Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
19. sep 2007

myslis, ze si to tie nase drobciatka budu pametat? 🙂

ale ja by som jej chcela dat tolko darcekov, zeby jedna cela izba nestacila... 😅

manzelovi ani neviem... budeme rozmyslat hromadne a potom dostanu Kubincania podobnie alebo dokonca rovnakie darceky. 😀 😀 😀

bolulka
19. sep 2007

nejdeme spiskat stretko na jarmaku? a kupime si parazoľ.... 😀 😀 😀 😀

ale nie, asi sa tam ani neukazem - sama som mala problem prejst. a s kocikom? 🙄 nehroziiii...

nenka83
19. sep 2007

no ja na jarmak idem, aj rano aj poobede aj vecer 😀

vavka33
20. sep 2007

Kedy je jarmok?

nenka83
20. sep 2007

vavka zajtra!

bolulka
20. sep 2007

nenka, ty mas teda casu... 😀

bolulka
20. sep 2007

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

treti prispevok od dola 😉

tip top mamicky stanovili diagnozu pre cely DK... 😅

vavka33
20. sep 2007

Nenka vdaka za infosku.Skoda ze nebol minuly vikend ked sme tam boli ☹

bolulka
20. sep 2007

anicka, si v praci? 😕

nikuliq_
20. sep 2007

ahojte kočky 🙂
tento rok bude ale jarmok na hornom námestí. bude roztiahnutý na väčšej ploche a teda dúfam,ž e tam bude aj viac miesta na chodenie. preto sa tam chystám ísť 🙂 Len dúfam, že nebude pršať, lebo to bude na .... 😠
Ináč písali ste o darčekoch na vianoce - ja tiež začínam uvažovať . no nejako na nič neprichádzam , že čo pre malého.

bolulka
20. sep 2007

svokrusovci mi boli na jarmoku uz dnes 😀 vraj to na infe tak bolo... chudaci, sa presli 🙂

nikuliq, pre maleho kopec hraciek? 😉

nikuliq_
20. sep 2007

bolulka, ked on už ten kopec hračiek práveže má. nie pardon on má tých kopcov hračiek asi 5! skôr by som kúpila jednu vec - nejakú väčšiu a nákladnejšiu.trebárs trojkolku na jar. ale tú chcú kupovať rodičia. tak neviem čo... proste nejakú špeci hračku. no nič ma nenapadá. idem popozerať nejaké katalogy na nete 😉

bolulka
20. sep 2007

ja chcem teraz kupit trojkolku v polsku a dam ju tiez asi na vianoce...len dufam ze ju ako rocna vyuzije... 😀

ale inak este nikdy som nikoho nechcela na vianoce taaak straaasne zahrnut darcekmi... 😀 ach, ta laska materinska... 😉

nikuliq_
20. sep 2007

hehe. tka to viem o čom píšeš s tými darčekmi. ešteže človeka brzdia financie, lebo by sme mali zaprataný byt len Nikinkovými darčekmi na vianoce 😀 😀 😀 😀 😀

bolulka
20. sep 2007

ja by som zapratala nielen byt 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nenka83
20. sep 2007

ahojte.boli sme sa ockovat!a aj vyrazky prevetrat.tak zasa lieky.a nutrolon HA v priapade ak prestanem kojit.a prikrmovat skoro vsetkym mozem, len nemliecne kase mam davt.tak dnes sme zjedli plnu misku zemiacku s mrkvou 🤐

bolulka
20. sep 2007

mojej prestava chutit... ☹ neviem, asi to bude len obdobie

nenka83
20. sep 2007

bolulka skus kupovane daco, mojej to chuti, no zajtra idem varit ja tak uvidime, no myslim ze nebude problem.

bolulka
20. sep 2007

nenka, ja jej chcem davat iba to co sama navarim - nie nejake umeliny... aj ked su urcite starostlivo pripravovane, ale tak ci ona to nie je podla mna ono... 😖

inak jej moje veci chutili vzdy...

no a raz na vecer som jej dala ryzovu kasu a straaasne vrackala - prudom zo dva krat (po kojeni)... no mozno to bolo virusom ktori mala (ale nasi doktory si nie su isty, co to bolo 😠 ) ale aj tak sa jej to uz bojim dat druhykrat...

