Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

deniskateniska
29. apr 2010

ok budeme sa modlit a mozno.. budde kraaaaasne 😝

danka.k
29. apr 2010

deni kukla som aj inde a vsade som nasla prehanky.. no uvidime..

deniskateniska
29. apr 2010

salvinka
29. apr 2010

nadezdah este officialne jasenovka sice nie som, ale uz som podpisovala papiere na trvaly pobyt 😀
pristahovala som sa nedavno, este si len zvykam 😝 kukni album, mam tam aj foto kocika 🙂
prebehla som s malym len dolu dedinou a cez park spatky k domu.. ted uz maly krasne chrupka a okna sa uz lesknu 😀 a sikulka maminka zafarbila riskovi zopar plienok do zelena 😀 😀

danka.k
29. apr 2010

maminka sikulka 😀 ale tak zelene plienky su pekne 😀

nadezdah
29. apr 2010

salvinka nemáš náhodou manžela Miša a oproti vám má Monika kone?

deniskateniska
29. apr 2010

salvi nie naschval? lebo ja by som 😀 😀 😀 zelena je najkrajsia 😉

salvinka
29. apr 2010

😀 este ze ma nemoze drobec sprdnut za to 😀

deniskateniska
29. apr 2010

😀 😀 😀 ved by som povedala ze to naschval 😀 😀 😀 ze nemoze mat len biele 😀

emmka3
29. apr 2010

nadezda, s tym krckom sa neboj, keby bol problem, tak zasiju a budes v pohode dalej tehu ... mala som taku spolubyvajucu v nemocke, ktorej to robili cca v 25tt a rodila pekne v termine ... utrosa som jedla ja 😒 su tam 2 moznosti aplikacie, bud ustne alebo vaginalne ... takze ked som si ho davala ustne, tak som z neho vracala 😅 a po vaginalnom som dostala mikozu ... takze parada, ale nastastie, uz som bola okolo 12tt, tak som si ho vysadila ... inac som mala asi od polovice listovku na predpis, maltofer - zelezo a to asi vsetko ... tymi tehu vitaminmi som sa moc nenapchavala, bo sa vravela, ze su z toho velke deti 😅 a toho som sa bohovo bala ... jj, a nechcem ta strasit, ale ak si uz raz ako tehu PN, tak to zvycajne ostane az do porodu 😅 ja som bola od 7tt PN, a stale som myslel, ze vzdy na 2tyz kontrole ma vypise a pojdem do prace ale cca v 14tt mi do knizky napisala cervenym RT a bolo, veget parky doma 😉

nadezdah
29. apr 2010

Salvi, kukla som tvoje foto, už viem ktorá si. Raz sme sa videli, keď sme išli pozreť kone. S tým trvalým pobytom by to nemal byť problém - však svokor zariadi, či nie.? A povedz mužovi, nech nezabúda, že svietenie na aute je povinné, lebo miesto platenia pokút, môže kúpiť niečo rozumnejšie pre malého.Napr. nové plienky. Ale to nič, mne sa raz zadarilo pofarbiť dcérine tričká na ružovo, keby aspoň rovnomerne, ale fľaky. Ponosí aspon po dvore. 😨 😀

deniskateniska
29. apr 2010

nadi to je fpohode ze dievcatu na ruzovo, ale co ked moja mama raz dala ku bilemu biele s cervenymi pasikmi tricko.. a ved to nezafarbi.. no isto.. vsetky nohavicky, ponozky ruzove..nam to nevadio ale co ked ocove biele kosele do prace boli zrazu ruzove a brachove tiez aj ponozky co mal na prax.. tak sla kupovat nove bo by si nemali co do prace obliect 😀 😀 😀

majdiska
29. apr 2010

nadi vitaj, konečne nejaká moja veková kategoria 😀
salvinka mne sa zdá, ked som kukala ten kočík, že som ťa minulý týžden stretla pri Lidli.. ja si nemôžem pomôcť, som sa aj obzerala len som si nebola istá.. som mala taký tyrkisový kabát.. 🙂
baby neuveríte mi, moje dieťa mi včera ked sme šli domov na aute nevracalo, ale zaspalo.. normálne tak tvrdo, že sme ho z auta vytiahli, môj ho vyniesol domov a ja vyzliekla a on nič, ani sa nehol.. ale potom som ho zobudila, lebo večer by už nespal 🙂 aj to ledva ledva, nechcel sa vôbec budiť.. no musím zistiť koľko vlastne spal vo škôlke.. a dnes zázrakom tiež ráno vydržal.. len nech sa to konečne zlepší a budeme môcť konečne ísť s malým niekde na výlet 😉

nadezdah
29. apr 2010

Deni, no keď sa darí, tak sa darí. A že starší majú viac skúseností cha-cha. 😀 Emmka3- dík, trochu si ma upokojila 🙂 , inak ja utroš berem vaginálne, ale čo som čítala príbalový leták, tak sa to dáva len v prvom trimestri, aj kámoška ho brala. Ja som v 10 tt, tak ešte 2-3 týždne a dúfam, že budem mať pokoj, lebo ma nebaví, furt si dávať minivložky. Prádlo už skoro všetko poschlo a dcéra je na ceste domov, tak sa idem venovať jej ( opakovať slovné druhy a život živočíchov). Čaute.Večer na Vás kuknem, keď bude reklama cez panelák a odsúdené. Pa.Pa.

