Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
25. sep 2007

anicka, tieto muzske odpovede ma vedia tak rozcertit 😠 😠 😠 a co ked je zene zle z pomyslenia na krv, a co ked ona neznesie bolest, alebo nemocnicne prostredie... ona tam veru musi ist... podielat sa na plodeni je velice lahke, ale zobrat do ruk trocha zodpovednejsej ulohy je teda oriesok... navyse, podla mna ak chlap lubi, nenechal by svoju zenu v takej tazkej chvili samu... navyse, oni tam idu len pomahat a nemusia ani len trpiet... 😠 dufam, ze sa nenahnevas, tot len moj nazor. 😅 a drzim palce s mamkou - tiez dobry napad... ale ja by som veru bez manzela nesla... kym tam nebol, bolo to strasne, no ked prisiel tak to bola pre mna skutocna zabava. naozaj nadherny zazitok...

no inak moj chlap tiez citlivy a on sa bal - kazdy vecer tesne pred porodom panikaril. ale pri porode sa mu strasne pacilo, bol ocareny a povedal, ze to bol najkrajsi zazitok v jeho zivote. a ze pojde zakazdym a taktiez ze to odporuca... 🙂

anicka
25. sep 2007

bolulka, máš pravdu, že my ženy nemáme na výber a že to musíme vydržať. Ja nemam problém s krvou, ale pri slove nemocnica mi behá mráz po chrbte brrrr. 😢

Nehnevám sa je to Tvoj názor. Vieš keby tam mamina nemohla ísť so mnou, tak by ma tam určite nenechal ísť samú. Veľmi sa o mňa (nás) bojí, takže by pri pôrode určite bol. Vieš my sme zvažovali aj to, že mamina robí v nemocnici doktorku viac ako 30 rokov, takže ju tam kopec ľudí pozná. Ja to blbé, že to musím takto povedať, ale vieš, že známosti v nemocnici sa vždy zídu. Hlavne vtedy, keď nie všetko ide tak ako má. Takže to, že som nou pôjde mamina a nie manžel bolo aj rozhodovanie o tom, kto mi bude môcť viac pomôc. Manžel určite bude stepovať na chodbe a bude netrepezlivo čakať. 🙂

holubok
25. sep 2007

ahojte,uz som tu davno nebola asi nas trapia zubky,ale to uz cakame 3mesiace a stale nic.Bolulka,Nenka uz mate zuby?Chce byt len na rukach a strasne,strasne skrieka ☹ ,to uz ani nie je plac.Tak moc toho teraz nestiham 🙂 ...

bolulka
25. sep 2007

anicka, v mame a ja pisu - ze sme jedina porodnica, ktora dovoli aj dve osoby pri porode... 😉 dufam, ze to nie je loz, ako s tou lyzickou... 😀 😀 😀 takze nemusi stepovat na chodbe.... vies ake by to pre neho bolo, keby bol na chodbe a ocul ta zakricat... horsie je to, ked nie si pri tom. 🙂

holubok, ani mi nehovor o zuboch - u nas este nehrozi ale sa toho normalne desim... mas calgel? a vraj citronom potriet dasienka pomaha - teda dufam, ze to bol citron 😅

janulap
25. sep 2007

Bolulka,nikuliq-vy strigy 😀 😀 😀 😀
Ani ste sa napochvalili,ze ste zaregistrovane na MMB 😝 😝 😝

nenka83
25. sep 2007

caute , bola som v za pri babke.
bolulka no ideme papat dalej a skusat na co bude reagovat, ved o hlade ju nenecham, kazala aj dr tak uvidime.
holubok my tiez cakame na zubky, moja mala chce byt pri mne stale, uz perem s nou a zehlim, mam ju na zemi, na deke a na tom pienka a tam sa hadze,tiez dokopy nic neurobim!!!
janulap ja uz tiez z toho mmb blaznim.vsetko by som chcela.
anicka dnes som nevarila kedze sme neboli home, ale zajtra sa chystam bud madarsky gulas, alebo bravcove rizoto, podla toho ake maso som vytiahla, nevedela som ho teraz identifikovat. a malej tie nieco mnam ukuchtim.dnes bola taka dobrucka a milucka!kupila som jej v tescu pyzamka!take nadherne!

bolulka
25. sep 2007

ja vam za malou beham ako psik. 😀 😀 😀 to len skumat a na vsetko sa vyskriabat 😀 😀

janulap, ta cuo si ma tam nasla?

anicka
26. sep 2007

bolulka v ktorej mame a ja to píšu? Teraz v tej najnovšej číslo 9?