nenka83
20. sep 2007

bolulka a myslis ze mrkvu co kupis v tescu je ok? je plna dusicnanov.precitaj si co pisu na tych vyzivkach. moja grcka hockedy...tiez prudom,najme ked ju natahujeme po rukach.
ja idem tiez zajtra varit a neskor mi kazala ovocie pripravovat.no budem prevazne aj kupovat, take s kralicim, kuracim, morcacim maskom, no to trosku neskor.

a s tym jarmokom.vies ako sa tesim? rano idem s malou, poobede s malou a vecre s kamaratmi, dufam ze babka sa vrati s jarmoku aby prihliadla malu 😝

bolulka
20. sep 2007

a tie vyzivky z coho vyrabaju? tiez z takych mrkvi 😀

ja ti neviem co tam chces vecer na tom jarmaku robit 😅

ja som tam teda nemusela vecere travit - tam sami starci, nie? 😅 😀

janulap
20. sep 2007

baby caute:
Nenka bolulka-ten depilatzor chcem pre mna,uz ma to holenie ziletkou nebavi 😠 .
Babam idem z katalogu extra objednat stavebnicu "a lá" lego.Je tam 300ks a stoji 960sk.A manzelovi neviem,asi hodinky.
Bololka,dnes sme boli hore na predajni,a prave prisiel tvoj manzel.Mozno si ma pamata,lebo sme tam boli iba my s Petom.Bolo hned po 8hod.No mali jeden epilator cca.1500sk,ale chcem iny.Chceli my aj objednat,ale za 20minut nemohli najst katalog 😠 tak som pvedala tej predavacke,nech nehlada,ze idem pozriet inde.
Bolulka.ta trubka ta paradne ohovara.Na jej mieste by som sa divala na jej 4 😀 😀 😀 😀 ,aby som im dala do zivota,co treba...ale uz vidim,ako budu vychovane-same nadavky a ohovaranie.To teda musi u nich doma vyzerat...ako niekde v osade 😀

bolulka
20. sep 2007

janulap, caka ta pruser 😀 😀

kdesi tam pisala, ze este raz spomenieme jej deti,......

no tak takto si tam dopadla... mala si ist pekne za mojim muzikom.. 😀

bolulka
20. sep 2007

isto, cely den travi ohovaranim a potom vecer este nedostatocne vytlakovana hadze po mangelovi dialkove 😀 😀 😀 😀

zeby si nieco kompenzovala na mne? 😒

😀 😀 😀

bolulka
20. sep 2007

tak holky, ked ich citam, tak mam jasny nazor na ich slepaci rozum (urcite aj ostatne 😉 ) a potom si raz pride niekto precitat nas a aby sme takto vyzerali?

uz sa neznizujme na ich uroven...

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

bubaczik
20. sep 2007

no,vy dve hviezdy..stacilo..vyprosim si od vas,aby ste brali do ust moje deti..c o je vela to je vela..ak mate nejaky nazor na mna,nech sa paci..vyjadrite sa..ale to,ze berete do ust moje deti,moju rodinu,svedci len o vasej prizemnosti..trosku pokory by vam neublizilo..to,ci mam styri deti,je len a len moja osobna vec..som na ne hrda a nesmierne stastna,ze ich mam..a aku maju vychovu,co im dame my s manzelom do zivota,je tiez nasa osobna vec..a to ze mne dieta nespadlo z postele,podotykam,ako stvormesacne,svedci o mojej starostlivosti o ne..a neviem,kde ste zobrali to s tym uvazovanim deti a obojkov..inak,na margo toho,ze sedim akoze stale na pc..co ja robim vo svojom volnom case,tiez nemusite riesit,a tom ci ja mam doma popratane alebo navarene vas nebudem presviedcat..ja mam ciste svedomie..mne domacnost funguje..a co sa tyka manzela,ano sem tam sa pohadame,no a co..nie sme dokonaly,a kazdy ma svoj nazor,ktory ten druhy nemusi prijat..a o manzelstve a detoch sa mozme porozpravat vtedy,ak vy vychovate styri deti alebo budete zit vo vztahu 15rokov..mam kamaratky,co su vo vasom veku,som rada ak im mozem pomoct,som rada,ak ich aj ja mozem o nieco poprosit..lenze vy dve ste sa nasli..a ty rita,preco cely den sa tvaris ako baranok,odpovedas iba na kladene otazky a zrazu ..hop..prisla janula ci ako,a zrazu chrlis svojimi perlami..potrebujes podrzat chrbat?alebo tie trapne ip-cka co posielas.."preco ma nemate rady?"a smailiky typu ☹ ☹ ☹ ..nie,nemame ta rady..si myslis,ze sadnem na bus a pridem ta vybozkat?ja urcite nie..preco si si zmenila meno?ze vraj z rodinnych dovodov..pche..ty veris tomu,co tvrdis?sak keby to bolo tak,tak si nedas tie iste fotky a pod..uz ak chcem byt inkognito,tak budem..a nie je to kvoli tomu,ze uz ked ta niektora baba uvidi na teme,tak si hned pomysli,ze booze,zasa ta rita?.no pravdu vies iba ty sama...no rozpisala som sa,aj ked nie je to vsetko,co mam na srdci,ale citim,ze je to zbytocne..len vas varujem,nepreberajte moju rodinu..skuste nieco originalne...

