Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

jana2033
3. apr 2010

bolul skusim aj ten čajik aasi ...manžel mi kupil feniklový pre kojace, ze dobre aj pre mna aj pre male tak som zvedava čizabere, aj kremik na bruško mi kupil tak jej budem masírovať. inak si fakt riadne vyzbrojená 😝 ja som si tiež tolko nabalila a nič som skoro nepoužila 😀

aj ja sa pripájam všetko dobre obom Riškom

baby ja mam nervy mala od jednej teda od ruhej je hore a to ju mame pri sebe v obyvke a každu chvilu jej len čičikame a cumlik dame inak by ani len nezavrela oči, čo tojej ani sspanok netreba? juuuuj..ale akurat ide na kojenie heh tak dufam že už zabuvka 😝

katika82
3. apr 2010

jani tak to máš teda veselé že ti takto nechce ani cez deň buvať, to zasa ja fakt musím poklapať že náš luky je asi anjel ked tak krásne buvká.

bolul tvoju sestru som stretla dnes bola na prechádzke s jednou babou s kočíkom ale kto to bol to teda neviem. veľa nových ľudí sa do Poruby prisťahovalo teraz.

deniskateniska
3. apr 2010

no jani malinka si este system nenasla, ale neboj, coskoro si najde a bude ti buvinkaat 😀 mne svokrovci hovorili, ked mali skodulu, decka boli male, tak isli ku starkej cely den nie a nie zaspat a ked sli domov tak zaspali (hlavne mm 😀 😀 ) tak sa s nimi svokor vozil dve hodiny po kubine, aby si pospali lebo inak spat nechceli .. 😀 😀 😀 no vravim este ze mame auto, ja budem chodit na kavicku ku babke a muz sa bude vozit na aute 😀 😀 😀

jana2033
3. apr 2010

katika to ti aj trošku zavidim. Keby manžel nebol doma tak mam nervy, neviem ale asi jej spanok vôbec nechyba teraz som ju nakojila hadam pospala desat minuit a je hore ...

denis asi maš pravdu ale ked sme z nemocky priišli tak krasne pospinkala sice v noci menej ale cez den mi pekne spinkala teraz sa to akosi dotentovalo....inak to maš skvele vymyslené 😀 nech sa aj oteckovia staraju 😀

katika82
3. apr 2010

jani a nemôže jej byť teplo ked tak zle spinká?? skús jej pred spaním riadne vyvetrať izbu nie zasa moc aby jej nebola zima ale tak aby mala čerstvý vzduch. a na balkon si ju ešte neskúšala dávať????dnes bolo celkom krásne si ju mohla trošku dať alebo aspon k otvoreným dverám. zapaliť pekne do perinky čiapočku a tak dať s kočíkom pod okno

možno sa málo papapká vieš, ono sa môže zdať že dlho papaá ale pritom si môže vytiahnuť málo mliečka. mne to luky tak robil kojila som ho aj pol hodku ale ťahal strašne slabučko, vytiahol si len to predné mliečko a to mu nestačilo ale na to zadné bol lenivučký a potom bol mrzutí a zlý.

salvinka
3. apr 2010

dakujeme babule, risko si meniny uziva.. tolko darcekov som ja ani na jedny meniny nedostala 😀
a veronika, tvojmu riskovi prajeme vsetko dobreee 😉

jani, a simonka place ked je stale hore?? alebo je kludna? my dnes uz celkom dobre buvkame aj cez den, ale neviem ci to nebude tym ze sme sa vozili v aute.. zajtra ma byt pekne tak sa ide kocikovat 😵 😵

mayocka
3. apr 2010

Riskom krasne meninky prajeme aj my s malinkou 😉

bolul: do kelu, tak to sa hadam vobec niekedy stretneme...bo takymto stylom, no ktovie ☹ skoda no,ale fakt by som na buse ledva zasla, tak som happy ze ide moj somnou 😉 rada by som sa presla aj pesi keby som vladala ale uz nikam nechodim aby sa mi to cim najmenej zatazovalo ☹

deniskateniska
3. apr 2010

no baby ja som totalne zdochnutaaaaa...som dnes prazila rezne a trosku som upratala, ale som taka ustata, resp. ma tak krize bolia.. totaaaaaaaalne.. nevladzem ani chodit. sme boli v obchode tak som sa trosku rozhybala, ale .. strasneeeeeee ☹ a sa mi fakt zdalo ze mi ide ten drobec vypadnut... ci sa tak tlacil dole alebo co... neviem.. uvidime co nam povie doktorka v utorok ideme do poradne 🙂

majdiska
3. apr 2010

taaaaaaaaaak baby ja som za tri dni vypucovala celý bytík, napiekla tri koláče, oprala a obed navarila.. 🙂 som maximálne spokojná.. zajtra periem znovu 😀
sa chystám zajtra s malým na pohotovosť, ak mu ten kašel v noci neprejde.. už mi to lezie na špiky, nič sa nevyspím.. a zasa sa mi zdá, že to lezie na priedušky 😖 😠 kurna po mesiaci znovu.. a už asi viem, v čom sa stala chyba.. s dr. skúšame, či je malý alergik, tak dostal lieky na potlačenie imunitného systému a on chudáčik má imunitu oslabenú, tak to nafasoval nazdad znovu, to sú moje dohady.. zatiaľ neteplotuje.. 😒 uvidíme, čo povedia na nemocnici..
Riškom všetko naj k meninám, nech pekne rastú a poslúchajú.. bolul, idete od apríla do škôlky?

