Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

deniskateniska
18. dec 2009

a prave som sa dozvedela ze dalsia kamoska je tehu... 😀 dnes take dobre spravy 😉

mayocka
18. dec 2009

no ja som tiez rada ze jedna od nas coskoro porodi a budeme kocikovat spolu je mladsia ako ja,nieje to ktovie co s nou...ale aspon nebudem sama 😀 😝

emmka3
18. dec 2009

Maji, mladsia? to ma 18? 😎 s maldsimi je sranda 😉

mayocka
18. dec 2009

nie nema 18 😀 ja predsa nemam 19 😀 o dva mesiace ma uz 20...takze o rok aj pol je mladsia odomna ja uz taham na 22 na buduci rok 😉

deniskateniska
18. dec 2009

🙂 no len co ked ona je daaaaaaaaleko.. :D ete ze mam v parnici jednu spriaznenu dusu aj ked nieje tehu bude somnou chodit kocikovat 😉

emmka3
18. dec 2009

Maji, tak to si uz stara páka 😀

majdiska
18. dec 2009

no segra pravá sa ozvala, ty si tiež staré železo 😀
bolul kde si? ako ide malá chodiť do Jánoška? chodíte ešte medzi sviatky? kedy končíte?

emmka3
18. dec 2009

majdis, ja na tvojom mieste som ticho tiez, ty si tu najstarsia 😝 a napis bolul IP 😝 😎

mayocka
18. dec 2009

no tak nevadte sa 😝 !! vsetci starneme a co 😀 baby ja som uz riadny kus...zistujem ze uz cizmy su mi akurat ...mam riadne lytka pribrate fuuuu 😨 teraz sa zapinam a zistujem ze to akosi tazko ide...no mozno mi len puchnu nohy ktovie... fasa este pred rokom mi lietali tie cizmy ze som do nich aj rifle zapla 😀 ale co krasa je pominutelna no nie? 😅

emmka3
18. dec 2009

maji, ja a vadit sa s majdiskou? nikdy 😀

deniskateniska
18. dec 2009

🙂 no mayocka ja mam taky problem s kabatom - no zimnou bundou, ehm.. gombiky len tak lietaju 😀 sa nadychnem a puk puk puk 😀 bo mam zips pokazeny.. ale idem kupovat nove.. :D
no a ked tu hovorime o rokoch ked ja som si vzdy hovorila ze budem mat baby v 18tke a budem rodit v 21tke.. 🙂 a to by som si ani neuvedomila len mama mi to hovorila... a to ked mi ona hovorila ze rodila v 21 rokoch.. ato ssom si myslela ze rodila stara... 😀 hruuuuuza to secko 🙂

majdiska
18. dec 2009

nepíšem bolul IP, lebo ak sa neprihlasuje a len šmiruje, tak mi napíše 😉
to si z priberania nič nerobte ja som mala 80 kg ked som šla rodiť a tenisky, čo som vtedy nosila sú teraz vyčaptené a rozťahané ako lode.. nohy mi v nich lietajú 😀
tuším s anickou sme približne rovnako staré 😉 a ty si tu tiež stará 😀

mayocka
18. dec 2009

emmka no urcite este si tu imaginarne aj vlasy vysklbete v mojej pritomnosti no urcite 😵

majdiska
18. dec 2009

😀
segre už nemám čo šlkbať, malý jej vyťahá všetko 😀

bolulka
18. dec 2009

majdiska, mi ideme pekne chodit medzi sviatkami.. a vy?