sisulik
20. sep 2007

baby...nechcem sa vam do toho miesat, ale myslim ze ste prekrocili hranice....ved vsetky sme matky (to je jedno kolkym detom) a tak musime vediet, ze co nas moze najviac ranit....a to je hocico spata s nasimi detmi..preto by sme si nemali ublizovat spominajuc nase deti...
u mna ma bubaczik uzasny obdiv ohladne poctu jej deti...ved prest tehotenstvom tolko krat, i bolestami a vecami spatymi okolo toho a nehovoriac o vychove....no klobuk dole...nie kazda z nas to zvladne..

nenka83
20. sep 2007

no bubazcik, vies ked vy sa navzajom ohovarate, a ponizujete.zas nevrav ze nie. tiez som si toho hodne o rite precitala. no za pravdu ti davam co sa tyka deti - to by malo ist mimo vasich urazok! ja by som si tiez nedala na svoje dieta dopustit. takze janulap deti mimo!a myslim ze kazda zvladame svoju domacnot lebo mi sme tu nesedeli!a celkovo nechapem co si nedate pokoj! ved v teme junovcata stale rozoberate ritu.tak sa necudujem spatnych reakcii.
bobulka ja sa idem bavit vecer na jarmok, s kamaratmi na jedno malinke cierne pivko a krkovicku! zasluzim si! no do 02:00 budem isto doma, bo budem kojit. a aby som rano vstala k malej!
janulap ja chcem malej kupit toho macka - ze rucicka, nozicka, co rozprava, potom hraci mobil a nejake vecicky na oblecenie mam vybrate. a este urcite nekake hracky. manzelovi co si vyberie.mamke tiez co si vyberie a ostatnym z rodiny co vyberiem ja! 😀

janulap
20. sep 2007

Bolulka-spomenul si muz?Peto hovori,ze isiel prave z obchodu a niesol si dva rozky a dva jogurty
😀 😀 😀 No co si uz len nevsimne.
No mala som ist za nim,ale ked ta redavacka nemohla najst katalog Braun ☹ ☹ ☹

bolulka
20. sep 2007

sisulik, porozmyslaj, kde sa prekrocila hranica...na mna kydat je uplne v poriadku???... 😒 To vy ste prekrocili hranicu.

a co sa tyka deti - najdi si v tej vasej temicke ako ste urazali otazku mojich deti - ake su to chudata (aj tie nenarodene), ze sa neviem o dceru postarat a pod. (a to som nemala cas precitat tie ostatne) a vysmievat sa z mojej dcerky, za to, ze je odfotena ako stoji - prepacte, ale v skolke sa deti z takych nelogickych veci vysmievaju...

neviem bubaczik, kde sa pohybuje tvoje IQ ak stale nepochopis, ze moje dieta spadlo stvormesacne preto, lebo sa vedelo bravurne pretacat. a ty mas ciste svedomie? po tych spinach, co ti z ust vysli? a o tych IP-ckach? 😀 😀 😀 o tom ze by som nieco take pisala veru neviem... a vraj si to mam s vami vyriadit osobne... aha, zbytocne... pretoze cokolvek napisem je nasmiech. ale pochopitelne, ked sa chce niekto vysmievat, tak si dovod najde. ja som vsak ukazala, ze ten rozum na rozdiel od vas mam, ked som sa k vasim sprostostiam nevyjadrovala.