Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
4. feb 2009

anicka, ja som si k notebooku kupila novu klavesnicu a napodobny problem. ked ma uz po kazdom slove nebavilo vracat sa spat, tak som si zadovazila novu 😝

bolulka
4. feb 2009

no dievky, tak ta co ma najmenej albumov, nech sa podujem 😉 posleme na mail fotocky, hm?

danka.k
4. feb 2009

bolulka, dnes mam este nejaku pracicku s fakturkami takze ja sa zajtra toho podujemem... alebo v piatok uz naisto.. ok 😉

bolulka
4. feb 2009

danka.k, si super. 😉

danka.k
4. feb 2009

este nehovor ze som super, lebo sa kludne moze stat ze ja na to zabudnem.... ja strasne moc zabudam 😀 😀 😀 😀 😀

danka.k
4. feb 2009

bolulka ip 😉

bolulka
5. feb 2009

danka.k, supni tu infosku aj sem.. 😉

anicka
5. feb 2009

Bola som včera v tej Vege. Taký je tam super chlap. Opravil mi ten medzerník za 5 minút. Bola tam vraj vyskočená nejaká gumička (to preto, že stláčam medzerník len na jednej strane nie v strede 😖 no čo už, keď som zvyknutá písať všetkými desiatimi prstami, tak medzerníkujem, len pravým palcom)
Utešil ma, že nie som jediná, že je to v pohode 😀 😀 😀
Ale baby viete čo, NIČ za to nechcel, povedal, že je to v poradku, normálne som kukala, že či dobre počujem. Tak som veľmi rada, že sa ešte aj v dnešej dobe nájdu obchodníci, ktorý pracujú "za pán Boh zaplať". 😀

dolnokubincanky
5. feb 2009

no kocky.. vytvorila som nick dolnokubincanky heslo orava.. takze sup sup dajte tam deticky spolu s vami... ja sa s malym musim najprv poriadne odfotit aby som tam mala s malym peknu fotku 🙂

anicka super ze ti to tak opravili a to sa fakt cudujem ze sa este najdu takí obchodnici ..

inak toto som ja danka... 🙂

majdiska
5. feb 2009

no čítam o tých fotkách, ježišku my tiež nemáme žiadnu spoločnú fotku... 😒 možno ked sa malý narodil a potom už nie... no to aby som sa odfotila. 22.2. tu bude karneval, tak sa cvaknem aj s malým a pošlem fotku 🙂

majdiska
5. feb 2009

ozaj baby farbíte sa niektorá? ja som sa už dávno nie a chcela by som sa na tmavohnedo, ale už som stratila prehľad o značkách a kvalite. máte niektorá s nejakou farbou dobré skúsenosti? 😉

bolulka
5. feb 2009

majdiska, ja som sa farbila stale.. ale najlepsie su tusim sampony.. a palette mi da vzdy iny idtien ako si kupim.. 😉

danka.k
5. feb 2009

bolulka kočky ste s klaudiou 😉

bolulka
5. feb 2009

danka, jooj, ale to taku fotku jedinu som mala.. no nie som s nou spokojna.. to je iba docasne riesenie 😉 To vy mate fajnucku.. Rastik sa krasne smejka.. 🙂

danka.k
6. feb 2009

ale vies co som zistitla... ze my s malym drobcom nemame poriadnu fotku kde sme odfoteny spolu... s tatom ich ma vela a so mnou asi tri... musim sa s nim odfotit dako krajsie... toto je tiez len docasne riesenie

tretulka
6. feb 2009

anicka, tak Michal Ta tak potesil 🙂
majdiska, ja si farbim vlasy uz peknych par rokov, vystriedala som vela znaciek, ved na trhu je ich pozehnane, v poslednej dobe pouzivam Palette, predtym dlho Wellu, a pri kazdej znacke sa mi niekedy stalo, ze nechytila presne tak ako som ocakavala, ale zas nikdy z toho nebola uplna katastrofa, tak smelo do toho, farbeniu zdar :o)
...a ak sa bojis sama experimentovat, zver sa do ruk dobrej kadernicke, bude to sice drahsi spas ako keby si si zafarbila vlasy sama, ale mozno budes mat vacsiu istotu priazniveho vysledku
no ja mam tiez fotku s Matkom, ktora nie je zrovna najaktualnejsia... 😨

