Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

majdiska
23. feb 2009

ozaj bolulka blahoželáme k nočníkovaniu 😉 .. my to skúsime cez leto.. a ak to nevýde, tak si malý určí sám, kedy to bude pre neho najlepšie 🙂

danka.k
23. feb 2009

majdi no tak to ste mali super karneval... no a nevies co urobis s babikou??? no treba dalsie babatko - dievcatko a hned bude mat prvu hracku 😉

tinka1001
autor
23. feb 2009

Ahojte... ešte nerodím... 😀 len som sa tu akosi nedostala....

Mám chorých mojich chlapov - nejako ich nádcha skolila - a ja už len tŕpnem, aby to neprešlo na mňa, to by bola katastrofa. ☹

Aj my sme chceli ísť do kulturáku, ale akosi sa nám to nepodarilo a priznám sa, môj stav mi to už nedovolil, aby som sa ešte niekde po karnevale túlala.

Ale aj dnes boli tuším nejaké fašiangy v meste. Hudbu, ktorá tam vyhrávala, bolo počuť až na Banisko 🙂 Neboli ste??

majdiska: s tou bábikou sa netráp, možno sa s ňou taaak malý vyhrá 😎 Môjho malého Vladka už tretí rok bavia vysávače, žehličky a varenie... netreba mi ani dcéru 😀 (pod stromček si od Ježiška pýtal mikrovlnku) dobré nie??? bože a aký bol šťastný, keď ju dostal - auto si ani nevšimol

No dobre tak sa majte.... ak sa nerozsypem, tak sa zase ozvem

bolulka
23. feb 2009

tinka, jeej, ked si moja mala bude darceky pytat.. tak na to sa uz aj celkom tesim.. 😉 😀 a chodite do skolky?

danka.k
23. feb 2009

tinka ja som bola v meste bolo asi dve hodiny a na namesti hrala hudba vo velkom, som si myslela ze su nejake trhy tam ale boli tam nejake dva stanky... fakt neviem o co im slo

veronika13
23. feb 2009

danka, gratulujeme k rôčiku, aká bola oslava? už aj ja musím pomaly rozmýšľať, aspoň nad tortou a čo nachystať, už sa na to teším 😵 ale to rýchlo zbehlo
bolulka, super, že už bez plienky, môj sa do nočníka vyciká, ale musí byť vyzlečený, kaká len do plienky, alebo dolu nohami 😀
tinka, vitaj, dobre že si došla, tak aj ty patríš do Hrudoveho klubu 😀 možno ho trefíš aj teraz
ja by som druhé prijala aj teraz, uvidíme či sa podarí 😎

bolulka
23. feb 2009

veronika, paani, nedavno sme tu riesili prvu torticku a teraz sa nam ciha na krk uz druha.. ja uz len necele dva tyzdneeee... 😝

miura
24. feb 2009

ahojte kubincanky, ja som momentalne "len" tehotna, ale snad sa k Vam mozem pridat 😅 ?

bolulka
24. feb 2009

miuira ahoj, vitaj medzi nami.. ale nas tu pribuda.. 🙂

bolulka
24. feb 2009

a kde byvas?

danka.k
24. feb 2009

veronika oslavu mame az v sobotu... idem piect tortu prvy krat v zivote netusim este aku ale tak do piatku casu dost 😀 😀

miura vitaaaaaaaaaaaaaaaaj 😉

emmka3
24. feb 2009

mirua, vitaj a jasnacka ze sa mozes pridat 🙂 tak nam na zaciatok nieco o sebe povedz, odkial si, kedy mas termin, kolko mas rockov 😉 sup sup ... sme zvedave 😎

majdiska
24. feb 2009

ahojky,
miura vitaj 😉 .. k tej bábike, to by si mi mala bolulka a anicka poradiť ako sa robia dievčatká 😀 , nech ju využijem 😉 .. Adamkovi ju nedám, lebo by ju poriadne ošklbal 😅

bolulka
24. feb 2009

panecku a to mame dievcatka iba my dve? nejak nam tu prevladaju chlapci, vsak? 🙂

miura
25. feb 2009

no tak mam 25 rokov a momentalne byvame v Istebnom 🙂 Termin mam v profile, zatial mi to vychadza na 18.7.2009 ale pravdepodobne kvoli klbom pojde von skor sekciou.
Ked uz som tu, koho mate gynekologov? Ja mam p. Kapralcikovu, ale je to take, ze niekedy som spokojna, niekedy sklamana. K muzovi sa akosi bojim ist, tak dobrych zien gynekologiciek tu v DK asi moc nie je. Ak ano, tak dajte tipy🙂. Ozaj mamicky, boli ste v tehotenstve na 3D ultrazvuku?