deniskateniska
3. apr 2010

no majdis drzkame palusky nech sa co najskor vyzdraviete.. 😉

ema1987
3. apr 2010

Vsetko najlepsie Riskom k meninkam !!! 🙂 🙂
No aj nasa je akosi pomýílena ale to mozno bude aj tou zmenou casu a navyse aj ten sprosty letn cas . 😒
No babky zatial newem ci ta zumba pomaha cvicila som to zatial asi len take 4 razy no ale uvidime musim si este naordinovat aj niake brusaky... 😀 😀 😀

salvinka no hej domka to cvicim pri pc ale segra mi ma doniest DVD co stiahla tak potom to budem asi zt toho 😀 😀ale fakt je to teda sranda sa normalne zapotim pri tom .xixiix 😀 😀
no nasa krpata ma dneska sice trosku vytacala ale mi urobila velku radost v jednej veci si predstavte sama si vybrala cumel z ustociek a potom si ho tam znova sama dala nazad a este potom som jej ho ja ukradala a dala som si ho je do ust a ona mi ho sama zobrala 😀 😀 😀no kocka nasa.no a ohladne toho spanku cez den no mi mame najnovsie normu tak cca. pol alebo tristvrte hodinky ale aj to je celkom v poho.
Inak baby sa nerospisujte tak moc som vas vcera nemohla skoro docitat som vas citala do jedenastej 😝 😝 😝 😝

bolulka
3. apr 2010

majdiska, neviem, neviem.. asi pojde az od maja.. ak mi ju vezmu, lebo vraj je narvana a ani sa mi neozvali..

deniska, kiez by si mala pravdu a fakt som z toho nic nepotrebovala.. normalne si ma povzbudila. 😉

anicka
4. apr 2010

Riškom všetko naj k meninám!!! 😉

deniskateniska
4. apr 2010

bolul neboj nic... cim viac toho naberies, tym toho menej budes potrebovat 😉 hlavne ziadny stres 😉

ema1987
4. apr 2010

no ja som si toho tiez riadne vela nabrala do nemocky a postupne kazdy den ked chodil tak som mu to balila domou.. 😀 😀

boze keby uz aspon prestalo tak fukat by bolo krasne by som sla aj na fotbal kuknut
😉

jana2033
4. apr 2010

katika aj to presne toto mi sestra povedala ze či jej teplo neni lebo ked ma boli pozreť tak bolo jej tu horuco u nas takže možno aj to je príčína, no ale pijem aj ten čajik tak som zvedava, dneksa pobuvkala pekne doobedu aj teraz poobede už spinka pekne skoro tri hodinky, lenže aj to z revom skoro hodinku ☹ takže asi jej fatk mohlo byrť aj teplo bo hlavičku mala spotenu pod hlavičkou inak ee...len neviem či aj to svetlo jej nevadi bo kuka kuka a nie zavriet oči dam jej cicu preč chvilu pobuva a o desať minúť je hore z revom ...a...skusim jej ešte poriadne vyvetrať a možno bude lepšie buvkať 😝

salvinka praveže nieekedy kuka chviločku až potom spusti rev, niekedy sa na nas kuka teda ma otvorené očka, možno aj desat minut a až potom rev.....

jana2033
4. apr 2010

baby ešte som chcela som sa u našich vážila tak pred pôrodom som mala 74 teraz mam no možno po pôrode som mala viacej bo teraz boli aj stresy a tak a teraz važim 61 kg no a ešte mi ostalo 6 kg som spokojna celkom 😀

deniskateniska
4. apr 2010

jani mne kamoska vravela ze sa nemam stresovat ze to vsetko aj tak zhodim.. a kojenim zhodila este viac a teraz je totalna kocica, by si nepovedala ze ma dieta... 😉 no a ja si pamatam, moj bratranec nechcel nikdy zaspat cez den, ani len vonku.. krsna mu davala vreckovku cez tvaricku a behom 10 minut zaspinkal.. jemu fakt vadilo svetlo... ked uz bol starsi tak si zvykol, ale ked bol malinky tak vobec... 😉

jana2033
4. apr 2010

denis ono niekto schudne kojenim ja mam obavu že budem po segre pri kojení pribrala 😒 zozačiatku teraz už neviem ale dufam že tnebudem aj ja 😀

babky juuuj ja som rada ze manžel je domka, sa stara, aj malu si bere na ruky a to sa vždy bal 😀 , aj mi ju uspi no sice budem mať potom ja problémy cez týžden nevem ale akosi ja to neviem stale či to príde časom aj na mna 😝 ...

