂

janciaa
27. okt 2008

ajojte ako sa mate akosi tu nikto nechodi, gratulujeme k zubku ,......bolulka uz ste sa nastahovali si slubila fotocky

bolulka
28. okt 2008

ahojte, tak mi uz sme z oravskej poruby 😉

zatial nemam zpojazdneny internet, tak len narychlo pisem od nasich, kym drobcek spi a uz aj utekam naspat. vidim, ze ste tu toho vela nenapisali..

janciaa, fotky budu budu..

anicka
29. okt 2008

Ďakujeme za gratulácie 😉
Dala som Maťke zopár nových fotiek do albumu, ak chcete spravte kuk 😀

bolulka: pozerala som album na streche, kuchyňa je naozaj super 😵

bolulka
29. okt 2008

anicka, blahozelame k prvym stojancekom 😉

ta kuchyna.. no teraz uz vyzera inak (je dorobena), len fotky este stale nemam z coho dolozit.. dufam, ze coskoro sme pripojeny.. 😔

jaaj dievcata, materska na dedine - to je utrpenie.. 😢 vsak tu vonku nikoho a nicoho niet 😒

lubecka
29. okt 2008

bolulka zvyknes si 😉 a do kubina to mas len na skok..

majdiska
30. okt 2008

ahojky,
dlhšie som sa neozvala, boli sme v DK, ale neplávali sme, furt máme soplíky. ale už nám konečne vyšli zúbky - a hned dva naraz - očné. tak už máme 10 zúbkov..
anicka gratulujem k zúbku, kukla som foto, maličká je zlatučká. som Vás dlho nevidela. kde ste? aj behám po Brezovci, aj v meste som bola no vôbec Vás nevidno 😉
bolulka blahoželám k novému bydleníčku 😀 . no čo sa týka pobytu na dedine, ani mi nevrav. dnes som behala doobeda a nikoho okrem tetiek maširújúcich na cintorín som nestretla. vlastne jeden kočík, ale v protismere a jeho majiteľku nepoznám 😖 .. no zvykla som si a už sa teším ked vypadnem do práce, medzi ľudí. a ty ako s prácou? kedy nastupuješ?
janciaa a už robíš? pre ktoré zariadenie si sa nakoniec rozhodla?
kurnik dnes fúka ale cewlkom je teplo. ozaj prišiel mi ten nový fusak z emitexu - je suprový, teplúčky a dole je taká časť, ktorá sa odzipsuje a dá sa umyť, ak malý bude náhodou v zime chodiť. čo nepredpokladam, lebo sa bojí.. za jednu ruku pekne prejde, ale ked ho pustíme, aby šiel sám, tak si hned sadne 😒

bolulka
30. okt 2008

no majdiska, tie dediny.. stve ma, ze klaudii chyba spolocnost deti.. to vidiet.. stretli sme nejakeho chlapceka v obchode, tak sa na neho vrhla 😀, byvali sme tristvrte dna von a teraz sme ani nie hodinu.. strasne.. 😝 praca? pocitam dni kedy odidem, aby sla medzi deti..

uz mam interneeet, takze vecer dolozim fotocky.. 😉

janciaa
30. okt 2008

ahojky majdiska uz robkam vyriesila som to zatial tak ze mala je u mojej starkej zatial to zvlada ale casom teda od januara ju urcite dame do skolky ale este som sa nerozhodla mala sa strasne boji cudzich ludi deti nie ale dospelých s toho mam strach

bolulka tesime sa na fotocky niekedy dojdeme kuk aby si sa tak nenudila alebo dobehni ty 😀 😎

anicka
30. okt 2008

majdiska my poctivo brázdime vonku každý deň aspoň dve hodiny, najmä pro Brezovci, tak neviem prečo sme sa nestretli 😕 Hádam na budúci týždeň, chystáš sa do DK však? 🙂 😉

babulky priznám sa, tie dediny Vám nezávidím, mne by bolo asi smutno 😖 ale zase máte obrovskú výhodu, otvoríte vchodové dvere a ste rovno na záhradke vo svojom, to mi v bytovke chýba 😔

bolulka
30. okt 2008

no ja otvorim dvere a nemozem sa zbavit psa.. 😠

bolulka
31. okt 2008

tak dievky, fotky som podoplnala.. 😉

nikuliq_
31. okt 2008

ahojte kočky, tak tu som nebola nepamätám kedy naposledy 😅
ale prichádza zima, polepším sa lebo budem mať , dúfam trošku viac času 🙂
my sme sa vrtátili po mesiaci z liečenia z Kováčovej. bolo nám tam super! malému to pomohlo, už pekne cupká za jednu ručku. možno by už zvládol aj sám, ale príííííííšerne sa bojí 😖
teraz som trošku mimo obraz takže neviem kto má čo nové a kto si ako žije, alebo či už tu prípadne neočakávame nejaké nové prírastky, ale budem vás čítať aby som sa dostala do obrazu a samozrejme sem-tam napíšem 🙂
tu máme zopár fotiek z kúpelov keby ste chceli vidiet http://fotoalbumy.azet.sk/pomoc/niki-kovacova-2...
papa, pekny večer všetkým

anicka
1. nov 2008

nikuliq ahoj, som rada, že Vám Kováčová prospieva 😉 🙂

bolulka: pozrela som fotočky, máte to tam super 😉

Ozaj kočky chcem sa opýtať: neviete náhodou ako sa dá z rýchlovarnej kanvice odstrániť vodný kameň. Niekde som počula, že sa to dá octom, ale nemám predstavu ako. Má s tým niektorá z Vás skúsenosti? 😕

nenka83
1. nov 2008

ahojte baby. tak dlho som nepisala. mala som statnice.skolu mam konecne uspesne za sebou. a uz mam pokoj.

