Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
23. jan 2010

anicka, no zatial tak..

jana2033
23. jan 2010

bolul tak to máš pravdu asi v takýchto mrazoch len domka sedieť pri telke alebo pri učení 😀 . A kde bývate teraz z rodinkou? neviem možno si to tu spomínala len si nepamätám, ja som myslela že v DK.

danka.k
23. jan 2010

anicka my trosku oneskorene ale tiez prajeme vseeeeeeeeeeeetko najlepsie...

a ja viem a ja viem stadium priprav u emmky 😀 😀 😀

bolulka tebe prajeme rychle uzdravenie..

a ked sa tu tak bavite o skolkach ma napadlo ze musim ist dat prihlasku... juuuuj keby som si to tak spomenula rano a nie vzdy vecer 😀 😀 😀 😀

mayocka
24. jan 2010

babky caute,male kope jako keby sa chcelo von prekopat,riadna diskoteka 😎
a to zo zaciatku len na jedno miesto kopkala a teraz uz cele brucho mi nadhadzuje,no sranda 😀 ako to skace,som si to ani predstavit nevedela ale je to sranda riadna 😀 😀 zeby jej bolo tesno? ale nech tam este čuší nieze narobi zmätky ze jej tam je uz dlho bo ma porazi!!!

ako tak pozeram dnes vikendujete vsetky a nejak ste si dali od konika pauzu

bolulka
24. jan 2010

babky, neviete nieco o cervenych znamienkach? sa mi podarilo jedno omylom strhnut a neviem, ci je to nebezepcne.. chrasticka je na tom mieste nejaka ina..

deniskateniska
25. jan 2010

jeeeeeeeeej, no sa riadne tesim ked drobec bude kopkat ako u mayocky 😀 😀 😀

bolul o cervenych netusim, ale ked som si ja odholila znamienko som sla ku doktorke, pre istotu, som sa bala aby sa mi nieco nestalo... chod radsej ku koznej co ti povie, no mne ho museli vybrat ...

deniskateniska
25. jan 2010

a baby doktorka mi hovorila ze sme velky dost, no ja som nevedela ze az tak, som pozerela a podla tabulky ma babo v 19tt 15 cm 200 g.. my mame 15,8 a 263 g v 18tt+4... mam sa bat ? ci je to normalne?

emmka3
25. jan 2010

deniska, neboj sa ... to je v pohode, len budes mat mozno vacsie babo ale v tvojom tyzdni to este nie je rozhodujuce, si len v polke tehu, mozno teraz podrastlo, potom si da pauzu a tak 😉 nestrachuj sa

majkad2
25. jan 2010

anicka ako tak kukam tak si si ma nasla na facebooku, ty si sikulka 😀 no ale fotočky zo svadby tam ešte nemam,nemam na to čas,tak tie su zatial iba na mojasvadba.sk.... a aby som nezabudla prajem Maťke všetko najlepšie k narodeninkám, krásnu slečinku máš domka 😀

deniskateniska
25. jan 2010

emmka si ma upokojila bo mi to vrtalo hlavou od utorka co sme boli pri doktorke... ete raz dakujem 😝

majdiska
25. jan 2010

deniska mne bol malý od 6 mesiaca stále + 2tt. dr. na mna tak divne kukala, nechápala čo sa deje.. no a potom sa spýtala koľko meria manžel - ja že 2 metre.. a ona na to že je to potom OK, že aj ja som vysoká .. 😉

bolulka
25. jan 2010

deniska, mne tyzden pred porodom dr. povedal, ze mala ma 3 950 a ze to bude na cisarsky.. no nakoniec sa o tyzden mala narodila s vahou 3 200.. takze tieto merania vahy ja beriem jednym uchom dnu a druhym von.. 😉

anicka
25. jan 2010

bolulka aj my prajeme skoré uzdravenie

danka: ďakujeme, do ktorej škôlky ideš dať drobca? 😕

majka ďakujeme 😉

deniska mne dva týždne pred pôrodom povedali že malá má 3300 a keď sa narodila mala 3800 😀 Podľa ultrazvuku sme boli stále týždeň po zadu so všetkým a nakoniec to všetko dobre dopadlo, dobre jej bolo u mňa tak si tam pohovkala až do 41. týždňa. Neboj oni majú nejakú všeobecnú tabuľku a ak náhodou trošku vybočuješ, tak už z toho robia vedu. 😖

majdiska
25. jan 2010

bolul mne dr. týžden pred pôrodom povedala, že malý má 3600g a narodil sa 3750g.. aj preto chceli aby som šla rodiť skôr ako 14.10. bol už dosť veľký 53 cm 😀