denis inak aj tebe pribúdajú tie týždne aj majke...presne ako ste písali zachvíločku tu nebude ani jedna tehotna ale všetky porodené 😝 -...no možno dani ty budeš tehotna 😀

deniskateniska
4. apr 2010

no jani, ti poviem ja som sa uz prestala stresovat s tym, ci priberiem alebo schudnem, bo v rodine su secky bucky a ti poviem, ak je to dan za to ze budem mat drobca, tak tu dan rada prijmem 😀
a jani mozno malinka placka a nechce zaspinkat, lebo citi ze mas strach, alebo ako to nazvat.. no asi myslis moc na to, ze nezaspinka, ze bude plackat a tak.. som to kdesi citala, ze to drobec vyciti a ma taku naladu ako ty.. ked mas muza doma, vypni nachvilku a bude seeecko ok, hlavne ziadny strach.. o chvilku si zvyknete a bude secko ok 😉 😉 😉

katika82
4. apr 2010

jani skús si ju len tak jemne obliecť do perinky len dupajdy a radšej ju dečkou potom prikry ak tak. ja teraz lukyho dávam len v krátkych bodoch a nožičky prikrijem dekou kedže mu trčia už do rána je síce skopaný ale spinká kľudnejšie, tiež sa riadne spotí som sa pýtala doky že prečo tak povedala že to sú typy detí ktoré sa vedia z chuti vyspať.
no a u nás zaberá plienočka cez oči. taká denšia a tou mu prikryjem očká už pri papaní a zaspinká pekne a ked aj nezaspí pri paapaní tak ho len dám do postielky pekne na bôčik aj s perinkou a plienku cez očká a zahajá pekne

deniskateniska
4. apr 2010

no baby dnes som sa dozvedela ako mm spaval ked bol decko...no ak bude drobec po nom sa mame po riti... 😀 takze ani len nestihli vonku vyst z vchodu uz spinkal... jednoducho vzdy ked sli niekam von.. a v noci.. ani za toho... ze mama ked byvali este v parnici pri rodicoch, tak aby nezobudili ostatnych tak sedavali na schodoch a ako nahle mama zavrela oci, romco zacal revaaaaat.. no ma urve 😀 😀

danka.k
4. apr 2010

baby jasne schudnete... vidno na mne ze som rodila???? 😀 😀 😀 😀

denis tak dufam ze nebude po muzovi

katika82
4. apr 2010

denis to tak luky je asi po mne ja som vraj spávala od mala celú noc aj segra. ale vraj aj manželík tak dobre spával. ja som si teda spánok dopriala vždy, a počas tehu ani nehovorím. 😀

deniskateniska
5. apr 2010

🙂 no uvidime po kom bude zatial to vypada na poriadneho huncuta🙂a vela vody prajem ja sa idem schovat lebo sa svokor uz vyhrazal ze ma pride okupat.a mm som sa vyhrazala zase ja,ze ak ma nebude chranit tak mu nebudem varit😀

katika82
5. apr 2010

tak čo maminy už ste riadne mokré?? ja už áno

danka.k
5. apr 2010

deniska tak budes mu varit ci n ie?? 😀

katika riadne mokre este nie.. ale za hodinu uz asi hej :D

jana2033
5. apr 2010

denis ono fakt j to pravdak kôli drobcovi aj hocico len nech je zdravučké a mame z nich radosti tie kilka pojdu dolu aj potom 😉 a ak nie nevadi ved budeme mať krasne deturence 😝

katika presne tak aj moja mala je taka už jej moc nedavam no dam jej bodinka z dlhym rukavkom a dupačky z kratkym a už len tak zlahka prikrijem perinkou zaviažem len dve a necham aby sa jej vetralo v noci moc nekurime iba trošku ale mame čerstvejši vzduch a prikrijem ju ešte dečkou a v pohodičke mi buvka juuj tak som rada nechcem zakriknuť sice hlavinku ma vždy spotenu ako spi na jednej strane ale ničč ine tak vymenim perinku a zabuvka, a asi fakt aj jaajej budem davat plienočku zćez oči bo ked to svetlo vidi chuda, ale teraz je tršku skarede počasie tak je tmavšie 😝 a lukimu neni zimka ked ma len z kratkym rukavkom? inak aj dakedy vykríkne takym hlaskom sa smejem a manzel to čo 😀 ..to každy den takto urovbi

deniska neboj male bude po tebe

hehe aj ja som sa manzelovi vyhrazala ze ak ma obleje dostane 😀 tak ma len tak striekačkou a u nas sa neotvára 😀

dani na tebe nebolo vidieť ani ze si dakedy tehotna bola 😝

danka.k
5. apr 2010

jani ze striekackou 😀 😀 😀 mna muz s poharom nahanal a potom skusal maleho pistol a rovno do oka mi... 😠 tak nevedel co ma rychlo robit.. inak to bolelo.. este teraz to citim jak to boli

bolulka
5. apr 2010

ahojte, tak sestra uz ma - chlapceka, 50 cm 3 800 g, a rodila cisarskym.. 😉