emmka3
19. dec 2009

aj Adamko ide chodit, a Majdiska sa uz tesi ako bude malemu vyvarat 😀

majdiska
19. dec 2009

bolul tak to je super 😉 a segra ty sa nesmej..
očúvaj nejak som to nepochopila, mám nosiť aj ranajky a olovrant? či stačí len obed? oazj kukám, že ak sa nič nestane, tak sa stretnete s mayockou v pôrodnici 😉
no varenie som si vyšpekulovala, maminka má byť doma, tak sa vtrieme, lebo začiatok nebudem stíhať, že na 7:30h.. ked pôjdem so susedom budem stepovať pred dverami 😝 a ked budem v DK pôjdem skôr do práce a nmalého zašikuje starká 🙂
no kočky chytila ma upratovacia mánia, už som spacifikovala spálen, vymenila letné veci za zimné - načase, navarila obed, vyvesila prádlo a idem pokračovať s obývačkou.. kurna a to som sa ešte včera musela vyvadiť s manželom, lebo chcel ísť na polovku ako po iné roky a mne to tak lezie na city, ked sa takto vyberie pred sviatkami a ja aby som sa potrhala 😠 a vie že mi to vadí, hocikedy áno ale nie teraz.. 😖

bolulka
19. dec 2009

majdiska, ani mi o tom vareni nehovor.. treba doniest kazdy chod, cize desiatu, obed a olovrant.. no neviem, ale mne sa teda nechce vyvarat.. konecne som sa naucila cez tyzden len tak lahko a mozem sa do toho opat pustit.. pocuj, dame striedacku. jeden den navarim ja pre oboch a druhy ty, hm? 😉

emmka3
19. dec 2009

bolul, sak desiatu a olovrant maju suchy, to im nevedia urobit oni? mne sa zda, ze tam bolo, ze len obed, nie 😕

bolulka
19. dec 2009

a kde to bolo napisane? mne len pred tyzdnom povedala ucitelka ze budeme vsetko musiet nosit, ale ze to este nie je iste.. ale minuly rok sme takto nosili..

anicka
19. dec 2009

majdiska, emka: ja som ročník 1981, tak neviem s ktorou z Vás som rovesníčka? 😕 😵

ozaj bola som v tom materasse nad Retrom: nemajú tam ani matrac ani chránič ☹ , takže už zostáva len tá podniková predajňa v Trstenej 🙂

emmka3
19. dec 2009

bolul, na vchodovych dverach som to ja citala ...

anicka, my dve sme rovesnicky, takze majdiska = stara paka 😀 😀 😀

bolulka
19. dec 2009

anicka, tak to si rovesnicka s mojim manzelikom.. 😉

bolulka
20. dec 2009

majdiska, ale to jedlo plati od stredy dufam..

mayocka
20. dec 2009

majdiska: no ano mame rovnaky termin s bolulkou 😉 presne na den, len tu na konovi mi pise trosku iny ale inak mam aj podla MS aj UTZ furt 29.april no mozno sa s bolul stretneme ak nepojdem rodit do Trstenej ... 😉

emmka3
20. dec 2009

Maji, ty chces ist rodit do Trstenej?

bolulka
21. dec 2009

mayocka, pekne pojdes tu so mnou.. 😉 mne uz dr. posunul termin na 22. april.. maly je akysi uponahlany..

majdiska
21. dec 2009

mayocka prečo do Trstenej? však v DK je super aspon sa naučíš starať o malé.. a isto sa stretnete, však to nikdy nesadne presne 😉
bolul, dnes som sa pýtala učiteľky, tak stačí len obed, ranajky a olovrant majú..
a ako idete chodiť do jasiel? my nejdeme 23.12 a 31.12.09 a inak chodíme stale.. no môžme sa dohodnúť potom cez IP, čo malá papá - čo má rada 😉 no ešte musím kuknuť dokedy platia takého provizorne podmienky - 28, 29 a 30 isto a dalej neivem..

jana2033
21. dec 2009

bolul ešte možno porodíš o mesiac skor a ja budem prenášať a možno sa aj my dve stretneme 😀 .

inak baby ja som si myslela že tie kríže prejdu časom ale ako sa približujem ku koncu tak ma to aj tak viacej bolí až mi je do revu, pomaly ani chodiť nemôžem ešte že v robote sedím furt. ☹

julia225
21. dec 2009

majdiska, bolulka, do skolky medzi sviatkami doniest len OBED! ranajky olovrant urobime! 😉
28/12 a 30/12 budem s deckami ja, nezabudnite prevadzka 7*30-16*00 Krasne Sviatky!!! 🙂