deniskateniska
25. jan 2010

no tak to moze byt tym, ja mam 178 a moj chlap 180 cm,... 😉 ale v mojej rodine, moji strykovia nemaju pod 195 cm 😉 😉 😉 rekord je tusim 210 😀 😀 😀 😀 ale to som s nimi dlho nebola, synovia ich uz urcite prerastli 😀

a dnes som rozmyslala, ze to strasne rychlo bezi a kazdy den ked sa kukam do zrkadla tak je brusko coraz vacsie 😀 😀

danka.k
25. jan 2010

anicka ja ho idem dat tu na knazje do skolky... teda ak doky povoli, ale prihlasku si pre istotu dam

jana2033
26. jan 2010

denis, to maš uplnu pravdu, ja som si to tiež vravela 😀 , inak počula som Vaše prvé ohlašky 😝 . Možno mi to už na Vašu svadbu vydá prísť ťa kuknuť 😉

majdiska
26. jan 2010

danka a prečo by dr. nemala povoliť? nám dala len potvrdenie že je všetko OK a bolo 😉

deniskateniska
26. jan 2010

no jani, uz sa to krati 😀 😀 😀 😀

salvinka
26. jan 2010

ahojte..
sme dnes boli urcit otcovstvo, tak uz som kopletne pripravena do nemocky 🙂 (ale po psychickej stranke nie uplne 😀) priatel pri urcovani chlapskeho mena vyslovil skor ako som sa ja stihla nadychnut ze Richard, tak asi ostaneme len pri Riskovi 😀
tasky tiez pobalene, uz idem len vyckavat 🙂

a kamoske robili vecer cisarsky, neuverite akeho macka nosila v sebe 🙂 55cm a 4210g dufam ze zajtra uz bude fit a mozem ich ist kuknut.. potom budem u nej kazdy den 😀 😝

bolulka
26. jan 2010

salvi, na to co pride sa hadam ani pripravit neda.. 😉

a uz nemozes napisat pri porode meno Richard Raymond? vsak co keby to bolo nakoniec dievcatko a tak.. to nie je take zavazne, ci?

katika82
26. jan 2010

ahojte maminy

pridala som nejaké nové fotočky drobca tak môžete kuknúť.

šalvi tak to bol teda riadny valibuk, to normálnym by asi mala čo robiť kým by porodila.

salvinka
26. jan 2010

bolul si ma teda potesila ze sa pripravit na porod neda 😀 ja cakam vsetko len to najhorsie 😀
a pri tom urceni sa pytali aj na dievcenske aj chlapcenske meno, ale myslim ze by to nemal byt az taky problem zmenit ho.. len ked to moj chlap pocuje.. 😠 vsak to preto rychlo povedal len richard, lebo som mu tesne predtym pripomenula ze bude aj raymond 😀

katika lukasko je prekrasny!! taky skero 😀 ti musi robit radost.. och nech uz prejde ten mesiac moj posledny 🙂

bolulka
26. jan 2010

katika, Lukasko je krasnucky..

salvi, ja som skor myslela, ze sa neda pripravit na to, co pride po porode.. pre mna osobne bol porod nic v porovnani so sestonedelim..

salvinka
26. jan 2010

to fakt?? ja som myslela ze najhorsie su prave chvile porodu.. ani ma nenapadlo ze sestonedelie moze byt horsie 😖 no dufam ze to s pomocou vsetkych blizkych zvladnem 😒

katika82
26. jan 2010

dakujem babulky

bolul aj pre mňa bolo veru to obdobie po pôrode ťažšie ako pôrod aj ked cisársky. proste mala som síce doma manželíka mesiac aj naši mi veľmi pomáhali segra ktorá je setrička ani nehovorím ale pre mňa to bolo fakt hrozné prsníky, zvyknúť si na všetko nové okolo seba, stavy radosti a úplnej depky. no našťastie do po mesiaci prešlo a už bolo dobre.

danka.k
26. jan 2010

majdiska pretoze je narodeny predcasne tak spominala ze by nebolo dobre davat ho takeho maleho do kolektivu tak uvidime co povie...

katika lukasko je krasnucky 😉

pre mna bolo sestonedelie uplne v pohode... 😉

emmka3
26. jan 2010

salvi, nejdem ta strasit, ale pridavam sa k bolul, porod malina a sestonedelie ... 😖 ale zabudnes rychlo a uz sa budes tesit z mrnusa 😵

bolulka
26. jan 2010

po sestonedeli je to ale snad najkrajsie obdobie zivota 😉 salvi, to prejde ako voda..

emmka, ja som ale nezabudla, naopak mam z toho teraz nocne mory.. 😝

emmka3
26. jan 2010

nemboj bolul, dobre bude 🙂