miura
25. feb 2009

babenky, ked tak pozeram, tak som tu jedina baba, ktora je zatial "len" tehotna? Lebo vsetky uz mate deturence, ja sice tiez, ale este mi dava zabrat len zvnutra 😀

danka.k
25. feb 2009

mirua ja mam pelachovu a bola som s nou velmo spokojna 😉 bolulka neboj ja k vam pridam este aj dievku len neviem kedy... 😀 treba zohnat este nejake maminky co maju dievky 😉

anjelikbambulka
25. feb 2009

ahojte, ja som k vám pred pár dňami nakukla a teraz som späť... ako som vám už písala, teraz bývam vo vrábľoch, ale som z dk, mám tu rodičov, svokrovcov... a veľa veľa kamarátov... moji rodičia bývajú na záskalí, svokrovci na bysterci...

teraz tiež čakáme bábätko a určite mesiac pred a mesiac po pôrode budem u rodičov... aj rodiť chcem v kubíne...

miura, takže už nebudeš jediná "len" tehotná 🙂 môžeme si vymieňať pocity z tehuľkovania 🙂

danka.k: ak má môj dr. pravdu, tak aj my budeme mať dievčatko, takže bude ďalšia dievka 🙂 ale ešte si musíme na ňu trošku počkať 🙂

bolulka
25. feb 2009

jaaj babule, ale vam zavidim tehulkovanie 😉 v dobrom

danka, az teraz som si vsimla, ze ste sa narodili o dva mesiace skor 😕 boli ste aj v martine? co sa vlastne stalo? ja som mala dvakrat predcasne porodit, a niekedy si myslim, ze som si to sama vyvolavala, lebo som sa toho nemohla dockat..

miura, ja som bola na 3D ultrazvuku u Hrudu.. inak aj ja som bola u zeny a chvalabohu som uz prec... taak som sa bala, no nic lepsie som nemohla spravit..

danka.k
25. feb 2009

bolulka neviem co sa stalo... cele tehotenstvo v pohode a zrazu siedmy mesiac som zacala krvacat a do dvoch dni bol vonku... no chcelo sa mu uz asi ist na tento svet... a mozno aj to ze sestra bola tehotna a isla mat chlapca a nas chceli byt prvy vnuk 😀 .. sestra porodila tri dni neskor...

bolulka
25. feb 2009

museli ste si prezit vela strachu a stresu.. 😔 ale ani som si na fesacikovi nevsimla, ze by bol taky nedockavy.. moja je snad drobnejsia ako Rastik.. ma uz dva roky a iba 10 kil...

danka.k
25. feb 2009

bolul to prezili sme dost vela strachu... no my sme 10.2 mali 10660 g... takze sme tazsi 😀

danka.k
25. feb 2009

ale my spapame vsetko co nespapa nas.... nema problem dva knedliky s gulasom.. 😀

janciaa
25. feb 2009

ahojte babulky,

ja som tu uz nebola ani nepamatam, ako vidim ste tu toho vela popisali musim si to nastudovat a pridam sa do konverzácie 😉

danka.k
25. feb 2009

janciaa dufam ze to nechces vsetko citat.. ved sa zblazis 😀

majdiska
26. feb 2009

ahojky, tak my sme včera boli na omeškanej 15mesačnej poradni. malý bol akýsi nemrdom, aj plakal ked ho očkovali, ale potom sa oťukal a rozoberal hračky. my vážime tiež len 10920g a pri tej jeho výške ništ moc 😉
ako tiež si popapá, ale aj behá... no tam - do Dlhej sme šli na avii - mužíček nám vybavil špeciálny odvoz, malý sa bál a plakal... a nazad na vlaku - klasika, my už ani inak nechodíme 😀

anjelikbambulka
26. feb 2009

ahojte, neviete niektorá, koľko sa u hrudu platí za ten 3D ultrazvuk?

janciaa
26. feb 2009

ahojte,

danka neboj sa od zaciatku to nebudem studovat uz som nieco stihla precitat :D

idem sa aj ja trosku pochvaliť a posaťažovať: nasa mala začala chodiť do jasličiek na alejku ale akosi sa jej tam nepaci nic tam nepapa a spinkat ide az ked je taka unavena ze nevladze stat na nozickach ...ked pride domov zje vsetko co najde ..bolo nam jej luto tak sme ju po 3 dnoch nechali radsej pri starkej...asi je to pre nu prílis rýchla zmena

danka.k
26. feb 2009

jani tak to mi je luto ze tam mala nechcela byt.. ale tak ak ju moze strazit starka tak nech je radsej tam 😉

bolulka
26. feb 2009

danka.k, u nas je to praveze s papanim rovnako.. vsetko a vela.. mate viac v roku ako mi v dvoch. 😝

janciaa, my sme zas v janoskovi spokojny, len sme stale chorucky. 😒