Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

deniskateniska
22. júl 2010

emmka to je tym teplom,secky sme von😝 my sme boli v dk 5 hodin.

ema1987
22. júl 2010

@deniskateniska no pekne mi mozno pojdeme zajtra z ockom do RK ale este to neni iste podla toho ako mala vstane ranko 🙂 🙂 🙂 A čo mam ty doniest deni ten cistec??nem dost pomohol 😉

danka.k
22. júl 2010

@emmka3 aj ja som tam salvinku vcera videla.... a ze je tu ticho???? sa cudujes?? ja tu tiez uz nepachnem.. zajtra vypadnem na dovcu na dva tyzdne 😀 a potom tu uz nepridem.. asi vies preco....

katika82
22. júl 2010

TTááááák výletík v Jasnej pri ocinkovi u maminkynych kolegovcov bol uplne super. LUkáško sa vozil na lanovke, boli sme sa na autíčkach na autodrome pri kolegyni povoziť. no fakt super. zaspal mi po ceste domov, domka som ho len prezliekla dopil mliečko a zaspinkal. no bol to pre neho náročný deň toľké ľudí čo ho chceli aspon na chvíľku na ruky, všetko okolo, ale podarený bol fakt úžasný. aj cestu sme zvládli spinkal aj cestou tam aj naspať no čo dodať. krásny výletík

majkad2
22. júl 2010

@deniskateniska mne doktorka povedala,že jej možem potničky natrieť sudokremom 3 x denne, už po prvom dni mala výrazne krajšiu tváričku, vyskúšaj 😀

salvinka
23. júl 2010

@emmka3 maji, ja som vas videla ked ste prechadzali cez cestu smerom k obchodaku, ale to ste zasa vy boli chrbtom ku mne 😀 😀
ja si myslim ze vsetky maminy uzivaju slnka kym sa da 🙂 a taktiez pocas tehulkovania bolo viacej volna 😀 😀

@nadezdah hod nejaku aktualnu foto..sak ty uz jake brusko musis mat 🙂

salvinka
23. júl 2010

najlepsie odpisovat a az potom docitat dokonca 😀 😀 😀

@danka.k kam idete na dovolenku?? ty, co si ma netresla niecim.. ja by som ta asi nazivo nespoznala 🙂
a ti dam take ze nepachnem.. sa vyserinkaj na to, nam by si chybala 🙂

danka.k
23. júl 2010

@salvinka ja som tiez sla v aute ked si sedela vo vlkovi... 😀 😀 😀 😀 😀 tam ideme kde ste vy boli pred dvoma rokmi 😉 😉 😉 a do toho apartmanu kde peto s ivou byvali 😉

salvinka
23. júl 2010

@danka.k sak vystrcim hlavu von z auta, zazjapem romca caaaaaaaaaaaau a ja pak budem rozmyslat dva dni ze kto to bol kym na kona nedojdem 😀 😀 😀 😀 😀

jooooj tak si uzite, som zvedava ci sa ti bude lubit 🙂 normalne si mi chutky narobila 😀

danka.k
23. júl 2010

@salvinka no dobre tak nabuduce blaciiiiim 😀 😀 😀 😀 😀 dakujeme snad nam aj pocasie bude priat... a beriem ta do kufra chces??? 😀 😀

blesq
23. júl 2010

inak keby ste chceli vediet aj ja mam buduci tyzden dovolenku, to len tak medzi recou a ideme na Maltu 😀

anicka
23. júl 2010

@danka.k tak príjemný oddych juj hneď by som šla 😀

katika82
23. júl 2010

anička no neviem či na takú maltu by si išla beskáč asi myslí takú stavebnú nie????

inak anička poslala by si mi tie fotky aj na mail?? by som si ich chcela stiahnuť. ak budeš mať chvíľku čas prosím ťa.

blesq
23. júl 2010

katika prekukla si ma 😀 ano ide sa makat 😀

anicka
23. júl 2010

@katika82 ja som myslela tú dankinu dovolenku nie bleskáčovu 😀 a fotky pošlem len momentálne som u našich tak keď budem doma

blesq
23. júl 2010

sak danka mi ide pomahat 😀 uvidite ako budeme opaleny 😀 ani more nam netreba, staci nohy macat v bazene 😀

katika82
23. júl 2010

@blesq stačí sa riadne zapotiť pri dome a tak ťa ošmahne že až. veru ani more stačí hadica na osvieženie a makáš dalej 😀 😀 😀

dakujem anička super.