Nikuliq tesim sa ze sa mate lespie! je to suplne super! malicky je sikulka a este len bude!!!

prosim vsa neviete odkedy a dokedy je v parku plavanie pre verejnost? keby chceme ist plavat kedykolvek....?

bolulka
1. nov 2008

nenka, blahozelaaam.. tak si sa do toho pustila naplno, ze si aj na nas zabudla? 😉 este raz blahozelam..

anicka, daj si do kanvice ocot, trochu vody a var.. bude cista ako lusk.. potom ju este raz prevar cistou vodou, aby si nemala octovu kavicku 😉 😀

veronika13
1. nov 2008

Ahojte, nikuliq, minule som na vás myslela, že kde ste sa podeli a či ste ok, som rada, že malý napreduje, len tak ďalej 🙂
anicka, áno, konvicu najlepšie očistíš octom, daj si tam asi 2dcl octu, zalej vodou a nechaj zovrieť, môžeš to tam ešte chvíľu nechať a potom vylej, tou octovou vodou, môžeš čistiť aj vodovodné batérie, celkovo nerez... potom tam nechaj zodvakrát zovrieť vodu a vylej, uvidíš ako sa bude blišťať 😉

nenka gratulujem k štátniciam, to musí byť výdych, čo?

tretulka
1. nov 2008

nikuliq - drzim palce, nech sa mate stale lepsie a lepsie 🙂

nenka - GRATULUJEM 😵

anicka - namiesto octu mozes pouzit aj kyselinu citronovu, praskovu alebo stavu, nebude v kuchyni taka octova aroma 😉 a vycisti Ti kanvicu rovnako dobre, samozrejme, tiez musis nechat aspon 1-2x prevriet vodu, aby si nemala kavu alebo caj s cudnou prichutou 😀 😉

anicka
2. nov 2008

Kočky ďakujem za rady, idem sa hneď dať do čistenia, nech je znovu ako nová 😉 🙂

bolulka
2. nov 2008

ja som trosicka prerobila fotoalbum na modrej streche a dolozila este nove fotky 😉

janciaa
2. nov 2008

bolulka ste to perfektne prerobili sa mi to stasne paci

nenka83
2. nov 2008

BAby dakujem KAAAAAAAAAAAAAASNE. vsetkym!!!! este nejaku ulavu nepocitujem, akosi ani tomu nemozem uverit. nezabudla som na vas, ale bola som psychicky odrovnana... akosi som nezvladala. joj neraz som sa v meste aj opila od zufalstva 😅

bolulka mate to krasnucke.take utulne!!! som zvedava ako my budeme zariadovat raz.no bohviekedy....

kto idete v utorok plavat´?? s Ninkou chceme ist, no nevieme na kolku mame ist ked sme zaciatocnici?? Majdiska rad, ty si tam ako doma 😵

bolulka
2. nov 2008

dakujem dievcata, aj mne sa to take utulne paci... dobre sa tu citime 😉

nenka, my chceme ist plavat v utorok, tak sa hadam stretneme.. pojdeme na desiatu.. joj, musim skocit k dr. s malou na kontrolu zeleza a po vigantol a tak a uz to veru nie je taka sranda ako ked sme to mali na dva kroky 😝

anicka
3. nov 2008

nenka aj my sa pripájame ku gratuláciám 😉 🙂
bolulka pozerala som album máte to tam naozaj super, mne sa veľmi páči to pódium na telku 😀

bolulka
3. nov 2008

dakujem anicka.. 😉

nenka, idete teda zajtra s nami plavat? 😕

nenka83
3. nov 2008

ahojte babulky.

anicka dakujem krasne!!!

bolulka ano asi pojdeme. o ktorej??? na desiatu teda?? ozaj bolulka kde to byvate? my mame ist v sobotu na chatu do oravskej poruby, by sme dosli kuknut ja s Ninkou... niekedy poobede. tam byvate?

bolulka
3. nov 2008

uz som ti to tu rozpisovala, kde nas najdes, ale radsej ti to poslem v IP, lebo je to dost nebezpecne takto tu davat nejakym uchylakom presne udaje 😝

bolulka
3. nov 2008

jooj dievky, ideme dneska asi nasu bublinku odstavit.. drzte palce, aby som si zas nenasla dovod preco nie a aby to dopadlo celkom v pohode. 😝

lubecka
3. nov 2008

bolulka, drzim palce v odstavovani 😉 a to byvanie mate suprove, hned by som to brala..

nenka, gratulujeeem, 😉 vitaj v klube, ja som statnicovala v auguste ..