danka.k
6. feb 2009

tretulka my sme s bolulkou mysleli ale fotky ktore sme dali do albumu dolnokubincanky.. takze sup sup si tam daj aj ty nejaku fotku s malym 😉

bolulka
6. feb 2009

tretulka, tak ja som si kupila cokoladkovu farbu od palete a ked som sa nafarbila, skoro som odpadla.. ohnivo cervene vlasy.. bezala som na druhy den ku kadernicke, ta nechcela verit, ze toto bolo z cokoladovej farby..

a predtym farby mi vsetky chytali na fialovo.. nejak mi nesadli.. ale najsamlepsie su pre mna osobne garnier.. tak to je trieda.. 😉

danka.k, vies v com je problem. ze sa asi nasi chlapi na to fotenie jednoducho nevedia pribrat.. 😝

danka.k
6. feb 2009

bolulka asi mas pravdu... donutime ich nech aj my mame krasne fotočky s deturencami nasimi 😉

bolulka
6. feb 2009

o.k. 😉

danka sa mi z profilu zdas znama.. nechodila si na obchodnu?

danka.k
6. feb 2009

bolulka do C... za majkou D a luckou M som chodila do vasej triedy 😉

veronika13
6. feb 2009

ahojte, ste toho popísali, čo som vás zanedbávala 😀
tak fotočku s Riškom veru ani ja nemám žiadku aktuálnu, asi spred roka poslednú 😝 a ani ako rodinka všetci traja nemáme poriadnu, musíme to napraviť. Už toľkokrát som chcela, vždy niečo do toho vošlo.

majdiska
7. feb 2009

tretulka, ja som sa už farbila, ale to bolo tuším pred 4 rokmi 🙂 .. a najpestrofarebnejšie obdobie som mala ked som mala 19 rokov, som vystriedala okrem blond asi všetko... a teraz by som chcela byť taká čokoládková 😀
ozaj neviete, či v tom obchode oproti Severanu majú farbičky na tvár? za dva týždne máme karneval a chcela by som malého trošku prifarbiť nazeleno 😀

bolulka
7. feb 2009

danka, no vsak vravim.. majka D a lucka M teraz chodia so mnou aj na vysoku 😀

majdiska, aj mi mame karneval ☹ a kostym sa nam nepaci, nema niekto nejaky kontakt na inu pozicovnu v dk ako je v kocke? 😕

bolulka
7. feb 2009

jeej, veronika, konecne nas je viac 😀 este sa pridajte ostatne.. hm? 😉

majdiska
7. feb 2009

no ja som kúpila - stonožku na MMB a vraj je to do 4 rokov, takže by to mohol ponosiť aj na budúci rok , aspon dúfam, žče moc nepodrastie 😉 ... ozaj bolulka ako maličká v jasličkách? majú aj angličtinu a hudobnú? aký majú denný program? taký ako bol napísaný na nástenke alebo to menia? aký majú teraz stav?

bolulka
7. feb 2009

majdiska, ja vela o ich programe neviem.. viem iba to co je na internete. ale anglictinu maju isto..

malinkej sa tam inak paci. 😉

tretulka
7. feb 2009

danka.k - ja som pochopila 😉 , chcela som tam pridat aj ja fotku a zistila som, ze nemam ziadnu aktualnu, preto som to napisala 🙂

anicka
7. feb 2009

tak už sme v spoločnom albume aj my 😉 😵

danka.k
7. feb 2009

bolulka tak tie dve kočky pozdrav 😉

anicka tak to je super....

este aj ostatne sa pridajte 😉