salvinka
29. apr 2010

majdis ja si tu situaciu presne pamatam 😀 som sa narozmyslala ze co ta zenska tak po nas kukala 😀 😀 😀 mi ani netrklo ze to mozes byt ty.. na 30 vobec nevyzeras 😝

nadi, tak vies uz ktora som, ked sa nabuduce stretneme daj vediet ze si to ty bo ja tu nikoho nepoznam a kazdemu sa zdravim 😀 a s tym mojim chlapom (titulom manzel sa este pysit nemoze 😀) je to tazke... ani listocek v aute ze "svetla" nepomoze... som mu vravela ze tento rok isto pride o vodicak.. 50 v obci nehrozi ani ked ho na to vopred clovek upozorni 😠

danka.k
29. apr 2010

mne sa minule tiez cosi cervene zaplietlo medzi biele pradlo... prala som tam moje a muzove kosele a tricka do roboty.. a neviem ako je to mozne ale zafarbili sa vsetky moje veci a muzova ani jedna 😀 😀 😀 +

a bolulka sa nam co neozyva?? zeby rodila??

danka.k
29. apr 2010

salvi vsetci chlapi su taky.. a nedaju si povedat, pokial sa nieco nestane 😠

deniskateniska
29. apr 2010

salvi ja som si mojho uz naucila ze ma dodrziavat predpisy, inak som ako harpia.. 😠 😠 😠 a som mu povedala, ze ma zodpovednost uz nie len za seba.. a ze peniaze potrebujeme viac na ine veci ako na pokuty.. ti poviem zabralo 😀 😀 😀

deniskateniska
29. apr 2010

ejha ta bolulka nam asi sla.. ze by ten spln? 😀

danka.k
29. apr 2010

denis 😀 ktovie.. ma na nu niekto cislo????

no ide kamoska k nam, vypijeme kavu a ideme vonku s drobcami.. tak vecer 😉 😉

majdiska
29. apr 2010

🙂 salvi mne si sa zdala nejak známa, len som si nevedela zaradiť že kto si, ale isto som vedela že ktorási z koníka..aj som sa to chcela spýtať, ale nejak mi to vypadlo.. to vieš ten vek 😀 ale inak dakujem za konpliment 😀 vtedy sa ma i šofer v autobuse pýtal, či chcem celý alebo polovičný.. 😀 😀 😀
ozik dnes mi prišli úžasné háčkované čiapočky pre malého na leto, nádhera.. sa vytešujem že až 🙂

bolulka
29. apr 2010

nadi vitaj.

tak ja som otvorena na volny prst 😝 a ze porodne cesty su pripravene. ale objednal ma na dalsiu kontrolu o tyzden.. 🙂 tak sa este asi pogulame. hadam sa daco na tie statnice aspon poucim.

majdiska, super. Adamkovi drzime palce, nech to takto ide dalej.

deniskateniska
29. apr 2010

bolul no spomen certa 😀 😀 😀 no a nic v noci? no v junovkach vsetkym babam deticky v brusku vystrajali aj poslickov mali a nemohli spat..no len ja spala ako zabita 😀 😀

majdiska
29. apr 2010

bolul tak držkáme palčeky.. možno porodíš na sviatok práce 😀
joj len s malým nezakríknuť, uvidíme zajtra ako bude 😉 a malá ako, teší sa už do škôlky?

bolulka
29. apr 2010

deni vcera bol klud konecne.. 😀

majdiska, no mala ma otravuje, kedy uz konecne pojde.. a stale sa pyta, preco nie uz dnes a tak.

majdiska
29. apr 2010

no ja som zvedavá na pondelok, čo to bude 😉čisa budú drobci tešiť.. malý stále spomína Klaudinku 😀 a malá ti kedy vstáva ráno? to je dobre že sa teší.. mne malý doma ledva vydrží doma ked je chorý dva týždne, potom sa stále pýta, kedy už pôjde do škôlky..

bolulka
29. apr 2010

no mala bude chodit po pol deviatej do skolky. bude ju nosit ocko. 😉

nadezdah
29. apr 2010

Salvi, číííííísté máááššš tie okná. Boli sme pozrieť kone, ale nevidela som ťa von, len Igorove auto. Aj tie orchidey máš krásne, ale na Závade majú krajšie, tak keď sa už konečne stretneme, pôjdeme Riška pokočíkovať tam. A ak pôjdeš zajtra na prechádzku, daj vedieť asi o koľkej a choď do tej ulice, čo som ti hovorila o nej dnes. Budem Ťa kukať a dáme kávu resp. čaj.
Bolulka: môže to prísť každú chvíľku, tak držím palúchy, nech všetko dobre dopadne.

danka.k
29. apr 2010

bolulka takze ktory datum by sa ti asi tak pacil?? 😀 1.5 bude pekny 😀

bolulka
29. apr 2010

mne sa paci 3.5. 😉

danka.k
29. apr 2010

3.5. bol moj prastarky narodeny 😉 tak moze byt