Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
12. máj 2010

😀 😀 😀 😀 no to uz neviem, ale dosť mozne 😀 😀 😀 😀 😀

nadezdah
12. máj 2010

To isto máš nejakú pásomnicu, alebo ti tak dobre spaluje. Ale ja keď zjem polievku, druhé ledva a keď sme v rštike, tak si s dcérou dávame 1 menu, inak by to tam ostalo. Veď môj muž ledva zje všetko a to má 84 kg. Ale to je o zvyku a velkosi žalúdka.

Asi na mňa niečo lezie,asi zápal priedušiek. Zle mi je jak koňovi.

deniskateniska
12. máj 2010

no tak ked si ja dam polievku, tak sa mi moc nevmesti do bruska ale prejde 5 minut uz musim jest druhe, bo som hladna 😀 😀

danka.k
12. máj 2010

ja si dam polievku, druhe a za tym este daco sladke 😀

nadezdah
12. máj 2010

Veď hovorím hotová pásomnica

nadezdah
12. máj 2010

Radšej mi poradte niečo na tie priedušky

bolulka
12. máj 2010

salvi, isto nemozem tu polievku? uz ju varim sakra. ale tiez mam pocit, ze ocot nie je to prave orechove.

deniskateniska
12. máj 2010

nadi....ako domaci recept je cibulku pokrajaj a daj na nu cukor alebo med... zakri a do rana to pusti stavu a ta stava je liek.. moj oco sa nicim inym nelieci len tym .. zabera.. len nam to tisli ako malym tak mi je z toho zle.. ☹ ale ak nie toto tak ja som brala hedelix sirup.. je to homeopatikum, neobsahuje to cukor.. a aj to fajn chuti.. a je tam napisane ze mozu aj tehulky 😉

ema1987
12. máj 2010

Potrebujem pomoct ako ama malej Emmke nalepit vrecusko na moc ale potrebujem nazorne tak ak viete o niakej stranke tak budem velmi rada !!! 😀 😅 😅 😝

deniskateniska
12. máj 2010

naco emi? deje sa nieco?

ema1987
12. máj 2010

deni ideme zajtra do poradne a mame doniest aj moc tak preto
😉

deniskateniska
12. máj 2010

joj som si vydychla 😉 😉

danka.k
12. máj 2010

emi no u chlapcov je to jednoduche... ale pri dievkach netusim.. ani stranku

ema1987
12. máj 2010

no tak to bude teda riadna fuska no a najlepsie na to je to ze ani na nete nic nemozem najst
🙂

danka.k
12. máj 2010

a na tom vrecku asi nie je navod vsak 😀 😀 😀

ema1987
12. máj 2010

no to teda danka neni

nadezdah
12. máj 2010

ema o stránke neviem ale keď odlepíš ten papierik tak tam je taká dierka tú musíš nasmerovať na dierku malej(pošva) a to lepiace len popritláčaj. To koliesko kludne odtrhni, to je len aby sa nedostala nečistota do sáčku. Daj jej normálne plienočku, ona ako bude cikať, tak sa do toho sáčku dostane, ale aj mimo, ja som tiež maturovala,ale dá sa to. A keď už budeš mať, tak odstrihni rožtek a prelej do flaštičky. Snáď som ti pomohla

deni Ďík akurát som dorobila ten cibulový sirup a mám hedelix kvapky, tak tie som začala jesť, dúfam, že mi pomôže. Inak mi je hrozne mizerne aj teplotu mám zvýšenú a bolí ma hlava.

deniskateniska
12. máj 2010

nadi nie je za co.. hlavne do postele a lezat.. ja som pila caj na tony ked som bola chora.. bacile rychlejsie vycikas ... a dufam ze ti pomoze ten sirup... 😉 a moj oco aj svokra ti povedia - CESNAK !!!! 😀 😀 😀 ja nie som schopna zjest surovy cesnak 😖

inak baby zacinam mat vela otazok, tak ked ste rodili u nas tak var poviete 😀
vsetky vas nastrihavali? a zasivanie? a este chlap moze byt pri 1. dobe ? na vzdycharni? a pit alebo jest alebo nieco ako hroznovy cukor je povolene? vravte 😀 😀 😀 dakujem..lebo ako sa dozvedam tak som v soku z toho co vsetko sa nemoze

salvinka
12. máj 2010

ema ja som tiez vyvolavala rano kazdemu ked som sa to snazila prvykrat nalepit a to mam chlapceka 😀 😀 😀

bolul, niekto mi to vravel v nemocke ze by sa nemalo.. no kazde babo je ine.. mozno adamkovi nebude vadit 🙂 ja osobne by som neriskovala 😀 radsej si pospim v noci 😝 😀

nadezdah
12. máj 2010

deni je logické, že máš strach z pôrodu. Neviem aké sú teraz podmienky v DK, ale ja keď som rodila pred 9 r. tak muž môže byť pri pôrode, ale dohodni sa vopred s lekárom, piť,ani jesť som nemohla, len si omočiť pery a nie každú nastrihujú, veľa záleží akú máš panvu, niekoho narežú až po riť, iné rodili bez nastrihnutie, ale to viem len o 3 prípadoch a všetky sexovali pred pôrodom. Nech skúsia napísať babenky, čo rodili nedávno. Ale ako pacient sa máš právo na to informovať v pôrodnici. To som čítala.

salvi skoč na IP

danka.k
12. máj 2010

deni mne dovolili pit pri porode... na prvej dobe so mnou muz nemohol byť, tak asi tam nesmie byť... nastrihnuta som bola, ale pri siti som uz bola taka vycerpana ze som to uz nevnimala.. este viem ze tam akesi srandy pri tom doky hovoril, bo sa s muzom naramne smiali 😀

deniskateniska
12. máj 2010

nadi ja zo samotneho porodu asi nemam strach... teda z bolesti.. skor z toho ze tam budem ako tela... lebo v junovkach su skoro same blavacky... a ked riesili niekoho pri porode tak ze sa neda aby bol niekto pritomny pri 1. dobe.. lebo ze ak bude vela rodiciek tak ze sa tam nevmesti ci co..no ja sa budem musiet popytat zenskej na cviceniach lebo sa mi to nepaci... ☹

danka.k
12. máj 2010

deni ja som bola na prvej dobe sama a aj tak nemohol prist ku mne

deniskateniska
12. máj 2010

tak ja budem vzdychat na chodbe aby som bola s mm.. ja si neviem predstavit ze tam budem sama.. ja mam na haku ale tak ja chcem aby tam bol!!!! 😠 😠

danka.k
12. máj 2010

bude s tebou.. ale az na sale

deniskateniska
12. máj 2010

no isto.. ved on na salu asi ani nechce ist .. to este nevieme.. no tak to teda sa musim popytat ci nebudem hladat porodnicu kde bude moc byt.. to tam budem akoze sama hej v bolestiach?nehrozi

danka.k
12. máj 2010

denis ale na prvej dobe si len do urciteho otvorenia potom uz ides na sal.. a muz nemusi byť pri tom ked budes rodit, vtedy moze vyjst vonku 😀

danka.k
12. máj 2010

mozno na prvu dobu nestihnes ani ist 😀

deniskateniska
12. máj 2010

no dani uvidime 😝 ... lebo zacinam byt normalne z toho vsetkeho v soku.... 😨

danka.k
12. máj 2010

deni neboj.. zvladli sme my, zvladnes aj ty 😉