bolulka
26. sep 2007

anicka, v tej kde je opisana dolnokubinska porodnica... no ja tava keby som to vedela, tak si vezmeme so sebou aj svagrovu - s tou je svanda jak vrata.. .ale k druhemu porodu ide aj ona... 😉

anicka
26. sep 2007

bululka to mi je jasné, že v tej kde je opísaná dolnokubínska nemocnica, ale potrebujem zistiť ktoré je to číslo 😀 😀 😀

bolulka
26. sep 2007

anicka, to minule cislo myslim... 😉

anicka
26. sep 2007

ďakujem. 😉 Mám zopár čísel požičaných od kamošky, tak možno bude medzi nimi. 🙂

Chcela by som si časopis mama a ja predplatiť, tie čísla čo som mala v rukách sa mi zdajú veľmi dobré. Vy ste s ním spokojné?

bolulka
26. sep 2007

ja mam predplatenu "mamu a ja" a aj "dieta" (no dieta mi prave doslo, takze musim znova predplatit 🙂) ale som s nimi mimoriadne spokojna... ja by som sa bez tych casopisov neviem ako starala o drobceka - vsak tam sa vsetko potrebne dozvedam (dr. mi iba dala letaciky, ktore propaguju urcite znacky - no dakujem pekne)... takze vdaka tymto casopisom som mudrejsia co sa tyka papania a aj vychovy 😅

odporucam... 😉

nenka83
26. sep 2007

caute.tak mi sme dnes spapali plnu misku brokolice, ked som jej nnechcela dat tak sa rozplakala... 😀 , vyhadzany nie sme, zatial, tak uvidime.zajtra idem do skoly baby, viete ako sa bojim ako to tam 3 dni zvladneme! mam nakupene vsetko mozne pre malu na papanie, myslim zeleninku a tak, bo tam varit nebudem.pojdem moznoaj do HM do ba? nechcete nieco?

bolulka
26. sep 2007

nenka, ja by som nieco brala... pozriem na mmb? 🙂

nenka83
26. sep 2007

pozri na mmb HM a co sa ti bude pacit ak pojdem kupim! ja chcem malej uz aj na vianoce.pozri moj album.tu ciapku a tie rukavicky som jej minule kupila na zimu.

bolulka
26. sep 2007

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1609310

- tieto topanocky, len neviem velkost... (ak uznas ze su dost teple na zimu, o.k.?) 😉

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1694137

- tieto na jar - su uplne senzacne - len musis zas vybrat velkost - to bude mat rok a viac...

nenka83
26. sep 2007

oki, mrknem ich.a ciapku nechces? ciapka tam stoji o 149-200 sk.to aj tu tolko stoja a su tam krajsie ako tu...

bolulka
26. sep 2007

neviem najst tvoj album...

ty a na tie prve - ak budu vyzerat dobre a teplo, jo?

nenka83
26. sep 2007

no ak budu zatetlene zvnutra...

bolulka
26. sep 2007

jezin, to je super - a je to tepluo? 😀 no aj to beriem - len dufam, ze jej bude sediet...

nenka83
26. sep 2007

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1647094 na tieto sa chystam uvidim kolko budu stat.uz aj s pevnou podrazkou

http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=1088414 tiez uvidim aka bude cena, to na vianoce na 1,5 roka

nenka83
26. sep 2007

bolulka je to teple, ja este jednu chcem, pockaj poslem link, aby na zimu mala dve
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1626263 tu ruovu, je podsita fllcom, je uplne jemnucka a tepla, som sa ulakomila minule, bo som moc brala, no teraz ju berem.

bolulka
26. sep 2007

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1688393

tato a ta biela je super - vsak mi vyber podla svojho uvazenia - len aby bola dobra na hlavicku... 😉

a potom ti poslem penizky na ucet? 😕

anicka
26. sep 2007

bolulka tie balerínky sú nádherné. Len my ešte nevieme čo budeme mať. Kamošky, čo ma v poslednej dobe stretávajú horoia, že som openknela 😀 tak že vraj to bude chlapček. Tak som zvedavá 😀

bolulka
26. sep 2007

a tie boticky.... hmmm, ale nebude hore dost volne?

asi by som brala tiez skor tie... 🙂

bolulka
26. sep 2007

anicka, no pekna si... ale ja som ta nevidela pred tehotenstvom. 😒 vraj sa to bruskom rozonava... ze ked je spicate - chlapcek, a gulate - dievcatko... ale ja som mala fest spicate a bola dievka 😝 😝 😝

anicka
26. sep 2007

bolulka, nenka keď už sme pri tých nákupoch, neviete kde by som zohnala takúto blúzku:
http://www.maderna.sk/vsetko-pre-tehotne/tehote...

ale bielu a pokliaľ možno za trošku prijateľnejšiu cenu 😉 to na tie štánice, dúfam, že do vtedy mi narastie bruško 🙂 , aby boli ku mne aspoň trošku zhovievavejší 😉