denis inak už ti doručili tie kvapky tí naši banditi z párnice???som ti poslala po pinkáčovi ten baby calm ak chceš vyskúšať. mne je a tak na nič už.

blesq
23. júl 2010

sak uz som sa na jeden krat zosupal ako had 😀

blesq
23. júl 2010

ale trpel som ako dva hady 😀

katika82
23. júl 2010

mi hovor mňa starká zapriahla kopať hriadky s ňou tak že sa var trošku opálim len som neodhadla intenzitu slnka a trpela som dva dni len pantenolom som sa striekala 😀

blesq
23. júl 2010

no ja som to musle vydrzat bez pomoci vydobitkov modernej techniky 😀

katika82
23. júl 2010

no počúvaj ale vraj je na takéto veci dobrý aj panenský moč. tak si mal malému vladkovi povedať nech ti trošku ošetrí chrbát 😀 😀 😀 určite by sa mu to strááášne páčilo mňa dnes luky v bazéne tak pokrstil tak sa smejem že určiste opekniem 😀

blesq
23. júl 2010

no to spravil pred dvoma dnami majke sedel jej na chrbte a ze heta heta a ........... 😀 ja som den pred tym schytal na ruku 😀

nadezdah
23. júl 2010

@salvinka Však sa príď pozrieť na to moje brušisko, si neviem predstaviť, aká budem pred pôrodom
@blesq Na maltu? S kelňou v ruke?

Aj ja chcem ísť na dovolenkuuuuuuuu. Ale môžem ísť akurát tak na dvor s PN-kou.

deniskateniska
23. júl 2010

noahojte maminky.tak my budeme mat uzarne pocasie na krst.och.a jedina vec co som na seba zohnala boli biele nohavice,aj tak v nich vypadam ako jaternica.och.inak kati nejde mi odpisat na ip,dakujem moc,dufam ze to pomoze,zatial klop klop klop malemu trosku preslo.inak leje riadne sa bojim normalne

jana2033
23. júl 2010

ahojte babule tak my máme dneska 4 mesiačiky a prerezali sa nám prvé zúbky dole 😀

@deniskateniska no my sme mali teiž takéto hrozné počasie na krste lialo nam jak z krhly

bolulka
24. júl 2010

@jana2033 jeej, vy mate zubky? a robili vam sarapatu? Adamko zacal akosi slinit, tak tiez uvazujem ze mu asi coskoro pojdu zubky.

jana2033
24. júl 2010

@bolulka no šom štatná že moc zatial nie ....dr ked sme boli na trojmesačnej prehliadke povedala ze nam pojdu skoo zubky už vtedy mala navrete dasinka a o mesiac na to sa jej prerezali, a prave ten štvrtý mesiac zle spávala v noci tak neviem či to boolo tym že už jej idú ale zatial to nebolo až také zlé naštastie neplkala v noci iba sa často budila a potrebovala byrť na cicke od štvrteho mesiaca byvala aj 4 krat hore..do vtedy vždy len raz.....no ale uvidime ked jej pojdu stoličky ako to bude znášať ...potom daj vedieť ako vy

salvinka
24. júl 2010

@bolulka aj my slintame uz dost dlho, ale ono to neznamena ze pojdu zubky.. dr. vravela ze v tom cca tretom mesiaci zacinaju babatkam fungovat tie slinne zlazy ci co.. poznam vela pripadov co od vtedy slintaju a prve zubky az 9-11mesiac..

@jana2033 super, tak simca uz bude hryzkat pomaly 😀 to mas paradne ze si ani nepostrehla zmenu v spravani.. ja dufam ze u nas to tiez tak bude 🙂
inac aj my sa budime castejsie, ja to prikladam k tomu ze uz su starsi a hladnejsi 🙂

salvinka
24. júl 2010

Risko isiel na navstevu ku starkej a akosi im tam zabuval 😀 😀
len mmska mi dosla 🙂